Bleach

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Goofy írta:Ha nincs vele bajod Akkor ezt nézd meg :D http://img26.imageshack.us/my.php?image=jezus.jpg Ettől a résztől fogva hívom Renjit RÉpának
xDDDDD; Mondjuk az egész bount saga ilyen gráffal operált, szal nem lep meg xD

>Mariko

Egy screenshotot esetleg betudsz bökni? :D
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Tessék:
Kép
Sajna elég kicsi a kép, de hirtelenjében csak ezt találtam. Már gőzőm sincs, melyik részben volt, valahol a Bount sagában.
Kép
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Ez elég érdekes, hogy lehagyták szegénynek a fejét :D Nekem meg kár, hogy csak ez az 1 screenshotom maradt meg, pedig még tudnánk röhögni párat :thumb: Titkos screenshot-ja is igen kemény volt :)

----
EDIT

találtam azért még valamit a 172. részből: http://img26.imageshack.us/my.php?image ... view01.jpg <--- na most szerintetek ez Ichigóóóó?

De most a pendulumost részek valamelyikében is voltak ilyen böszme képek, pl Mayuri közelről, vagy amikor Mayuri meg Hyori vitatkoztak meg konyvasztottak

-------
EDIT
Bleach ep. 211. epic win volt! Igazam van? Igen vagy Igen?
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Bocs a duplapostért, de nem bírtam megállni, hogy ne írjak ide megint, ugyanis elkezdtem nézni az Amagai fillereket és rohadt jó. Ichigo vs. Hanza marha jó volt, meg a sztori is izgalmasan alakul. Egyedül ami nem tetszik benne az ENryu és Kenryu és a hozzájuk tartozó idegesítő jelenetek Luriccsijó-számával. A visszaemlékezések a rész elején is tök rövidek, kb fél perc mindig, mégse öt perc mint a nem filler részeknél. Az Amagai filler arc 85 százaléka rohadt jól meg van csinálva. na szóval ez az arc sokkal jobb mint a Bountos, amint annyit szenvedtem, sőt még egyes Hueco Mundo részeknél sokkal jobb. :cool:
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Tény és való, hogy az Amalgámos fillerek lazán rávernek a bount kakira, de azért Lurichiyo így is egy eszméletlen irritáló karakter marad.
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: miyume »

én jelenleg inkább a mangán szórakozom: most jön az a rész, hogy a pecsenyére sült Ozzy-Ichi leharapja a denevér-Ulqui fejét :D
de legalább történik végre valami és nem csak azt látjuk hogy Ulqui sokadszorra is kipréseli a sz*rt Ichigoból. van egy olyan érzésem hogy Ichigo picit Orihimééket is megnyirbálja ^^
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miyume 2009.03.29. 14:01-kor.
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Én direkt nem nézem a mangát :D Maradok az animénél, bár kiváncsi vagyok, hogy most a következő 2 filler rész után mi fog jönni, anidb még jelzi, de talán nem raknak be még egy filler-tájcsó arcot. Ha pedig elkezdik a Karakura részeket akkor meg tuti, hogy az meg lesz szakítva, mert már elég közel járunk a manghoz.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Ha én nem olvasnám a mangát, hülyét kapnák a fillerektől, így tolerálhatóbbak.

A manga most tényleg érdekes, Ichi már Super Saiyajin módba lépett, de szerintem sincs öntudatánál, és nekimegy mindenkinek, akit meglát. Valszeg majd Hime fogja észhez téríteni pár jól irányzott "Kurosaki-kun"-nel. :D
Kép
Avatar
Odin2
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2004.02.19. 14:24
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Odin2 »

OMG!

MANGA SPOILER! Yami a 0-ás -ily módon a legerősebb- Espada.:D Beszartam, gyerekek.:D Nem valami épületes fejlődés plot vagy character wise, de erre konkrétan nem gondoltam.:D
"Egyszer eljön az idő, amikor eljön az idő" - Nabeshin
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Én is néztem egy nagyot ezen, mikor olvastam a heti spoilereket... :3; Mondjuk először ment a RAGE, mint állat, hogy akkor ez most hogy is van/miért lett a legnagyobb lúzerből hirtelen a legerősebb, de így, hogy átrágtam magam a heti ch-n, sikerült lenyugodnom ^^; Szal jah, óriási plot twist, bár én inkább Wonderveisst tettem volna zérónak, de legalább megvan magyarázva, hogy Kubo miért tartotta Yammyt egészen idáig életben. Mondjuk kissé WTF, hogy így kvázi erősebb, mint Stak... :D; Amúgy az art a resurrecciónjánál rohadt jó lett (meg úgy ánblokk az egész ch nagyon szépen nézett ki).

