Milyen jó filmet láttál mostanában?

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Nah, megpróbálom röviden összefoglalni.
Spoiler-chan írta:A(z eredeti) film címében nem véletlenül szerepel a 呪 [átok] kanji - erről szól az egész: ha valakit elkap Kayako és Toshio átka, az nem menekülhet előle, bárhova is megy, továbbá az átok nem törhető meg semmi által (a'la Ringu). Mindenki, aki meghalt, valamilyen módon kapcsolatba került a házzal, vagy a házban járt emberekkel. Gondolom észrevetted, de Toshio sosem öl - mindig Kayako végzi a "piszkos munkát": vagy eléri, hogy az áldozata valamilyen módon elhalálozzon, vagy hozzá hasonló lénnyé változtatja őket. A férjével is ez történt egyébként (ha emlékeim nem csalnak, valamenyik Juon: The Grudge (vagy The Curse) filmben meg is mutatja magát). Az anyját azért nem tudta megölni, mert nem tudta, hol van - "Buffy" huga szépen elvezette hozzá (Toshio ott ült a buszon). Hogy miért tud "beszívni" embereket, arról pedig van egy elméletem, de ebbe inkább nem mennék bele. :dirr:
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

The Fountain
Nem bírtam ki, hogy bemutassák nálunk, így kénytelen voltam egy csapnivaló, alacsony felbontású kézikamerás változattal beérni. Az angol egyenlőre még sokkal jobban megy olvasva, úgyhogy a történetet sem értettem meg teljes egészében, de még így is átjött a film mélysége. Ráadásul nem az a jellegű film, amit 100%-osan be lehet fogadni első megtekintésre, úgyhogy tűkön ülve várom, hogy bemutassák nálunk is. (remélem, lesz olyan) Értékelést inkább a film és nem a lenyomata után...
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Naszoval Rage: Persze azt ertem, h ha vki bemegy a hazba, csak eddig olyan nem volt, h azokat is megfertozze a dolog akik nem is jartak a haz kozeleben..de a szerencsetlen amcsi csalad pl nem..es azt a lanyt miert nem olte meg egybol? Akit bezartak a szekrenybe. H meg egy ideig ott eressze a gonoszsagot magabol? Es az 1.ben is volt egy jelenet ahol a gyerek olt, ill csak o volt jelen, ha jol emlekszem..amikor az odakoltozo csaladbol az "anya" (Clea DuVall) fekudt az agyon, akkor csak a gyerek volt mellette, nem? Meg amikor most az a csaj volt soron, aki megitta majd visszahanyta a fel liter tejet, akkor is a kisgyerek volt ott..es hat tudnia kellett volna h hol van az anyja, mert le is rajzolta azt a helyet a naplojaba, meg az anyja ugyanott lakott ahol o kisgyerek volt..meg azert nem ertettem h randomban megy a dolog, mert eddig nem valtoztatott senkit magahoz hasonlova..meg Buffyt sem, pedig oneki is mutatott a multjabol jelenetet..es engem erdekel az elmeleted :dirr: meg szeretnem erteni a dolgokat..vagy inkabb meg kene neznem a japan verziot? :roll:
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

IloveRenji írta:vagy inkabb meg kene neznem a japan verziot? :roll:
Azt nem ártana, bár nem garantálom, hogy minden tiszta lesz utána (én sem értek mindent a történetből a mai napig).
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Fűbenalvó
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2006.01.03. 17:34
Tartózkodási hely: Where an other Sun Shines
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fűbenalvó »

