Mivel játszol mostanában?

PC vagy konzolos játékok témaköre.
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: zebra »

Gondoltam, legyen egy topic, ahol játékokat ajánlunk egymásnak, vagy csak leírjuk, mit tolunk mostanában. A népszerűbb game-ek, online játékok már kaptak külön topicot, szóval, ide jöhetnének a kevésbé ismert, retro, vagy indie game-ek ajánlói, élménybeszámolók. :)

Ha nincs igény a topikra, majd szóltok. ::^_^::

Mostanában a Plants vs Zombies-zal játszom sokat, egyszerűen nem tudom megunni.

Itt a trailer, jópofa. :vigyor:
http://www.youtube.com/watch?v=CHAbHz8iYHc
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: dani576 »

Szerintem ez egy kurtajó ötlet, én nagy GAME és retro fan vagyok, és általában az tetszik, amit a többség messziről elkerül. Jelenleg nem tolok semmit, csak a flippert, de ha játszom, 90%-ban csak konzolon.Van jó néhány igencsak ,,komoly" élményem, ami több, mint 10 éves játékmániás időszakom alatt gyűlt fel.
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: dani576 »

Néhány nagyonkirály PS2 játék:GoW,MGS,SotC ,ICO,OKAMI,killer7.
Gondolom,ebből kitűnt,hogy nem vagyok egy átlag GTA fan.
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: dani576 »

Space Channel 5 :ULALÁBA SZERELMES VOK
Most akkor ez lesz a naplóm?
Kihaltak a gamerek, vagy mi?
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: dani576 »

Elmondok egy sztorit, amit úgyis mindenki ismer:HOGYAN ALAKULT KI A PLAYSTATION?
a nintendo a snes-hez akart cd-drivet, de aztán összeveszett a sonyval, aki csinálta volna, és az kiadta saját néven.
esti mese vége, szép álmokat, gyerekek
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: anubys »

Úgy látom, az ár a virtuális valóságba is átszivárgott....

On:
Hétfôn lesz két hete, hogy sikerült beszereznek egy iPodTouch-ot, így most azzal ismerkedem. Aki esetleg tud rá jó játékokat, szívesen venném. Annyi, hogy elsô generációs darab, így a 3-as oprendszer és az azon futó játékok már nem mennek rá.

Mivel mostanság inkább Mac-en vagyok aktív, így arra kezdtem még programokat keresni. A Narcissu(VN)-nak van ilyen változata, úgyhogy azt letöltöttem, ha lesz idôm a napokban, nekiállok.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: dani576 »

végre valaki más is írt ide
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

anubys írta:Narcissu
Az jó. Az volt életem első visual novelje.
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: dani576 »

ne vegyetek x360-at, én is megbántam
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: dani576 »

most kezdtem el a Silent Hill 1-et 3-adszor
minimál angoltudással nem olyan könnyű
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: dani576 »

world of goo, patapon, cadillacs and dinosaurs, streets of rage, guardian heroes mindenkinek KÖTELEZŐ!
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: dani576 »

Aki végigtolja a Ninja Gaident hardon, vendégem BÁRMIRE
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: dani576 »

Miért olyan unalmas a mai játékok 90%-a?
A fejlesztők kifogytak az ötletekből?
Az utolsó játék, ami igazán megfogott a God of War sorozat Ps3-as befejező része, ami mga a megtestesült gyönyör véres, brutális szimfóniája, ahogy a sorozat többi része is. A képernyőnyi főellenfelek elleni csata, a varázslatok, a logikai fejtörők létrehozták minden idők legnagyobb, legtökéletesebb hack´n´slash játékát, és most jöhet nekem mindenki a Ps 3-on béna bayonettával, a változó színvonalú devil may cry sorozattal, az xboxon túl nehéz, ps3-on cenzúrázott ninja gaidennel vagy akármi mással. A God of War az God of War. Pont.
De ezen kívül mi van?
Az akciójátékká korcsosított Final Fantasy, a Metal Gear Solid utánzat Splinter Cell, a Bioshock 2 meg az első rész pár bónuszpályája.
Talán még van remény.
Kojima nem változott.
Az MGS 4 a sorozat utolsó része.
Nemrég jött a Piece Walker.
A Famitsu 40 pontra értékelte, ami eddig nagyon kevés játékkal történt meg.
A Famitsuban még bízhatunk.
Ahogy Kojimában is.
Jön az MGS 5.
De aztán?
Egy játékfejlesztő, egy EMBER, még ha zseniális is, nem képes megváltani a világot.
Marad a retró. A múlt. Az agysejtpusztító platformjátékok, a soha véget nem érő rpg-k, a 2d-s hack´n´slash-ek, run n gun-ok, csupa ugyanolyan autót tartalmazó versenyjátékok sokadszori újraélése.
Lehet, hogy nem csak ez. Van egy új generáció...Team Ico...Fumito Ueda...HÚZZÁTOK KI A VILÁGOT A GÖDÖRBŐL!!!!
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Kashim »

