Milyen rossz filmet láttál mostanában?

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Milyen rossz filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: anubys »

Nekem a Burton-féle Batmanbôl csak az elsô jött be. Azt még moziban néztük meg annak idején. :D

10 csapás
Tucathorror, amit még Annasophia Robb sem tud megmenteni.
3/10
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Laurie Wolf
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2010.10.22. 10:51
Nem:

Re: Milyen rossz filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Laurie Wolf »

anubys írta: 10 csapás
Tucathorror, amit még Annasophia Robb sem tud megmenteni.
az a film is egy újabb pénzkidobás volt.

Ollókezű Edward
Winona Ryder és Johnny Depp. Mindkét színészt szeretem, ez a film viszont egyáltalán nem nyerte el a tetszésem. Valamiért ellenszenves volt az egész, főként a díszletek és a szereplők.
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Milyen rossz filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Tükrök 2 -> 7/10 nem rossz horror és még átgondolt a történet is

A vonat -> 2/10 gagyi vacak gnorrhorror ne nézd meg

30 napig sőtétség 2 - > szintén gagyi vámpír horror kár rá időt fecsérelni rá a befejezés is borzalmas 2/10

Őrdögűzés-> 6/10 jó de hosszú film élvezhető még az ateistáknak is
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Milyen rossz filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Péter »

- Resident Evil 4 - Már a játék is trágya volt, de a film... Zombinatrix. :vigyor:
- BloodRayne 2 Deliverance - Uwe Boll... elég ennyi? Nem? Oké, akkor azt is lelövöm, hogy Billy a kölyök benne a fővámpír (és az egyetlen jól sikerült karakter) aki cowboy vámpírokból szervez hadsereget, hogy elfoglalja Amerikát, és a sebezhetetlenségét annak köszönheti, hogy pedo módra kislányok vérét issza. :weh:
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Milyen rossz filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Andro »

Asterix az Olimpián:

Az első fél óra kínszenvedés volt, a poénok erőltetettek, a színészi játék béna, az effektek gagyik. Még a Kleopátrásat is alulmúlták. Hála égnek csak időkitöltő volt az a fél óra tegnap.

2/10 és még nagyvonalú voltam.
Kép
Avatar
HellRaiseR
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 366
Csatlakozott: 2006.01.20. 20:05
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: főváros
Kapcsolat:

Re: Milyen rossz filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: HellRaiseR »

Mega Shark versus Giant Octopus
Itt az ominózus videó, amit talán többen is láttatok már. NYARGH!
90 perces a film, de egyszerűen képtelen voltam 40 percnél többet megnézni belőle. Valami ISZONYAT!
Kép
Az Ördög a részletekben rejlik...
,,We're trapped in the belly of this horrible machine...and the machine is bleeding to death."
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Milyen rossz filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Ez meg mi ez? :D nagyon nagy...
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Milyen rossz filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Erre a Mega Shark-ra azt hinném, hogy valami paródia, vagy csak poénból megcsinált videó, ha csak úgy megtalálnám ezt a videót a neten. :lol:

Rágcsávók. MEGINT! :knife: Olyan fájdalmasan béna... De legalább a második alkalommal a társaság enyhítette a szenvedéseimet (nekik valahogy tetszett, és az kicsit átragadt) mert első alkalommal azt kívántam, hogy bár ütnék agyon ásóval azt a vakondot. Többek közt. Én amúgy nagy állatbarát vagyok, szóval el lehet képzelni, hogy mennyire felhúzott a film.
És az a véleményem, hogy attól még, hogy valami gyerekmese, attól még lehetne jó. Nem kell hülyének nézni a gyerekeket sem. Plusz nem ártana, ha nem virítana a színészek arcáról, hogy ők sem tudják komolyan venni az egészet.
Ja, és még poén :lol: A fő professzort Zach Galifianakis játssza, és akkor sem, és azóta sem láttam a Másnaposokat, de ennek a színésznek valahogy olyan az arca, hogy bamba meg értelmi fogyatékos szerepben százszor hitelesebb, mint tudóséban. :drop: Ez pont olyan, minthogy Christopher Lee se biztos hogy jó választás jóságos télapó szerepére.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Milyen rossz filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: anubys »

Jöttem, láttam, bekötöztem
Romantikus vígjáték Goldie Hawn és Steve Martin fôszereplésével az idegesítôbb fajtából. Amúgy nem lenne vele túl nagy probléma, de Goldie Hawn karaktere iszonyatosan irritáló.
5/10

