Yu Yu Hakusho

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
soragirl
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2007.02.23. 10:42
Tartózkodási hely: Varbó (de néha Miskolc is)

Hozzászólás Szerző: soragirl »

Ebbe elég sok harc van, és jó is, mer azér izgalom, + ellentétek van benne bőven...
You don't know me
Don't ignore me
You don't want me there
You just shut me out
You don't know me
Don't ignore
If you had your way
You just shut me out
Make me go away
"I'd say it's time too late."
"Save water, drink beer!"
Avatar
marci_attila
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2007.06.20. 23:30
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: itt
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: marci_attila »

Épp most lett vége az utolsó résznek a tvben. Most láttam harmadjára, és mikor elsőre láttam, akkor teljesen úgy éreztem, hogy Yukina terhes. Aztán mikor másodjára láttam, akkor azt gondoltam, hogy de hülye voltam. Aztán ma is úgy érzem, hogy Yukina az utolós részben terhes :D

Mindezt az éppen folyó párbeszédek alatti kéztartásából sikerült leszűrni :D Persze lehet, hogy az egész csak véletlen, mert hisz másodjára fel se tűnt, harmadjára meg megint :D
Am I a wanna-be transexual just because play a female character? ;)
Avatar
Dakota
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2007.07.23. 14:30
Tartózkodási hely: O_O OMG
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dakota »

:crazyy:
Én nem vettem észre pedig láttam az utolsó epizódot. Azért hogyha ténleg terhes lenne , kiváncsi lennék kitől. ::smug::
Puedes ser solamente una persona para el mundo, pero para una persona tú eres el mundo.
-Lehet hogy csak egy ember vagy ezen a világon, de valakinek te jelentheted az egész világot!
Kép
Avatar
Yadana
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2006.08.22. 18:57
Tartózkodási hely: Kecsó

Hozzászólás Szerző: Yadana »

Kuwabarától. :-P De maúgy sztem nem az. :D
Ez az utolsó rész olyan széép. :D És sok poén van benne. :-P
"Idióta 10óránál"

"-Ha Botan itt van,már csak a cumis hiányzik!
-A cumis jelentkezik!" :D
FOREVER FORNEVER

Kurama, Ichimoku Ren,Tasuki és Kyo 4ever! :D no da! :wink:
Avatar
Dakota
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2007.07.23. 14:30
Tartózkodási hely: O_O OMG
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dakota »

Elég érdekes lenne hogyha Yukina ténleg babát várna. Lenne folytatása az animének ami arról szólna ahogy Kuwabara és Yukina felnevelik kisbabát. Elég funny lenne
::uhoh:: ::japhaha:: ::jhihi::
Puedes ser solamente una persona para el mundo, pero para una persona tú eres el mundo.
-Lehet hogy csak egy ember vagy ezen a világon, de valakinek te jelentheted az egész világot!
Kép
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Igen, de akkor ki harcolna ki ellen? Yusukéék Kuwabara és új családja ellen? Idiotizmus a forrófejűség ellen? :D Hiszen a Yu Yu Hakusho egyik lényege a gyakori összecsapások. Bár Kuwabará-val amúgy is sokszor voltak más véleményen, így a Kuwabara család VS Yusuke csapata mérkőzés nem is olyan elképzelhetetlen...
Avatar
terika
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2007.06.27. 21:51
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: terika »

Terhes Yukina...ehhh...ez tényleg buta gondolat volt..én sem egyszer láttam ezt az animét, de nekem egyszer sem volt ilyen gondolatom, sőt még sugallat sem...

