PlayStation 3, X360, Wii és egyéb konzolok

PC vagy konzolos játékok témaköre.
Avatar
Budzoli
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2005.02.01. 19:14
Tartózkodási hely: Cinnabar Island's run-down Pokémon Mansion
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Budzoli »

Hát, mit ne mondjak, Sony csúnyán beégett az európai premierrel. Nagyon látszik, hogy az európai Sony rajongók is megharagudtak, hogy USA-ban az európai ár 60%-áért lehet venni PS3-at, ami ráadásul nem szoftveresen emulálja a ps2-es játékokat.

Sony suxxx..... :neutral:
KOFFING
-------------------------------------
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

anubys írta: "Az egyik Saturn üzletben ötvenen kaptak ingyen PS3-at, miután falhoz vágták Microsoft Xbox 360-ukat."
Ha bemegyek egy 576 shopba, felkapok egy X-BOX 360-at és hozzávágom a falhoz kaphatok én is egy PS3-t? ::hehe::

de most komolyan... ez nem számít reklám törvény sértésnek arrafele? ^-^'''''
Kép
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

én is olvastam a hírről :dirr: Cruel: sztem konzolháborút akarnak indítani xD
*~*~*~*
a... ps2-őmmel valami baj van... pedig kora délután semmi baja nem volt de amikor most este bekapcsoltam elkezdte a dvd-t furcsa hanggal beolvasni aztán meg amikor leakadt akkor reseteltem és aztán amikor vissza szerettem volna kapcsolni egy időután (2perc) múlva piros lett a képernyő és kiírta h ps vagy ps2es cd-t tegyek bele... O_____o" aztán próbálkoztam, pihentettem de semmi... ez most azért van mert tönkrement a olvasófej vagy mi...?
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Én lassan komolyan kezdem tisztelni a Sonyt a gyermeki naivitásáért. Lebutítják a gépet, drágábban adják, mint bárhol máshol a világon és mindent elsöprő sikerre számítanak. :dirr:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Ronja
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2005.10.03. 11:50
Nem:
Tartózkodási hely: Vadon
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronja »

Kae-chan: valószínűleg tényleg az olvasófejjel lehet a probléma :( (főleg ha netán ki van chippeltetve)
"I believe in miracles... They happen every day"
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

szerencsére nincs kicsippeltetve ^^ najó... akkor kezdek gyűjteni egy új olvasófejre :dirr:
Avatar
Budzoli
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2005.02.01. 19:14
Tartózkodási hely: Cinnabar Island's run-down Pokémon Mansion
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Budzoli »

anubys írta:Én lassan komolyan kezdem tisztelni a Sonyt a gyermeki naivitásáért. Lebutítják a gépet, drágábban adják, mint bárhol máshol a világon és mindent elsöprő sikerre számítanak. :dirr:
Ez már valahol a végső elkesededés jele. Az amerikai premier nem teljesítette a várakozásokat, ezért úgy gondolhatták, hogy valahogy csökkenteni kell a gyártási költségeket, lebutították, és remélve, hogy majd az európaiakkal meg tudják fizettetni a bukást, még pluszban drágábban is adják...
KOFFING
-------------------------------------
Kép
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

Arról nem beszélve, ha Xbox360 üt! :D Olyan grafikot ad vissza, h tátva maradt a szám, persze ehhez kell egy Gears of War, meg egy Night Fight, de teljesen megnyerő amúgy az egész konzol. OK, az is belekerül 150e hufba, mire rendesen megcsinálod (flash, 2 konroller, hűtés, stb), de határozottan jó vele játszani, pedig nem vagyok konzolos és van rá bőőőven jó játék... :D
Let's begin, de gozaimasu!
Avatar
Ronja
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2005.10.03. 11:50
Nem:
Tartózkodási hely: Vadon
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronja »

Kae-chan: audio cd-t, film dvd-t sem játszik? mert ha azt igen akkor még nem ment tönkre a fej... :neutral:
"I believe in miracles... They happen every day"
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