Btw YEEEEEY, végre ismét Karakura (csak ne cseszd el, hallod, KUBO?)! Halibel release a köv ch-ban *___* (vagy a hullámok a háta mögött Ukitake támadása? o.O).
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Tök jó, hogy mindent lespoilereztek srácok, én nézegetem a heti fillereket ti meg itt lespoilerezitek, hogy mi lesz a mangában :D Hát komolyan mondom inkább fel se jövök a netre. :hammer:
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: miyume »

nahh drága ezért van fehérrel írva a spoiler rész- ha nem akarod, nem kell elolvasni ^^"
asszem most picit a többiekkel is fel lesz törölve a padló, nehogy már kimaradjanak a jóból :D
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Junchi blogján nem volt kifehérítve, mert ott olvastam először :hammer:
miyume
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 985
Csatlakozott: 2006.05.19. 16:54

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: miyume »

ano.. a blog azért nem ugyanaz mint egy fórum...
egyébként milyenek a fillerek? idegesítő gagyi kategória, vagy egész jók mint a legutóbbi adag?
Avatar
outsyder
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2006.05.05. 14:00
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: valahol a dimenziók között...
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: outsyder »

az a két rész filler nem tudom milyen, volt nem láttam, és valószínűleg nem is fogom látni őket (csak a teljesség kedvéért szedtem le őket), mostmár nagyüzemben kezdik egymást gyakni a fake Karakurában^^
új opening is van hozzá, de az olyan lett, hogy jujj...*.* (természetesen zeneileg pocsék, viszont 46 screnshotot csináltam a másfél percbőlXD)

Goofy: hidd el, normál esetben jobban megéri a mangát olvasni^^(kivéve az elmúlt pár hétben, és úgy néz ki, az elkövetkező pár hétben is)
Kép
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Az a két filler rész eszméletlenül rossz volt, tele bakikkal, plot-holeokkal, idétlenkedésekkel, idegesítgetésekkel...a végén meg még hozzá is kapcsolták a filler sztorit a főszálhoz egy kis megmagyarázással, hogy még szebb összképet kapjunk.
Most már tényleg jó lenne inkább áttérni a mangára, hamár lespoilereztem magamnak Ulquirrát meg a nullás espádát, de azért mégis jobb nézni színesben meg animálva meg zenével (vagymégsem?)

bleach ep 216: nekem nagyon nyújtottnak tűnt, nem is tetszett ez a rész bár a grafika jó volt. Gondoltam hogy igy fog indulni ez az arc, hogy előszednek pár vice-captaint meg pár gyökeret aztán egymásnak eresztik őket, de könyörgöm..hányszor kell még Yumichikát meg a többi szerencsétlent harcolni látnunk??? Yumichikát összeeresztik egy transszexuálissal, milyen gyökér fight lesz ebből megint? Ráadásul mind a 4 vice captainról tudjuk, hogy mire képesek, akkor most mi lesz az új az egészben? Remélem Ikkaku nyom egy Ryumon Houzukimarut aztán ledarálja őket. Talán nem kell nézni majd másfél hónapig Yumichika b*zulásait meg a csekmet zanpakutoját.
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Junchi »

>Goofy

Nyugi, ezek a harcok nem lesznek hosszúak :3

Btw manga spoilerz: OMG, KUBO JUST GAVE A WHOLE AWESOMENESS IN THIS WEEK!
Halibel release? Check. Halibel ultradrool release? Check. Barragan zanpakutou? Check. Hitsugayát félbevágják (szó szerint)? Check. Az utóbbi ch-k után ez a fejezet imho kész felüdülés lesz. Bár Soifont már előre sajnálom... :(; Barragan ezek után tuti lecsapja... Mondjuk nem tudom, mi ez az "elértem a határaimat" duma, amit mondd... Remélem, Kubo azért tudja, mit csinál.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Nekem az új OP-ról valamiért a Charlie angyalai jutnak az eszembe. :vigyor:

A fillerek közül sztem az első rész nem volt rossz, a második részt azzal tolták el, hogy komolyságot próbáltak beleerőltetni.