Equilibrium
Több helyen láttam, hogy egy lapon említik a Mátrix-szal. Ehhez képestén semmit nem találtam benne a fölösleges pozôrködésen kívül. A gyenge szerep miatt pedig Bale sem nagyon tudott remekelni.
4/10
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Ridley44Lev
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2005.12.15. 19:40
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Milyen rossz filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Ridley44Lev »

anubys írta:Jöttem, láttam, bekötöztem
Romantikus vígjáték Goldie Hawn és Steve Martin fôszereplésével az idegesítôbb fajtából. Amúgy nem lenne vele túl nagy probléma, de Goldie Hawn karaktere iszonyatosan irritáló.
5/10

Equilibrium
Több helyen láttam, hogy egy lapon említik a Mátrix-szal. Ehhez képestén semmit nem találtam benne a fölösleges pozôrködésen kívül. A gyenge szerep miatt pedig Bale sem nagyon tudott remekelni.
4/10
Az Eguilibrium meg éppen tetszett. Vagy ezerszer láttam, mert annyira tetszett maga az ötlet, nem pedig a kivitelezés.
In the nuclear world, the true enemy is war itself.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Milyen rossz filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: anubys »

Ebbôl a vonalból akkor én már jobban preferálom a Farenheit 451-es, valamint az 1984-et.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Ridley44Lev
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2005.12.15. 19:40
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Milyen rossz filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Ridley44Lev »

anubys írta:Ebbôl a vonalból akkor én már jobban preferálom a Farenheit 451-es, valamint az 1984-et.
Teljesen igazad van, hisz az Eredet sem azért lett sikeres mert új volt, hanem mert jól tálalta az újdonságot egy többszőr használt alapra. Nekem is az Equilibrium csak azért tetszett mert volt újdonság benne, meg a tálalás is érdekes volt.
In the nuclear world, the true enemy is war itself.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Milyen rossz filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Mariko »

anubys írta:Ebbôl a vonalból akkor én már jobban preferálom a Farenheit 451-es, valamint az 1984-et.
Az Equilibrium elég nyilvánvalóan egy 1984 átdolgozás, sőt a készítők nem is titkolták, hogy onnan indultak ki. Nekem speciel sokkal jobban bejött, mint a Mátrix, mert ebben nem volt semmi álmindfuck hülyeség, na meg az 1984-et is szeretem. ^^
Kép
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: Milyen rossz filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: dani576 »

Tekken
Fogalmazzunk úgy, hogy rendkívül picivel ér többet a szememben Uwe Boll "mesterműveinél." :evil:
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Milyen rossz filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Andro »

Johnny English

Továbbra sem tetszik. Rowan Atkinson Mr. Beanként nagyon jó, de nagyfilmekben nem igazán tud alakítani. Sajnos, pedig az alapötlet nem rossz.

3/10


Támadás a Krull bolygó ellen

Na no comment. A fantasy harcos karddal hadonászó lovas herceg és kísérete támadást intéz egy csapat lézerpuskával felszerelt izé ellen. És persze a szörnyet egy csillagalakú bigyóval dobja le. Egyszer elég volt, bár akkor is félkómásan néztem végig. Nem tudtam eldönteni, hogy fantasy, vagy sci-fi-e ez a film, mert mintha összegyúrták volna. Mindenesetre, nagyon szar.

2/10
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Milyen rossz filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Andro »

Shrek a vége, fuss el véle

Szégyenletes, nagyon rossz lett. Semmi humor, semmi történet, látszik, hogy már csak a népszerűség miatt csinálták. Komolyan, örültem, mikor végre vége lett.

2/10 De csak Kandúr és Szamár miatt.
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Milyen rossz filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: scineram »

Ken Park - soha vissza nem nyerhető polgárpukkasztó idő. 0/0
Kids - ugyanattól a rendezőtől asszem. Ez legalább valamiről szólt.
Kép
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Milyen rossz filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

scineram írta:Ken Park - soha vissza nem nyerhető polgárpukkasztó idő. 0/0
Ezt évekkel ezelőtt találtam DVD-n a Tescóban, de nem vettem meg, és azóta sem mertem megnézni, pedig többször is eszembe jutott.
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Milyen rossz filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Megnéztem, sz*r volt. Ez tényleg 0 pontos film.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Milyen rossz filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: anubys »

Andro írta:Shrek a vége, fuss el véle

Szégyenletes, nagyon rossz lett. Semmi humor, semmi történet, látszik, hogy már csak a népszerűség miatt csinálták. Komolyan, örültem, mikor végre vége lett.