Kuwabara vs Yusuke klán...nem tudom, nem szívesen nézném egy olyan páros harcát, akik az életüket adnák egymásért. Nekem ez kicsit durva lenne.
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

Többször is leültem Yuyu hakusot nézni, de nem bírtam sokáig. Pedig a története az tökjó. Azért ültem le nézni, mert elolvastam az ismertetőjét és megtetszett. De a rajzstílusa annyira régies, hogy nekem már csúnya. Nagyon válogatós vagyok ilyen téren. (sajnos?)
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

sztem nem baj h válogatos vagy.. én is eléggé.. az a jo h mindenkinek meg vannak a saját elvárásai.

amugy nekem se nagyon tetszett a yu yu hakusho. nekem már startbol a történet is uncsinak tünt.. és a rajzolás pedig tényleg nagyot lenditett a dolgon.. az a helyzet h nekem se tetszik a rajzolása.. :P sokkal jobb kedvvel néz az ember egy animét ha szépen van megrajzolva. még ha nem is annyira érdekes a story, de vmi csak meg kell ragadjon...
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Rii
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2007.06.18. 09:47
Tartózkodási hely: szobám
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rii »

egyetértek :)
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Rii írta:Többször is leültem Yuyu hakusot nézni, de nem bírtam sokáig. Pedig a története az tökjó. Azért ültem le nézni, mert elolvastam az ismertetőjét és megtetszett. De a rajzstílusa annyira régies, hogy nekem már csúnya. Nagyon válogatós vagyok ilyen téren. (sajnos?)
Hát, nem mai anime, az biztos. Én is az elején azért csalódtam a rajzolásában, mert egy külföldi magazinban láttam már róla képet, és azon nem tűnt ilyennek a grafikája. De ennek ellenére nézhető.

Ez meg kicsit OFF lesz, de hátha itt többen elolvassák:
Ha valakinek megvannak a tudjukmelyikhelyről származó YYH magyar szinkronsávok, akkor legyen szíves és dobjon meg egy PÜ-vel!!!
OFF vége
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Kentaro
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2007.11.06. 09:37

Hozzászólás Szerző: Kentaro »

Ohayo!

Örülök, hogy ilyen sokan szeretik a YYH-t, mert 2008 tavaszára Yu Yu Hakusho csapatot szervezek. S mert nem találtam olyat, hogy cosplaytárskerső, hát ide írom, aztán lehet szidni, hogy ezt nem ide kellett volna.
Amolyan anti-bunshin no jutsu style-ban rendezkedek, azaz nem lesz két egyforma karakter. Akik már vannak:
Bui
Kuwabara
Hiei (majdnem 100%)

és talán egy Karasu

Jöhet Keiko, Botan (pék ismerőstől a péklapátot kölcsön lehet kérni), cumis Koenma és persze Kurama (Suichi Minamino-k és Yoko Kuramák), szóval a fentieken kivükl BÁRKI MÁS!!!) Az "aki kapja marja"-versenyfutás indul, azaz aki először lefoglaja a kariját, attól kezdve úgy fogom kezelni. Mivel egy csapat akkor erős, amennyire a csapattagok, ezért talán fölösleges, hogy a jelmezkészítéshez 110%-ot kell nyújtani (magyarul kidolgozásra ügyelni, de nagyon). Tanácsot és segítséget kérni lehet, kérdés, hogy kaptok-e? :twisted:

Kentaro

ui.:nagyon-DE NAGYON örülnék egy 190 cm vagy magasabb, rövidhajú szőrtelen arcú ifjabb TOGURO-nak.
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Goofy »

matsuo-chan írta:sztem nem baj h válogatos vagy.. én is eléggé.. az a jo h mindenkinek meg vannak a saját elvárásai.

amugy nekem se nagyon tetszett a yu yu hakusho. nekem már startbol a történet is uncsinak tünt.. és a rajzolás pedig tényleg nagyot lenditett a dolgon.. az a helyzet h nekem se tetszik a rajzolása.. :P sokkal jobb kedvvel néz az ember egy animét ha szépen van megrajzolva. még ha nem is annyira érdekes a story, de vmi csak meg kell ragadjon...
CSak szólok, hogy a Yu Yu Hakushót és a Hunter X Hunter-t ugyanaz a mangaka írta és rajzolta, két legkitűnőbb shounen anime of ever. JA és én a 90es évekbeli anime rajzolást sokkal jobban szeretem mint az újakat.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

