Inuyasha

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Forrás, vagy ilyesmi? :D Csak azért, mert ilyen hírek kb. negyedévente felröppennek, hogy "folytatódik az IY", csak a végén eddig mindig kiderült, hogy az egyik fan többet ivott a kelleténél, és összeálmodott dolgokat, vagy hasonló. :D Szóval ilyenkor legalább mondhatnátok, hogy kitől jött az infó, még akkor is, ha "a barátom anyjának a szomszédjának az unokaöccsétől, aki amúgy kint dolgozik Rumikóval", ilyenkor legalább rögtön tudná az ember, hogy kamu. XD Most direkt megnéztem a Rumic World-öt, de semmi ilyesmi hírt nem láttam, szóval ez valszeg megint ilyen fanpletyka lesz, biztos azért, mert a manga közelít a végéhez, és anno azt mondták a Sunrise-osok, hogy ha vége lesz a mangának, akkor talán folytatják. Egy második TV sorozat amúgy igen valószínűtlen (sajnos :(), viszont egy pár részes OVA-ra, vagy egy Final Movie-ra szerintem van esély. :) (Amúgy poén, hogy azok kapták fel a legjobban a vizet ettől a hírtől, akik amúgy is már rég leálltak a nézésével még úgy az első 80 rész körül. :D Nektek nem mindegy, most komolyan? :D)
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: scineram »

Hát a 19780 fejezetes EPIC GRAND FINALE gyakás Naraku belsejében majdnem kitöltene egy filmet. Bár most is Yashi hajszál híján, de megmentette Mirokut, úgyhogy még bármeddig tarthat.
Sango meg feláldozta volna Rint, erre utána nekiadta a maszkját, mostmár legalább a méreg ölje meg. :dirr: Bár az az érzésem, önfeláldozását látva Fluffy majd tesz ez ellen. Ami végülis nem gáz, úgyis Inu és Kag az elsődleges hullajelölteim, de asszem Rumiko ahhoz nem elég bátor. :dirr: Rowling se volt.
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

:goodpost: :gurul:

jóvolt, scineram.

Am én nemolvasom a mangát, mert elmesélik nekem. Szerintem senki sem fog kinyiffanni. Vagy ha igen az csak EGY ember lesz. =)
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

LOL! :D Utolsó két mondat EPIC WIN. XDDD (Nem csak nekem tűnt fel ezek szerint, hogy Rumikónak és Rowlingnak van pár közös vonása. XD) Amúgy Rumiko szerencsére sosem volt elég "bátor" az ilyesmihez. :wink: Jah, és az EPIC GRAND FINALE még "csak" úgy egy kötet óta tart, az legvégső harctól meg el is várja az ember, hogy azért két kötetig mimimum elhúzzák. :-P Más: azt a Rines részt nem értettem. XD Sango eldobja a bumerángot, Kohaku felordít, hogy ne tegye, mert az nem illúzió, hanem az igazi Rin, de persze már késő, mert a bumeráng megállíthatatlanul pörög, aztán mintha mellémenne, és Rin megússza. :dirr: Vagy lehet Sango eleve úgy dobta, hogy lehetőleg ne Rint találja el, de én valahogy azt hittem, hogy ilyen "Bocsáss meg, de...MINDENT HOUSHI-SAMÁÉRT!" elborult aggyal egyáltalán nem érdekli majd, ha Rint is bedarálja. XD Fluffy meg persze, hogy nem csinál semmit, csak Sangóból nagyon előtört a halálvágy, és az a meggyőződése, hogy Sessh ezért előbb vagy utóbb még tuti kinyírja. XD (Komolyan, azt bírtam, hogy az előző fejezetben úgy ment oda hozzá, hogy "Kérlek, csak addig ne ölj meg, amíg Naraku meghal", aztán a mostaniban is azon agyalt, hogy "Ezek szerint Naraku haláláig megkíméli az életem?" XD)
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Tény, hogy a szereplők személyisége egyáltalán nem a régi. Oké hogy fejlődés, stb. de nemkell rögtön forrófejűnek lenni. Sango meg amúgyis mindig az ilyesmivel húzza a többség idegeit. hmm. Akkor végtére is nem változtak olyan sokat :dirr:
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: scineram »