Manga: Ha ez így megy tovább, talán még Yamiért is megbocsájtok Kubónak! :D
Kép
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Hát Junchi tényleg nem lesznek hosszúak ezek a harcok, csak mindegyik egy részt fog elvenni, tehát egy hónapig kell néznünk a 4 unalmas shinigamit, remélem akkor már lesz egy Hisagi Shikai is végre legalább.
Avatar
Narumi
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1388
Csatlakozott: 2004.05.04. 14:36

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Narumi »

Most tudom, hogy pár évvel el leszek maradva, de én csak az Animaxon nézek Bleach-et :dirr:, és a tegnapi, azaz 62. rész után eléggé lecsúszott a szememben a sorozat.
Sablonos.
Aizen egy köcsög, übercool gonosz, de annyira über, hogy undorító, nem szeretem az ilyen főellenség muftikat... És naná, mint egy magára adó gonosz szereplő mit akar? Hatalmat, világuralmat, miegymást... De játszom itt az aranyos emberkét, meg mindenkit átverek, mint kakit a palánkon, meg mittomén... Ajh, hagyjukmár... (Mondjuk az még nem derült ki nekem, hogy az illúziója nélkül is tényleg ilyen faszagyerek.)
Byakuya meg az a hűdegonosznak tűnő bátyus, akiről aztán meg kiderül, hogy mégis helyén van a szíve? Valami ilyesmit vártam.
Mindenesetre kis hétfő esti kikapcsolódásnak még jó, szóval nézni fogom, de ezek után, meg hát amiket itt olvasok meg látok, nem kell túl magasra tennem nála a mércét. :D Jókat derülök itt a grafikai bakikon.. XD
Kép
心在るが故にお前のすべてを欲する
"Because I have a heart, I lust for all that you are"
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Most nem azért, de ez shounen fight sorozat, Aizen sztem már azzal túlteljesítette az elvárásokat, hogy okozott egy kis meglepit, amikor kiderült, hogy a dork kapitány a főgonosz.
Kép
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Én is az Animaxon nézzem a sorozatot szóval én is most láttam a 62. részt. Aizennel nekem annyi problémám van, hogy nem kedvelem az olyan szereplőket akik minden csapást kis újukkal állítanak meg és még közben hinti az igét. Illetve szerintem Aizen nagyon hasonlít Cant Kent fan szerintem a hátra nyalt hajával, de még szemüvegesen is hasonlít rá.

Byakuaya ömlengése nem tetszett. Egy ilyen karaktertől én nem ezt várom, csalodtam a figurában /vagy a készítőkben akik ezt erőszakolták rá/.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Akkor nem kell néznetek tovább a Bleacht, mert most jönnek a várva várt filler részek, a Bounto Saga. :LOL:
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Nekem meg pont az ugrott be, hogy mit szólnak majd később Aizen spanyolajkú haverjaihoz... XDDDD Az Espadás részeknél mondtam azt, hogy "OK, Kubo totál belőtte magát." XDD (Kezdem érteni miért mondják sokan, hogy az "igazi" Bleach a Soul Society végéig tart. XD)
Kép
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Én meg már úgy vagyok vele, hogy az újabb részek grafikája jobban tetszik mint Soul Society Sagáé... :knife: Amúgy 217 vagy mittoménmelyikszalalegújabb rész háááát, néztem néztem és alig vártam már, hogy vége legyen, Bjútiful Sárlotte Khűűlhorn ilyen olyan b*zi támadások... :hammer: úristen, utoljára a One Piece-ben láttam ilyen nyomi karaktereket :wtf: Aztán a végén Yumichika übertitkos rejtett támadása amit még senki sem látott, amivel persze akárkit megtudna ölni :wtf: és még meg is magyarázza, hogy miért nem láttuk tőle ezt a támadást még eddig, tudjátok mint anno Ikkaku-tól a Bankai.
- - -
Ichigo vs. Ulquira hász rész múlva várható amúgy? Mert van egy olyan érzésem, hogy majd utána lesz nagyobb filler arc, ilyen villámcsapásszerűen, mint Ichigo vs. Grimmjow után.
Válasz küldése