De ő az animére gondolt. :wink: Azt nem a mangaka rajzolja, az animáció pedig valóban borzalmas volt, már a "kortárs" sorozatokhoz viszonyítva is (lásd DB/DBZ), manapság meg pláne az. Nem a karakterdizájnnal van bajom (a női szereplők arca pl. kifejezetten szép volt :)), de az animáció és a kidolgozás attól még nem lesz szebb. Legjobb shounen meg... hát nem tudom, esetleg a fighting műfajban tűnt ki a tömegből, de normál shounenek között azért sokkal jobbak is voltak ennél már anno is.
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: scineram »

Egyetértek, az animáció nem volt top notch, de a karakterdizájnokat nagyon bírtam. Eléggé változatos volt, kawaii lányokkal és bishounen hegyek nélkül.^^ Sónen fightoban nekem örök alap, ez volt a gateway animém. :)
Kép
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Titkos írta: az animáció pedig valóban borzalmas volt, de normál shounenek között azért sokkal jobbak is voltak ennél már anno is.
Pl mik voltak jobbak? mert érdekelne
Az animációról annyit, hogy valamikor jó volt valamikor nem, minden fight sorozatban szinte így van.
pl Amikor kitűnő volt az animáció: hiei vs bui, yusuke vs doki,
Avatar
Matsuo
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2007.04.26. 19:21

Hozzászólás Szerző: Matsuo »

Az én véleményem a YYH-ról az hogy sztem jó a történet és a karakterek is szinte életre kelnek.Nekem Kurama a kedvencem.Egyszerre van hidegvére és jó szíve.A rajzstílusáról meg csak annyit hogy néhol tényleg nincs túlzásba véve a kidolgozottsága de aztem ez így YYH-s. :D Az viszont tény hogy néhol meg nagyon szép munkát végeztek az anime megrajzolói. :)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Goofy írta:Pl mik voltak jobbak? mert érdekelne
Az animációról annyit, hogy valamikor jó volt valamikor nem, minden fight sorozatban szinte így van.
pl Amikor kitűnő volt az animáció: hiei vs bui, yusuke vs doki,
Pl. a DB/DBZ, ami kb. egy időben futott a YYH-val, és valahogy élénkebb színek, meg jobb animáció jellemezte emlékeim szerint, de biztos nem ez volt az egyetlen fighting akkoriban, ami szebb volt a YYH-nál. Ja, és D.Gray-man-ben pl. végig jó az animáció, nem csak 2-3 harcnál. :dirr:
Kép
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Kösz a DBZ-t végignéztem már :D DB folyamatban, D. Gray-mant meg abbahagytam amikor ment a nagy fillerezés, majd folytatom valamikor ha nem lesz jobb dolgom. YYH-t azért is komálom jobban mint a DBZ-t, mert nem voltak benne 40 részen át húzódó harcok. Sokkal letisztultabb mint a dbz, cselekményesebb és a karaktereket is jobban kedveltem mint Gokuékat. Igaz dbz-nek jobb a grafikája, meg szinesebb is, de hát ez van. :)
Avatar
Shinzo
Profi
Profi
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2006.08.15. 22:37
Tartózkodási hely: Dark Zone
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Shinzo »

Szerintem is van a YYH-nál olyan aminek sokkal jobb az animációja.. dehát kit érdekel, ha egyszer elkezdi az ember van, hogy annyira leköti és annyira izgalmas, hogy egy ilyen dolog már szinte apróságnak tűnik vagy egyáltalán fel se tűnik. :cool:

De amugy én is jobban preferálom a 90-es éveket mint a mostaniakat. :D
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Rájöttem, hogy miért birom ennyire a YYH-t. Mert nincsenek benne fillerek :D

LEgkedvencebb csatám:
http://youtube.com/watch?v=_RXc2GgtkMk&feature=related
(tessék megfigyelni az animációt és tessék végignézni aki még nem látta)
Második kedvenc: http://youtube.com/watch?v=WE34MyYTQxo (1:30-tól figyeljétek meg az animációt megint, gyönyörű)
Harmadik kedvenc http://youtube.com/watch?v=ocrZN0UrtlI&feature=related
Negyedik kedvenc: http://youtube.com/watch?v=KgeeRcu54u8 (az átváltozás miatt :) )
Ötödik: http://youtube.com/watch?v=qDkxIEwlMQc
Majd még jelentkezem ha eszembe jut valami jó :D
Avatar
Shingo
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2006.11.12. 10:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Scarletmoon Night Club
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Shingo »