A GOD OF WAR-t nem is kelett volna mondanod ez szinte magamtól is kitaláltam hogy ezt is tolhatód ha PS3 és X360-od van!!!
Visszatérve a GOW-ra én is jókat halottam róla de már valahogy nem vonz a Prince of Persiás ugra bugra azt megszúrlak hogy még a véred is kiesik style!!!!Plussz nekem a PC a világom nem az PS se nem az X doboz!
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: dani576 »

Kashim: Prince of Persia nekem sem jött be soha, de ehhez hasonlítani a God of Wart, olyan, mint azt mondani, hogy a Dead or Alive nem maszturbációs alapkellék. A Prince of Persia a Sands of Time-os remek, klasszikus, szint tökéletes rész óta hanyatlik, nagyon csúnyán. Az új részek már sokkal inkább a harcra, mint a fejtörőkre mennek rá, ami szerintem olyan, mint ha a franchise megerőszakolta volna önmagát. De hát a népnek ez kell....

Ugyanezt a hanyatlást érzem minden nagy sorozatnál (itt GoW és MGS kivétel): a Final Fantasy, ami szerintem a 6.,7. résznél érte el a csúcspontját (na meg a Tacticsnál, ami szerintem minden idők legjobb FF része). ellenben a 9. rész már unalmas volt a teljesen szürke karaktereivel és világával. 10. rész, generációváltás: a Ps2-n egy kicsit (sokat) fejlődött a széria, ráadásul akkor még hihetetlen (sőt, máig gyönyörű) látványvilág tárult a szemünk elé. 12. rész (a 11. online), új fejlesztőcsapat, egy zseniális játék, a Famitsu 40 pontot ad...de van valami baj. Ezt a játékot a Vagrant Story fejlesztőinek adták, tehát a játék sokkal jobban hasonlít ehhez, mint az addigi FF részekhez. Sokak szerint Vagrant Story 2 címmel kellet volna kijönnie. Ráadásul a főszereplő kinézetét is sok kritika éri (mondjuk úgy, hogy kétségbe vonható a heteroszexuális beállítottsága), az előítéletesebb játékosok (legfőképp a nyugatiak) emiatt még csak ki sem próbálják a játékot. És itt az új:13. Már eleve szerencsétlen szám. A játék remek, ehhez nem fér kétség. De EZ nem Final Fantasy! Sőt, nem is RPG! A 14 pedig megint csak online lesz, megváltást attól sem várhatunk.

Természetesen vannak kivételek, de ez majdnem minden nagy sorozatra igaz. Egyszerűsödés. Ez kell a népnek, a kacskakezű casual fattyaknak! Elég szégyen, hogy 2009 legnehezebb játéka az új Nintendo Wii-s Super Mario...
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Kashim »

dani576 írta:Elég szégyen, hogy 2009 legnehezebb játéka az új Nintendo Wii-s Super Mario...
Hát ez kész de van benne valami!!! :gurul:
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: dani576 »

