Hardware adás-vétel

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Lezárt
Avatar
Cleetus
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2008.02.29. 13:06
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: River City Highschool /Mah Boi! Inc.

Hardware adás-vétel

Hozzászólás Szerző: Cleetus »

Na ezen úton szeretném elindítani a Rage-sama által is jóváhagyott topikot,leginkább azért,hogy ha valakinek kellene valamilyen számítógép alkatrész,és esetleg egy másik embernek van ilyen,akkor azt meg lehessen boltolni.Nemmellesleg itt megtalálod a másikat,ha problémás a cucc.
Akkor kezdeném a felsorolást,ezek vannak eladásra:
Asus V6600 Deluxe Geforce256 32Mb SGram Video ki-be kártya+van benne 3D szemüveg kimenet.A szemüveg már nincs meg.CD-i vel együtt 3500 magyar forintért elvihető.
PCPartner micro ATX alaplap Socket 370-es procifoglalattal,Tualatin procin kívül mindent visz.BX 440-es chipset, 2X-es AGP,int. Creative hangkártya.A procihűtő csatija döglött.Ár:2500Ft.
Quantum Fireball 10 Gb Ata vinyó.Semmi baja,alíg van hangja.Ár 2000Ft
Symbios Logic pin50-es Scsi kártya,kábellel,két 12X-es Plextor cd olvasóval 1500Ft-ért
Compaq deskpro fekvőházas p3 masina,slot1-es foglalattal,int hang+hangszóró, 2mb AGP Ati VGa,192mb ram, Hdd és minden egyéb nélkül.BIOS elem döglött, a normálnál nagyobb kell bele.Proci 466-os celeron átalakítóval,hűtővel.1500Ft
128 megás 133Mhz.1200Ft/db Van egy rakással.
64Mb 100mhz sdram 300Ft/db
32/16MB sdram 50Ft/db
Régi p3 gépekhez ATX tápegységek 1000Ft/db,van mindenféle.
Philips cdíró azt hiszem 4x-es,még működik,és ír is,csak a lemeztálcán lévő takarólemez hiányzik.1200Ft
ISA cuccok 50Ft/db vegyesen háló/video/hang/modem kártyák,addíg,amíg ki nem dobom..Elektrohulladék vastelepen 120 Ft kilója, csak ezért.....
Floppy és egyéb kérhető ajándékba,ha találok.
Később még kiegészítem,ha lesz valami, érdeklődni pü-ben illetve minden más módon is.Várom mindenki más eladó dolgait!
Mah Boi! This peace is what all true warrior strive for!
The King,Spaceninja88 powa.
Youtube profilom:youtube.com/CleetusSilversurfer
Avatar
madfist
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2006.01.12. 13:42
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: The Vast Nothingness of Space
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: madfist »

Egy komplett bontód van már ahogy olvasom :D

Én a röhej kategóriába neveznék 2x 10mbps hálókártyát + 10m szerelt BNC kábelt (+T dugó +záróellenállás) 2000 forintért. De ha valakinek nagyon kéne lehet, hogy egy Epson FX-1050 mátrixnyomtatót is el tudok adni :)
Kép
Avatar
Cleetus
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2008.02.29. 13:06
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: River City Highschool /Mah Boi! Inc.

Hozzászólás Szerző: Cleetus »

Prinyóból esetleg tudnék nélkülözni egy Epson FX 850 es mátrixost.1500 új szalaggal.Szerintem.
A BNC hálóhoz nem nagyon értek,de biztos jó cucc.Csak most nekem jobban kellene egy mobilrack,vagy egy használt wlan router.
Hozzátéve:17"-os ESCOM monitor,két kicsi mélyedésses a képernyőben,egyébként működik.Talp nélküli.2500Ft
Compaq billentyűzet,ami angol nyelvű,kifogástalan állapotban,minden gombja működik,egyetlen hátránya,hogy kicsit nehéz.Nem régi modell,kb olyan,mint amit a p4-es gépekhez adtak.
Mah Boi! This peace is what all true warrior strive for!
The King,Spaceninja88 powa.
Youtube profilom:youtube.com/CleetusSilversurfer
Avatar
Cleetus
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2008.02.29. 13:06
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: River City Highschool /Mah Boi! Inc.

Hozzászólás Szerző: Cleetus »

Keresek 17'-os Belinea monitort,olyat,aminek egy 2.1-es hangfal van a talpába építve,vagy olyat aminek a monitora rossz.Csak a videókábel kell belőle.Fontos lenne,mert az enyémben meghalt,és nagyon szép képe volt,amit meg most használok,az egy kalap ****!
http://kepfeltoltes.hu/080617/461676_tn ... es.hu_.jpg
Csak a kábel kell,de az egyben.Akinek esetleg van,az írjon pü-ben!
Köszi.
Mah Boi! This peace is what all true warrior strive for!
The King,Spaceninja88 powa.
Youtube profilom:youtube.com/CleetusSilversurfer
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Cleetus írta:Keresek 17'-os Belinea monitort,olyat,aminek egy 2.1-es hangfal van a talpába építve,vagy olyat aminek a monitora rossz.Csak a videókábel kell belőle.Fontos lenne,mert az enyémben meghalt,és nagyon szép képe volt,amit meg most használok,az egy kalap ****!
http://kepfeltoltes.hu/080617/461676_tn ... es.hu_.jpg
Csak a kábel kell,de az egyben.Akinek esetleg van,az írjon pü-ben!
Köszi.
Milyen kábele van? Kommersz VGA zsinórt nem lehet szétbarmolni, hogy olyat kapj? :idea:
Avatar
Cleetus
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2008.02.29. 13:06
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: River City Highschool /Mah Boi! Inc.

Hozzászólás Szerző: Cleetus »

Próbáltam átforrasztani,de nem ment,azzal nem működik,azért szeretnék eredetit.Ez sajna olyan,hogy a belső csatlakozása a képcsőnél van egy elektronikán,ha jól emlékszem 10 ér van rajta.Ez egy kis műanyag csatiban végződik,ennek forrasztottam át a kábeleit egy másik vga monitor csatijára,minden kábelt a megfelelő helyre,de nem akart képet adni,konkrétan fekete volt minden.Két géppel is kipróbáltam.
Mah Boi! This peace is what all true warrior strive for!
The King,Spaceninja88 powa.
Youtube profilom:youtube.com/CleetusSilversurfer
Lezárt