Mit olvasol mostanában?

Írások, regények, kedvenc könyvek, könyvajánlók
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Mit olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

Kösz, ez biztos jó lehet!
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Re: Mit olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Szerintem nem csak a horror vámpírosak jók, fantasyk között is sok a jó történet. Vér azokban is van. :)
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Re: Mit olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Júniusban olvastam

Sherrilyn Kenyon: Végzetes ölelés-Sötét vadász 3. 10/10 (paranormális fantasy)

Ezzel a kötettel Kenyon bekerült a nagy kedvenceim közé. Tetszett a mitológiával, történelemmel, fantasyval kevert egyedien megalkotott jól kidolgozott világ. Cinikus humor továbbra is isteni. Történet izgalmas, akciódús, szívbemarkoló. Ward könyveihez hasonlóan itt is egyre több kedvenc szereplőt lehet találni, emiatt a sztori is egyre jobb lesz. Sunshine eleinte nem volt szimpatikus, de a végére már vele sem volt bajom. Könyv vége meg olyan ami után nagyon nehéz lesz a várakozás a következő kötetekig. Már most olvasnám Zarek, Wulf, Vane, Valerius, Acheron és Nick könyvét. Kihagyhatatlan sorozat.

Brenda Joyce: Halálos vágy-Halálos 4. 10/10
(20. század eleji romantikus krimi)


Nagyon megszerettem ezt a sorozatot. Hart egy álompasi.
Francesca a sorozat elején a minden lében kanál viselkedése miatt még nem volt szimpatikus, de már őt is megkedveltem. Francesca, Hart és Bragg szerelmi háromszöget izgalmassá tette Bragg feleségének feltűnése, akit 4 éve nem látott. Gyűlöli a hűtlen nőt, de vonzódik is hozzá. Connie és Montrose remélem kibékülnek. Drukkolok Evannak, hogy összejöjjön Maggievel, nagyon összeillenek, de Bartolla szerintem még sokszor befog kavarni nekik. Jó lenne ha Evannak sikerülne rendeznie az adósságait . Nem örülnék neki, ha megölnék. Krimi szál is jó volt. Nagyon várom a következő részt , érdekel ki és miért tette tönkre Sarah műtermét. Jó lenne ha jövőre a Deadly sorozat maradék 3 kötete is megjelenne. Utána a Bragg sagát is szívesen olvasnám magyarul. Előzmény is nagyon jó lehet. Ezt a sorozatot mindenkinek ajánlom, megérdemelne nagyobb népszerűséget.

Tsugumi Ohba – Takeshi Obata: Death Note – A halállista VII. – Helyzet 10/9

L és Light beszélgetését az esőben nagyon hiányoltam, emiatt nem adtam meg rá a 10 pontot.

Christine Feehan: Sötét herceg-Kárpátok vámpírjai 1. 10/8
(paranormális fantasy)


Első köteten még nagyon érződik, hogy bevezető és, hogy a 90-es évek végén íródott . Írónőnek is ez volt az első könyve amit megírt. Történet vontatott ( szerencsére nem annyira mint Karen Chance). Szex leírás unalmas. 2 főszereplőt sem lehet könnyen megkedvelni. Mikhail állandó birtoklási vágya és kicsimezése hosszútávon nagyon idegesítő. Könyvben elég sok a helyesírási hiba és a mentális párbeszéd amik miatt nehézkessé válik az olvasás. Történetben sem történik még sok minden, alvás, szex, harc ismétlődik végig benne.
Háttértörténet viszont érdekes, világ is eléggé darkos. Sztori meg biztos egyre jobb lesz majd. Ha nem így lenne akkor nem tartana a sorozat már a 21. kötetnél és nem nyert volna sok díjat. 2. kötet pl. eléggé magas pontszámot kapott külföldi értékelések alapján. Jacques, Aidan és Gregori is sokkal szimpatikusabbak mint Mikhail. Őket én már az első rész alatt megkedveltem, érdekel mi lesz velük. A sorozatot az is egyedivé teszi, hogy a kötetek között több év is eltelik. 4. rész már Mikhailék lányáról fog szólni. Történet nem a vidámabbak közé tartozik, drámaibb, szereplőknek sok szenvedésen kell átmenniük mire megtalálják a boldogságot. Szerintem ez is jó sorozat lesz amint beindul a történet, én látom benne a fantáziát , nagyon várom a folytatást. Két főszereplő és a bevezető könyv gyengesége ellenére nem untam a sztorit, legjobban azokat a jeleneteket szerettem amikben Jacques és Gregori szerepelt.
Érdemes folytatni a sorozatot, nem szabad elsőre leírni.

