Milyen jó filmet láttál mostanában?

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
amcsi
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 365
Csatlakozott: 2004.05.09. 20:34
Tartózkodási hely: in America
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: amcsi »

Ha penzszagrol beszelunk, gondoljatok a Transformers filmre. Eletemben nem lattam ennyi reklamot egy filmben! Es szerintem szar is volt a film :/
Kép
Kép
Kép
"Americans ALWAYS wear sunglasses." - Bandit Keith - Yu-Gi-Oh! The Abridged Series
Máj anime liszt
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

anubys írta:Pogánytánc
Hé, ez nekem megvan DVD-n. Csak még nem néztem meg. XD Catherine McCormack-ot nem említetted a sztárok között. Bár nem olyan ismert, de ő játszotta Murron-t (William szerelmét) a Braveheart-ban. Egyébként nem kell, hogy minden filmnek forradalmi célja legyen. Néha az is elég, ha egyszerűen csak jó nézni. Vannak ennél sokkal értelmetlenebb filmek is. :P Ja, és ha mélyebb értelmet keresel a filmben, csak nézd meg az eredeti címét, és nézz utána a mitológiai hátterének. ^.~
Egyébként úgy nyilatkoztál erről a filmről, mintha még sosem láttál volna játékfilmet. Az ilyenektől nem kell látványos akciójeleneteket és világmegváltó gondolatokat várni. Bár több mondanivalójuk van, mint a multiplexekben látható alkotások nagy többségének. Nem szoktál Duna TV-t nézni, igaz? ^^'

U.i.: nehogy megsértődj! Nem téged piszkállak, hanem a filmet védem. ^^
Avatar
marci_attila
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2007.06.20. 23:30
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: itt
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: marci_attila »

Tegnap megnéztük a Simpson családot ::jthrill::

Eszméletlen volt, rég nevettem ennyit ::taka::

Bár már a pókmalacos bemutató óta tudtam, hogy nekem ezt muszáj lesz megnézni ::japhaha::
Am I a wanna-be transexual just because play a female character? ;)
Avatar
Dakota
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2007.07.23. 14:30
Tartózkodási hely: O_O OMG
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dakota »

Tegnap unatkoztam ezért megnéztem 2 filmet
-Underworld
-The Eye
Az utóbbiban amikor beszéltek halk volt ezért felhangosítottam de a hang effektusok szörnyen hangosak voltak és ijesztőek :shock: :cool:
Puedes ser solamente una persona para el mundo, pero para una persona tú eres el mundo.
-Lehet hogy csak egy ember vagy ezen a világon, de valakinek te jelentheted az egész világot!
Kép
Avatar
marci_attila
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2007.06.20. 23:30
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: itt
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: marci_attila »

Mi a szemet anno moziban néztük. Vagyis a barátnőm nézte... Én meg elaludtam rajta ::japtoun::
Am I a wanna-be transexual just because play a female character? ;)
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Yuriko-chan írta:Hé, ez nekem megvan DVD-n. Csak még nem néztem meg. XD Catherine McCormack-ot nem említetted a sztárok között. Bár nem olyan ismert, de ő játszotta Murron-t (William szerelmét) a Braveheart-ban. Egyébként nem kell, hogy minden filmnek forradalmi célja legyen. Néha az is elég, ha egyszerűen csak jó nézni. Vannak ennél sokkal értelmetlenebb filmek is. :P Ja, és ha mélyebb értelmet keresel a filmben, csak nézd meg az eredeti címét, és nézz utána a mitológiai hátterének. ^.~
Egyébként úgy nyilatkoztál erről a filmről, mintha még sosem láttál volna játékfilmet. Az ilyenektől nem kell látványos akciójeleneteket és világmegváltó gondolatokat várni. Bár több mondanivalójuk van, mint a multiplexekben látható alkotások nagy többségének. Nem szoktál Duna TV-t nézni, igaz? ^^'

U.i.: nehogy megsértődj! Nem téged piszkállak, hanem a filmet védem. ^^
Semmi bajom a játékfilmekkel, bár tény, hogy lekötelezett hívük sem vagyok, mindenesetre láttam már pár jólsikerült darabot, de ez tényleg nem az. Pont a cím miatt hittem azt, hogy fog valamit adni.
Ha megnézted, kérlek írd le, neked hogy tetszett! :)
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

anubys írta:Ha megnézted, kérlek írd le, neked hogy tetszett! :)
Rendben (de nem ígérem, hogy mostanában fogom megnézni). Aztán lehet ám, hogy nagyot koppanok. XD
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: outsyder »

Galaxis útikalauz stopposoknak
ZOMG, annak ellenére, h a megvalósítás az Ötödik elemet jutatta eszembe, és nem hozza mindenhol a könyv hangulatát, összességében nagyon tetszett :D tuti h még megnézem párszor :cool: (Zaphod rulz!!! 42!!!!)
Kép
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Planet Terror

Nagyon jól lavíroz a zseniális és a lehetetlenül gáz között. Rodriguez szerintem eddigi legjobb filmje (bár a Sin City azért versenyre kel vele). Aki nem lesz rosszul egy 'kis' igénytelen gusztustalankodástól annak csak ajánlani tudom.
Kép
Avatar
Ayase
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2005.02.14. 18:42

Hozzászólás Szerző: Ayase »

