Bleach

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Csodálkozom, hogy még senki nem spammelte tele a forumot ep. 117 spoilerrel Végre harcol Rukia is!!!Nagyon kiváncsi vagyok rá :D Mi van veletek emberek :) Én már alig várom hogy hazaérjek. Nem kis fun lesz ebben az ep-ban.
Avatar
Zols
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2006.09.03. 01:20
Tartózkodási hely: Győr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zols »

Grimmjow team = Dragon Ball Z: Ginyu toku sentai (freezer különleges alakulata) ;)
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

117? Best Episode ever... :lol:
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Szerintem is elég királyság volt, mondjuk 114. nekem jobban bejött, abban tökételetes volt a csata megrendezése és a grafika is, 117.-ben annyira ez nem jött át nekem, viszont remek kis hentelést készít elő.

Kicsit fura, hogy van kb. 20 arrancar, annak majd a felét likvidálják most, nem látom, hogy annyira erősek lennének, hogy esélyük legyen a "Lituenent" rank ellen. Bár gondolom valahogy úgy van, hogy az Espada-k (1-10) Vasto Lorde-okbol vannak, a Numeros-ok (11-99) meg Adjuchasbol, de nem meggyőző az erejük, mondjuk 6. Grimmjaw azért már nem lesz egyszerű eset (Zarakival kellene összeereszteni :D :D). Bár Hitsugaya vs. Shawlong is vidám kis fightnak tűnik.

Jövő héten végre látom Ikkaku Bankai-t amit annyian leszóltatok, viszont a manga alapján nekem iszonyatosan tetszik :)

Undorító hogy 1 hét megint. :D
Avatar
Pata
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2003.09.08. 07:28
Tartózkodási hely: Otthon / Mister Sör / Károli BTKn

Hozzászólás Szerző: Pata »

Eil Forte szinkronja = Hyuuga Neji :-P

Amúgy jó rész volt, tetszett ahogy megcsinálták Rukia shikai-ját. =)
Kép
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Pata írta:Eil Forte szinkronja = Hyuuga Neji :-P

Amúgy jó rész volt, tetszett ahogy megcsinálták Rukia shikai-ját. =)

Nekem pont hogy nem jött be. Nem is értem hogy ölte meg D-Roy-t. A levegőbe elkapta a jég és széttört a jéggel együtt D-Roy vagy micsoda? Szépen meg van csinálva meg ilyesmi, erős is ahogy kell, de valahogy nekem hiányérzetem volt ezzel a csatával, túl egyszerű volt.
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

116. részt legalább 10-szer láttam, a fillereket is csak Matsumoto miatt néztem ::daisuki::
117.rész is jó volt, nekem tetszett Rukia Shikai animációja, még ha kicsit rövid is lett. (Bár emlékeim szerint a mangában sem húzták nagyon)
Viszont sok új Arrancar, sok új seiyuu ::japsmil::
Shawlong Qufang-Tanaka Hideyuki: Hellsingből Enrico Maxwell(az Iscariot feje), Wolfgang Grimmer (Monster) és D a Vampire Hunter D: Bloodlustból.
D-Roy-Kondo Takashi: Train Heartnett (Black Catből)
Edorad Leones-Kusunoki Taiten: Jurgen von Kruger (Crescent Loveból)
Kép
Kép
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

ONOLTAS, MAYER-FELE REVERSE EPIC :dirr:
Nem tudtam h Renji vs Eil Forte lesz..leestem a szekrol a rohogestol..(meg a gyonyortol.. :gurul: ) Nagyon tetszett ez a resz, egy masik sorozathoz kepest itt annyira porognek az esemenyek, h szinte lehetetlen kovetni..Rukia actionje kicsit rovid volt, de legalabb azt nem huztak a vegtelensegig..Grimmjaw hangja, meg nagyon el van talalva, most nagyon tetszik..
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Nekem ponthogy tetszett az, hogy Rukia ilyen gyorsan győzött, mert először nem is vesszük észre, mert általában kell 7-8 halálos ütés egy táposabb ellenbe, hogy tényleg meghaljon és közben a főhőst is 4-5x tutkó kiüti. Itt meg Ichigo rákérdez, hogy már le is győzted, és akkor esik le (legalábbis nekem) hogy Rukia TÉNYLEG ilyen simán kinyírta!
Mondjuk az kérdéses, hogy hogy a fenébe, mert az 1. részben egy legbénább hollow harapja majdnem ketté, ami azért egy csöppet kevesebb Reiatsut sejtet...
Kép
Avatar
siklara
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2006.10.18. 12:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: siklara »

IloveRenji írta:ONOLTAS, MAYER-FELE REVERSE EPIC :dirr:
Megint annyira rád gondoltam és az aktuális "krízishelyzetedre", hogy én meg azon kezdtem el sikítva röhögni Bleach nézés közben, hogy akkor vajon most épp kinek szurkolsz szorult helyzetedben :lol:
Returning the favour: 01, 02, 03 és LOL
(igen, tudom, az Il Forte gyűjteményem kicsit szegényes :))