Kashim írta:
dani576 írta:Elég szégyen, hogy 2009 legnehezebb játéka az új Nintendo Wii-s Super Mario...
Hát ez kész de van benne valami!!! :gurul:
Pedig igaz. Sokan, nagyon sokan lenézik a Super Mario sagát. Mondja el csak egy gyerek az általánosban, hogy bírja a bajszos vízvezetékszerelőt, és megrugdossák, majd bezárják a szekrénybe, vagy jobb esetben, megértőbb osztálytársaknál mindörökre kiközösítik.
Nem értem, hogy miért van ez. Azért, mert Nintendo, ami sokak szerint 0-8 éves korig való? Na de miért? Az ilyen tudatlan bunkók miért nem próbálják ki az N64-es Conkert? Egy pénzre és p***ra éhes mókus leöldösi a fél világot. A játék azzal kezdődik, hogy az említett állatka kettévágja a Nintendo feliratot egy láncfűrésszel.
Igen, a Rare-nek még volt humorérzéke...volt.
Megvette őket a Microsoft, amit sokan Microfosnak csúfolnak. (Mindennek megvan a gúnyneve Sony-Szotyi, Nintendo-Nindedo) Azóta a legértékelhetőbb játékuk a Viva Pinata (mese is megy belőle a Minimaxon), és a Conker remakeje, ahol a mókus NEM vágja szét a Microsoft feliratot, mert Bill Gates és a csapata túl konzervatív egy ilyen dologhoz. Nesze neked ,,felnőttkonzol".

Ugyan az a Sonic. Páran beszélgettünk a Segaról és a bukásáról a konzolpiacban, fölhoztuk a Sonicot is, mire oda jön egy csaj (titkárnő külsejű, szemüveges, szőke):Sonic? Az a mese?
Na valahol itt rúgtam belé, mert mi az, hogy a Sonicot, minden idők egyik legnagyobb platformjátékát valaki egy nyomi gyerekmesével azonosítja? Szégyen!
Na jó, a mai világban már nem olyan népszerű a szarabbnál szarabb videójátékoknak köszönhetően, amikkel mostanában rombolja a Sega a még épen maradt agysejteket, de akkoris! A 3 Hedgehog részt már mindenki elfelejtette?
-Persze, mert ki a f***t érdekelnek az ilyen 1000 éves szarok, amik nehezek is meg lőni se lehetmeg nem értem az egészet...-mondaná killer27, a mai játékostársadalom nyomoronc csoportjának egy büszke képviselője, mert ők így gondolkodnak. Én sem vagyok idősebb, sőt! De a játékok világában eltöltött éveim száma legalább dupla annyi, mint a legtöbb mai (magát) gamernek(mondó senkinek).

Gondolom mindenki rájött, hol az összefüggés Sonic és Márió között (már azon kívül, hogy a kék süni a Sega válasza a Nintendo piros ruhás csövesére):el vannak felejtve. Eltűntek a süllyesztőben. Szinte senki sem emlékszik rájuk, játszik velük, vagy ha mégis, hát szégyenli.

Pedig elsők voltak, nélkülük ma nem érne annyit a videójáték szó. Elsők voltak a maguk műfajában, mint ahogy az Atari Lynx volt a világ első színes, hordozható videójáték rendszere. Erre sem emlékszik ma már senki, csak nyomulnak a kis PSP-jükkel (mondjuk ez oltári bukás lett, de attól mégnem kéne elfelejteni...). Igen, Atari, a hajdan volt óriás, ma már csak egy nyomi kis cég, akit a nagyobbak kiröhögnek, mert nem képes előállni csak közepes játékokkal és retro gyűjteményekkel. El is felejtette mindenki...

MTV-generáció.
Így hívják őket.
Mit tenne egy normális EMBER?
Leül a sarokba, és figyeli a hozzáértőket.
Mit tesznek ezek az ÁLLATOK?
Beszólnak a nagyoknak, mert tökéletesnek hiszik magukat.

A játék nekem nem csak a hobbim. AZ ÉLETEM!

És NEM HAGYOM, hogy ez a pár nyomoronc két lábbal tiporjon rajta!
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Kashim »

A játék nekem nem csak a hobbim. AZ ÉLETEM!
Öcsém ez kész de tényleg igaz amit írtál mert a játékgyártók valóban mindig egymással versengenek és ebből sokszor nagy hülyeségek sülnek ki.
Minden esetre Grat hogy ilyen esszét írtál erről az egészről én csak akkor bírtam volna ennyit írni ha mondjuk szétuntam volna az agyam de van egy olyan érzésem erről van szó na mind1 Grat újra!!!

