Final Fantasy ^_^

PC vagy konzolos játékok témaköre.
Avatar
Zodd
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2003.08.16. 00:02
Tartózkodási hely: SZázhalombatta
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Zodd »

Most olvastam hogy nyugatamerikában megjelent a FF X-2 most már örülhet az akinek van PS-2-je én meg szenvedhetek hogy csak szar PC-m van
:twisted: (ugye Phr0zen??)
http://www.ffwa.org/news/18-11-2003.html

de most látom hogy ez már régebbi hír :(
phr0zen

Hozzászólás Szerző: phr0zen »

Zodd írta: :twisted: (ugye Phr0zen??)
Hogyne. :wink:
De most nem érek rá lehülyézni téged,mentem FF-ez ni! 8)
StabWest
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2003.08.14. 16:54

Hozzászólás Szerző: StabWest »

Én elég jól elfájnölfenteziztem a PC-men anno 8) . A VIII még mindig csak PC változatban van meg.
Avatar
fuzik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2003.10.09. 14:14
Tartózkodási hely: valahol tolnamegyében

Hozzászólás Szerző: fuzik »

Megvolt már a 8 és a 9 +most játtszom a 7-tel de nem tudom leszedni rubi és emerald veapont segíííííííííítttsééééég.Ja a 7 viszi a pálmát bár a beindulás ennél a leglassabb szerintem és a fejlesztés is nehéz nem úgy mint a 8-ban. SEGÍTSETEK a 7-ben JÓ? :gun: :crazy:
::jhuh:: Megőrülök
Dont worry be happy
/az élet túl hosszú ahhoz hogy rossz dolgokkal töltsük/
StabWest
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2003.08.14. 16:54

Hozzászólás Szerző: StabWest »

A decemberi 576 Konzolban van egy kis cikk a FFXII-ről ::vic:: . 2004 nyarán jelenik meg Japánban és (állítólag) 2 DVD-n lesz.
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

én modjuk arra vagyok kíváncsi hogy hogyna tudnak megtölteni 2 DVD-t egy olyan sztoirval ami nem lesz tele klisékkel....
Kép
Fry
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2003.08.15. 11:50

Hozzászólás Szerző: Fry »

StabWest írta:A decemberi 576 Konzolban van egy kis cikk a FFXII-ről ::vic:: . 2004 nyarán jelenik meg Japánban és (állítólag) 2 DVD-n lesz.
Valahol azt olvastam (természetesen nem megerősített info volt, inkább csak afféle szóbeszéd) , hogy nem lesznek random harcok. Erről nincs semmi infó?
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

nagyon érdekel ez az FF, képeket láttam, de semmi más (még azt sem tudom biztosan, hogy pc játék) melyik részével éri meg most belevágni? ajánljatok nekem egyet
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

töltsd le rom-ban aT FFVI-ot, ill ha megtod szerezni akkor PC-re a hetet és a nyolcat..
Kép
StabWest
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2003.08.14. 16:54

Hozzászólás Szerző: StabWest »

danig írta:
StabWest írta:A decemberi 576 Konzolban van egy kis cikk a FFXII-ről ::vic:: . 2004 nyarán jelenik meg Japánban és (állítólag) 2 DVD-n lesz.
Valahol azt olvastam (természetesen nem megerősített info volt, inkább csak afféle szóbeszéd) , hogy nem lesznek random harcok. Erről nincs semmi infó?
Ezt is emlegetik (kár lenne, ha nem lenne :? ): "Nem lesz külön harcképernyő: a csaták a "kalandképernyőn" zajlanak majd - állítólag (nem megerősített információ) a random összecsapásoknak is búcsút mondhatunk."
Fry
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2003.08.15. 11:50

Hozzászólás Szerző: Fry »

StabWest írta:Ezt is emlegetik (kár lenne, ha nem lenne :? ): "Nem lesz külön harcképernyő: a csaták a "kalandképernyőn" zajlanak majd - állítólag (nem megerősített információ) a random összecsapásoknak is búcsút mondhatunk."
Hát én meg örülnék neki nagyonis. Gondolj bele: eddig a 80-100 órás játékidőnek kábé negyede random harc volt, s most itt (lesz) egy 2 DVD-s (bár lehet a másik diszk csak vmi "gagyi" bónuszlemez lesz) játék, amiben nem ezzel megy el főleg az idő. Ráadásul akinek volt türelme egy két órát eltökölni vele, és "tápolni a vadonban" annak túlságosan is könnyűvé vált az amúgyis nevetségesen könnyű játék. Ha nem lesz harcképernyő, azt sajnálni fogom, de ráfér(t) már egy kis vérfrissítés a FF sorozatra SZVSZ.
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

még mindíg nem tudom elképzelni, hogy egy játék hogy vihette ennyi részig, bár ott van a Might and Magic is, azzal játszottam is, és így még kevésbé értem.
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Avatar
Yuber
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2003.11.04. 17:27
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Yuber »

Hi All!

Ha már szóba jött a 12, akkor ezt a linket tudom ajánlani, sok infó (Japánúl :) ), kép megtalálható rajta.

www.ff12.com

Én is úgy hallottam, hogy nem lesznek random csaták. :(

Ha minden igaz az 576 oldalán egy trailer is van a 12-ről...