Hiei VS Bui tényleg elképesztően jó. Én az elejét szeretem, mert Bui olyan nagyállat, Hiei meg badass. Szeretem a közönségírtást is. Bui akkor a legjobb, amikor fújtat és dobálja a köveket. XD
Kép
Priscilla the vampire empress, the mermaid princess and the kicker of bad butts. =)
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Volt szerencsém végére érni a sorozatnak, és hát szomorú vagyok, hogy ily' hirtelen vége lett, mert a végére kezdtek nagyon beindulni a dolgok. :D
Na sz'al mi volt jó, mi nem volt jó...
Alapötlet egyértelműen Dragon Ball, bár úgy tudom, hogy a két alkotó ismerik egymást és jóhaverok, sz'al "engedéllyel" lett másolva.
Az animáció változó, a végére határozottan javul, de tudvalevő, hogy elég régi anime. Én meg szeretem a hagyományos rajzolású animéket, ezért nem bántja a szememet.
A sorozat első fele nekem kicsit lapos. Kb. a Togurós harcok végéig. Addig eléggé untam a dolgot, meg lassan haladtam, de a Sensuis részektől már nem volt megállás. :D Viszont így olyan érzésem lett, hogy az első fele rétestészta, a másik fele meg nagyon hirtelen, és nagyon gyors lett.
Kivételesen olyan anime, aminek azt mondom, hogy normális a vége. Van pár megválaszolatlan kérdés, de úgy érzem, hogy az kell bele, mindenki gondolja azt, amit akar (fanfic íróknak meg főleg kedvez :))
8/10 pontot adok neki.
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Shina-chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2008.08.12. 09:44
Nem:
Tartózkodási hely: Soul Society

Re:

Hozzászólás Szerző: Shina-chan »

Narumi írta: A sorozat első fele nekem kicsit lapos. Kb. a Togurós harcok végéig. Addig eléggé untam a dolgot, meg lassan haladtam, de a Sensuis részektől már nem volt megállás. :D Viszont így olyan érzésem lett, hogy az első fele rétestészta, a másik fele meg nagyon hirtelen, és nagyon gyors lett.(...)
Én is totálisan így voltam vele. Az anime második felénél már ott tartottam, hogy nyaralni is úgy mentem, hogy magamban azért imádkoztam, hogy ahová megyünk, ott legyen kábeltévé:D Hiei és Kuwabara összeszólalkozásain végig jókat kacagtam,Kuwabara a legviccesebb szereplő az egész sorozatban:)
A grafikáról meg annyit, hogy nagyon szembetűnő volt, hogy végig fejlődött, a Dark Tournament után már nem is volt vészes szerintem:) Minden esetre nagyon tetszett az egész sorozat, jókat szakadtam rajta."A cumis" :vigyor: :vigyor: :vigyor:
Kép
"A csodálat az az érzelem, ami a legtávolabb áll a józan észtől."
"Meg akartuk hívni a műsorba mint vendéget, de visszautasította mondván ez az egész egy nagy lószar."
Avatar
Neko Reiame
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2010.01.09. 12:36
Nem:

Re: Yu Yu Hakusho

Hozzászólás Szerző: Neko Reiame »

Hali

Nekem nagyon tetszett eez az anime..nagyon viicces volt XD
de a végén bekönnyeztem emrt tök megható voltXDD de mind1xD
de nagyoin jó beszólások voltakXD
szal én fekszek mindí g röhögéstől mikor nézemxD
Nem az az igazi, akivel le tudnád élni az életedet, hanem az, aki nélkül nem.
"...semmi sem erkölcstelen, ami az ágyban történik, ha arra jó, hogy fenntartsa a szerelmet."
Válasz küldése