FPS - azaz FörsztPerszonSúter ^ ^

PC vagy konzolos játékok témaköre.

Melyikkel játszol szivesebben?

QW...Q3
19
21%
UT...UT2k4
18
20%
Couter-Strike
18
20%
Medal of Honor
8
9%
RCTW
3
3%
Egyéb
24
27%
 
Szavazatok száma: 90

Avatar
JSaN
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2006.03.11. 23:54
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sugárzó monitor elött

Hozzászólás Szerző: JSaN »

Most jelenleg ezerrel nyomom a Quake 3-at, és mellékesen felraktam a Quake 4-et (már kétszer átvittem). Nem tudja valaki hogy van e hozzá olyan mod amiben multiban is lesznek botok? :whelp:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Xelloss
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.05.03. 10:35
Tartózkodási hely: A hátad mögött

Hozzászólás Szerző: Xelloss »

Ha van ilyen, akkor vagy a kiadó honlapján, vagy valamelyik multis portálon találhatsz(esetleg a nagyobb játékportálokon, pl. FilePlanet).
Avatar
Mayer
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2006.01.03. 01:15
Tartózkodási hely: The Banbury Coffeeplant
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mayer »

FilePlanet... böeh GameSpy és az összes hozzá tartozó stuff egy nagy szemét.

Mindenképpen fansite-okon kell körülnézned, ugyanis a kiadó nem fog ilyen dolgokat kiadni csakúgy, max Patch formájában. Szóval mindenképpen valami fansite, vagy jó kis MOD-er csoport honlapján érdemes szétnézni. Esetleg Google-ban keresni h "Quake 4 Bots" vagy Offline game stb. De tudtommal ilyen még nincs Q4hez... aztán lehet h van... nekem UT a "szakterületem" :-P
Kép
Avatar
ak
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 654
Csatlakozott: 2006.02.16. 08:26
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: ak »

CoD2? Valaki? (nem help kéne, hanem jöhetne warozni :D)
Let's begin, de gozaimasu!
Avatar
Evangelioner
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2008.06.16. 14:26
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FPS - azaz FörsztPerszonSúter ^ ^

Hozzászólás Szerző: Evangelioner »

Én Kántörsztrájkolok, persze forrrás motorossal :D
Amúgymeg a kedvencem a HL 2 ^^Az tényleg, az egyik legjobb...

Amúgymeg, szoktam CoD4-ni, meg Star Wars Jedi academyzni ^^. Meg Republic Commmandózni ^^
Kép
Ájánámi Rej deszü
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: FPS - azaz FörsztPerszonSúter ^ ^

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Mostanában csak COD4 vagy BF2 esetleg Joint Operations vagy Company of heroes de még mindig régi szenvedélyem az AVP2 este 11-kor füllhalgatóval max hangerőn én ezt ajánlom adrenalin pumpa gyanánt.
Avatar
Cleetus
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2008.02.29. 13:06
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: River City Highschool /Mah Boi! Inc.

Re: FPS - azaz FörsztPerszonSúter ^ ^

Hozzászólás Szerző: Cleetus »