A Mai játékok=Grafika a max-on történet nuku plusz még hülyének is nézik az embert.Például a COD4 mesterlövészes küldetésén szétröhögtem magam odaszaladnak a konvojhoz senki sem veszi észre őket igaz álcaruhában vannak de nem látnák meg őket???Hagyjuk már kérem!!!Ezek a mai FPS-ek a mai kor kis csicska Pc előtt ülő G.I Joe inak készülnek és ezt be is veszik hogy élesben is így működnének!
A másik mindig Amerika a becsületes és a "Jó fiú" ettől már hányok az ellenség meg éppen a ruszkik, kínaiak,koreaiak,mexikóiak vagy éppen aki múlt héten beszólt nekik az afganisztáni politikájuk miatt vagy olyan ország aminek az olajára a fogukat fenik!
Ennyi lenne.....
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: dani576 »

Kashim írta:Minden esetre Grat hogy ilyen esszét írtál erről az egészről én csak akkor bírtam volna ennyit írni ha mondjuk szétuntam volna az agyam de van egy olyan érzésem erről van szó na mind1 Grat újra!!!
Kössz, videójáték témában mindig rám jön a szófosás, na meg halálra is untam magam, mert sehol nem volt senki, de ez most mindegy.
Ahogy megírtad, ma elégetjük az amerikai zászlót, porig alázzuk a népet, és bár ez nem hiszem, hogy pont ide való, eddig sem szóltak érte, úgyhogy nagy gond nem lehet...

Amerika. A dicsőség, a tudomány, a függetlenség országa. Az amerikai álom. A bátor amerikai katonák bármikor föláldozzák magukat a hazáért. Vagy egy kis pénzért. Megvédik a gyerekeket a keleti szennytől, az animéktől és a játékoktól. Közben a tévében megy a tampon reklám, rengeteg a gyilkosság, a lopás és a nemi erőszak.- Biztosan attól a ***** mesétől meg a kis **** kínai játékoktól van!-mondaná egy felelősségteljes amerikai szülő a gyerekének, ha gond van vele, mert hogy ő figyel rá, és megoldja a problémát. Bepereli a tv csatornát, meg a játékgyártót.

A nagy amerikai faszagyerekek mindent elcsesznek. De tényleg!

A gyereknevelés után videójátékgyártásban a legrosszabbak.
MENNYÉ, OSZT ÖJJÉ!
Ez a jelmondatuk, a játékkészítési útmutató első fejezete. Gondolkodni nem kell, azt senki sem szeret. Így barmolták szét a Silent Hillt is. Az első rész:gondolkodásra építő játékmenet, kevés ellenfél, sok félelem. Minden idők egyik legnagyobb horrorjátéka. 2.,3. rész szintén. A 4. egy kicsit gyengébb, de még mindig az egyik legjobb. A psp-s rész talán az egyetlen olyan handheld játék, amiben át lehet élni a rettegést.
Generációváltás, számozás elhagyása, támad a Homecoming. A Team Silent-nek nincs ideje a saját játékával foglalkozni (ekkor mindenki az MGS 4-en dolgozott), át kell adni a projektet amerikának, aki nem is hazudtolja meg önmagát. Kivették a fejtörőket, telerakták szörnyekkel, és kész is lett a mű. Félelem nulla, megijedni csak a szörnyű kameraállás miatt lehet. Pont, mint a film. Nem, az sokkal jobb volt.
A játékban csak 2 dolog maradt jó:a zseniális zene,és a remek történet.

Amerika ismét megmutatta, mit tud...
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Látom a válaszod nem csak a játékokra irányult de egyszersmind beletettél egy kis társadalmi kritikát is!
Most sorban reagálnék!
1)
Ahogy megírtad, ma elégetjük az amerikai zászlót,
Én képletesen értettem de úgy nézem te is így értetted ez így is van jól mert a fanatizmus sosem vezetett jóra a történelem folyamán! :)
Nem arról van szó hogy őket szeretem legkevésbé de tény ami tény csak magukat fényezik a mostani játékokban közben a valóságban meg olyanokat csinálnak de ez most hosszú lenne..... nekem ez nem tetszik bennük a képmutatás!!!

