Animeajánló, milyen animét nézel mostanában?

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

ak, az Esca Movie miatt ne aggódj, a sorozatot nem spoilerezi, mert nem folytatás vagy összefoglalás, hanem egy "alternatív elmesélése", és annak is igen elcseszett formája. XD (Az más kérdés, hogy én magát a sorozatot is úgy a 10. részig bírtam, de a Movie-nál még szerintem is mérföldekkel jobb.)
Mai Otoméhez: Végre valaki, aki nem úgy van vele, hogy HiME rulez, Otome sux. :D
Kép
Avatar
zlay
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2006.12.07. 20:08
Nem:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: zlay »

A Mai-Otome van most terítéken és majdnem jobban tetszik, mint a Hime. Ez a két sorozot egyenes úton landolt a kedvenceim között.
Csak azért nem nézem végig egyszerre az egészet, hogy sokáig kitartson^^ A special részek meg... na azok tényleg veszélyesek :D
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

hunter x hunter-t nézek. rég néztem már egy jo shounen animét. mostanába csak tömtem magamba a shoujokat, ugyh ez most nagyon jol jött pihenésnek
Kép

life is pain, get over it
Avatar
shizu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2007.09.14. 14:37
Nem:
Tartózkodási hely: mindig úton...

Hozzászólás Szerző: shizu »

Most fejeztem be FMA-t, már csak a premium collection hiányzik ::hehe::
Aztán elkezdtem a HOnaey and clovert... Nem gondoltam, hogy nekem ilyen témájú animék valaha is tetszeni fognak, fene tudja, lehet, hogy csak jókat fogtam ki eddig.
El tudsz aludni akkor, ha fáj valamid. Ám akkor nem, ha másoknak okozol fájdalmat.
Avatar
Nagisa-chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2008.03.22. 13:33
Tartózkodási hely: Otthon

Hozzászólás Szerző: Nagisa-chan »

Nana-t nézem most. Nagyon jó^^ A történet gyönyörű, a zene gyönyörű, a grafika gyönyörű :D Nemrég néztem végig a Hitohirát. Egyszer meglehet nézni...
Avatar
Kiharu
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2007.06.26. 18:21
Tartózkodási hely: Pécs, Szombathely

Hozzászólás Szerző: Kiharu »

Ajánlgatni nem nagyon kell, de gondoltam megemlítem. Egy héttel ezelőtt még nagyokat nevettem, hogy één, én nem nézek Death Note-ot, még egy évig minimum. Másnap megnéztem az első 10 részt, a következő napot kihagytam, majd rá két napra már be is fejeztem. Félelmetes volt, régen nyújtott ekkora élményt egy anime. A Death Note tényleg jó kis sorozat. El kell ismernem. Zseniálisak a karakterek, csak úgy kapkodtam a fejemet ide-oda, az embernek folyamatosan figyelnie kell. És rájöttem arra is, hogy félelmetesen egyre jár L és Light logikája, voltak részek, amiket végig tátott szájjal bámultam végig. A 25. rész után igaz kissé ellaposodik a történet (legalábbis szerintem, R.I.P :(), de azért a vége felé is vannak részek, amiken lehet nagyokat pislogni.
Kép
Avatar
marci_attila
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2007.06.20. 23:30
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: itt
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: marci_attila »

Elkezdtem nézni a Mononokét, asszem kettőt néztem meg belőle. Egészen érdekes, a rajzolás, meg a történet is. Majd meglátjuk, a végére mi lesz belőle.
Avatar
Rhyagelle
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2003.03.26. 16:55
Tartózkodási hely: Fire...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rhyagelle »

Perfect Girl Evolution (Yamato Nadeshiko Shichi Henge)
Kitűnő kis vígjáték
4 fiú
1 feladat:
Csináljunk csúnya lányból szépet.
mellesleg
- a hölgy picit sérült érzelmileg (teljesen őrült)
- a hölgy gore horror rajongó
- A hölgy jelmondata lehetne : "A sötétség ápol és eltakar"
- A hölgy kézzel-lábbal (késsel-kardal) ellenál bármely ilyen irányú próbálkozásnak
May the eteral fire of the Heaven burn your soul!
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

hehe :p azt láttam. nagyon ott van :D
Kép

life is pain, get over it
Avatar
marci_attila
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2007.06.20. 23:30
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: itt
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: marci_attila »

Végignéztem a Mononokét, és leginkább az utolsó történet tetszett, bár picit meglepődtem az elején a helyszínen (mármint az utolsó történetének). A rajzolása szokatlan, és leginkább a hajós történetben zavart a háttér, nehéz volt kivenni, hogy mi micsoda.

