Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Gensou
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2007.08.13. 22:58
Tartózkodási hely: Újpest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gensou »

Legutóbb a Sayonara Zetsubou Sensei eddigi részeit néztem meg egyhuzamban, nagyon tetszik ^^ A fárasztó kategóriából még pont elfogadható + több résznél le kellett pause-oljam, mert annyira röhögtem >__< Ami személyes kedvenc, hogy a fősz. pali fekete hajú és szemüveges. Nem vagyok nagy bish-fan, de ez a kombináció üt >.>
Nyjaj, mikor lesz már új rész...
Kép
do the impossible, see the invisible
Avatar
SoonDead
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 471
Csatlakozott: 2006.05.19. 12:12
Tartózkodási hely: Legott
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: SoonDead »

Én is pont most néztem meg az eddigi 9 részt. Nagyon várom a maradékot, nem tudom mi történt az a.f.k-val miért nem feliratozza tovább...
Nagyon jó, fantasztikusak a teljesen öncélű fanservice bevágások amik egyáltalán nem tartoznak a történethez (gondolok itt pl. Komori leszbikus kapcsolatára a tanárnőjével), vagy a teljesen spontán fordulatok, hogy pl ennek a fiúnak hajfétise van hadd fogja meg a hajad :D.
Kép
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

Nem hittem volna, de végülis sikerült befejeznem a Jojo's Bizarre Adventure OVA-t (keményen 6 és fél rész..) és az a véleményem, h az üüüüber gagyi kifejezés túl könnyed. Pro kontra viszont az, h amennyire bugyuta, (épp azért), annyira élvezhető. Majdnem a sírás kerülgetet, amikor megláttam DIO-t a főőellenséget és a jobb kezét VANILLA ICE-ot. :lol: DIO eszméletlenül kemény a szivecskés térdvédőivel... Olyan mintha FF XII után leülnék FF III-azni. Keményvonalas oldschool stuff, amin én maiszemmel inkább csak nevetni tudok, mintsem komolyan venni, tök mindegy, h a maga korába az volt a N1. Btw azért megpróbáltam utánanézni, h mi is a szitu az egésszel, és végülis a hszeket alapján a mangája szép terjedelmes és inkább trükkös/gondolkodós harcmenetei vannak ami már lehet érdekes is... :roll:
Let's begin, de gozaimasu!
jani129
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2006.06.03. 13:32

Hozzászólás Szerző: jani129 »

Milyen anime ajánlható valakinek, aki
- legfeljebb 13 részes sorozatot szeretne látni
- legyen benne sok gyilkolás
- szereti a filmzenéket, gyűjti őket, mp3ban hallgatja
- legutóbb egy 90 perces akciófilmet néztünk vele együtt(hitman)
- valami nem túl régit szeretnék, hogy jó legyen a grafika mert én is ezeket szeretem
- kicsit kockafej
Avatar
Sephiroth
Profi
Profi
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2006.09.26. 09:30
Tartózkodási hely: In the Lifestream

Hozzászólás Szerző: Sephiroth »

Azt hiszem megtaláltuk az ideális Elfen Lied rajongót! :D

Na jó, ez még viccnek is rossz. Nézzen inkább Hellsinget.
God's in his heaven, All's right with the world
Avatar
mazsola
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2007.04.16. 10:45

Hozzászólás Szerző: mazsola »

SZVSZ viccnek jó volt :lol: ... én megpróbálkoznék még a Black Lagoonnal is, igaz, hogy 24 rész, de független storykból áll.
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

:lol: Sephiroth, that was a nice one! Nekem meg sem fordult a fejemben. :)