Bye!
Kép
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Vélemyem szerint a Final Fantasy VII sikerült a legjobbra. A nyolcat is nagyon szerettem, a gond az, hogy tényleg sok a random harc benne, ha az ember különleges eredményeket akar, végigszaladni a játékon meg ugyebár nem egy értelmes dolog. A Final háromnak olyan jó nosztalgikus hangulata van ::jeye:: , az ötöt sajna nem tudtam végigjátszani, mert japán nyelvű teljesen ::hehe:: . A Final 9-ben pedig szerintem szépen eltalálták a világot. De a hét a legjobb az összes közül, az valahogy mindig élvezetesebb a többinél számomra.
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
ein
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 515
Csatlakozott: 2003.12.01. 23:20

Hozzászólás Szerző: ein »

Én asse tudom miről szól. :arrow: x ide lőjjetek :dirr:
valaki vezessen már be a felvilágosodás korába! plz
"Where has my dearest gone to?
Where sings now my maiden fair?
Beneath the darksome waters
Underneath the moonlit waves"
Fry
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2003.08.15. 11:50

Hozzászólás Szerző: Fry »

ein írta:Én asse tudom miről szól. :arrow: x ide lőjjetek :dirr:
valaki vezessen már be a felvilágosodás korába! plz
Valaki, de nem én. (viszont lőni sem fogok.)
Xellos írta:De a hét a legjobb az összes közül, az valahogy mindig élvezetesebb a többinél számomra.
Egyetértek.
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

danig írta:
ein írta:Én asse tudom miről szól. :arrow: x ide lőjjetek :dirr:
valaki vezessen már be a felvilágosodás korába! plz
Valaki, de nem én. (viszont lőni sem fogok.)
Xellos írta:De a hét a legjobb az összes közül, az valahogy mindig élvezetesebb a többinél számomra.
Egyetértek.
szerintem meg a Tactics, bár ez nem a fősorozat része. Simán veri a 7-et történetben
Kép
Avatar
Yuber
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: 2003.11.04. 17:27
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Yuber »

Hali!

Lehet válogatni, vannak újabb videók:

FF12: (7 perces videó!)

http://www.576.hu/upload/M_18/rek1/1011/ff12-jf.wmv

FFAC:

http://www2u.biglobe.ne.jp/~nanko/movies/ff7ac-jf.wmv

Bye!
Kép
StabWest
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2003.08.14. 16:54

Hozzászólás Szerző: StabWest »

Most, hogy olvasgattam a PS Guru FFX-2-ről szóló leírását, reményteljes várakozással nézek a játék felé (amire még egy kicsit várni kell)... Egész jó kritikát kapott.
phr0zen

Hozzászólás Szerző: phr0zen »

StabWest írta:Most, hogy olvasgattam a PS Guru FFX-2-ről szóló leírását, reményteljes várakozással nézek a játék felé (amire még egy kicsit várni kell)... Egész jó kritikát kapott.
TE még várhatsz... :wink:
StabWest
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2003.08.14. 16:54

Hozzászólás Szerző: StabWest »

phr0zen írta:
StabWest írta:Most, hogy olvasgattam a PS Guru FFX-2-ről szóló leírását, reményteljes várakozással nézek a játék felé (amire még egy kicsit várni kell)... Egész jó kritikát kapott.
TE még várhatsz... :wink:
Már csak hetek kérdése :) ! Az 576-nál megrendeltem (legalább lesz egy FFX-2-es pólóm :D ).
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Yes! Nekem is lesz FFX-2-es pólóm. :D Konzolom még nincs, de majd lesz, addig begyűjtöm a játékokat. ^^"

Megnéztem FF XII trailert. Hát, a főszereplő pasi nem tetszik, de nem ezért szoktam játszani v. animét nézni. És van benne egy Viera. Nem nagyszám szegény, de van benne. :D
Kép
Avatar
fuzik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2003.10.09. 14:14
Tartózkodási hely: valahol tolnamegyében

Hozzászólás Szerző: fuzik »

Xellos írta:Vélemyem szerint a Final Fantasy VII sikerült a legjobbra. A nyolcat is nagyon szerettem, a gond az, hogy tényleg sok a random harc benne, ha az ember különleges eredményeket akar, végigszaladni a játékon meg ugyebár nem egy értelmes dolog. A Final háromnak olyan jó nosztalgikus hangulata van ::jeye:: , az ötöt sajna nem tudtam végigjátszani, mert japán nyelvű teljesen ::hehe:: . A Final 9-ben pedig szerintem szépen eltalálták a világot. De a hét a legjobb az összes közül, az valahogy mindig élvezetesebb a többinél számomra.
Szerintem is a 7 a legjobb , talán azért mert ebben legnehezebb a fejlesztés (a ps1-es 3d-s részekből) a matériákra értve.+Marha jó a történet.
Dont worry be happy
/az élet túl hosszú ahhoz hogy rossz dolgokkal töltsük/
phr0zen

Hozzászólás Szerző: phr0zen »

ein írta:Én asse tudom miről szól. :arrow: x ide lőjjetek :dirr:
valaki vezessen már be a felvilágosodás korába! plz
Ezentúl minden oldalon lőni fogsz egy ilyen értelmes postot? :roll:
Rid Harshel
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2004.02.16. 22:01
Tartózkodási hely: Ég és föld között

Hozzászólás Szerző: Rid Harshel »

Szerintem az FFVIII az egyik legjobb, de jó lenne egy PS2, hogy kipróbálhassam a X-et és a X-2-t.
Meg az FFTA is jó!
Valami bölcs, frappáns, meghökkentő, kacajra fakasztó, elgondolkoztató üzenet.
Válasz küldése