Kinek milyen háziállata van?

Minden, ami nem illik máshova. A szabályok itt is érvényesek.
Avatar
Kiera
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2007.05.20. 12:33
Tartózkodási hely: B.A.Z. megye-Bánhorváti

Hozzászólás Szerző: Kiera »

jajj nekünk egy cuki palotapincsink van és fiú és a neve Dömpi.
hogy lehet egy kutyának azt a nevet adni, hogy Dömpi :?: :shock: számomra rejtély ja és októberben lesz 2 éves és annyira cukíííí :oops: :-P :roll:
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Jaaaajjjj...cuki nyuszi :3
Nekem is, sajnos, uj nyuszim lett, az elozot sikeresen megolte az allatorvos..(ezuton is uzenem a nyuszisoknak, h fereghajtot nem szabad hagyni nekik beadni..semmi esetre X__X)
Pata zsenialis nevvalasztasa utan, ime Gubanc <3
Amikor elhoztuk..felig logofulu felenk kis nyuszika volt..
Ellenben most..Ezzel a wtf biács abrazattal barhol gatlastalanul elfekszik, veri a csincsillakat, es kiesz a vagyonombol :dirr:
De egyenlore nem bantam meg h ot valasztottam..
Avatar
Susiegirlie
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2007.05.15. 10:19
Tartózkodási hely: Shinigami World

Hozzászólás Szerző: Susiegirlie »

Avatar
Aiko
Profi
Profi
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2007.05.25. 13:47
Tartózkodási hely: Otthon ^^"

Hozzászólás Szerző: Aiko »

Van egy cicám! Osika Büszke tulajdonosként elmondhatom, hogy olyan hülye, mint egy zokni :) Na jó, ez nem igaz. Igazából nagyon rafinált, de annyira, hogy mindig bele esik a saját csapdájába, ma is az én segítségemmel tudtam csak leszedni a magas szekrényről. :)
Avatar
Móci
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2007.03.03. 11:07
Tartózkodási hely: Döbrököz
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Móci »

Itt is lett egy új macsek, unokatestvérem nagy örömére.

Íme az új trónkövetelő ( hálisten kandúr a kicsike), még alfa verzióban. :D



Kép
Kép
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

De kis édes! ^_^ Ez még nagyon pici cica...

Na hát, nekem maradnak a plüss állatkáim...
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Van egy kutyám /Erdélyi kopó/ neve: Krampusz

Van egy macska&egér&kutya keverék /egyébként tacsi/ Tücsök.

És van egy skrizofén buta tacsim. Bogár. Tegnapi esett evett teljesen egyedűl a konyhába, de elkezdet morogni.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
zlay
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2006.12.07. 20:08
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: zlay »

Ha én most elkezdeném sorolni... Jelen állás szerint van négy kutyánk(de ez folymatosan változik=), egy tengerimalac, négy teknős, papagájok, pintyek,...
De a legjobb a Jákó papagály, aki reggelenként rámköszön és egyébként is egész korrektül tud társalogni:)
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

IloveRenji írta: Pata zsenialis nevvalasztasa utan, ime Gubanc <3
Amikor elhoztuk..felig logofulu felenk kis nyuszika volt..
Ellenben most..Ezzel a wtf biács abrazattal barhol gatlastalanul elfekszik, veri a csincsillakat, es kiesz a vagyonombol :dirr:
De egyenlore nem bantam meg h ot valasztottam..
úramisten de cukiiiiiiiiiiii!!!!! olyan színű mint az én Bonifácom- csak az már egy kis disznó lassan XD a vagyonból kievést is nagyon jól ismerem! ha evésről van szó abban verhetetlen, legyen szó a TV újságról vagy az asztal lábáról ^^".... de imádom a kis szarházit, főleg amikor lábujjhegyre áll és onnan vetődik az oldalára mint valami kamikaze XD
nyuszik előre!!!
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Kepet kerek :3
Jaja, meg meg mielott lefekszekenek, es hengergetoznek elotte..szetesem..meg amikor eszem, es latom h kozeledik, kozeledik, es sunyitva nez, h ugyan adjak mar neki is XD Nyuszik rulz!!
Avatar
Xellosgirl
Profi
Profi
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2005.12.17. 12:19

Hozzászólás Szerző: Xellosgirl »