Majdnem tudnék én is egyet ajánlani. Ennyi emberi belsőséget még nem láttam szétrepülni, mint amennyit a Genocyber OAV-ban. Még régebben szedtem le TokyoToshoról, pusztán csak azért, mert a címében szerepel a cyber. Gondoltam annyira rossz csak nem lehet :D. Egy olyan 5 részes sci-fit kaptam, amin megint csak inkább nevetni tudok, itt pl olyanra lehet gondolni, h egy teljesen normális embernek kinéző ügynök sec-perc alatt átváltozik egy mutáns repülö cyber lárvává... vagy ha valakit fejbelőnek, akkor néha annyi agy/belsőség repül szét, mintha egy fél-disznót robbantottak volna fel benne. Aki bírja az ilyesmi látványt annak itt egy AMV. Ezek ellenére talán komolyabban is tudnám venni (láthatólag egy komoly darabnak szánták), de ez az 5 rész nem sokra elég...
Let's begin, de gozaimasu!
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Sephiroth írta:Azt hiszem megtaláltuk az ideális Elfen Lied rajongót! :D
Ez mekkora oltas? Leirta a sztorit :dirr:
Nincs benne annyi ver, de ugy sacc per kb megfelel a kriteriumoknak es sztem nagyon jo: Gunslinger Girls
jani129
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2006.06.03. 13:32

Hozzászólás Szerző: jani129 »

Kösz a javaslatokat megnézek egy-két részt és az alapján döntök.
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Befejeztem Trinity Blood ot, már jórég. *mostvisszafogjamuagátmertmuszálytehátnemáradozik*

Pillanatnyilag: Spiral, Genshiken 2, Bleach, Naruto Shippuuden, Blood+ és már töltöm az Ouran High School Host Club -ot. :D
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
marci_attila
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2007.06.20. 23:30
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: itt
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: marci_attila »

Jelenleg a Lucky Start nézem, és nekem 5 rész után tetszik :D

Tudok rajta jókat nevetni, a tanulási stílusukban meg igencsak magamra ismertem :vigyor:
Am I a wanna-be transexual just because play a female character? ;)
Avatar
Bendzsi
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2007.11.11. 19:38
Tartózkodási hely: Doboz

Hozzászólás Szerző: Bendzsi »

Tegnap este ismét Hayao Miyazaki eggyik alkotását néztem meg.
Kiki a boszorkányfutár. Tetszet, meg volt az ami várható volt Hayao-tól.
Azok közül az alkotásai közül amiket eddig láttam ebben figyeltem meg a legtöbb utalát Miyazaki kedvenc érdeklődése íránt. (repülés, repülőgépek) SPOILER: Ahogy a kisfiú Tombo állandóan a repülésről áradozik és még egy repülőgépen is dolgozik, mintha csak Hayao lenne kiskorában.SPOILER De vajon csak a repülési tetszését vitte bele Tombo személyiségébe vagy mást is?

Egyszóval jó volt. :)
Kedvenc animém az Ezüst Nyíl.
Avatar
Aqualuna
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2007.07.15. 17:05
Nem:
Tartózkodási hely: Nem a vízben, nem is a Holdon...

Hozzászólás Szerző: Aqualuna »

Hát én most a Spiralt nézem. Első részeknél még nem láttam benne semmi különöset (a krimijellegű dolgok nemigen kötnek le, meg a rajzolásától sem lehet elájulni éppen), de most úgy a harmadánál már azért kezd piszkálni, hogy mi sül ki belőle.
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Aqualuna írta: de most úgy a harmadánál már azért kezd piszkálni, hogy mi sül ki belőle.
guess what... sz@r se.... csak befejeződik a 26 részben, további információkért mangához kell fordunlni
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: scineram »

25. :lol:
Kép
Avatar
zlay
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2006.12.07. 20:08
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: zlay »

Soukou no Strain és Sketchbook ~full color`s~
A mechát nagyon nem bírom, de a Soukou tetszik. A csatajelenetek látványosak, a sztori egyenlőre érdekes, a karakterek is egész jól meg vannak rajzolva, egy-kettő kivételével, akik kimondottan zavarnak.
A Sketchbook kellemes, jó kis kikapcsolódás, imádnivalóan szereplőkkel^^ és igazán hangulatos is.
Avatar
DDv
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2007.11.29. 14:11
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Göd

Hozzászólás Szerző: DDv »