Én mostabában stalkerezem,nagyon tetszik a játék,bár vannak benne bugok rendesen.Tetszik a csernobilos történet,bár a játék vége fele kicsit nehéz legyűrni a sok monolitos(ezek védik az erőművet) gyökeret egyedül..
Hibák,amire figyelni kell(a Mesterlövész után nekem kritikusabb szemem lett az ilyesmire.):
-Néha az ellenség golyóálló,ha már elkezd vonaglani a golyóktól,ilyenkor fél tárat is beleengedhetsz a delikvensbe.
-Megtörténik hogy nem lehet fejbelőni az ellent,ami igen rossz,mivel a testlövések rettenetesen sok golyót esznek.Történt meg velem,hogy egy tárat beleengedtem a fejébe és semmi.
-Ritkán bambák az őrök.
-Az ellenség pontosan céloz,én,még ha a fejére célzok is,szószerint körbelövi a fegyver a kobakját.Távcsöves puskákról,és rohamkarabélyokról van szó!
-Eltűnnek néha a hullák,majd egy kis idő múlva újra előjönnek.
-A földalatti laborokban azok az ellenek,akiket nem te lőttél le,hanem alapból ott vannak,nem véreznek ha meglövöd,nem moccannak meg,pedig az általad kiirtottak mozognak,véreznek haláluk után is.
-BETONCSŐBEN JÁRVA FÉMES HANGOT HALLUNK!
-Ha magunk alá nézünk,nem látunk semmit,se a lábunkat,se a testünket,sőt nekem sikerült Így magam mögé látnom!
-A haldokló deniszenkó honvéd a levegőben feküdt.(lebegett)
-Hasonló szituáció,egy bandita egy animália mögött sebesülten feküdt,és a haverok odamentek megadni a kegyelemdöfést.Két havert halt meg,mert belesétált az anomáliába.Libasorban haladtak egymás mögött.Ez,később még egyszer eljátszódott,mire megsajnáltam szegényeket,és én lőttem le a sebesült banditát.
::are::
Van egy npc,aki egy szeméttelep nevű helyen van,de egyszer megláttam egy bár nevű helyen is,és megkérdeztem kmi ez a hely.Erre elkezdi,.hogy ez a szeméttelep.No ez is tud tájékozódni. :wtf:
Ja és ajánlom a mesterlövészt,kötelező darab,ennyi bakit egy rakáson...És magyarul a legjobb!!
Mah Boi! This peace is what all true warrior strive for!
The King,Spaceninja88 powa.
Youtube profilom:youtube.com/CleetusSilversurfer
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: FPS - azaz FörsztPerszonSúter ^ ^

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Üdv,
Előttem szólóhoz csatlakoznék a Stalker tényleg nagyon jó játék mellesleg nemsokára megjelenik a 3.része is a call of pripyat bár gépigénye van a játéknak de az első részt is tudtam futtatni egy 1.7-es P4-en remélem az új részt jobban beoptimalizálják mint az előbbi kettőt ja és jó lenne ha bug menetesebb is lenne na de mindegy majd meglátjuk.

Most amúgy is jobban várom a COD4 Modern Warfare 2-őt nagyon jól néz ki és ha egy kicsit is olyan jó mint a sima COD4 akkor már megérte!
Egy kis izelítő: http://www.youtube.com/watch?v=8toHfZm6jNE
Ja és én biztos ezt a kiadást veszem meg belöle:
http://kepfeltoltes.hu/090828/call-of-d ... es.hu_.jpg

Üdvözlettel:Kashim
Avatar
Ridley44Lev
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2005.12.15. 19:40
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: FPS - azaz FörsztPerszonSúter ^ ^

Hozzászólás Szerző: Ridley44Lev »

Kashim írta:Üdv,
Előttem szólóhoz csatlakoznék a Stalker tényleg nagyon jó játék mellesleg nemsokára megjelenik a 3.része is a call of pripyat bár gépigénye van a játéknak de az első részt is tudtam futtatni egy 1.7-es P4-en remélem az új részt jobban beoptimalizálják mint az előbbi kettőt ja és jó lenne ha bug menetesebb is lenne na de mindegy majd meglátjuk.

Most amúgy is jobban várom a COD4 Modern Warfare 2-őt nagyon jól néz ki és ha egy kicsit is olyan jó mint a sima COD4 akkor már megérte!
Egy kis izelítő: http://www.youtube.com/watch?v=8toHfZm6jNE
Ja és én biztos ezt a kiadást veszem meg belöle:
http://kepfeltoltes.hu/090828/call-of-d ... es.hu_.jpg

Üdvözlettel:Kashim
A COD 4 az egyetlen a COD1 és COD 2 mellet ami le tud kötni engem a gép elé, hogy szitává lőjem az ellenséget. Én is biztos megveszem a COD4 második részét. Csak ajánlani tudom mielőbbi megvételét, ha valaki szereti ezt a fajta játékot. Egyébként tudtad Kashim, hogy Soap lesz a vezetőd a COD 4 második részében?
In the nuclear world, the true enemy is war itself.
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: FPS - azaz FörsztPerszonSúter ^ ^

Hozzászólás Szerző: Kashim »