Hát ez elég szuicid volt. Megis lett az eredménye, bár Naraku elég normálisan néz ki. Mint egy tápos szamuráj, vagy mi. Most magától aktiválódott a Kazanaa? Sango azt akarja, őt is szippantsa be? Azt néztem, Miroku miért nem törte össze magát, ha akkorát zuhantak.
A "kukukukuku, miért nem hagyjátok őket kettesben meghalni" aranyos volt.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Naraku eddig is így nézett ki, nem? :D Vagyis most a legújabb fejezet végén mutatták, ahogy újra összerakja a testét, de már a Hakurei hegy végén is így nézett ki. XD A Kazaana nem magától aktiválódott, mióta legutóbb Miroku használta, folyamatosan szivárog belőle a szél, eléggé a kinyílás határán van, azért is akarta rávenni Naraku, hogy csak még egyszer használja, mert akkor kampec neki. Sango mondata... na igen, eléggé úgy néz ki, hogy ő már feladta a reményt. Vagyis inkább arról van szó, hogy nem bízik benne, hogy időben le tudják már verni Narakut, és akkor már Mirokuval együtt akar meghalni. ^^" (Persze majd IY most aktiválja az ULTIMATE-ULTIMATE-ULTIMATE formáját a Tessaigának, és megmutatja, hogy nem kell a depi. XD) Miroku azért nem törte össze magát, mert nem a hegyvidének mászkálnak, mint általában, hanem Naraku kocsonyás belső szervei között. :dirr:
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

546. fejezet

Na, az eheti fejezet nagyon tetszett, végre megint volt egy jó kis lelkizős/beszélgetős fejezet, ahol még új infók is kiderültek. :) Végre nem abból álltak a párbeszédek, hogy "Naraku, prepare to die!" "Kukuku, Inuyasha..." XD Az ilyen fejezetekben legalább van fantázia, anno még kötetenként volt legalább egy ilyen rész, aztán ahogy Rumiko kezdett kifogyni az ötletekből, most már jó, ha félévente kapunk egyet. ^^" XD
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: scineram »

Pszichológiai hadviselés lol. Bírnám, ha Kagome jó útra térítené, és békében élnének tovább. A legepicebb befejezés lenne.
Ha engem kérdeznek, a Tessaiga egy spirál galaxist lőtt ki. Úgy érzem, Naraku ezt is megússza.
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: scineram »

Télleg meghót Byakuya? :( De ha már purpose fulfilled, akkor biztos nem a semmiért suhintotta meg Kagomét. Tehát miért is? :) Nem nagyon ismerem a featurejeit.
Egyelőre nem úgy tűnik, mintha egy grand final csapás döntene, Naraku szépen halódik a csapások hatására, Kazanaa is gyengül. De az az érzésem, mégis lesz itt még olyan. :dirr:
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Az nem spirál galaxis szerintem, inkább ilyen "galaxis-pengéket" lődöz. XD Amúgy az eheti fejezet is tök jó lett volna, de Byakuya halála erősen lehúzta a színvonalat. :( Nem is maga a tény, hogy meghalt (bár az egyik kedvencem volt, de sajna Rumiko ingerenciát érez rá mindig, hogy akik a sztoriban a "gonosz" oldalon állnak, azok sorban haljanak is meg), hanem, ahogyan meghalt. Kb: "Lamest villain-death ever". :? (De simán lehetne "character-death" is, kevés animére/mangára emlékszem, ahol főszereplő ilyen bénán egy perc alatt halt meg, pláne az IY-ben, ahol még a random "fillerdémonok" is bírni szokták 1-2 fejezetig, meg ahol eddig minden főszereplő minimum egyfejezetes "nekrológot" kapott a halála után.) Mondjuk ha nem a Meidou nyeli be, akkor sem húzta volna már sokáig, mert Narakuval együtt ő is lassan darabokra tört, de amúgy ez is valami Rumikós újítás, mert anno Kagura, Kanna, és a többiek nem kezdtek el porladni akkor sem, ha IY-ék éppen sz*rrádarálták Narakut. Jah, ha már Naraku: a teste szépen lassan döglődik, ezt már nem ússza meg, úgyhogy most a lelkét próbálja valahogy megmenteni (test nélkül mondjuk nem tudom mit érne vele...), valószínűleg ezért úszította rá Kagomére Byakuyát is. Jah, és az a "purpose fulfilled" engem is érdekelne, annyit tudunk, hogy ugye pár fejezettel korábban "ellopta" a Meidout, amit mixelt az illúziókardjával, és most azzal vágta meg Kagomét, akivel látszólag nem történt semmi, de mibe, hogy majd kiderül, hogy megint a papnői erejét zárták le, vagy valami hasonló? XD Szal ez Byakuyának nem saját "feature"-je, ezért nem lehet tudni, hogy mi volt a terv. :) (Még az is lehet, hogy a terv része volt, hogy először vágja meg Kagomét, aztán hagyja magát kinyíratni. Csak mert ha erre a támadásra nem számított, akkor már elnézést, de Byakuya hülye. :D) Amúgy igen, jelenlegi állás szerint meghalt, a Meidouból elvileg nem lehet kijönni, az simán "kitöröl". Mondjuk a haláláról ezer szónál is többet mond ez a fantasztikus paródia-fordítás, amivel mélységesen egyetértek: http://img.photobucket.com/albums/v244/ ... 48_013.png
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Inuyasha