Catherine Anderson: Megsebzett szív-Kendrick/Coulter 1. 10/8(21. századi romantikus)

Lírai, szomorú hangulatú könyv. Lányt megverték , megerőszakolták, rettegésben élt. Fiú elvesztette a családját egy autóbalesetben, emiatt alkoholba fojtotta a bánatát. A két szereplő több évnyi szenvedés után a könyv elején összetalálkozott és végre megismerhették a boldogságot. Érdemes elolvasni.

Heather Graham: Álarcos -Viktóriánus tündérmesék 1. 10/7
( 19. századi romantikus)


Graham történelmi könyvei sokkal jobbak, de ez is tetszett. Régészet is érdekel. Jó volt, hogy ebben a könyvben is szerepet kapott ez a téma.
Könnyed olvasmány a nyári napokra.

Bertrice Small: Tiltott örömök-Csatorna 2. 10/4
(21. századi romantikus)


Előző kötethez képest picivel jobb. Bepillantást nyerhettünk az írók, szerkesztők életébe. Szex leírás viszont nem jön be, sokszor eléggé taszító.

Bertrice Small: Váratlan örömök-Csatorna 3. 10/2
(21. századi romantikus)


Nem szólt semmi másról csak szexről, szereplők sem voltak szimpatikusak. Tele volt b és f-el kezdődő szavakkal. Első kötet viszont még ennél is rosszabb és taszítóbb volt. Egyedül az volt a pozitívum ebben a könyvben, hogy Velencében is játszódott.

Anyukám olvasta

Sherrilyn Kenyon: Éjféli vad 10/10
Sherrilyn Kenyon: Álomszerető 10/9
Heather Graham: Álarcos 10/8

Fülszövegek itt:

http://elhaym.wordpress.com/2010/07/29/ ... stam-2010/
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
zebra
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 837
Csatlakozott: 2008.09.22. 20:56
Nem:
Tartózkodási hely: Heves megye

Re: Mit olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: zebra »

Ha valaki érez motivációt leszbikus témájú, vagy leszbikus írónő tollából származó történet lefordítására, annak itt egy pályázat:

http://www.labrisz.hu/5-lift-hatartalan ... rditasokra

(Ma próbáltam találni valami értelmes angol nyelvű sci-fi novellát, de ez kb olyan, mint tűt keresni a szénakazalban. Vagy inkább Xéna-kazalban, ha már leszbikusság. :vigyor: )
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Mit olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: anubys »

Karácsonyi ének
Nagy klasszikus, eddig mégsem kerítettem rá sort. Ezt most hangoskönyv formájában fogyasztottam, aminél tapasztalatom szerint (eddig 6-8 könyvet hallgattam így) nagyon sokat számít az elôadó személye, Bodrogi Gyula pedig tökéletes választás volt erre a feladatra, úgyhogy abszolút meg voltam ezzel elégedve. :)
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
HellRaiseR
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 366
Csatlakozott: 2006.01.20. 20:05
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: főváros
Kapcsolat:

Re: Mit olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: HellRaiseR »

Találtam egy rakás Delfin Könyvet. Van köztük egy csomó sci-fi. Most épp ezt :
Kép
Kép
Az Ördög a részletekben rejlik...
,,We're trapped in the belly of this horrible machine...and the machine is bleeding to death."
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Mit olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: anubys »

Nálunk is ott figyek a polcon a sorozat jelentôs hányada. Kiskorom egyik kedvence Az aranynadrágos fiú volt. Érdemes rááldozni egy délutánt, mert emlékeim szerint szórakoztató olvasmány.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mit olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Ajtó az óceánba vagy az Abarat esetleg Jhon Caldwell féle agymenést ismeri valaki?
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Mit olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Mariko »

A Clive Barker féle Abaratra gondolsz? Annak én olvastam mindkét kötetét, elképesztő világa van. ::^_^::
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mit olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Hihetetlen figura az biztos :) .

Korbács volt hasonló, hogy hogyan rendelkezik ekkor képzelő erővel arról foglamam sincs de marha ritka az ilyen író.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Mit olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Mariko »

A Korbácsot még nem olvastam, lehet meg kellene ejtenem valamikor. ^^
Kép
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Re: Mit olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Jeaniene Frost: Síri csendben-Cat és Bones 3.