TO RIDLEY:
Ridley a kérdésedre a válaszom igen tudtam hogy Soap lesz az már kb az E3-as debütálása óta szemmel követtem a programot és annak történetét.Ha már itt tartunk te tudtad ,hogy Cpt Price is benne lesz az MW2-ben :wtf: nem viccelek állítólag megerősített hír ,hogy nem halt meg a COD4 végén na már ha ez így van akkor ez az ember egy hallhatatlan hegylakó és tényleg csak akkor hal meg ha levágják a fejét.
Én személy szerint már a Cod4-en is röhögtem :gurul: amikor feltünt mivel a Cod2-ben is szerepelt már és úgye az a 2.vh idején játszodott.Na ennyi lenne amit most hozzá tudtam tenni minden esetre én jobban örülnék ha Price inkább a sírban maradt volna Őszintén engem kiborít :wwall: az a hülye angol akcentusa gondolok itt a:Bloody hell és Mate kifejezésekre egyszerűen útálom őket!
Amúgy a játékon látszik hogy SAS /USMC/NAVY SEAL fanok a kocka fejlesztőik! :)
Üdv:Kashim
Avatar
Ridley44Lev
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2005.12.15. 19:40
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: FPS - azaz FörsztPerszonSúter ^ ^

Hozzászólás Szerző: Ridley44Lev »

Kashim írta:TO RIDLEY:
Ridley a kérdésedre a válaszom igen tudtam hogy Soap lesz az már kb az E3-as debütálása óta szemmel követtem a programot és annak történetét.Ha már itt tartunk te tudtad ,hogy Cpt Price is benne lesz az MW2-ben :wtf: nem viccelek állítólag megerősített hír ,hogy nem halt meg a COD4 végén na már ha ez így van akkor ez az ember egy hallhatatlan hegylakó és tényleg csak akkor hal meg ha levágják a fejét.
Én személy szerint már a Cod4-en is röhögtem :gurul: amikor feltünt mivel a Cod2-ben is szerepelt már és úgye az a 2.vh idején játszodott.Na ennyi lenne amit most hozzá tudtam tenni minden esetre én jobban örülnék ha Price inkább a sírban maradt volna Őszintén engem kiborít :wwall: az a hülye angol akcentusa gondolok itt a:Bloody hell és Mate kifejezésekre egyszerűen útálom őket!
Amúgy a játékon látszik hogy SAS /USMC/NAVY SEAL fanok a kocka fejlesztőik! :)
Üdv:Kashim
Én imádom Captain Pricet. Egyébként ez egy visszatérő karakter, mivel a COD 1 és 2 készítése alatt nagyon megkedvelték az alkotók így maradt itt is, egyébként elismerték, hogy ez egy logikai bukfenc. De engem nem azavr mivel 1 évet éltem kint Londonban, szóval ezek a mondatok, szavak nekem ismerősek. :)
Egyébként ahogy a COD 4 befejeződött, sejteni lehetett, hogy élve marad. Mindegy, addig is spórolok rá pénzt és a zenéjét is nagyon várom már, Hans Zimmer fog komponálni nekünk.
In the nuclear world, the true enemy is war itself.
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: FPS - azaz FörsztPerszonSúter ^ ^

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Hát itt vagyok ismét a COD Modern Warfare 2-ről írnék pár szót.

Nézzük a + dolgokat:
1)Nagyon jól be van optimizálva a sima modern Warfare-nél
2)A csúzlikra már alapból jár valami célzóberendezés vagy gránátvető
3)Van benne Sentry gun (robotágyú) ráadásul Gatling ja és a Predator robotrepülő közeli tűzcsapásait is kifejezetten jó néven vettem.
4)Viszonylag hosszú és még normál nehézségen is sokan panaszkodnak rá de pont ettől jó szerintem hogy egy kicsit megizzaszt.
5)A vége felejthetetlenre sikerült

Most a - dolgokat:
1)Nem én döntöm el a küldetés elején hogy mi legyen a mordályomon ez őszintén néha nagyon zavart mert elég sok elb...ott fegyver konfig van benne én az egy fegyver egy ember elvet vallom.De ez egyéni szubjektív véleményem.
2)Nincs benne HK416-os

Mindenkinek bátran ajánlom kezdőknek és profiknak egyaránt nem fogtok benne csalódni!