Constantine - Egyedi légkör, nagyon jó szinészi játék, jó poénok. 10/10
Star Trek - First Contact - A legjobb Star Trek film, akciódús jó sztori. Kilenc, mert akárhogy is nézem a ST:DS9 néhány epizódja így is veri. 9/10
Clockstoppers - Nagyon gyenge, olcsó költségvetésű gyerekfilm. Egy unalmas délután jót lehet rá aludni... 4/10
Jég és föld között - Helyenként idegesítően logikátlan, elhúzott... Látványra viszont nem rossz. 6/10
Egy Gésa emlékiratai - Én mindent elhittem a filmnek, ha hiteles, ha nem. Tetszett és elgondolkodtatott. 10/10
Szuperhekusok - Bud Spencer & Terence Hill egy humoros de inkább a nyomozásra koncentráló filmje. 8/10
Der weiße Afrikaner - Két részes TV film. Káprázatos helyszínek, jó színészek. Helyenként fárasztó ismétlődések. 7/10
http://jgraph.extra.hu Sajátkészítésű anime wallpaper weboldalam. Nézzétek meg... járjatok vissza... töltsetek fel! ]=-
[/size]
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Maestro
Megtekintettem az Oscar-ra jelölt magyar rövidfilmet. Mindenkinek ajánlom, sokat nem érdemes írni róla, mindössze 4 és fél perc, így egyértelmű, hogy csattanóra kell, hogy épüljön. :wink:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Tegnap néztem meg a Host című filmet és nagyon jó volt. A sztori és a cg szörnyike kissé gagyi volt, de ettől függetlenül kellemes 2 órás kikapcsolódás volt. Ajánlom mindenkinek aki egy drámával fűszerezett szörny filmet akar látni..nálam 10/7
Kép
Avatar
Namiyo Kaminaga(Qinga)
Profi
Profi
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2007.01.13. 15:45
Nem:
Kapcsolat:

Hehhh....

Hozzászólás Szerző: Namiyo Kaminaga(Qinga) »

Ma néztem egy nagyon,de nagyon,de nagyon filmet!^^
A címe:Rock kastély
Sztem Q**** jó!^^
/Sorry mert ilyen izlésesen fejeztem ki magam,de hát ez az igazság,és persze kicsillagoztam!!!!XD/
"Vagyok,mint romlott befőtt a rossz polcon!"/Qinga/
Avatar
JSaN
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2006.03.11. 23:54
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sugárzó monitor elött

Hozzászólás Szerző: JSaN »

Tegnap néztem meg az Apocalypto-t, elég megosztott a véleményem. A vizuális megvalósitása tetszett elég élethüre sikerült, de a történet szempontjából viszont nem voltam meg elégedve. Jaguár mancs rohangál össze vissza, véres sportok, stb. valahogy nincs össze rakva a történet, ráadásul érezni rajta a Passio utó hatásait. Én csalódtam a filmben.

A másik film a Rocky 6 amit hétvégén kapok meg, nagyon várom, imadom ezt a filmet. Addig ma meg nézem a Rocky 1-et ami lesz a viasat3-n 22:05 kor, mindenkinek ajánlom nosztalgiázásként :cool: , na meg azért is hogy tudjak viszonyitani 6-ik részhez ::^_^::
Kép
Kép
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Apocalypto-val kapcsolatban egy kérdés:
Ha már a neve Jaguár mancs és a kiscsaj is azt jósolta, hogy féljenek az embertől, aki jaguárt hoz, akkor mi a fenéért egy feketepárduc jelent meg? :weh: Csak ez volt a stúdiónál "raktáron"?
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: scineram »

Most m2, Egy nehéz nap éjszakája. ::karaoke:: Aki még nem látta és most is lemaradt kaparja a falat nyugodtan. ::jhihi::
Még jó hogy megvan dvdn. ::jthrill::
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Ma láttam a Téglát... baromi jól eltalált film... sőt bár meglepett de a vége is jó volt. Ír folklor metál meg rulz XD

ja és még valami... Leonardo di Capro szinész? Eddig nem is tudtam :dirr:
Kép
Avatar
ecoban
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 116
Csatlakozott: 2006.03.29. 18:55
Tartózkodási hely: Iserlohn

Hozzászólás Szerző: ecoban »

Cruel Angel írta:ja és még valami... Leonardo di Capro szinész? Eddig nem is tudtam :dirr:
Hát esetleg nem csak a Titanicot kellene megnézni... Mondjuk úgy a Marvin szobája, Egy kosaras naplója, Gilber Grape, Aviátor, Blood Diamond vonalon haladva lehet, hogy nem ért volna ez akkora meglepetésként...