Mostanában sokat.
A legutóbbi a Parfüm volt. *haaaiiil* annak a filmnek. Egy Balatoni kertmoziban néztük, de én rég láttam már ilyen igazán jól megcsinált és kigondolt filmet/könyvadaptációt. Teljesen magában hordozta a regény feelingjét. Kár kihagyni ;)
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

kábé már vagy 5 ödjére... soha nem fogom megunni pedig már vagy 1000 éves film.. : Esőember
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

Ayumie írta:kábé már vagy 5 ödjére... soha nem fogom megunni pedig már vagy 1000 éves film.. : Esőember
dettó ugyanez
Avatar
Dakota
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2007.07.23. 14:30
Tartózkodási hely: O_O OMG
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dakota »

Én is láttam , tegnap volt *__* Ezt soha nem lehet megunni
Puedes ser solamente una persona para el mundo, pero para una persona tú eres el mundo.
-Lehet hogy csak egy ember vagy ezen a világon, de valakinek te jelentheted az egész világot!
Kép
Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

[OFF]
...és még a zenéje is jó..
[ON]

Vándorló Palota
Nagyon aranyos volt, de IMHO nem éri el a Vadon Hercegnője és a Chihiro színvonalát...
Kép
Avatar
Dakota
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2007.07.23. 14:30
Tartózkodási hely: O_O OMG
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dakota »

Szemtől szemben .Nagyon jó film ezt se lehet megunni :D
Puedes ser solamente una persona para el mundo, pero para una persona tú eres el mundo.
-Lehet hogy csak egy ember vagy ezen a világon, de valakinek te jelentheted az egész világot!
Kép
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Betman Kezdődik A régebbi változatok jobban tetszettek, de elmegy. Az egyik legjobb jelenet mikor a denevéreket hívja segítségül :D :D
Avatar
DinkaMailer
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2005.07.31. 19:21
Tartózkodási hely: In da' land of pulykakakas :) [Debrecen rulez!]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DinkaMailer »

Hajlakk
Biztos, hogy nagyon sok embernek nem jön be ez a stílus.
Az elején én is szörnyen megijedtem, de végül nagyon
kellemeset csalódtam. Aranyos kis zenés vígjáték (musical???)
kerekedett ki a filmecsékből... A bukott vizsgám után pont jól
jött hangulatjavítónak...
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

megint csak negatív élmény: Evolution- nagyon jó és érdekes alapötlet, hihetetlen xar megvalósítás kezdve a "lények" grafikájával- úgy néztek ki mint a gumijátékok, mintha az lett volna a készítők célja hogy még véletlenül se látszanak valóságosnak- pedíg nem olyan régi film, szal a technika adott lett volna. és a történet- a jó ötletet sikerült szétrombolni olcsó hollywood-i csöpögéssel, és a főpoén: mentsük meg a földet Head&Shoulders-el... :shock: még akkor kellett volna abbahagynom amikor a csávó seggéből szedték elő azt a szúnyog szerű cuccot ami a bőrén keresztül mászott a testébe... bornyasztó
Avatar
Darken
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2007.07.08. 22:44

Hozzászólás Szerző: Darken »

Az Evolúció egy vígjáték, nem kell komolyan venni. :lol: Tehát ne úgy nézd hogy most egy halálosan komoly ufós filmet fogsz látni. Szerintem vicces, régen láttam, de nekem tetszett.

Amit pár napja néztem, az Az ember gyermeke és szerintem nagyon jó film. Érdemes megnézni. Elgondolkoztató és irónikus. A sok káromkodás pedig egyáltalán nem zavaró szerintem, inkább életszerűvé teszi a filmet. Szóval, aki akar látni egy nagyon jól megcsinált filmet az emberiség elég komor jövőjéről annak nagyon ajánlom.
"Csak két dolog végtelen: a világegyetem és az emberi hülyeség. De a világegyetemben nem vagyok olyan biztos."
"Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztos, hogy botokkal és kövekkel." - A. Einstein

"Álmomban két macska voltam és egymással játszottam."
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

nem vettem én komolyan, nem is tudtam volna. szerintem borzasztó gyenge volt, ha vígjátéknak szánták, ha nem- de így nem volt más csak egy elbénázott fantasy paródia az erőltetett fajtából
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

Titanic fogalmam sincs, hogy hányadszorra láttam most, de még mindig elbőgtem magam rajta.
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

DinkaMailer írta:Hajlakk
Ennek van ám egy régebbi változata is, pont mostanában volt az m1-en.
Avatar
rencu15
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2007.07.03. 14:15

Hozzászólás Szerző: rencu15 »

Rii írta:Titanic fogalmam sincs, hogy hányadszorra láttam most, de még mindig elbőgtem magam rajta.
Én is bőgtem rajta :roll: Ha vki megkérdezné mi jut eszembe a Titanicról, azt mondanám h a sírás ::bawl:: :)
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Ehh Titanic lekéne kötözni, hogy megnézzem valahogy nem jön be ez a film.

Ami késik az nem múlik 300. Hát wow jó volt de egyben gáz is. Ha már /fogjuk rá/ történelmi filmet csinálnak akkor a végéről vagy az eleéről nem ártana egy kis ok- okozati bevezetés vagy valami hasonló. Az istenektől és a "szörnyektől" majd röhögő görcsöt kaptam.
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Hozzászólás Szerző: miyume »

Urzu7 írta:Ehh Titanic lekéne kötözni, hogy megnézzem valahogy nem jön be ez a film.
dettó- vödör a TV alá és kezdőthet is- valahogy nem az én stílusom :osbleh:
viszont tegap a Pofa be nem volt rossz- főleg ha végig tudtam volna nézni ^^"
Válasz küldése