Mahoromatic

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Ha láttad az animét, kíváncsi lennél a mangára is?

Igen, meg szeretném szerezni
5
63%
Nem, nem érdekel
0
0 szavazat
Ha véletlen rátalálnék, elolvasnám, de amúgy nem.
3
38%
 
Szavazatok száma: 8

Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Mahoromatic

Hozzászólás Szerző: Xell »

Nem tudom, ki ismeri, de ez az anime megér egy topicot szerintem. Egy kis bemutatás: A Mahoromatic 2*13 részes + 1 specialból felépülő anime. A történet Mahoro bemutatásával kezdődik. Mahoro egy emberszabású harci robot, óriási harci erővel. Hogy miért létezik Mahoro? Űrből jött idegenek, a Saint-ok támadják a földet. Az emberiség még nem tud a létezésükről, és Mahoro az, aki mindig visszaveri őket, ahányszor megpróbáltak betörni a bolygóra. Az első rész akkor játszódik, amikor a Saint meggyengül, és Mahoro fennmaradó működéséi energiáját (ami 356 napig elég) saját akarata szerint felhasználhatja, így egy fiúhoz, Suguruhoz kerül, mint bentlakásos maid. Ha valaki kíváncsi a többire, nézze meg ezt az izgalmas, ecchi, és romantikus animot:).
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Elég régen láttam már, de még mindig emlékszem a sok poénos jelenetre ^^ engem az OP fogott meg először, aztán a sorozat... amit úgy jellemeznék, hogy akciódúsra tervezett, de különösebben nem izgalmas anime :P már az első részben elkezdődik a sztorizás, de a második részre valahogy elfelejtik és ez így marad az utolsó egynéhány részig, ahol is megpróbáltak valamiféle történetet csempészni bele... ettől eltekintve egy felhőtlen szórakozást nyújtó animéről van szó, csak ajánlani tudom mindenkinek, korhatár nélkül ^^ és a főszereplő srác egy chuugakusei [magyar általános iskola 7. osztálytól gimi első osztályig terjed], akinek van sok vicces osztálytársa és mindezek felett egy hihetetlen tanára... xD nézzétek meg ^^
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Na igen, de a Mahoromatic úgy jó, ahogy van, alapból nem az akció az, ami megfogott benne:D. A tanárnője az tényleg nem semmi:D. Hasonlít ahhoz, aki a DearS-ban a tanárnője a főszereplő srácnak :D.
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Láttam,nem is olyan régen néztem meg. Imádtam az első 13 részt, de úgy gondolom jobb lett volna ha ott be is fejezem. Valahogyan a második "fejezet" már nem jött be, sőt kifejezetten idegesített.
Tényleg nem egy elgondolkodtató műről van szó,de imádtam Mahoro-t az egész idióta társaságot Suguruval. És ha másért nem, hát a "kedves" tanárnéniért érdemes megnézni.
Kép
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Azért nem semmi Miss. Szőkeség sem, aki minden ennivalóra felordít, amit Mahoro főz :). Elég nagy őrültség az anime, de épp ezért jó. És had ismételjek mindenkit elöttem, a tanárnő kedvéért nézzétek meg!:D
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Jaj, láttam! ^_^ De csak az első sorozatát, meg a specialt. A special az kiütött, az annyira fárasztó volt, hogy utána fél óráig csak ültem a székben, és azt se tudtam, hogy sírjak-e vagy nevessek. XD Mindegy, szóval a special az béna. A sorozat első része nekem nagyon tetszett, szép karakterrajzolása volt, meg minden. A zene se rossz. Az a tanárnő egy kész... xD A második sorozatot nem láttam, de most már legalább tudom, mi lesz a legközelebbi letöltendő anyagom. ^^
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Cleetus
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2008.02.29. 13:06
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: River City Highschool /Mah Boi! Inc.

Hozzászólás Szerző: Cleetus »

Nekem mindkét évad bejött,a special pedig megadta nekem a történet lezárását.Az első rész végén a fürdős jelenet volt a leginkább ecchi az egész sorozatban. :lol: Na wegy hasonló maidet kivánok minden hímnemű fórumozónak.(Meg egy hasonló tanárnénit) ::japtoun::
Mah Boi! This peace is what all true warrior strive for!
The King,Spaceninja88 powa.
Youtube profilom:youtube.com/CleetusSilversurfer
Válasz küldése