Hozzászólás Szerző: anubys »

Nem vagyok 100%-osan biztos, de valami olyasmit hallottam, hogy befejeződött a manga. Igaz a hír?
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Gensou
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2007.08.13. 22:58
Tartózkodási hely: Újpest
Kapcsolat:

Re: Inuyasha

Hozzászólás Szerző: Gensou »

Igaz. Ezt az utolsó fejezetet hajlandó is voltam elolvasni. Hát nemtom, semmi extra...
Kép
do the impossible, see the invisible
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Inuyasha

Hozzászólás Szerző: anubys »

Egy ideje már tervezem, hogy belefogjak a mangába, bár mostanság nem sok szabadidővel rendelkezem; de ezek szerint már nem folytatódik végeláthatatlanul a történet. Kb mikor kezdett körvonalazódni, hogy nemsokára vége?
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Inuyasha

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Kb. 1-2 hónapja, mivel akkoriban volt a végső harc Narakuval, és már a gyöngy is teljessé vált, viszont mivel már eddig is láttunk sok olyan harcot, hogy "Hú, mindjárt megölik!", aztán a végén: "Francba, mégse. -___-", ezért nem akartuk elkabálni. XD Viszont igen, 1-2 hete vége lett a mangának, pontosan 56 kötetig, illetve 558 fejezetig húzta. ^^"
Amúgy a saját véleményem a befejezéssel kapcsolatban:

Nekem a befejezés végülis tetszett. Igen: kiszámítható, és sajnos semmi extra, de egyrészt lehet, hogy ha ugyanezt mondjuk 15 kötettel hamarabb lövi el, most mindenki örülne, másrészt ennél sokkal jobban nem lehetett lezárni. (Ezen kívül kb. csak a"mindenki meghal", valamint az "IY meghal, de Kagome világában újjászületik, avagy lenyúltam az Fushigi Yuugi-t" verziók maradnak, ahhoz képest ez még bőven jó. :D Ja, és tegye fel a kezét, aki olvasott már olyan "kamaszlány átkerül a másik világba" sztorit, aminek olyan vége van, hogy nem kell hazamennie, hanem ottmaradhat az álompasival. XD) Amúgy nekem csak a végén ugrott be, hogy "Jé, csók nem is volt." XD Valahogy Rumikótól ez meglepett volna, és ha megfigyelitek, nála mindig a "mellékebb" főszereplők járnak jobban. (Lásd most a Miroku x Sango párost, "kicsit" jobban összemelegedtek, mint IY és Kagome. XD) Csak mondjuk fura volt, hogy anno Rumiko habzó szájjal támadta a Sunrise-t, amiért volt csókjelenet a movie-ban, és emiatt azt hitte az ember, hogy azért ilyen pipa, mert ez lesz majd a manga egyik csúcsjelenete a végén, aztán végül semmi nem lett. XD ^^"