Zlay írta:A Sketchbook kellemes, jó kis kikapcsolódás, imádnivalóan szereplőkkel^^ és igazán hangulatos is.
Az az. Jól jön most vizsgaidőszakban, ha már nagyon nem bírom a sok tanulást. Kikapcsol. :)
Kép
Avatar
Namiyo Kaminaga(Qinga)
Profi
Profi
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2007.01.13. 15:45
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Namiyo Kaminaga(Qinga) »

Ragnarok the animation-t nézek,és tecc,ahhoz képest h kb 5 percig ragnarokoztam össz-vissz eddigi életemben.XD
"Vagyok,mint romlott befőtt a rossz polcon!"/Qinga/
Avatar
Shin
Profi
Profi
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2007.01.19. 21:42
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Hozzászólás Szerző: Shin »

NAh várjunk.
Néezk most:
One Piece
Death Note
Samurai Chanploo
Bleach (már mikor jön egy új rész)
Trinity Blood (csak ha nincs más..ergo sosem nézem XD )
Konoha Forum Team: Ahol zajlik az élet. Jó társaság, jó bulik. Csatlakozz te is!
http://forum.konoha.hu/
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

már elkezdtem még nagyon régen, de most folytatom a Fate stay night-ot
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Gensou
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2007.08.13. 22:58
Tartózkodási hely: Újpest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gensou »

Gintama-t szoktam nézni mostanában. Afféle shounen-paródia még a fárasztósági határon belül =) A 25-ös rész agyhalál, ajánlom mindenkinek!
Kép
do the impossible, see the invisible
Avatar
Kiharu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2007.06.26. 18:21
Tartózkodási hely: Pécs, Szombathely

Hozzászólás Szerző: Kiharu »

Most, hogy elkezdődött a vizsgaidőszak félelmetes sebességgel megnéztem az Ai yori Aoshi 24, illetve az Ai yori Aoshi Enishi 12 részét. :mrgreen: Mindenkinek csak ajánlani tudom, kedves, romantikus, érzelmes történet, egyszerűen beleszerettem és fan lettem.
Valamint tegnap este hajnali egykor még megnéztem Az idő felett járó lányt. Utána még vagy 20 percet zokogtam, gyönyörű volt. (Gyanítom a zokogás félelmetes hosszúsága valami hormonális rendellenességre vagy nemtommire vezethető vissza. XD)
Avatar
marci_attila
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2007.06.20. 23:30
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: itt
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: marci_attila »

Jelenleg a Daimahou Touge az, amit nézek, illetve az első két részen vagyok túl (nyolc tízperces részből áll). Az első rész után az a véleményem róla, hogy :shock:
Am I a wanna-be transexual just because play a female character? ;)
raz86
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2005.11.08. 07:30
Tartózkodási hely: a monitor előtt

Hozzászólás Szerző: raz86 »

Több napos nyaggatás hatására elkezdtem nézni az X sorozatot és örülök hogy rávettek mert bár eleinte elröhögtem magam a rajzoláson de a sztori még jó is.Néhol kicsit persze klisé szagú volt a dolog de miben nincs ilyen?Nem vontatott(amitől agyvérzést kapok)jók a szereplők és érdekes a sztori.Azt hiszem érdemes lessz végignézni..csak ne lennék ennyire lusta.
Avatar
Bendzsi
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2007.11.11. 19:38
Tartózkodási hely: Doboz

Hozzászólás Szerző: Bendzsi »

Üdv.

Most néztem meg a Szentjánosbogarak sírját. Már régóta megakartam nézni, gyönyörű alkotás, a beállítás ahogy bemutatja a háborút két ártatlan gyerek szemszögéből redkívül hatásos. A bombázások utánni látvány megrajzolásából látszik, hogy eggyes készítők és az író is átélte.
Az író... saját élete alapján írta meg a regényt, neki is volt egy huga és magát hibáztata amiért meghalt, azért is írta meg a regényt, hogy valamenyire könnyítsen a lelkén.Ami a legjobban tetszet a szentjánosbogarak és a cukros doboz ábrázolása mint a remény/béke motívumai.

Ajánlom mindenkinek. :)
Kedvenc animém az Ezüst Nyíl.
Válasz küldése