Üdv:Kashim

Ja és Cleetusnak és egyéb Stalker fan emberkéknek.
http://www.youtube.com/watch?v=tOtLml8batU

A videó legutóbbi expedícióm során készült a Zónában.
Üdv:Kashim
Avatar
Ridley44Lev
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2005.12.15. 19:40
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: FPS - azaz FörsztPerszonSúter ^ ^

Hozzászólás Szerző: Ridley44Lev »

Hát igen párszor végig robogtam rajta. Nagyon szeretem, csak kár, hogy rövid. Bár biztos vagyok benne, hogy ez is megterhelte az alkotókat, hogy ezt a látványt végig vigyék a kész alkotásig, szóval nem sünözök.

Nekem ezen kívül semmi negatív élményem nincs a játékkal, most is a zenéjét hallgatom. Hans Zimmer és Lorne Balfe. Nem rossz zene és a 3 órás időtartam tökéletes.
In the nuclear world, the true enemy is war itself.
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: FPS - azaz FörsztPerszonSúter ^ ^

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Igen így visszagondolva tényleg lehet-et volna hosszabb de engem bőven kárpótolt a jól beoptimizált játék most így összevetve előző két COD-al sokkal jobban megy nekem a MW2 1200x1024 -ben max beállításokkal mint mondjuk az előző két játék.
Ha belegondolok ez a játék nem csak a fejlesztőknek hoz majd hanem.....

http://www.gamestar.hu/ltozz-fel-ugy-mi ... avish.html (eléggé kamu de aki kevésbé military fan az könnyen beveszi.)

http://www.airsoftgi.com/product_info.p ... ts_id=2344 (elég gyakori eszköz a játékban bár szerintem az S-system nem volt a legjobb választás)

http://shop.ehobbyasia.com/aeg/g-p-hong ... -seal.html
http://shop.ehobbyasia.com/aeg/g-p-hong ... ilver.html
http://shop.ehobbyasia.com/aeg/g-p-hong ... black.html
Bevallom én azelőtt ki nem állhattam az M14 EBR variánsait de a MW2 után ha tehetném beszereznék egyet az előbbi három cucc közül!

Remélem nem szegtem meg a reklámtörvényt :) az alábbiakat csak érdekességnek szántam!
Üdvözlettel:Kashim
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: FPS - azaz FörsztPerszonSúter ^ ^

Hozzászólás Szerző: Kashim »

De elég a MW2 most már lehetne Feb 19 mert attól a naptól a borzongás újraéled esténként a fülesen max hangerővel kísérve.
Csak egy kérdés van hátra te ki leszel?
A vadász?
A túlélő?
Vagy a Préda?

http://www.youtube.com/watch?v=W7pBDx45hdk
Én már nagyon várom és ti?
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: FPS - azaz FörsztPerszonSúter ^ ^

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Hát így utólag bevallom csalódtam az AVP3-ban és sajnos ezt tapasztaltam a 2009-2010-ben megjelent játékok többségénél egyszerűen nincs történetük vagy ha van akkor nagyon monoton vagy pedig nincs benne fantázia.Egyszerűen annyira rámennek a látványra hogy nincs idejük rendes "story körítést" felszolgálni a játék mellé.Nemrég azaz 3 napja viszont találkoztam egy játékkal amiben meg volt a történet és a grafika egyensúlya aránylag megvolt ezt azért mondom mert a látványa talán az összes eddig megjelent játékot megelőzi + Nvidia 3D szemüveggel is lehet "tolni" ebből értetődik hogy a DX11 alapból használja de nincs miért aggódni mert DX9 is futtatja.Hála istenek nekem közepesen erős beállításokkal akadás mentesen ment de nem merek rá gondolni milyen lenne minden full + 3D opcióval használni.De elég ha annyit mondok:
(Ajánlott gépigény:CORE i7 + 8Gb Ram)

Most sokakban felvetődik: "Mond már mi ennek a játéknak a neve mert nincs időm az egész cuccot végigolvasni!"
A Neve: Metro 2033
és made in Ukrania

A gépigényéről bővebben itt: http://www.actiontrip.com/rei/comments_ ... d=022510_7
Kb ennyi ha van valaki akinek tetszett vagy elakadt akkor az szóljon hozzá.
Jó játékot!!!