Amúgy Blood Diamondot épp mostanában láttam, és elég jól eltalált kis film. Főleg a feszültség és az akció miatt élvezhető, de ha nagyon akarom akkor mondanivalója is van (kár h az kicsit szájbarágós...). Ja és a zene az önmagában is megér egy misét.
If you are falling off a cliff, you may as well try to fly, you have got nothing to lose.
Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

Jaja... bármennyire is nyálas kinézetű ez a
DiCaprio srác azért játszani igencsak tud...
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Meg állítólag most egyre jobban fejlődik. Próbálja takarni, hogy nem olyan nyálas, több-kevesebb sikerrel. De nem az marad... XP
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Budzoli
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2005.02.01. 19:14
Tartózkodási hely: Cinnabar Island's run-down Pokémon Mansion
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Budzoli »

DiCaprioról csak annyit, hogy a Titanic sikerének köszönhetően szerzett egy olyan szépfiú imázst, hogy komolyan fontolgatta, hogy otthagyja az egész filmes szakmát, annyira kellemetlenül érezte magát. Szerintem most, hogy valamelyest komolyabb filmekben vállalt ismét tökösebb szerepet, kezd végre normális színésznek kinézni.
KOFFING
-------------------------------------
Kép
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Sajna bizony beskatulyázták szegényt..Nekem soha semmi gondom nem volt vele..simán az egyik legjobb/legígéretesebb színész jelenleg..
Kép
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

A Repülő tőrök klánja című filmet. Nagyon jó volt. Imádom! A szereplőket, a látványt és a szinkronhangok is nagyon jók a DVD-n.
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Babel..nem tudom megmagyarazni h miert, de en sirva jottem ki a mozibol es remegtem..nem fogtam meg fel h miert erintett ilyen melyen a film, de reg nem volt ilyen mozielmenyem..(a Passio ota). Sok emberrel neztem meg mondjuk, es kozuluk csak ram hatott ennyire a film, h utana meg egy napig nem tudtam magamrol kb, de mindenkinek ajanlom ettol fuggetlenul, mert egy nagyon jol eltalalt film..
Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

Ynah írta:A Repülő tőrök klánja című filmet.
...
Nekem nagyon nem jött be. Pedig a látvány gyönyörű volt,
"lávsztori" volt a főcselekmény, meg aztán nekem általában
tetszenek az ilyen típusú mozik, de ez a film borzalmasan
idegesített... Valamiért üresnek és erőltetettnek érztem...

Egyéb:
Most sikerült megnéznem a Konyec - Az utolsó csekk a pohárban c.
filmet. Rég szórakoztam ilyen jól! Éljenek a 70+ évesek! :lol:
Kép
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Most néztem meg a RRRrrrr című filmet, de előtte kutakodtam felőle a képekből ítélve eléggé leírtam a filmet. De most, hogy láttam ::jhihi:: ::jhihi::
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Crank-ot néztem és hú...és még húhább...nagyon tetszett :cool: A vágások a történet, a látvány a színészek. Felkerül a polcomra az tuti...
Kép
Avatar
Szacsi
Profi
Profi
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2006.09.12. 14:44
Tartózkodási hely: Buon Viaggio
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szacsi »

Egy kedves ismerősöm elrángatott a moziba, A tökéletes trükkre. Több pozitív véleményt hallottam róla és szerencsére nem csalódtam. Nagyon tetszett. A rendezés kiváló, a színészek úgyszintén, képileg is nagyon jól mutat. Az utolsó csavar ugyan sejthető, de az én tizes skálámon 9.5-öt kap ::^_^::
Avatar
Namiyo Kaminaga(Qinga)
Profi
Profi
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2007.01.13. 15:45
Nem:
Kapcsolat:

:D

Hozzászólás Szerző: Namiyo Kaminaga(Qinga) »

Ma láttam egy ari természetfilmet,dokumentumfilmet a spectrumon a zebramangusztákról(mongúz.....).nagyon ari volt,de szomojúúúú lettem mikor 11 kölyökből 2 elpusztult:P
"Vagyok,mint romlott befőtt a rossz polcon!"/Qinga/
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Vadászpilóták Kegyetlen jó film. Csak azt sajnálom, hogy már nem lehetek pilóta. ::bawl:: ::bawl:: ::bawl::
Válasz küldése