2)
A bátor amerikai katonák bármikor föláldozzák magukat a hazáért. Vagy egy kis pénzért.
Ez valahogy tényleg így van de én csak sajnálom nem pedig gyűlölöm őket van is egy mondás ami megnevezi az igazi bűnösöket valahogy így szól:"Nincsenek katonák csak vágóhídra terelt marhák!"És kik akik terelnek hát persze hogy a politikusok de ezt inkább majd PM-ben vagy Off topicban folytassuk mert ez már tényleg nem game hanem társadalom kritika!

3) A játékokról is érdekes volt a véleményed én is halottam a Silent Hill-ről de soha nem játszottam vele.De magát a jelenséget amit leírtál igen a butítás az megy ezerrel de mit tehetnénk ha tudnák olyan szinten programozni + a grafikai tervezéshez is olyan szinten értenék vagy szimplán csak lenne annyi pénzem mert hogy a mai világban így van pénzért megvenném a tehetségeket és olyan játékokat fejlesztenék aminek van is "Lényege" és netán tanít is valamire nem csak elbutít!

Hát ennyit lett volna amit hozzá tettem volna de Dannyboy ha hozzáfűznivalód van akkor majd PM-ben egyeztessük le mert lényegében ez a topic nem játék kritika és azt hiszem most mi egy kicsit eltértünk a tárgytól szóval ezzel szerintem fejezzük be kritikai művünket itt és hagyjuk meg az utókornak mint egy emlékművet amit az a két ember emelt akiknek elegük volt és van a "LOW QUALITY" játékokból!
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: dani576 »

Igazad van, utaltam is rá, hogy eltértünk a tárgytól, de hogy ezt helyrehozzam itt van az, amivel mostanában elütöttem az időmet: Atari anthology (Ps2, XBOX)
Rengeteg retro válogatást adtak ki az előő generáció halála előtti időszakban, de az Ataris srácok egy elég különleges játékkel lepték meg a retro rajongókat. Más dolog, hogy a retro nem mindíg jelent jót, de ezt majd később.
Szeretem ezeket a válogatásokat, mert a mai, fiatal játékosok megtudhatják, mikért vizelték össze magukat a 80-as évek játékosai. Ez a gyűjtemény tényleg a régmult, az őskorszak játékait rakta nekünk össze, amikor még az Atari volt az úr. Ne is várjunk mai látványt, sőt még a nes 2d-s textúraerdői is sokkal minőségibb látványt nyújtanak ennél.
Eddig szép, de van egy kis gond: ezek a játékok túl régiek, túl túl egyszerűek, mai szemmel nézve szinte játszhatatlanul elavultak. Ez egy olyan játék, amit jobb inkább csak nézni. Ha értékelni kéne, akkor 4-5 pontot adnék neki.
Ennek ellenére ajánlom mindenkinek, akit érdekel, honnan indultunk.
(Ja, és benne van a Pong is, amivel rengeteget játszottam régen. Még Wall-E is ezt tolja.)

/Tudom én, hogy nem ide illik, de nem bírom kihagyni a következő sztorit.
Én nagyon röhögtem:
A hetvenes évek végén az Atari egy romhalmaz volt.Kellett a munkaerő, ezért nem figyelték, hogy kiket vesznek fel, ami elég rossz döntés volt. Pletykák szerint már az utcán is érezni lehetett a marihuána szagát, a folyosókon lévő füst szinte szilárd volt, amiből néha előtántorgott egy hippi-ez volt akkor az Atari, Nolan Bushnell, a főnök pedig meg akart tőle szabadulni.
A legértelmesebb vevő a Warner Communications volt, aminek Nolan szerette volna az elismerését, így hát nekiállt dekoratívabb arcokat toborozni a céget szétlopó drogosok helyére.Készülődés közben viszont kaptak egy telefont:"úgyis felétek járunk, beugrunk körülnézni"...
Őrület tört ki, minden ablakot kinyitottak, a spanglikat a wc-n húzták le, az alkalmazottak pedig kibelezett arcade kabinetek belsejébe rejtőztek, és ott is maradtak, amíg a látogatás megtörtént.Semmi sem tűnt fel nekik, Nolan pedig 28 millióért túladott a vállalaton.
/
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