10/9

http://elhaym.wordpress.com/2010/08/13/ ... s-bones-3/

Gena Showalter: Atlantisz 1.

10/8

http://elhaym.wordpress.com/2010/08/03/ ... lantisz-1/

Júliusban olvastam

Sherrilyn Kenyon: Ördögi tánc-Sötét vadász 4. 10/10

Ez a sorozat egyre jobb. Nem lehet rá rosszat mondani. Zareket kegyetlen, fájdalmas, igazságtalan élete miatt könnyű megkedvelni. Történet izgalmas, szívszorító. Jó ha van papírzsepi a közelben miközben olvassuk a könyvet. :) Új szereplők közül Sashát a katagariai farkast és Simit a kis démont kedveltem meg a legjobban. Sokat lehetett rajtuk nevetni. Acheronról is derültek ki újabb apróságok. Már nagyon várom az ő könyvét. Kenyon most sem okozott csalódást.

Gena Showalter: Éjsötét bosszú-Az Alvilág Urai 3. 10/10

Első két kötet is tetszett, de ez felülmúlta az első kettőt is. Nem lehetett letenni. Könyv végig olvastatta magát, nem tudnék rá negatívat mondani. Szereplőket nem lehet nem szeretni. Végre újra szerepelt Torin. Parist nagyon sajnáltam amikor döntenie kellett, hogy a barátját, vagy a szerelmét válassza. Kiderült az is, hogy ki mozgatja háttérben a szálakat, erre a fordulatra nem számítottam. Voltak olyan ismerőseim akiknek az első két kötet nem jött be, de miután elolvasták az Éjsötét bosszút már nekik is kedvenccé vált a sorozat. Érdemes elolvasni Reyes történetét, nem lehet benne csalódni.

Kresley Cole: Vámpírvér-Halhatatlanok alkonyat után 4. 10/10

Nem mindennapi fantasy történet. Lányt 80 éve megölték, szellem lett. Conrad vámpírvadász volt, emiatt nem bírta feldolgozni azt, hogy a testvérei vámpírrá változtatták. Megőrült, eluralkodott rajta a vérszomj. Miután testvérei rátalálnak elviszik Néomi otthonába, hogy meggyógyítsák. A két főszereplő a könyv első felében meg sem tudja egymást érinteni, mégsem válik unalmassá. Könyv végig olvastatja magát. Váratlan fordulatokból sem volt hiány. Köv. köteteket is jól előkészítette az írónő. 4. rész elolvasása után szerintem mindenki várni fogja Cade, Rydstrom, Murdoch és Gareth történetét. Annak is örültem, hogy itt a férfi főhős volt szűz. Őrült viselkedése is hihetően volt ábrázolva. Eleinte kicsit zavart amikor Conrad elmeháborodott szemszögéből láttuk a történetet az nem E/3ban volt írva, de utólag belegondolva így hatásosabbak voltak a jelenetek. Coleban most sem csalódtam.

J. R. Ward: Éjsötét szerető-Fekete Tőr Testvériség 1. 10/10

Újra olvasva jobban tetszett . Éjsötét szerető gyengébb a sorozat későbbi köteteihez képest, de mint első rész így sem okoz csalódást. Megismerjük a világot, szereplőket. Elolvasása után meg nagyon lehet várni a folytatásra, szereplőket ugyanis annyira meglehet kedvelni, hogy érdekelni fog mi lesz velük a továbbiakban. Kihagyhatatlan sorozat. Egyik legjobb karakterközpontú történet.

Judith McNaught: Varázslat-Következmények 2. 10/9

McNaughtban most sem csalódtam. Számomra mindig ő írja a legjobb 19. századi romantikus történeteket. Ebből a könyvből sem hiányoztak a fordulatok és megható jelenetek. Volt merénylet, mérgezés stb. Előző kötet( Végtelen szerelem) főszereplőit jobban kedveltem, csak emiatt nem adtam meg rá a max pontot.

Susan Krinard – Maggie Shayne – Gena Showalter: Heart of Darkness 10/8

Ebből a könyvből csak a Showalter novella érdekelt. Novella főleg Gwen testvéréről szól, de itt találkozunk először Oliviával, aki Aaron párja lesz és Sabin és Gwen esküvői előkészületeit is nyomon követhetjük. Remélem magyarul is meg fog jelenni. Sajnos angolul sok mindent nem értettem belőle, ezért nem tudtam jobbra értékelni.