Üdv:Kashim
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: FPS - azaz FörsztPerszonSúter ^ ^

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Nemrég előkerült valahonnan a Ghost Recon Advanced Warfighter 2 mivel a régi gépemen nem futott csak jóindulattal sétált így most megcsodálhattam teljes pompájában már ami egy 2007-es cuccnál annak számít!
Végre egy nehéz FPS ahol a taktikát is kell használni és még normalban is gyorsan szétszednek!
A történet Mexikóban játszódik most mit mondjak erre: "Mindenki szeret mexikóit lőni még a mexikóiak is"!
Léptem cső Hurkák!
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: FPS - azaz FörsztPerszonSúter ^ ^

Hozzászólás Szerző: dani576 »

Bírod az fps-t Kashim? A háborúsat?
Én annyira nem, unom már a sok tökugyanolyan medal of honor, call of duty részt. Az utolsó fps, ami igazán tetszett, az a bioshock, ami mondjuk meg túl könnyű, a folytatás meg gyakorlatilag az első rész más pályákkal, mint egy kiegészítő.
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: FPS - azaz FörsztPerszonSúter ^ ^

Hozzászólás Szerző: Goofy »

FPS-ből rühellem az új háborús cuccokat. Már az elsó Call Of Duty-nál elég volt belőle. Ha már FPS akkor a régieket szeretem mint pl. Blood, Duke3d, Doom. De jó volt még a Soldier Of Fortune 2 is.
A másik dolog amit rühellek az a Hack And Slash, mint a God Of War az idióta Kratoszal. A DMC első részével még eljátszogattam, az félig horror, egész szép hangulata volt a játéknak. Na de ezek a Bayonetta meg a GoW ezektől a falra mászok már.
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: FPS - azaz FörsztPerszonSúter ^ ^

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Goofy írta:a God Of War az idióta Kratoszal.
Úhh ezt lehet nem kellett volna, mert jár ide egy eléggé GOW fan gyerek!!! :twisted:
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: FPS - azaz FörsztPerszonSúter ^ ^

Hozzászólás Szerző: dani576 »

Goofy írta:a God Of War az idióta Kratoszal.
Na jó, most majdnem átmentem emóba és fölkúrtam az ereimet hosszában, de aztán rájöttem, hogy mindenkinek más jön be....(DE AKKOR IS KRATOS A LEGNAGYOBB!!!).

A többi dologban egyetértek veled, a mai tucat fps-eket én sem bírom igazán, az utolsó igazán nagy belső nézetes játékélményem az a Duke Nukem volt a disznófejű ellenfeleivel és a bikinis pixelmacáival. Lassan 13 éve várok a Foreverre.....valószínűleg hiába, de azért nem adom fel!
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: FPS - azaz FörsztPerszonSúter ^ ^

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Kashim írta:
Goofy írta:a God Of War az idióta Kratoszal.
Úhh ezt lehet nem kellett volna, mert jár ide egy eléggé GOW fan gyerek!!! :twisted:
Tudom pont azért írtam. De nem nagyon akadt ki rajta. :)
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: FPS - azaz FörsztPerszonSúter ^ ^

Hozzászólás Szerző: dani576 »

Goofy írta:Tudom pont azért írtam.
Hú de aljas vagy...
Nem baj, én is, meg nem vagyok olyan gyerekes, hogy azon akadjak ki, hogy valakinek más tetszik, mint nekem.
Mivel "bizonyos okokból" a BioShock 2-vel nem tudok játszani, ezért kb. ötödször kezdtem el a Halo 3-at. Nem rossz, de sok hibája van.
Úgylátszik kiestem a gyakorlatból, már Heroicon is nehézségeim akadtak, pedig ez nem jellemző rám, leginkább Legendaryn játszom. (de attól még hűvös halomba lövöm a Covenant hordákat!)
Avatar
Goofy
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 480
Csatlakozott: 2007.10.03. 10:46
Kapcsolat:

Re: FPS - azaz FörsztPerszonSúter ^ ^

Hozzászólás Szerző: Goofy »

Na a Halo az meg a másik amit nem értek, hogy mitől lett egy akkora legendary FPS... :)
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: FPS - azaz FörsztPerszonSúter ^ ^

Hozzászólás Szerző: dani576 »

Goofy írta:Na a Halo az meg a másik amit nem értek, hogy mitől lett egy akkora legendary FPS... :)
Igazából ezt én sem. Rengeteg gyenge jelenet, gyakori önismétlés és üresjáratok jellemzik az egész játékot, de a harmadik rész utolsó pályáját imádom, az megér minden szenvedést. (vagy csak ki vagyok éhezve egy autós játékra...)
Válasz küldése