Annyira nem hidaltam le ettől a résztől, de Ikkaku arckifejezése a végén (melyről kb. ezt lehetett leolvasni: YOU GONNA GET RAPED!! XD) eszméletlenül ütött, nagyon kiváncsi leszek a jövő heti, mangás emlékeim alapján szerintem igen mulatságos kinézetű bankai-jára :D
Az új seiyuuk szerintem jók, de pont Il Forte úré kicsit mintha... mélyebb lenne a kelleténél, valami másra számítottam őnála. Kezd uncsi lenni, hogy a Bleach-ben az összes nagyon bishi/emo karakter hangja annyira MANLY, egyébként is Gint akarooook már! :dirr:
Kép
"Gankutsuou is awesome because of the following: trap, gayness, space elf vampire psychotic french possessed drug addict noble with a top hat." (Anonymous)

Személyes-publikus agyrémtár
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Siklara nem akarlak elkeseriteni, de Gin max cameo erejeig lesz ebben az Arc-ban.

Amugy en parhuzamosan a sorozattal megint elkezdtem nezni az elejerol, es furcsa volt, hogy mindenki huledezett hogy "Menos Grande" jon, es uristen milyen eros, meg a kapitanyok is figyelmeztetve lettek, hogy egy ilyen jott a human world-re. Most meg Adjuchas fele Arrancarokat vagnak szet pillanatok alatt. Hat nemtudom :).

Mondjuk azt most bemondtak, hogy Rukia lehetett volna Lituenent csak a batyja nem engedte neki. (A felvetesre, hogy elso reszbe egy sima hollow nyomta le -> Ichigo erosen bekevert + Renji vs. Ichigo fight v2.0-ban elmondtak, hogy kb. 1/5-ere lekorlatozzak a reiatsujukat mielott atlepnek human world-re, hogy ne legyenek tul nagy hatassal erre a vilagra).

Es szerintem Ikkaku bankai istenkiraly lesz :)
Avatar
Szabi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2005.03.29. 15:55
Tartózkodási hely: Szeged
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabi »

Érv a Bleach Live Action ellen:Kép :gurul:
Kép
Kép
Kép
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

En is visitva rohogtem, csak azon h mennyire sz*r az eletem.. :dirr: (bar ez legyen eletem legszorultabb helyzete, inkabb hatradolok es elvezem XD)
Ja es amugy -> !! (ez kikivankozott belolem)
Az Eil Forte gyujtemenye mindenkinek szegenyes, szegeney aprocskat egy lenyegtelen karakter..
Amugy meg 2 kicsike kepecsket tudok neked figyelmedbe ajanlani..1.2. (fiuknak nem ajanlatos, a kepek enyhen yaoi feelinguek)
Zaraki meg kimeletlen, a Mortal Kombatos 4 kezu dolog jut rola eszembe, asszem Goro v h hivjak..
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Már belekezdtem a folytatásba. Mekkoras baromságok vannak már! Isshis tájcsó (legalábbis a köpenye alapján), meg Isida apja (talán ő még hihetőbb is). Ha így halad tovább, kénytelen leszek igazat adni Rage-nek és a lelkemben lezárni a sorozatot a 63. résznél. :cry:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

én már csak abban bízok, h a köv részt nem rontják el vmi irdatlan nagy baromsággal... van egy két leosztás, ami érdekesnek ígérkezik (Shawlong vs. Toushirou, Renji vs. Eil Forte, és Ikkaku bankai??:shock:)

meg Urahara és Yoruichi mit csinál ilyenkor? az összes arrancart Ichigoék kapják meg? Ishida meg Ryuuken? és Isshin? :roll: (és Rukia shikai-a tényleg szép^^)
Kép
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

outsyder írta:én már csak abban bízok, h a köv részt nem rontják el vmi irdatlan nagy baromsággal... van egy két leosztás, ami érdekesnek ígérkezik (Shawlong vs. Toushirou, Renji vs. Eil Forte, és Ikkaku bankai??:shock:)

meg Urahara és Yoruichi mit csinál ilyenkor? az összes arrancart Ichigoék kapják meg? Ishida meg Ryuuken? és Isshin? :roll: (és Rukia shikai-a tényleg szép^^)
Hát, mivel kevesebb az arrancar mint shinigami, ezért választani kellett, Yoruichiék most kimaradtak a szórásból (már megküzdöttek Yammi + Ulquiorra-val), meg amúgy is ismert shinigamik (reiatsu alapján felismerik őket) szerintem a 10+rank arrancarok kerülik őket erősen:D (meghát nem is őket keresik).