Mátol van egy macskám, Andorkának lett keresztelve egy volt osztálytársam után.
Van még 4 halam, és egy nyulam Sál
Nem ugorhatok mindig segíteni akárhányszor csak füttyentesz nekem, az nem tenne jót a rossz híremnek.
(Xellos)
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

akkor íme Bonifác (Bonimon ^^)
tömjük a majmot:
http://i182.photobucket.com/albums/x112 ... iyu002.jpg
sztárfotó:
http://i182.photobucket.com/albums/x112 ... iyu004.jpg
edit: nyáron a kedvenc alvópóz: félig a hátára veti magát és a 4 lábát felpakolja a ketrec oldalára- kevésbé nyúlszerű nyulat én még nem láttam XD szobatiszta és be tudom küldeni a ketrecbe ha kell :3 okkos nyufi
Avatar
Aemi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2007.07.06. 12:42

Hozzászólás Szerző: Aemi »

Nekem egy 16 éves tacskóféleségem van.
1-2 éve még hörcsögökett is tartottam. Imádom őket. Előttük egerem volt.
Avatar
Dakota
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2007.07.23. 14:30
Tartózkodási hely: O_O OMG
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dakota »

Nekem van egy cicám Vörcsi :lol:

http://img6.myimg.de/Kp01618746.jpg
Sztárpóz :cool:

Van még négy hörcsögöm , most született két kicsi :D Róluk sajnos nincs képem :cry:
Puedes ser solamente una persona para el mundo, pero para una persona tú eres el mundo.
-Lehet hogy csak egy ember vagy ezen a világon, de valakinek te jelentheted az egész világot!
Kép
Avatar
Ayase
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2005.02.14. 18:42

Hozzászólás Szerző: Ayase »

Ő Daiya a gabonasikim^^ A kis szemem fénye :D Nagyon örültem neki, tekintve hogy kb. 10 évembe telt kiharcolni, amíg vehettem egyet^^"
Bár ennél már nagyobb, mert ez megjövetele után pár nappal készült.
Nagyon édes kis kígyó =)) Best pet ever xD (legalábbis szerintem. Nem bűzlik, nem hullatja a szőrét, nem hangos, stb.xD)
Rajta kívül még rengeteg állatunk van...aranyhaltól kezdve a gerléken keresztül a lóig xD No meg persze kutyák macskák hada :lol:
Azthiszem, ahogy egyedül élek majd, csak madaraim és kígyóm lesznek :cool:
Kép
Avatar
Dakota
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2007.07.23. 14:30
Tartózkodási hely: O_O OMG
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dakota »

Jajj XD Rémálmaimban mindig kigyók özönlenek a kertünkben én meg menekülök előlük.. :lol: Nagyon szépek a kígyók és szívesen elnézem őket sőt érdekelnek is de ha én meglátnék egyet előttem visítva menekülnék xD
Puedes ser solamente una persona para el mundo, pero para una persona tú eres el mundo.
-Lehet hogy csak egy ember vagy ezen a világon, de valakinek te jelentheted az egész világot!
Kép
Avatar
Ayase
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2005.02.14. 18:42

Hozzászólás Szerző: Ayase »

Hahaha xD Sokan így vannak vele :) A furcsa pedig az, hogy nálunk eddig sokkal több fiú tartott tőle, mint lány :D
Kép
Avatar
Yayoi
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2007.01.21. 17:59

Hozzászólás Szerző: Yayoi »

Nekem négy egerem van! Mindenki fél tőlük, de én imádom őket! :D Ja meg az ubátyám is! :wink:
Kép
Avatar
Dakota
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2007.07.23. 14:30
Tartózkodási hely: O_O OMG
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dakota »

Én szeretem az egereket *__* Nekem is volt, csak a macskám nem szerette őket T_T'
Puedes ser solamente una persona para el mundo, pero para una persona tú eres el mundo.
-Lehet hogy csak egy ember vagy ezen a világon, de valakinek te jelentheted az egész világot!
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Na ne mondd :D
Mellesleg nekem már többféle háziállatom is volt. Volt egy macskám itt a lakásban, 3 hétig aztán kivittük nagyanyámékhoz és 2 év után elpusztult. Aztán szereztem még egy pontolyan kismacskát, de azt meg ellopták.
Volt egy kutyám 2 napig , aztán azis kikerült vidékre...egy hónapig bírta, nagyanyámék nemszerették és most örökbefogadta valami német pofa...biztos jólelvan nélkülem(ennek már egy éve).
Kábé 10 évig voltak díszhalaim, aztán meguntam.
Legutóbbi házikedvencem a sarokban lévő hatalmas kaszáspók ....volt.