Ronja írta:Kae-chan: audio cd-t, film dvd-t sem játszik? mert ha azt igen akkor még nem ment tönkre a fej... :neutral:
azt még nem próbátam :? de jó ötlet =P köfke Ronja!
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

heheee xD 360 zúzás ...bakker... dúrva következményei lesznek, de asszem ott, helyben megtettem volna egy ps3-ért *drool* :shock:
A kis hamis japánok rendesen "kiéheztetettek" minket! :P
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

jejj!!! a ps2őmnek semmi baja :cool: csak a játék ment tönkre amivel játszani szerettem volna :dirr:
---
újabb világháború lesz az xboxosok és a psesek közt :dirr: hinnyeeee!!! a nintendo meg semleges lesz mint svájc, és itt győzni fog mert az xbox vs ps=kiütés mindkét oldalon, és a nint visz mindent xD
phr0zen

Hozzászólás Szerző: phr0zen »

Gyerekek, mi folyik ebben a topicban? Összezúzok én nektek bármikor több tucat PS3-at is akármelyik üzletben, cserébe pedig semmit nem kérek, csak az ilyen zseniális postok mellőzését. :dirr:
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

THIS THREAD SUCKS AND IS NOW ABOUT SERGIO OLIVA.
A fanboykodást tényleg jobb lenne mellőzni - aki úgy érzi, vegyen nyugodtan 165.000 Ft-ért (butított) PS3-at vagy 90k-ért gagyi, kínai piac-feelinges X360-at, de ezt feltűnés nélkül tegye, ha kérhetem. :rozsaszintancoloelefant:
A magam részéről pedig mindkét konzolt nagyon szívesen szétzúzom bármikor, akár a puszta öklömmel is. :dirr:

És a végére egy kötelezően meglátogatandó site mindenkinek: Chadwarden.com.
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Ronja
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2005.10.03. 11:50
Nem:
Tartózkodási hely: Vadon
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronja »

K@e-chan írta:jejj!!! a ps2őmnek semmi baja :cool:
éljen^^
"I believe in miracles... They happen every day"
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Nos életem első konzol vásárlása előtt állok jelenleg. A kiválasztott x-box 360 =o) Csupán annyi kérdésem lenne, hogy mekkora a premium pack doboza? Mivel buszon,vagy villamoson kellene hazáig vinnem LOL Szal ezért érdeklődöm a mérete felől =P Amúgy ps3 is be van tervezve de az csak jövőre...egyszerűen már unom a sok pénzkidobást pc-re..abból amennyit elkötöttem pc-re már egy full hd tv+ps3+xbox360 figyelne a nappaliban =p
Kép
Avatar
Kuresz
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2006.03.01. 03:21
Tartózkodási hely: Silent Hill

Hozzászólás Szerző: Kuresz »

Elég nagy!Amúgy most NDS kell...egyszerűen beleszerettem.Amúgy 360on most még mindig GoW megy meg most kezdtem Condemnedet,most vittem végig a Bullet Witchet és az Earth Defense Force-ot(poén az a game).És még mindig az Enchanted Arms-al szenvedek :(
Kép
Kép
Kép
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

Gamekapocs írta:The Last Remnant - új Square Enix RPG

Vadi új RPG-n dolgozik a Final Fantasy sorozatot is jegyző Square Enix. A The Last Remnant kizárólag Playstation 3 és Xbox 360 konzolra készül.

A játék története ezer évvel repít minket vissza az időben, egy képzelet szülte különleges világba. A főszereplő a The Conqueror nevű karakter lesz, őt irányítva kell kalandoznunk a Mitrák (emberek), Yamák (szárazföldi óriáshalak), Qsitik (gyíkemberek) és Sovannik (négykarú macskaemberek) lakta világban. A játék körökre osztott RPG lesz, aktív harcrendszerrel színesítve, és Unreal Engine 3.0 motorral hajtva. Jó hír, hogy Japánban és Amerikában egy időben fog megjelenni, és nekünk európaiaknak sem kell majd sokat várni, mire eljut ide a lemez.
Avatar
Kuresz
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 190
Csatlakozott: 2006.03.01. 03:21
Tartózkodási hely: Silent Hill