Anyukám olvasta:

Sherrilyn Kenyon: Végzetes ölelés 10/10
Gena Showalter: Éjsötét bosszú 10/10
Susan Wiggs: A nevesincs lány 10/9
Susan Wiggs: Mámoros fogadalom 10/8
Susan Wiggs: Vízgyűrűk 10/7
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Mit olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

nagyon jó az ízlésed Elhaym!
hogy van időd ennyit olvasni? én már régen nem tudtam beszorítani egy könyvet sem.
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: Mit olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: dani576 »

Hans Fallada: Farkas a farkasok között

A legjobb német könyv, amit valaha olvastam. Ennyi.
Na jó, ennél talán mégiscsak bővebben kéne....
A könyv a két világháború közötti Németországban játszódik, legfontosabb főszereplője egy bizonyos Wolf Pagel, aki hazárdjátékkal keresi a kenyerét. Bár gyakran van szerencséje, ahhoz mégsem nyer elég pénzt, hogy normálisan meg tudjon élni. Ezért is lakik egy olcsó putriban a barátnőjével. Amikor ritka balszerencséje van, szinte holtan fogadja el volt katonabajtársa ajánlatát, és elmegy vele annak csőd szélén álló vidéki kis birtokára. Itt semmi sem úgy megy, ahogy kéne, az óriási mértékű infláció pedig csak még rosszabbá teszi a már amúgy sem túl rózsás helyzetet. Pagelnak minden erejét össze kell szednie, hogy életben tudja tartani a birtokot, és ezalatt a hosszú út alatt végre igazi emberré válik....
A könyv nagyon terjedelmes (magyarul hosszú), örülök, hogy egy kötetben adták ki (a többkötetesektől hányingerem van), de ez nem teher, örülni fogunk, hogy sokáig nincs vége, mert szinte letehetetlen. A több mint 600 oldalas regény alatt meg fogjuk szeretni és meg fogjuk gyűlölni a szereplőket, mert mindegyiknek van hibája, nem is kevés, de éppen ettől válnak emberekké, akikkel bárki képes azonosulni. Csak ajánlani tudom.

Arthur Hailey: Bankemberek

Az egyik legnagyobb amerikai bank elnöke meghal. Az emberek ezen először természetesen elszomorodnak, majd jön az, ami minden embert hajtana előre: a versengés az igazgatói székért, amely meghozza a mindenki által áhított dollármilliókat.
A bankot nagy veszteség éri, a pénzhamisítás pedig egyre nagyobb méreteket ölt. De akkor érdemes versengeni a posztért, ha a bank helyzete nem is olyan stabil? Erre a kérdésre kapunk választ Arthur Hailey 590 oldalas könyvében, mely rendkívül információ gazdag és hangulatos. Senkit ne riasszon el a cím és a témaválasztás, ezt a regényt még az is elolvashatja, aki szívből utálja a bankokat. (Mert a könyvben még vannak olyan emberek, akiket más is érdekel a saját pénztárcájukon kívül. Kár, hogy ez csak a képzeletben létezik.)
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Mit olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

hát danykám most rád nézve kellemesen csalódtam! (ezt kivételesen veheted dícséretnek)
nem hittem, hogy ilyen komoly témák is foglalkoztatnak, de örülök, hogy igen.
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: Mit olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: dani576 »

Hakuma Riyuichi írta:nem hittem, hogy ilyen komoly témák is foglalkoztatnak
Kössz, hogy ilyen nagyra becsülsz...

Jorge Amado: Gabriela-Szegfű és fahéj
Bármennyire is hihetetlen ez nem egy szakácskönyv, hanem a XX. század elején, Brazíliában játszódó romantikus történet(féleség). Ez nem egy komolyabb történetről szól (na persze van benne az is), hanem az emberi érzésekről. Bemutatja az "igazi" férfiak törvényeinek kegyetlenségét (ha megcsal az asszony, meg KELL ölni, különben egy senki vagy!), miközben ők lazán eljárnak a bárokba a szajhákhoz. (más dolog, hogy egy nőt bántani, pláne megölni akármit is tett, a legszemetebb dolog, amit egy férfi művelhet, de ez csak magánvélemény.) De azért a nőket sem tünteti fel jobb színben...