Ami engem zavart a befejezésben az inkább az volt, hogy a time jump-ot csak arra használta, hogy megint megússzon egy csomó magyarázást. Gondolok itt arra, hogy pl. Rin nem hiszem, hogy szó nélkül belement abba, hogy Sessh Kaedénél hagyja, és valóban, IY és Kagome is egész jól viselték, hogy 3 évig azt sem tudták, látják -e egymást valaha. (Amikor még a manga elején volt olyan, hogy a kút 1-2 napra lezárult, kb. mindketten totál kikészültek lelkileg, ehhez képest most szinte semmi, érdekes.) Jah, ha már a kút: Elvileg Kagome most már végleg a múltban ragadt, meg ugye mondta is egy korábbi fejezetben, hogy "választanom kell a két világ között", de gyakorlatilag a fene tudja. XD Eléggé úgy nézett ki a végén, hogy az érzelmeivel irányítja a kutat, mert anno a családja hiányzott neki jobban, és ezért maradt velük, aztán odaült a kút szélére heveny "IY-hiánnyal", és lám, hirtelem megnyilt. XD (A következő az lesz, hogy WcDonald's-os hamburgerre vágyik, és ismét kinyílik a kút. XD) Szóval engem ez az utolsó chapter nem zavart, és amúgy is szeretem a happy endeket, ellenben az idegesít, hogy ahhoz képest, hogy hány fejezetet húzott el anno random démonok random harcaival, pont az utolsó harcot cseszte el. Vagy egy kötetig ugráltak Naraku gyomrában, szinte semmit nem csináltak, de azzal telt el 10 fejezet, majd hirtelen Kagome kilő egy nyilat, és lőn, Naraku egyből fűbe harap. :? Ráadásul az sem volt rendesen megírva, egyáltalán nem éreztem, hogy megbűnhődött volna a tetteiért. Én minimum valami jó kis szenvedős halált akartam neki, mint pl Lightnak a DN végén, ehhez képest vigyorogva eltűnik csillogó fényeffekt közepette, blöe... :? (Jah, elnézést, elfelejtettem, hogy sajnálni kell, mert a gyöngy nem teljesítette a kívánságát, hüpp-hüpp, mindjárt sírok... Mondjuk azt a mai napig nem értem, mi volt az a végén, hogy "én csak Kikyou-val akartam lenni", amikor előtte folyton meg akarta ölni XD) Byakuya egyoldalas iszonyú lame haláláról nem is beszélek, azzal kb. úgy vagyok, hogy nem akartam elhinni, hogy megtette. A sok elhúzott harc, meg a századik "-INUYASHAAAA!! -KAGOMEEEE!!" helyett inkább ilyenekkel húzott volna el egy fejezetet. (Mint anno Kagura halála, ott még de szép volt minden... :() Persze tudom, nehezebb úgy húzni a sztorit, hogy történjen valami lényeges, ezért inkább csak azt mutatta 10-15 oldalon át, ahogy vagdossák a démonokat, aztán olyan 5 oldalnyit beszélgettek is. Ez a "hirtelen csak úgy kiírok egy karaktert a sztoriból" stílus nagyon nem jön be nekem. Pl. feltűnt valakinek, hogy Kougával pont ezt csinálta? Eddig direkt nem szóltam, hátha visszajön a végén, de SEMMI... Egyszerűen egy fejezet után úgy döntött, hogy ő most nem szerepel többször, és kész. Semmi épkézláb magyarázat, csak Kouga hirtelen rájön, hogy sosem győzheti le Narakut (érdekes módon pont akkor, amikor a tápos Goraishit megkapta, és nem csak rugdosni tudott), elfelejti azt is, hogy ő elvileg szerelmes Kagoméba, és eddig le sem lehetett vakarni róla, és eltűnik a fenébe. O_O Én csak néztem. OK, ha ki akar írni/meg akar ölni egy karaktert, de akkor már csinálja jól.