Night Wizard: hááát, rém váratlan fordulatokkal teli kis sorozat :) Azért nem volt borzasztó rossz, csak nem találtam kiemelkedőnek sem. (egyébként azért néztem meg, mert egy dvd-n volt a Mononokéval, és nem volt kedvem dvd-t cserélni ::japtoun:: , azaz felkelni, és közelebb menni a géphez ::jhihi:: )
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mariko »

marci_attila írta:A rajzolása szokatlan, és leginkább a hajós történetben zavart a háttér, nehéz volt kivenni, hogy mi micsoda.
Érdekes, nekem pont a hajós történetben tetszett a leginkább a háttér, gyönyörű volt, ahogy a háborgó tengert ábrázolták.
Kép
Avatar
marci_attila
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2007.06.20. 23:30
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: itt
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: marci_attila »

Lehet rosszul fejeztem ki magam, nekem leginkább a hajó belsejében levő dolgok (falak, oszlopok, a lépcsők alja stb.) volt tiszta káosz
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Goofy »

matsuo-chan írta:hunter x hunter-t nézek. rég néztem már egy jo shounen animét. mostanába csak tömtem magamba a shoujokat, ugyh ez most nagyon jol jött pihenésnek
matsuo-chan, tegnap fejeztem a hunter x hunter OVA 3-mat, szal vége van az egésznek sajnos, folytatás a mangában, és nagyon úgy néz ki, hogy az animének nem lesz több része.

Kedvenc arc: Yorkshin city
Kedvenc Harcok: Gon vs. Hisoka,
Kurapica vs. Ubougin,
Gon vs Hanzo
Kuroro Lucifer vs. Zyoldieck "család "

Kedvenc szereplők sorrendben: Gon, Kurapica, Killua, Hisoka (igaz hogy percerz meg kicsit homi meg őrült, de nagyon bírom) Nobunaga és Machi

Kedvenc Opening: a második, címe nem jut eszembe

te hogy vélekedsz erről az animről?
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

én 2 napja fejeztem be :) ::jthrill:: best shounen anime ever.

kedvencem HISOKAAAAA!!! nem érdekel h kicsit pervi meg idegbeteg gyilkos, mert ő egy bishi ^^ és olvadok az idegbeteg tekintetétől : )) (menthetetlen fangirl desu :P)

a Gon vs Hisoka párbaj sztem is sugoi

de azt hiszem h mindezt nem ebben a topicban kéne megbeszélnünk :)

hanem ebben:

viewtopic.php?t=1287

nah de h ne legyek off ezért megemliteném, hogy 2 nap alatt sikerült megejtenem AIR-t is. nem tudom miért halasztottam oly sokáig h megnézzem, hiszen szuper egy darab. minden szempontbol jeles, elkezdve ost-től grafikán át a karakterekig és a storyig. ajánlom mindenkinek aki szereti a szépet :)
Kép

life is pain, get over it
Avatar
Rhyagelle
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2003.03.26. 16:55
Tartózkodási hely: Fire...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rhyagelle »

Az Air-ban a nevelőanyuka akcentusát bírom nagyon nagyon. Egyszerűen imádom halgatni a beszélgetéseit...
May the eteral fire of the Heaven burn your soul!
Avatar
matsuo-chan
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 668
Csatlakozott: 2007.01.20. 18:59
Tartózkodási hely: Drakula bácsi őshazája
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: matsuo-chan »

jajj őt én is nagyon csiptem :) rögtön felismertem h ugyanaz a hang mint Kero-chan a Card Captor Sakurábol. kicsit fura volt egy komolyabb animében hallani a hangját, hisz Kero-chan totálisan lökött karakter. mondjuk Haruko se volt épp a legnormálisabb, ugyh véfülis illett hozzá a hang :)
Kép

life is pain, get over it
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Hat ugy egy ropke 4 honap alatt az Innocent Venus-t, az Abenobashi Shoutengai-t, a Zero no Tsukaima 2-t sikerult befejezni...de nagy lama vagyok az itteni tempohoz kepest :dirr:
Ebbol minden film geek-nek "kotelezo" az Abenobashi Shoutengai 12.resze, sztem zsenialis, en rettenesen szetestem a rohogestol :3
Az uj eresztesbol a Bus Gamer-t nezem (3 resz, nekem valo), teljesseggel kiszamithatatlan mondhatni a tortenet, viszont a grafika nagyon igenyes..btw bishik akcioban XD meg a Kure-nai-t, ami egyenlore erdekesen indult..ezekmellett a Gungrave-t kezdtem el es lehet h nagy elvarasaim vannak, de egyenlore nem nagyon tetszik...;_____;
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