Tom Clancy:Központ III-Harcban a felforgatók ellen
Életem első Tom Clancy könyve...és az utolsó. Tömör és velős indok: Ez nagyon béna!
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Re: Mit olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Hakuma Riyuichi írta:nagyon jó az ízlésed Elhaym!
hogy van időd ennyit olvasni? én már régen nem tudtam beszorítani egy könyvet sem.
Köszi. Jó könyvre mindig lehet időt szakítani. Általában reggeli, ebéd és vacsora közben olvasok. Anyukám meg buszon, vagy buszra várva.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Mit olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

én éjjel meg mostmár a suliban és könyvet is vhogy így írok meg rajzolok.
nálam ősök közül mostanába kezdett el apum olvasgatni régi könyvekel a munkahelyén, addig se unatkozik.
éjjel én is unatkozom alvás nélkül meg csak feküdni és shitet hallgatni vacak, de lávalámpa mellet írni/rajzolni nehéz mert tört fénye van...olvasni úgy meg már abszulúte nem látok...szal..
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mit olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Ha éppen akad időm akkor Lord Valentine Kastélyát olvasom de elég lassan haladok sajnos.

http://www.libri.hu/konyv/lord-valentine-kastelya.html
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Re: Mit olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Hakuma Riyuichi írta:olvasni úgy meg már abszulúte nem látok...szal..
:( Én energiatakarékos izzó mellett nem tudok olvasni, túl sötét.

Karen Rose: Vartanian sorozat 10/10

Legjobb krimi amivel eddig találkoztam.

http://elhaym.wordpress.com/2010/08/28/ ... n-sorozat/

Lara Adrian:Éjfél szülöttei 4-5 10/10

Más mint a többi paranormális sorozat, véresebb, szöveg sem lightos, de pont ettől jó.

http://elhaym.wordpress.com/2010/08/31/ ... ottei-4-5/

Julia Quinn: A herceg és én 10/9

Aki szerette Jane Austent, Johanna Lindseyt vagy Lisa Kleypast, esetleg egy könnyed, humoros, romantikus olvasmányra vágyik semmiképp ne hagyja ki ezt a sorozatot.

http://elhaym.wordpress.com/2010/08/21/ ... -csalad-1/
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mit olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Durva könyvtárad lehet otthon ha ezt mind a saját kötet hallod.

Én idén vettem két új könyves polcot de rögtön megtelt pedig mostanában nem olvasok valami vehemens tempóban.
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Re: Mit olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Nyáron kaptam egy új szekrényt sok polccal. Muszáj volt, már nem tudtam hová tenni a könyveket. Amiket olvasok az mind megvan otthon. :)
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Mit olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Elhaym írta:Nyáron kaptam egy új szekrényt sok polccal. Muszáj volt, már nem tudtam hová tenni a könyveket. Amiket olvasok az mind megvan otthon. :)
Te mázlista.... :P

Én jelenleg Warcraft mangának fogok neki..

Amúgy a Gergő és a táltosviadal került a kezembe, kölcsönből, mert már annyit hallottam róla. Nos, ha mondjuk 9 évvel korábban olvasom akkor jó.. így, hát mostmár befejezem, hogy lássam mi lesz a vége, de túl tündérmese. Majd a kölykömnek időben odaadom és ő helyettem is boldog lesz, könyv. ^^

Sikerült kölcsönkérjem (igen, az ébn könyveimnek a fele kölcsönből van) Susan Clarke: A hollókirályt. Régóta vadásztam erre a könyvre, de hát a Gergővel kezdtem. Tehát anyám meg ezzel. Meggijjedtem, miel azt mondta rettenetesen unalmas és letette. De hát én annyi jót hallotam arról a könyvről!

Olvasta itt valaki?
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Mit olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: anubys »

JimRaynor írta:Ajtó az óceánba vagy az Abarat esetleg Jhon Caldwell féle agymenést ismeri valaki?
A Korbács az egyik kedvenc könyvem, egészen zseniális darab.
Jelenleg épp az Abarat második kötetét olvasom, kikapcsolódásra jó választás, de közel sincs a mestermûvéhez.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Elhaym
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 926
Csatlakozott: 2005.02.11. 16:16
Nem:

Re: Mit olvasol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Elhaym »

Ayla írta: Te mázlista.... :P
Igen, főleg, hogy a könyves szekrény pénzbe sem került.
Kép
Olvasom: http://moly.hu/tagok/elhaym
Blogom szavazás augusztus 31.-ig.
Válasz küldése