Nincs szerencsém a háziállatokkal. Ráadásul anyám nembírja a lakásban, merthogy az vidékre való apám pedig alapból állatgyűlölő.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Yadana
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2006.08.22. 18:57
Tartózkodási hely: Kecsó

Hozzászólás Szerző: Yadana »

Van két kutyánk,és egy "tündér" vadászgörim,aki mindig vmi rosszaságon töri azt a cuki kis buksiját. :D Képes az egész napot végig aludni,de ha ébren van,akkor nagyon aktív,és mindent ellopkod. :P Ha pedig leszidom,akkor makog(ez az öröm jele) és pattog(mind a 4 lábával egyszerre ugrál) és így nem hosszú a szidás,mert nem lehet rá haragudni. :D


A képeken nem mókus,tengerimalac,vakond,kiskutya esetleg cica vagy kígyó látható,ha nem a görim,Nobu(csak a gyöngébbek kedvéért,mert soha senki nem ismer fel egy görényt :^_^: )

http://kepfeltoltes.hu/view/070831/Nobu ... es.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/070831/Nobu ... es.hu_.jpg --> Itt éppen egy cerbonás dobozból kukucskál ki,miután összepocsolta a nappalit. :-P


(ja,és mielőtt vki megkérdezné, Nem,nem büdös! :wink: )
FOREVER FORNEVER

Kurama, Ichimoku Ren,Tasuki és Kyo 4ever! :D no da! :wink:
Avatar
Dakota
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2007.07.23. 14:30
Tartózkodási hely: O_O OMG
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dakota »

Nagyon cukker :D Egyik barátomnak is volt vadászgörénye sztem nagyon aranyosak. Én felismerek egyet ha látok xD
Puedes ser solamente una persona para el mundo, pero para una persona tú eres el mundo.
-Lehet hogy csak egy ember vagy ezen a világon, de valakinek te jelentheted az egész világot!
Kép
Avatar
Yadana
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2006.08.22. 18:57
Tartózkodási hely: Kecsó

Hozzászólás Szerző: Yadana »

Köcce. :D Legalább vki felismeri. :-P Volt már amikor azt mondták rá hogy hörcsög,mókus,tengerimalac,vakond,menyét(ez legalább közelít)kutyus,sőt a kígyó vitte a fődíjat. xD Azért amikor közelebbről megnézte a csaj,és rájött hogy egy göri és nem kígyó,kissé megkönnyebbült. :-P
Az a legjobb,amikor a kisgyerek megkérdezi az anyukájától,hogy az egy görény-e,mire az azt mondja neki,hogy nem kisfiam,az egy kutyus. -_-"
FOREVER FORNEVER

Kurama, Ichimoku Ren,Tasuki és Kyo 4ever! :D no da! :wink:
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Juj, vadászgörény! Azok annyira édesek! Itt is szokták sétáltatni őket a füvön délutánonként, mindig elnézegetem őket. ^^ (Habár SZVSZ a vadászgörény nem annyira háziállat, ráadásul panelban tartani...)
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Dakota
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2007.07.23. 14:30
Tartózkodási hely: O_O OMG
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dakota »

A vadászgörénynek olyan nagy mozgás igény kell? Szerintem el lehet tartani panelben is ha van egy fölös szobájuk :D Barátoméknak volt egy fölös szobájuk és az lett a göri "szobája" ^^ Persze volt a szobában ketrec is meg minden, de az volt jó mikor tv-t néztünk és kinéztem az abalakon erre ott volt a vadászgörény xD Véletlen nyitva lett hagyva az ablak a szobában és kimászott :O Sétáltatták is csak félt a kutyáktól >_<
Puedes ser solamente una persona para el mundo, pero para una persona tú eres el mundo.
-Lehet hogy csak egy ember vagy ezen a világon, de valakinek te jelentheted az egész világot!
Kép
Válasz küldése