IloveRenji írta:ezekmellett a Gungrave-t kezdtem el es lehet h nagy elvarasaim vannak, de egyenlore nem nagyon tetszik...;_____;
A Gungrave vérbeli gengszter sztori, néhol elég depis hangulattal. Ha nem szereted az ilyesmit, szerintem ne is nagyon folytasd. ^^;
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Goofy »

a Gungrave nekem nagyon tetszett, főleg az a sorozat első fele, ami bemutatta hogyan kerülnek Harryék egyre feljebb a gengszter ranglétrán. a Második fele szinte csak abból áll hogyan öli le Grave a gonosztevőket. (kát, hogy a legmenőbb karakterek mind ocsmány szörnnyé változnak)
NAgyon jó aime (játék adaptáció) mely bemutatja hogyan lesz ellenség két barátból, sok akcióval, drámával, izgalommal-
LEgkiemelkedőbb jelenet:
mikor Harry rálő Brandonra és kirepül az ablakon áááááá
Avatar
IloveRenji
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2005.10.24. 21:06
Nem:
Tartózkodási hely: Pt.Pleasant Beach Arcade (lélekben ottmaradtam)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: IloveRenji »

Azt hittem kicsit masrol fog szolni..(nem az elso resz alapjan iteltem btw), de folytatom...meg egy kicsit csalodtam a grafikaban is :S es kicsit lassan "csuszott" az elso nehany epizod, de a 7.resz kornyeken mar alakul szamomra is :3
Avatar
Misu
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2005.10.27. 23:18
Nem:
Tartózkodási hely: Budapöst
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Misu »

fapfap? egy részt láttam és nembírtam ki. akkor most haljak meg? :dirr:
Kép trolololo lolllolo loolllolo loooo~
Avatar
Sephiroth
Profi
Profi
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2006.09.26. 09:30
Tartózkodási hely: In the Lifestream

Hozzászólás Szerző: Sephiroth »

Misu írta:fapfap? egy részt láttam és nembírtam ki. akkor most haljak meg? :dirr:
Az első rész csak egy picit színvonalasabb mint egy parlamenti élő közvetítés, de a sorozat 90%-ában teljesen más és sokkal jobb. Nézd meg úgy 4-5 részig és ha akkor sem tetszik, akkor már tényleg nem is fog, de az első rész alapjn nem lehet megítélni a GG-t
God's in his heaven, All's right with the world
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Az egyik haverom is így járt, mondtam neki nézzen gungrave-t de az első részt hagyja ki,
persze, hogy nemhagyta ki, és a második részre már nem is volt kiváncsi. ^^ kár érte
Avatar
Vree
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 419
Csatlakozott: 2006.03.06. 18:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Vree »

Bamboo Blade - Aranyos kis Kendózós anime a lusta tanárról, akinek össze kell hoznia egy nyerő női kendócsapatot egy hónap alatt, hogy megnyerjen egy fogadást.
Avatar
Shin
Profi
Profi
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2007.01.19. 21:42
Tartózkodási hely: Százhalombatta

Hozzászólás Szerző: Shin »

Red Garden-t nézek mostanában.
Hát, elolvastam róla az ismertetőt, és nagyon megtetszett.
Elkezdtem nézni az 1részt. A végén (amúgy ez egy horror) elkezdett énekelni az egyik karakter. Hát én komolyan megijdetem, hogy egy ilyen típusú animében miért énekelnek...
Csak utána lvastam el egy másik ismertető az animéről, és ebben előre figyelmeztettek, hogy éneklés = hamis és meglepő XD
De ettől függetlenül tetszik az animé, főleg az elvont stílusú rajzolása.

Közben akt már érdekel az xxxHolic: Kei részek és a Code Geass R2 részek, innen lassanként le lehet szedni a részeket sub-osan. Eddig csak 2-2 rész van fennt, de aki nem bírja a várakozást... :lol:
www.bleachexile.com
Regisztrálni kell, de ingyenes.
Konoha Forum Team: Ahol zajlik az élet. Jó társaság, jó bulik. Csatlakozz te is!
http://forum.konoha.hu/
Válasz küldése