Bleach

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Sacchan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2010.06.13. 10:29
Nem:
Tartózkodási hely: Chioföld:)

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Sacchan »

Huh, Bleach... Régen néztem:) Anno belekezdtem (nem tudom, hogy akkor pontosan hanyadik résznél járt az anime), én úgy kb. a 180. rész környékén álltam le vele, amikor Ichigo és Grimmjow harcát félbevágták, és azzal a szöveggel, hogy "De ez egy másik történet..." átváltottak egy hercegnős vonalra... Én ott mondtam azt, hogy jó, ebből ennyi éppen elég volt nekem. Pedig a hozzászólásokat nézegetve még lett volna érdekes rész, de már nem bírnám rávenni magam, hogy folytassam. Lehet, hogy én vagyok türelmetlen, de nálam kiverte a biztosítékot, hogy a (számomra az addigi) legizgalmasabb résznél képesek voltak benyomni egy ilyet. Gondolkoztam rajta, hogy nekiesek a mangának, de igazából ezek után már az sem érdekelt :)
♥Gazetto - A7X - One Ok Rock - Superchic(k) - Protest the Hero♥
[Music is Life]
http://www.youtube.com/watch?v=aZkd91HX ... vY&index=2
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: anubys »

Sacchan írta:és azzal a szöveggel, hogy "De ez egy másik történet..." átváltottak egy hercegnős vonalra...
Az olyan volt, ami szerintem mindenkinél kicsapta a biztosítékot.
Az volt az a pont, ahol látszott, ha akarják, bárhová be tudnak nyomni egy filler-arcot.
Utána szerintem már csak az Ichi vs Ulquiorra harc volt értékelhető. Ha jó, azért az Ichi bishi-módja is cool volt.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

ep.235:
Nozomi: Miért akarsz megvédeni engem?
Ichi: Azt én sem tudom.
Én: Bah... *facepalm*
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Ki az a Nozomi? És mi ez a szöveg...?

jah és szerintem az IchiUlqui fight jobb volt Ichigo hosszú hajánál. Az fight volt. Az Aizenes nem volt annyira megrázó...
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Mariko írta:ep.235:
Nozomi: Miért akarsz megvédeni engem?
Ichi: Azt én sem tudom.
Én: Bah... *facepalm*
Azt várom már, amikor megjelenik a sorozatban egy pszichiáter, aki megállapítja, hogy Ichinek kóros megvédésmániája van. :) Az összes fightnál kb. az motiválta, hogy mindig védenie kellett valakit, és úgy látom a fillerekben már eljutott oda, hogy akkor is ezt csinálja, ha semmi oka nincs rá. XD (Ha emlékeztek, volt a Bounto-k utáni filler, lúzerkapitány, szőke kiscsaj, akit elrabolnak stb. Arról is csináltak egy paródia képet, Ishida mondja Ichinek, hogy "várj már, azt sem tudjuk ki ez a csaj, ki kellene derítenünk, milyen kapcsolatban áll az elrablóival, mielőtt belekeveredünk stb.", Ichi meg leugatja annyival, hogy "Majd később, most meg kell mentenem!" XDDDD Meg is találtam. XD Nem pont azt mondja, amire emlékeztem, de a lényeg benne van. XD)
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Nem kell aggódni a Ichi mester a legújabb manga részben is kitesz magáért és a megvédési mániája sem hagy alább. :D
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Ayla írta:Ki az a Nozomi? És mi ez a szöveg...?
Nozomi az új ügyeletes Mary Sue ebben a fillerszezonban, a fenti párbeszéd pedig egy idézet volt a 235. részből, meg az én reakcióm rá. ::^_^::
Titkos írta:Azt várom már, amikor megjelenik a sorozatban egy pszichiáter, aki megállapítja, hogy Ichinek kóros megvédésmániája van. :) Az összes fightnál kb. az motiválta, hogy mindig védenie kellett valakit, és úgy látom a fillerekben már eljutott oda, hogy akkor is ezt csinálja, ha semmi oka nincs rá. XD
Azóta ezt már továbbfejlesztették, mert ez az új csaj nem is akarja, hogy megmentsék, folyton elszökik és utána kell kajtatni, hogy nehogy elkapják a gonoszok. :roll:

Eddig nekem nem volt semmi problémám Ichi hőskomplexusával, de amikor már olyankat is meg akar védeni, akik nem is tartanak igény a szolgálataira és durván elutasítóak vele, az már nekem is sok. :dirr:
Kép
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

OMG!!!
ch.452 Ichigo legújabb final formja, és az cliffhanger a végére! :knife:
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Ayla »

OMG OMG IGEN!

Bár nekem swastika-hiányom volt ebben a cuccában a korábbiak után, de ótejóg a chp vége.... MIKOR LESZ MÁR JÖVŐHÉT?!

Jah amúgy nektek nem tűnt fel, hogy Kubo milyen jól tartja a karakterjeit? Ez a mindig minden meg van oldva és Orihime a nintendo világban éldegélhet nyugodtan... és közben nem telik odakinnt az idő XD Én is ilyen hotelben akarok lenni! :dirr:
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Javulást érzek a sorozattal kapcsolatban olyan mintha Kubo lassan magára találna.