Az a baj, hogy ha megemelik a power levelt a shinigamik, akkor esélyük sincs az arrancaroknak (főleg mivel szarul osztották el a dolgokat, és azért szinte Captain rank shinigamik vannak itt - Ikkaku+Renji+Hitsugaya mind3 bankai tulajdonos.). Csak Grimmjaw az esélyes, azért az a 6th rank nem véletlen van ott. Még mindig tartom magam ahhoz, hogy a 10+ Adjuchasból van, a 10 alattiak Vasto Lorde-okból.
Avatar
Nurrik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2006.11.02. 11:40
Tartózkodási hely: Korriban

Hozzászólás Szerző: Nurrik »

Ideje lenne már pár szép Shinigami halálnak...túl sokan vannak :-P
Kép
"I am that which grips the heart in fright,
Harkens night and silences the light."
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

pl afro barátunk...:? csak engem idegesít ez a tag? :dirr:
a többieknek meg nem most kéne meghalniuk...
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Plíz spoilerezést kifehérezve!

Nem magam miatt, mivel sikerült utólérnem a sorozatot. Mostantól visszalassulok heti egy részre. Szerintem sokkal izgalasabb lenne, ha egyikük sem Vasto Lorde-ból lenne.
Amúgy ha sokáig húzzák még a sorozatot, akkor ki kell találni valami még erősebb technikát, mint a BanKai, ShounenFight-hoz méltó módon.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

anubys írta:Plíz spoilerezést kifehérezve!

Nem magam miatt, mivel sikerült utólérnem a sorozatot. Mostantól visszalassulok heti egy részre. Szerintem sokkal izgalasabb lenne, ha egyikük sem Vasto Lorde-ból lenne.
Amúgy ha sokáig húzzák még a sorozatot, akkor ki kell találni valami még erősebb technikát, mint a BanKai, ShounenFight-hoz méltó módon.
Hueco utan lehet Hellbe mennek :D
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

SoonDead írta: Rukia TÉNYLEG ilyen simán kinyírta!
Mondjuk az kérdéses, hogy hogy a fenébe, mert az 1. részben egy legbénább hollow harapja majdnem ketté, ami azért egy csöppet kevesebb Reiatsut sejtet...
Ez nekem is eléggé szemet szúrt. Mennek rendesen a torzulások. És gondolom, hogy lesz még bőven ellentmondás. :?

Grimmjaw kicsit tápos lehet, ha levágja Hitsugaya-t. (legalábbis erre következtetek.) A látottak közül talán még Ulquiorra lehet 10- arrancar. Mondjuk sokkal izgalmasabbá tenné a dolgokat, ha kiderülne, ezek még csak nem is Menosokból vannak. :D
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

anubys írta:
SoonDead írta: Rukia TÉNYLEG ilyen simán kinyírta!
Mondjuk az kérdéses, hogy hogy a fenébe, mert az 1. részben egy legbénább hollow harapja majdnem ketté, ami azért egy csöppet kevesebb Reiatsut sejtet...
Ez nekem is eléggé szemet szúrt. Mennek rendesen a torzulások. És gondolom, hogy lesz még bőven ellentmondás. :?

Grimmjaw kicsit tápos lehet, ha levágja Hitsugaya-t. (legalábbis erre következtetek.) A látottak közül talán még Ulquiorra lehet 10- arrancar. Mondjuk sokkal izgalmasabbá tenné a dolgokat, ha kiderülne, ezek még csak nem is Menosokból vannak. :D
Azért Ulquiorra gyanús nekem ebből a szempontból.
Vasto Lorde vs. Ulquiorra

Jobb képeket nem találtam, de azt hiszem ennyi is elég hogy megértsétek mire gondolok :) Nameg azért spoiler114.-ben Ulquiorra elég egyszerűen hárította kézzel Kishuke Benihime támadásátspoiler end. Durva lenne ha egyszerű hollowból lennének.
Avatar
moRtiZ
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.01.03. 12:52

Hozzászólás Szerző: moRtiZ »

Átmódosítom, mert lehet másnak is rossz lenne. Szóval Katzn postolta, hogy van Bleach rockopera :D.

Képek:

1
2
3
4
5
6
7
8
9

Remélem így már megy.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára moRtiZ 2007.03.07. 12:22-kor.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

:weh:
Nálam ezt írja ki:
CRITICAL_ERROR:
Line : generic, class2.php

Error reported as: [6]: Nincs megfelelő kapcsolat a mySQL-hoz. Ellenőrizd az e107_config.php file-t, hogy megfelelő információkat tartalmaz-e.
Szerintem nagyon gáz, hogy egy elvileg elképesztően erős ellenfelet sima ShiKai-t használva ilyen könnyen elintézett. :roll:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

118: nem csalódtam Ikkaku Bankai-ában, amúgy csak én gondolom úgy, mintha az epizód egyik és másik felét két külön animációs csapata csinálta volna meg? mert Ikkaku keményebb harcára már Ichigo vs Yammi részletesség volt jellemző, s eleinte nem ilyen minőségűnek indult... érdekes mindenesetre.

A Bleach Musical-t youtube-on is meglehet tekinteni, érdekes darab, csak én nem bírtam végignézni :D
Kép
Válasz küldése