2/10 De csak Kandúr és Szamár miatt.
Én meg pont, hogy meglepően jónak találtam. A vállalhatatlan harmadik rész után szabályos felüdülés volt.
scineram írta:en Park - soha vissza nem nyerhető polgárpukkasztó idő. 0/0
Ezzel viszont nem tudok vitatkozni. Moziban néztem meg anno. Az időm és a pénzem is bánta.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Milyen rossz filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Titkos »

A Shrek-ből nekem mindegyik része tetszett, a negyedik pedig valóban verte a harmadikat. :)

Ken Park - Még csak nem is hallottam róla, de ha ekkora "királyság", letöltöm majd valamikor... XD

És muszáj megkérdeznem: A Közösségi Háló (Social Network) csak szerintem lett egy hihetetlen túlhypolt, dögunalmas, és feleslegesen túldrámázott film? Komolyan kérdezem, mert nálam kb. életem legrosszabb (de az tuti, hogy legunalmasabb) filmje lett, olyan "nagy nevek" mellett, mint a Twilight bármelyik része, vagy a Kis Vuk, viszont mivel mindenki hülyére dicséri, és most már sorban söpri be az Oscarokat, lassan ott tartok, hogy újra megnézem az egészet, hátha tényleg elkerülte valami a figyelmemet, ami ezt a filmet az egekbe emeli. (Összehasonlításképpen: az Eredet kapott ugyanennyi díjat, na de az azért "kicsit" jobb lett...) Egyébként az egész filmből az jött le nekem, hogy "Mr Geek" annyira öntelt, és elviselhetetlen, hogy még a barátnője is beolvas neki, és kidobja, mire ő még aznap bosszút esküszik, és jól felrakja a netre a csaja képeit, meg elkezd pontozásos "csajszavazó" oldalt nyitni, aztán "kutyából nem lesz szalonna" alapon később sorra átveri az összes üzletfelét/barátját is. Persze közben megy a dugás, bulizás, folyik a sör, porzik a kokó... Kb. mintha az Amerika Pitében a srácok nővadászat helyett szoftvertfejlesztettek volna, de a színvonal, meg a komolyan vehetősége kb. ugyanaz a szint volt számomra. Szerintem valami olyasmit akartak volna kihozni a készítők, hogy "szegény meg nem értett zseni hányattatásai", de inkább egy kétszínű tetű szemétkedéseit kellett néznem, akinek az egyetlen tehetsége a programozási tudása, és azt is folyamatos visszaélésekre használja, ráadásul mindezt két órában elnyújtva. Az utolsó jelenetnek is (felveszi a csajt Facebookra, aki az elején beolvasott neki) az volt a tanulsága számomra, hogy "lám, lehetsz te szoftverkirály, vagy akárki, továbbra is csak egy nőtlen, barátságtalan (és "baráttalan") tuskó maradsz, és ezen a világ összes pénze sem változtat". Ha pár embernek szintén ugyanez jön le a végén, talán még fel is nyitja a szemüket erre az amúgy triviális igazságra, na de hogy ezért Oscart...? :dirr: (És ha az is eszembe jut, hogy ez a fickó korábban olyan filmeket rendezett, mint a Harcosok klubja, az embernek tényleg sírni volna kedve...:dirr:)
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Milyen rossz filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: anubys »

Angyalok és démonok

Bár lényegesen jobb volt, mint a Da-Vinci, még így is siralmasan gyenge volt a könyvhöz képest. A The Lost Symbolt még nem olvastam, de mivel a két korábbi film siker volt, így gyanítható, hogy annak is elkészítik a film-változatát.

4/10
Titkos írta:És muszáj megkérdeznem: A Közösségi Háló (Social Network) csak szerintem lett egy hihetetlen túlhypolt, dögunalmas, és feleslegesen túldrámázott film?
Én eddig szinte csak jókat hallottam róla, de nem tudok véleményt formálni, mivel én magam még nem láttam. De szerintem hamarosan sort kerítek rá. Aztán majd meglátjuk, a két filmkritikás topicból melyikben landol majd. :twisted:
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Milyen rossz filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: anubys »

Battle Royale
Az igazat megvallva nem is néztem végig, csak a könyv hatására gondoltam, a filmet is megnézem. Viszont először ahelyett, hogy rendesen nekiálltam volna, beletekertem és szembesülnöm kellett a színész "játék" kritikán aluliságával. Még egy pár részbe beletekertem és úgy láttam, hogy később sem lesz jobb a helyzet és inkább úgy döntöttem, megkímélem magam egy gyenge film élményétől (szóljatok, ha esetleg rosszul döntöttem volna), és inkább valami másra fordítom azt a két órát.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Milyen rossz filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Legend of the Bog

Ígéretes alapötlet, elcseszett megvalósítás, gyenge színészi játék. Viszont a zenéje igen jó volt. A tanulság pedig: kutyából nem lesz szalonna. Csak cipő.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Milyen rossz filmet láttál mostanában?

Hozzászólás Szerző: anubys »

A jövő kezdete

Remek színészek, jó alapötlet, korrekt felépítés, majd egy laza mozdulattal a végén hazavágják az egészet. Nem is értem, mire volt ez így jó?!?!
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Válasz küldése