Ichi mester szerelése jól nézki bár enyhén Espada kinézetű a cucc.

Ayla: A főszereplőkért mindent :D
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Akkor úgy néz ki, hogy csak szerintem gáz Ichi új hacukája. Mintha egy sentai sorozatból kölcsönözték volna. :dirr:
Kép
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Én is szörnyülködésképpen omg-iztem egyet.
Kubo mindenhol tartja magát a KISS paradigmához, hátterek és történet, pont Ichigo fulbringjét nem sikerült megtartani szimplának és egyszerűnek. :drop:
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Ayla »

JimRaynor írta:
Ichi mester szerelése jól nézki bár enyhén Espada kinézetű a cucc.
Nekem is Espada fílingem van tőle és szerintem is komplikált, de nem olyan vészes. Hátha még alakul....
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: anubys »

Most, hogy a Claymore-ral nem tudok haladni, hirtelen hiányom támadt. Attól tartok, Bleach-csel fogom enyhíteni. Borzalomra számítsak? Az új arc-ba még egyáltalán nem kezdtem bele.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Annyira azért nem vészes a helyzet, inkább csak unalmas. Na jó, a legutóbbi fejezet végén megint feltűnt a Cukisima srác, úgyhogy talán most lesz valami történés is. ^^
Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Talán. Szerintem két fejezetnyi bájcsevej és célozgatás lesz Ichiéknél egy csésze tea mellett, mert ott lesz a család ^^
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Ez a mostani rész (anime) most nagyon jó volt; kész felüdülés a tengernyi bs után...

(Már csak Nozomit kéne megölni. >:3)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ichi új dizájnját még nem láttam (amúgy is, én akkor akarok ebbe a mangába legközelebb belenézni, ha végre kiderül, hogy ki volt "A Láb" XD), de szerintem az összes "új ruhája" csak rosszabb volt, mint az "alap" Soul Society-s shinigami. Fekete köpeny, sima vékony kard, aztán hadd szóljon, felesleges szerintem túlcicomázni, pont attól az egyszerűségtől volt cool. :) (Na jó, talán még Ulqui ellen a full-hollow Ichi nézett ki dizájnosan, de kb. ennyi.)
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Junchi írta:Már csak Nozomit kéne megölni. >:3
+1
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Junchi »

...és a heti ch is qrvajó lett! :thumb:
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Ezek után Cukisimának már muszáj valamiféle kapcsolatban állnia Aizennel! :vigyor:
Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: anubys »

Rávettem magam és végigolvastam a felhalmozódott 27 fejezetet.
Az igazat megvallva nem győzött meg Kubo, hogy márpedig ezt érdemes volt folytatni. :roll:
Ha és Ichi új rucija LOL!!! Super Inframan is Back!!!! (Csak egy menő sisak hiányzik a fejéről)
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Kdanni
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2010.09.01. 17:58
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Kdanni »

Mariko írta:Ezek után Cukisimának már muszáj valamiféle kapcsolatban állnia Aizennel! :vigyor:
Nagyon abszolút hipnózis szaga van a dolognak. :mosoly:

OMG!! (zsinórban két fejezet után is) a MILF, hogy a mellére hajtotta már Ichi fejét.

Amúgy mire hívták fel a figyelmemet, mer' ugye észre nem vettem volna. Békeség kedvéért csak így halványan: Tsukishimához hasonló alak már fel tűnt máshol is, és ez talán komolyabb mint, hogy Kubo minden arcot ugyan úgy rajzol. A karakter bookhoz vagy mihez kiadott poszteren a 100 évvel ezelőtti kapitányokkal Unohana mögött a hadnagy, aki állítólag Hanatarou rokona, hát nem ki köpött Tsukishima.
Referenciának Junchi blogját linkelem, ha ez nem probléma. :D
"I'm Lovely and Charming but I Summon Death"
-MAL profilom- -blogom-
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Ayla »

O_O szerintetek véletlen, vagy majd visszavezetődnek ide a szálak? Azt úúúgy megnézném. Flashbackek.... és így még simán lehet az öccse vagy ikre, vagy akárkije Aizennek is XD
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Bleach

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Kdanni írta:
Mariko írta:Amúgy mire hívták fel a figyelmemet, mer' ugye észre nem vettem volna. Békeség kedvéért csak így halványan: Tsukishimához hasonló alak már fel tűnt máshol is, és ez talán komolyabb mint, hogy Kubo minden arcot ugyan úgy rajzol. A karakter bookhoz vagy mihez kiadott poszteren a 100 évvel ezelőtti kapitányokkal Unohana mögött a hadnagy, aki állítólag Hanatarou rokona, hát nem ki köpött Tsukishima.
Referenciának Junchi blogját linkelem, ha ez nem probléma. :D
OMG, tényleg! :3 Innen akár az is elképzelhető, hogy Tsukishima volt ez a hapsi, csak nevet váltott, hogy ne legyen feltűnő, na meg amekkora troll, simán benne lehet a pakliban.

Amúgy is elhangzott már nem is egyszer, hogy Tsuki fullbringje zanpakutóra emlékeztet + Kubo mindig is szerette az efféle trükközgetéseket.
Válasz küldése