És akkor most a végső összegzés: Kb odáig, amiíg az anime tart, a manga sztorija is nagyon jó, illetve még egy kicsit utána is, úgy Kagura haláláig, meg amíg Naraku gyereke "öntudatra ébred". Aztán onnantól szépen elindul egy lassú, de érezhető mélyrepülés, ahol a történetben már nincs semmi újdonság, csak tápolódik felfelé mindkét fél, de persze Naraku, vagy az épp aktuális főgonosz, mindig elmenekül, sokszor IY-ék nem is üldözik, noha simán megtehették volna, csak akkor hamarabb vége a mangának. Ráadásul lett egy csomó plothole, pedig korábban még egész logikus volt a történet, és sajnos a kiszámíthatatlan csavaros sztori helyét felváltotta az, hogy simán ki lehetett találni, hogy épp mi lesz a következő fejezetben. (Persze mivel Rumiko "újra feldolgozva" adta el ugyanazt, és a sztori periódikusan ismétlődött, csak mindig egy táposabb képességel megspékelve, ezért egy idő után ez már nem lett nehéz.) OK, volt pár fejezet, ahol egy pillanatra felcsillant a régi fejezetek hangulata, de összességében nem volt egy nagy szám a sztori második fele. Mindenesetre ez a cucc kicsit megrendítette a Rumikóba vetett hitemet, mivel 1-2 "elsőmangás" nő simán lepipálja manapság (gondolok itt pl. az FMA vagy a D.Gray-man mangakájára), és szomorú hogy idáig jutott, mikor anno még olyan mangákat rajzolt, amik szinte műfajteremtők lettek. (Gondolok itt arra, hogy előtte nem nagyin volt "magical girlfriend" vagy "hárem ecchi" manga, persze nyugodtan cáfoljon meg valaki, de én így emlékszem.) Lehet kiöregedett, vagy nem tudom... Most a következő mangájától függ minden. Ha azt nem barmolja el, és képes lesz mondjuk úgy elhúzni 50 kötetig, hogy ne nagyon veszítsen a színvonalából, akkor talán megbocsátok neki, de ha legközelebb egy még gyengébb sztorival áll elő, és még jobban szétbarmolja a rétestészta nyújtással, akkor asszem nyugodt szívvel veszem majd ki az aláírásomból a "Rumiko-fan" részt. :? Félreértés ne essék: a régi mangáit a mai napig imádom, és az IY is jó lett ahhoz képest, hogy rétesztészta (pl. egy Gantz-hoz vagy Berserkhez képest nincs is nagyon elhúzva az IY :lol:), azonban Rumiko itt saját magát múlta alul. Nem tudom, hogy a pénzhajszolás vagy a szerkesztői nyomás volt az oka, esetleg csak szimplán kitalálta, hogy ő bizony olyan faszagyerek, hogy most 50 köteten túl fogja vinni a mangát, de annyi érződik olvasás közben, hogy folyamatosan fogynak el az ötletei, hogy az már nekem fájt. ^^" Nem olvastam tőle még más mangát így heti leosztásban, de az is rettenetesen idegesített, ahogy folyamatosan kamuzik. 300-nál megszólal, hogy "még nagyon sokmindent el szeretnék mondani", 400-nál szintén bemondja, hogy neki még legalább 100 fejezet kell a lezáráshoz, közben olyanokkal húzza az időt, hogy "eldöntöttem, hogy a mangát addig írom, amíg a kínai horoszkóp szerint el nem érjük a kutya évét" (kár, hogy akkor már kb. egy éve elértük, amikor ezzel a kifogással jött), az olvasó meg nem érti, hogy mit is akar elmondani, mivel csigalassan írja a sztorit. Az elején egy 10/10-es manga volt nálam, most kb. olyan 8/10 vagy 7/10 lenne, és az is jóindulattal. Elnézőbb vagyok vele, mert ennek az animéje volt az első, amit netről szedtem le, és ez volt az első sorozat, ahol az anime félbehagyása után rögtön rávettem magamat a mangára, de attól még a hibáit nem fogom letagadni. (Lehet, hogy aki most "ömlesztve" elolvassa, és nem kell heteket várnia a folytatásra, az messze nem lesz ennyire felháborodva, de nekem sajnos kész szenvedés volt 1-1 bénább történeti szállal heteket szenvedni.) Rumiko neve nálam eddig egyet jelentett a színvonalas és hangulatos mangákkal, és ez az IY-re is igaz volt, a második felében viszont kb. olyan szintre süllyedt majdnem, mint egy átlagos Shounen Jump tucatsorozat, amikből hetente fut 10 különböző fajta. Az mindensetre sokat elmond róla, hogy kezdetben még be akartam szerezni az egészet eredetiben, hogy itt legyen a polcon, most meg már úgy vagyok vele, hogy "esetleg ha magyarul még kiadják valaha, azt megveszem". Amúgy ha lesz valami animés folytatása azt is megnézem, de mivel már tudom, hogy az eredeti sem lett egy nagy durranás, nem hoz annyira lázba.