dani576 írta:Viva Pinata
LOL, ezzel többször is játszottunk a Media Marktban, de sose jöttünk rá, mi a lényege, csak csapkodtuk az állatkákat az ásóval. XD
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Yuriko-chan 2010.07.29. 13:49-kor.
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Akkor most én is a tárgyra térnék:
Én mostanában ezt játszom: Ghost Recon Advanced Warfighter 2
Magát a játékot régebben vettem meg csak a régi gépen finoman szólva szaggatott!!
Akkor a játékról tudomásom szerint megjelent:Pc-re /X dobozra/Hát és talán P állomásra is de ez nem 100%
Azért kezdtem a platformokkal mert szerintem nagyon is lényeges melyiken játszik vele az ember a konzolos verziók 3rd person vagyis hátulnézetes kamerakövetésre vannak állítva de ez nem is baj sőt szerintem ez a jobb mivel PC-n túl merev a kezelés ahogy az ember akcióba lendülne a társak irányítása kiüt ebből a lendületből.Ellenben X dobozos játékmenetet nézve nagyon könnyen irányíthatóak a társaink és sokkal jobban használhatjuk a fedezékbe vonulok és onnan a megfelelő időben kikacsintva engedek egy pontos sorozatot!De ezt már a később megjelent Rainbow six vegas-ba már beletették a Pc-n is.
Akkor a grafikáról 2007-es színvonalhoz képest aránylag szép de ennek meg is követeli az árát elég ha annyit mondok hogy 2.8-as Pentium neki az ajánlott persze 2.0-son is elindul de az nem az igazi ha élvezni is akarjátok!
Akkor a küldetésekről meg úgy a játékmenetről: A küldetések elég nehezek de úgy nincs bennünk akkora fantázia mint amennyit én elvártam volna a fegyverekre nem lehet kifogás hacsaknem az hogy nagyon lassan tölt újra emberünk és most nem a Chris Costás féle gyors töltésre gondolok de többször ezen meg az oldalfegyverre váltás közötti időn véreztem el.Végezetül megjegyezném a játék nem mentes a bug-ok tól de gondolom ez Patch-ekkel orvosolható.
Értékelésem:10/6
Na hogy ne legyek túl hosszú ennyi lenne!Remélem másnak is kedvet ad majd ez és D kolléga cikkei hogy ők is írjanak valamit vagy ajánljanak valamit ha más nem nekünk ezen az enyhén beszűkült játékpiacon!!!
Yuriko-chan írta:LOL, ezzel többször is játszottunk a Media Marktban, de sose jöttünk rá, mi a lényege, csak csapkodtuk az állatkákat az ásóval. XD
Ha tudnád hány ilyen van Yuriko Chan!!! :drop:

Üdv:Kashim
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: dani576 »

Yuriko-chan írta:LOL, ezzel többször is játszottunk a Media Marktban, de sose jöttünk rá, mi a lényege, csak csapkodtuk az állatkákat az ásóval. XD
Gazdasági szimulátor. Jobbat nem tudok rá. A kertet kell benne tuningolni, hogy az állatok minél jobban szeressék, kedvezni kell az egyéni igényeknek (pl. minden állatnak más ház kell), hogy a vadak is bejárjanak, majd megszelídüljenek. A lapát a gonoszok, a szemét elpusztítására való, és a verekedőket is ezzel lehet szétválasztani.
Sokan a kinézete alapján hülyegyerek játéknak sorolják be, pedig ez egy komoly, felelősségteljes embereknek való game, amivel heteket el lehet tölteni.
A 2. rész (Trouble in Paradise) egy kicsivel jobb, a partyjáték verzió viszont fos.

Tényleg jó lenne, ha más is írna ide.
Avatar
HellRaiseR
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 366
Csatlakozott: 2006.01.20. 20:05
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: főváros
Kapcsolat:

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: HellRaiseR »

Mióta a bátyám elköltözött és vitte a PS1-et, azóta konzolon semmit. A nagygépen is csak ilyen egyszerűségeket játszottam: Black Isle RPG-k, Fallout-ok. HOM&M II-től IV-ig bezárólag.
Voltak RAJ pillanataim és NFS MW-oztam.

A kérdést illetőleg (azaz MOSTANÁBAN): Soldat (2005-ben kezdtem el, de nem untam még meg.) illetve a Passziánsz-Admirális-Fekete Özvegy szentháromság.
Kép
Az Ördög a részletekben rejlik...
,,We're trapped in the belly of this horrible machine...and the machine is bleeding to death."
Válasz küldése