Milyen jó filmet láttál mostanában?

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
Kiharu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2007.06.26. 18:21
Tartózkodási hely: Pécs, Szombathely

Hozzászólás Szerző: Kiharu »

Én meg az Ali G-t írnám rögtön utána. YD Megnézették velem, de azt hittem tőből tépem ki a fejemet. Viszont azok a környezetbe olvadós terepszín mintás cuccok jók voltak. :D
Avatar
JSaN
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2006.03.11. 23:54
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sugárzó monitor elött

Hozzászólás Szerző: JSaN »

1 évvel a könyv elolvasása után akadt a kezembe a BATTLE ROYALE film, hát egy kicsit többre számitottam. Az volt szerintem a baja hogy túl sokat akart be mutatni, és a végén nem maradt idő mindenre normálissan le zárni. De arra jó volt hogy ujra elő vegyem és elolvassam a könyvet, igy most már legalább meg van a vizuális alap is :D

Illetve nosztalgiazáskén ujra megnéztem a Jhon Malkovich Menet-et nagyon jó egy film. Külön tetszet a 7,5 emelet hangulata, és bábus jelenetek anyira élethűek voltak hogy már énis sirtam majdnem. ::bawl:: :mosoly:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Mr. Brooks: Ültem és néztem, oda szegezett és elnyelt engem a film világa. Ügyesek voltak a szinészek. Címszereplőnk másik énjével folytatott párbeszédei zseniálisak. ... Aztán eljött a vég és kicsit üresnek éreztem itt ott a dolgot... és aztán utána ülve a villamoson arra jutottam, hogy magyarázatot szinte semmire nem kaptunk. Egy mondatban összegezve: Zseniális szinészi játék, nagyon profi rendező... de túl bonyolított ám gyengécske lábakon álló forgatókönyv.
Kép
Avatar
Hanon
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2007.09.15. 14:55
Tartózkodási hely: At pinball

Hozzászólás Szerző: Hanon »

Legutoljára valami gagyi Brúsz Villisz filmet néztem meg véletlenül, talán "Az éj színe" címen. Ilyen ízléstelen szexjeleneteket rég láttam :shock:
Kicsit régebben, még talán szeptember elején megnéztem a fantasztikus RRRrrrr című művet barátnőmnél. Hát, annyi elég, hogy néha annyira fetrengtem a röhögéstől, hogy vissza kellett tekerni a filmet, mert a többiek nem hallottak tőlem semmit :lol:
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Hanon írta:Kicsit régebben, még talán szeptember elején megnéztem a fantasztikus RRRrrrr című művet barátnőmnél.
Ez mindig a kezünkbe akad a DVD turkálóban, és mindig kiröhögjük, pedig egyszer már majdnem megvettük. XD Gérard Depardieu hogy tudott ilyen mélyre süllyedni...? XD
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Harry Potter és a Főnix rendje

Végre idáig is eljutottam.
Szerintem nem volt egyszerű dolga a rendezőnek. Egy majd 1000 oldalas könyvet (angol verzió) két és fél órába besűríteni úgy, hogy azok számára is érthető legyen, akik nem olvasták a könyvet, nem egyszerű feladat, és szerintem ezt remekül teljesítette. Tény, hogy rengeteg fontos dolog kimaradt, amit pl hiányoltam, hogy nem volt elég indokolt, hogy Piton kidobja Harry-t ak Oklumencia (vagy nem tudom, magyarul hogy van...) órákról, valamint az is furcsa volt, hogy Cho-hoz senki nem szólt...
Ennek ellenére várom a következő részt, amit ismét David Yates fog rendezni.

8/10
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

anubys írta:Szerintem nem volt egyszerű dolga a rendezőnek. Egy majd 1000 oldalas könyvet (angol verzió)
Az angol verzió se volt több 750 oldalnál. ^^" És még mindig nem értem, hogy miért a leghosszabb könyvből lett a legrövidebb film.
Kép
Avatar
Kiharu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2007.06.26. 18:21
Tartózkodási hely: Pécs, Szombathely

Hozzászólás Szerző: Kiharu »

Yuriko-chan írta:
Hanon írta:Kicsit régebben, még talán szeptember elején megnéztem a fantasztikus RRRrrrr című művet barátnőmnél.
Ez mindig a kezünkbe akad a DVD turkálóban, és mindig kiröhögjük, pedig egyszer már majdnem megvettük. XD Gérard Depardieu hogy tudott ilyen mélyre süllyedni...? XD
Az nem Grrrrrrrrrrrrr véletlenül? YD Már nem emlékszem pontosan, de kifekszem tőle akárhányszor a kezünkbe akad. Ugye Yuriko- chan. :D
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Kiharu írta:
Yuriko-chan írta:
Hanon írta:Kicsit régebben, még talán szeptember elején megnéztem a fantasztikus RRRrrrr című művet barátnőmnél.
Ez mindig a kezünkbe akad a DVD turkálóban, és mindig kiröhögjük, pedig egyszer már majdnem megvettük. XD Gérard Depardieu hogy tudott ilyen mélyre süllyedni...? XD
Az nem Grrrrrrrrrrrrr véletlenül? YD
Nem. XD
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: anubys »