Persze ez magánvélemény, ettől még bárki nyugodtan belekezdhet, sőt, mivel már nem kell hétről-hétre várnia a folytatást, lehet fele ennyire sem lesz neki zavaró a rétestészta sztori. (Lehet, hogy csak én voltam túl elfogult, vagy ilyesmi.)
Kép
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Re: Inuyasha

Hozzászólás Szerző: miyume »

azért a végén Kagome Sesshomaruhoz kiáltása "Onii-chan!" és az azt követő pillantások a kutyafiúktól ott voltak XD- ok, tudom, sikerült megragadnom a lényeget :vigyor:
mondjuk az igazsághoz az is hozzá tartozik hogy most hogy vége lett, nem bírtam magammal és kezdetnek elolvastam az uccsó 4 fejezetet ^^" aztán haladok előrefelé...
így kontár módon belekezdve tetszett a vége.. Mirokunak csak sikerült betalálnia XD :cool:
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Inuyasha

Hozzászólás Szerző: anubys »

Titkos írta:Persze ez magánvélemény, ettől még bárki nyugodtan belekezdhet, sőt, mivel már nem kell hétről-hétre várnia a folytatást, lehet fele ennyire sem lesz neki zavaró a rétestészta sztori. (Lehet, hogy csak én voltam túl elfogult, vagy ilyesmi.)

Akkor neki is állok. Az első három kötet már le is jött, lehet, hogy betárazom az összeset. Jól fog az jönni nyaraláskor az esti órákban, vagy rossz idő esetén.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Inuyasha

Hozzászólás Szerző: Titkos »

miyume: Na ja, kb. a Sesshoumarus jelenet volt az egyetlen olyan az utolsó fejezetben, ami mindenki szerint nagyon jó lett (szerintem is :vigyor: ), Mirokunak meg gratula, bár annyira nem lepődtem meg, ugyanis ha megfigyelitek, Rumikónál mindig a "nem annyira főszereplő páros" jár jobban, sohasem a főhős és főhősnő. XD

anubys: Oksa, aztán majd véleményt is írj, ha befejezted. :D
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Inuyasha

Hozzászólás Szerző: Titkos »

http://www.animenewsnetwork.com/news/20 ... ashi-event

Ugyan nem egy második TV sorozat, és nem is egy Final Movie, de azért mindig mondtam, hogy korai még eltemetni az IY animés adaptációját. :-P
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Inuyasha

Hozzászólás Szerző: anubys »

Titkos írta:anubys: Oksa, aztán majd véleményt is írj, ha befejezted. :D
Szerintem majd a folyamat közben is fogok posztolgatni. :wink:

Amúgy ilyenkor mi a jellemző? Rögtön nekiáll a mangaka az új sorozatnak, vagy tart egy kis alkotói pihenőt? (Gondolom őt az anyagi dolgok nem sürgetik)
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Inuyasha

Hozzászólás Szerző: Titkos »

A nyarat általában pihenéssel tölti (eddig asszem a legtöbb munkáját úgy időzítette, hogy nyár elején legyen végük), aztán szeptember körül, vagy olyan fél év múlva elkezdi az új soroztát. Most egyelőre annyit írtak az IY végén, hogy tutira lesz egy újabb sorozata, de mást még nem lehet róla tudni. :)
Kép
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Re: Inuyasha

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Kíváncsi leszek, hogy ezt a linkelt animés adaptációt ki fogja elkövetni,mert hozzám még mindig a sorozatban megrajzolt karakterek állnak közelebb. Bár sokszor megnéztem de mindig olyan idegen a moziverziók rajzolata.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Inuyasha

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Én is a sorozat karakterdizánjára szavaznék, de amúgy mindegy, csak a Sunrise csinálja. :D Amúgy itt van egy kép az OVA-ról, ezek alapján döntse el mindenki, hogy melyik karakterdizájnt fogják használni. Szerintem ez inkább a sorozatra hajaz, de erről nehéz egyelőre megmondani. ^^"
Kép
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Re: Inuyasha

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Végre a mai naptól minden vasárnap reggel új Inuyasha részek az RTL klubbon.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Inuyasha

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Na! :D Majd szóljatok, ha az Animax is vetíti, utána meg reméljük kezdik a DVD kiadást. :)
Kép
Válasz küldése