Hozzászólás Szerző: Kuresz »

Vettem DS-t.ÚRISTEN :D Olyan jó gammák vannak rá hogy el se hiszem.Tömve van jrpg-vel,A final Fantasy III csodálatos,a Fullmetal Alchemist:Dual simpathy végigkíséri az egész anime történetét.A castlevániák hangulata nagyon darkos stb stb stb.Ennyi pénzért mindenkinek be kéne ruháznia egyre.Nem csoda hogy mindenhol vezet hardvereladásnál...
Kép
Kép
Kép
Avatar
Budzoli
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2005.02.01. 19:14
Tartózkodási hely: Cinnabar Island's run-down Pokémon Mansion
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Budzoli »

A mai tőzsdezáráskor már hivatalosan is többet ér a Nintendo, mint a Sony:

http://www.thetanooki.com/2007/06/24/ni ... ket-value/

És a Sony fanboyok még mindig csak az Xbox360-at támadják, közben meg jobbról beelőz a Nintendo.

És persze a legdurvább az egészben, hogy a Sony nem csak konzolokat gyárt, és még így is többet ér a Nintendo perpill a mai naptól kezdődően (és remélhetőleg még növeli is az értékét).
No meg persze az, hogy a Sony 2000-ben is 50 milliárd dolcsi körül volt, Nintendo viszont 30 milliárdról küzdötte fel magát.
KOFFING
-------------------------------------
Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Budzoli írta:közben meg jobbról beelőz a Nintendo.
Bizony, és erre szerintem lehetett is számítani, a Wii (nameg a Nintendo handheldjei) szép csöndben folyamatosan verték eladásban a konkurensek termékeit, mindenféle nagyobb hírverés nélkül. "XBOX360 <3 YOU", "Play Beyond"... remek szlogenek, csak közben meg alázza a konzolotokat az a Nintendo, akiről tudomást sem voltál hajlandó venni, kedves Bill Gates / Kaz Hirai. :rozsaszintancoloelefant:
Egyébként nagyon valószínű, hogy a Wii varázsa 1 éven belül elvész, és akkor bizony szükség lesz arra a piaci értékre, amit most sikerült feltornászniuk. Sajnos amíg a játékpiacon az egyik (ha nem a) legfontosabb szempont a grafika, addig egy ilyen gyenge Wii-nek nem lesz hosszú élete. Bár ne legyen igazam.
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Dante108
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2007.10.09. 12:27

Hozzászólás Szerző: Dante108 »

Üdv mkinek.

Nem tudom hányan szeretnek itt Xboxozni, de nemrég indult a Microsoft hivatalos oldalán az Xbox fórum. Aki szeretne jönni, és érdekli, szívesen várjuk. A link pedig: http://forums.xbox.com/765/ShowForum.aspx
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

A Wii elérte a 25 millió eladott példányt. 76 hétre volt ehhez szüksége, ráadásul nem úgy tűnik, hogy lassulna a forgalmuk.
Erre mondják, hogy nevető harmadik.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Mondjuk tény és való, hogy a Wii sikerére nem számított "senki". Mármint Box360, meg PS3 rulz ugye sokak szerint, csaképp Japánban kapásból taroltak a Wii gém eladások. PS3 meg sikeresnek sikeres, de nincs akkora visszhangja, mint amekkorára számítottak. Pedig van hype körülötte bőven...
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

A Wii japánban tényleg a legsikeresebb "nextgen" konzol jelenleg, habár PSP-ből többet adnak el... az igazi siekrek mégis amerikában van, ott több 100ezres eladásokat produkál a wii, míg japánban 40-50 ezreseket (persze amerika nagyobb is :))

Igazából azért érdekes a szitu, mert senki nem számított arra, hogy a sok casual gamer mégis megveszi a konzolt, mert ha csak a hc gamereken múlna...

Mindenesetre én továbbra is meg vagyok elégedve a Wii-vel, most főleg a Mario kart Wii-vel és a Trauma Centerrel :)
Kép
Válasz küldése