Sister Tenshi írta:
anubys írta:Szerintem nem volt egyszerű dolga a rendezőnek. Egy majd 1000 oldalas könyvet (angol verzió)
Az angol verzió se volt több 750 oldalnál. ^^" És még mindig nem értem, hogy miért a leghosszabb könyvből lett a legrövidebb film.
Esküszöm, nem kukacoskodni akarok, de 2 verzió van az angol kiadványból, az egyik alacsonyabb és pontosan 956 oldalas. Viszont az tény, hogy ez lett a legrövidebb. Még egy fél óra szerintem is belefért volna, hogy minden tisztább legyen...
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

resident evil extinction Jót röhögtem rajta...kár, h nem vígjáték. :roll: Szóval tényleg, a kettőre nem is emlékszem egyeltalán, de EZ, végülis elérték, h bemenjek a 4re is majd... :D Ijesztgetős, kaszabolós és tele van fejfogós hülyeséggel.
Let's begin, de gozaimasu!
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

RE3: Beware the army of Alice! Tényleg meghalás volt az a film. Amikor megláttam szélfútta bozótokat és Alice csizmáját azt hittem kirohanok, már csak a sarkantyú meg a colt hiányzott, na meg ló :)
És mi volt ez a tentacle-ös főellenség. Felkészítettek, hogy ne várjak tőle sokat, úgyhogy vígjátéknak tényleg elment :)
Kép
Avatar
Link
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2006.05.29. 09:29
Tartózkodási hely: somewhere in time

Hozzászólás Szerző: Link »

Mr. Brooks

Szerintem....jó.....nagyon jó film. Jó a story..jók a színészek...és a végén megkapod a realitást...Earl megszabadul egy gondtól a film végén...de máris megvan a következő. A zsaru sem igazán nyer...amit kaptam a filmtől az a valóság......és őszintén szólva....a sok amerikai marhaségok után, ahol mindig csak jó kap meg mindent..mindig a szerelem győz..stb..stb....nagy szükségem volt erre a filmre... :^_^:
Kép
Fáj a fogad? Könnyen elbánok vele! :dirr:
Avatar
Tara
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2007.08.30. 09:53
Tartózkodási hely: a számítógép előtt

Hozzászólás Szerző: Tara »

A Zűrhajó című német remekművet ::jhihi::
Nagyon jól sikerült Star Wars, Star Trek, etc. paródia. Ugyanazok követték el, mint a Manitu bocskorát.
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

RE:E: Szerintem szórakoztató volt, nem az évszázad horrora, de pont arra volt jó, amiért bementem a moziba csütörtök déluán. Két ZH után kellemesen lenulázza az ember agyát. És ne feledjétek: "I know your sister...She's a homicidal b*tch."
Kép
Avatar
Hanon
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2007.09.15. 14:55
Tartózkodási hely: At pinball

Hozzászólás Szerző: Hanon »

Tara írta:A Zűrhajó című német remekművet ::jhihi::
Az nagyon jóó :lol:
"Mert...mi...oly...széépek vagyunk és oly karcsúak..." :lol:
Avatar
marci_attila
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2007.06.20. 23:30
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: itt
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: marci_attila »

Váááájkiiiikiiii

::jthrill:: ::jthrill:: ::jthrill::
Am I a wanna-be transexual just because play a female character? ;)
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

én megnéztem a Casablanca c. moviet :D sztem naon tök jo :P kötelező volt suliba amcsi pop kultura orára. de nekem naon bejött. tetszett az a régi fekete fehér film, meg a zenéje is. olyan nosztalgikus feeling volt. mint mikor régen néztük a családdal a 7végi filmeket a tvbe :)
Kép

life is pain, get over it
Avatar
marci_attila
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2007.06.20. 23:30
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: itt
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: marci_attila »

Na megnéztük Alicet zombiországban mi is :D

Miután nem voltak elvárásaim, ezért jól szórakoztam :D Bár ugye ahogy a doktor csápolt...

De tetszett az Alice... Good luck! :D meg a We both gonna die down here


A Casablanca meg... Mivel azzal szemben nagyon nagy elvárásaink voltak, ezért nagyon nagy csalódás volt...
Am I a wanna-be transexual just because play a female character? ;)
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

Tiktkok Könyvtára :D éljen Carter doki :d ugy szerssük :D :D nah meg általába a kalandfilmeket is :P
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

igeeen, az jófilm. Van második része is :cool:
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Hanon
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2007.09.15. 14:55
Tartózkodási hely: At pinball

Hozzászólás Szerző: Hanon »

Jah, csak a második egy rakat szar :?
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

nos igen.. az első nekem is jobban tetszett.. a2ikbol hiányoltam a szöke kemény csajt. idegesitett h berakták azt a gebét... nah mind1.. azért éljen carter doki :D ::daisuki::
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Urzu7
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 733
Csatlakozott: 2006.03.09. 20:14
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Monor

Hozzászólás Szerző: Urzu7 »

Taxi4 nem igazán tetszett. Felpörgetve na ez már igen állat egy film. És végül Fegyvernepper :D :D :D
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

Death Proof Quentin Tarantinonak megint sikerült vmi állatságot csinálnia. Se értelmes eleje, se értelmes vége nincs a filmnek, de ez csöppet sem zavaró, nem is hiányzik. bár horrornak egyeltalán nem nevezném, sőt még csak nem is frusztráló, egyszerűen egy súlyos, tipikus Tarantino movie, így Tarantino fanoknak kötelező, de aki annyira nem kedveli, az nem marad le sokról, ha nem nézi meg..
Let's begin, de gozaimasu!
Válasz küldése