Animéből film

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.

Hogy fogadnád kedvenceid, élő szereplők képében?

Végre, hogy észreveszik az animékben rejlő lehetőségeket! Nagyon várom már őket!
13
16%
Mindenképp érdekesen hangzik; majd meglátjuk...
39
48%
Inkább kihagyom
3
4%
Rossz ötlet, nem tartom valószínűnek, hogy képesek lennének a hangulatot visszaadni.
24
30%
Már maga az ötlet is vérlázító!!!
2
2%
 
Szavazatok száma: 81

Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Animéből film

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Ne már, ennél még Spike-ot is hitelesebben tudná alakítani! :roll: Egyébként ha a történet színhelyét át tudják helyezni Amerikába, akkor szerintem a szereplők korának megváltoztatása se okozhat nekik gondot. :wink:
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Animéből film

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Keanu még jó ötletnek is tűnt Spike szerepére, de megnézném, hogy üvölti TETSUOOOOOOOOOOOOOOO!
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Animéből film

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Majd jön a hadseregtől egy napszemüveges, fapofájú, öltönyös pasas, és: "Maga elszomorít engem, Mr Shotaro. Az egyik életében Ön egy bandatag, míg a másikban blablabla..." (Persze mivel amcsi átírat, természetesen nem marad meg a japán név sem. :dirr:)
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Animéből film

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

"Simon Testino (Robert Pattinson, 30évesnek maszkírozva) igazi kisember. Párkapcsolati problémákkal küzd, és eddig minden valamirevaló motorosbandából kirúgták. Egyetlen esélye, ha gyerekkori barátja, Shaun Cane (Keanu Reeves) bandájában, a sikeres Nincs motor-ban helyezkedik el.
Egy nap Simont elgázolja egy gyalogos gyermek, mire kórház helyett a Neo FBI titkos laborjába kerül, ahol Sheen ezredes (Samuel L. Jackson) vezetésével ufógéneket ültetnek a szervezetébe, mire csillogni kezd a bőre. Simon a felébredő szupererő biztokában magának követeli Neo Manhattant. Shaun a kiválasztott, aki megállíthatja, s ebben segítségére van Kayla (Keira Knightley) a titkos szuperügynöknő bőrszerkóban. Együtt kell rájönniük, hogy Manhattan legendája, AKIRA és Simon között mi a kapcsolat..."


Az a baj, hogy nincs elég fantáziám. Ennél sokkal inkább át lesz írva.
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Animéből film

Hozzászólás Szerző: anubys »

Titkos írta:Majd jön a hadseregtől egy napszemüveges, fapofájú, öltönyös pasas, és: "Maga elszomorít engem, Mr Shotaro. Az egyik életében Ön egy bandatag, míg a másikban blablabla..." (Persze mivel amcsi átírat, természetesen nem marad meg a japán név sem. :dirr:)
:dirr: Ezen kifeküdtem. :D
Spike-nak amúgy tényleg elég jó választásnak tűnne, de még mindig nem értem, minek erőltetik az animés vonalat...
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Animéből film

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Kép
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Animéből film

Hozzászólás Szerző: anubys »

Na ahogy elhalkulnak a hírek az egyik project felől, jön a másik.
Cobra: The Space Pirate
Annyi, hogy ez azért nem annyira kult, mint mondjuk az Akira. De nem bánom, ha ez sem jön össze. XD
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
anubys
Kamisama
Kamisama
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2005.08.16. 14:12
Nem: Férfi

Re: Animéből film

Hozzászólás Szerző: anubys »

Újabb áldozat.
Viszont úgy tűnik, ez legalább nem amerikai shit lesz.
Jelenleg nézem: Rebuild of EVA movies, Hellsing Ultimate
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Animéből film

Hozzászólás Szerző: Titkos »

anubys írta:Újabb áldozat.
Viszont úgy tűnik, ez legalább nem amerikai shit lesz.
Hehe, megelőztél, én is a múltkor hallottam, és gondoltam, hogy beírom majd. XD (Bár nem is tudtam, hogy van külön topic az anime live actionöknek. XD) Amúgy én most bizakodok ezzel kapcsolatban, japánok csinálják, szóval akár olyan jó is lehet, mint a Death Note live volt. :) (Jó, abból csak az elsőt láttam, de az az eltérések ellenére is teljesen korrektül visszaadta szerintem a hangulatot. :) És még az általában pocsék CG is rendben volt, legalábbis Ryuk tetszett. :))

Amúgy a japánok most nagyon "fel akarják támasztani" a Kenshin franchise-t, mivel most van a TV sorozat 15. évfordulója. Kijött belőle még év eleje körül egy PSP játék, hivatalos infó, hogy készül egy második sorozat (ami remélhetőleg egy "manga-remake" lesz, á la FMA: Brotherhood), valamint úgy tudom, volt DVD és zene re-release is. Ezeknek én persze csak örülök, épp pár napja írtam a mangás topicba, hogy egyre jobban tetszik a cucc, simán megérdemelne egy mangahű adaptációt. Addig is, amíg ezekre várunk, hallgassunk egy kis Heart of Sword-öt. :D
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Animéből film

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Ha a japánok csinálják akkor szerintem is több esély van rá, hogy élvezhető lesz. Mondjuk az érdekelne, hogy a történet melyik részét szeretnék feldolgozni. Van egy olyan érzésem, hogy a Remembrance arcot fogják, pedig én jobban szeretném Kenshin rurouniként látni, mint hitokiriként.
Titkos írta:Addig is, amíg ezekre várunk, hallgassunk egy kis Heart of Sword-öt. :D
Valamikor mennyit hallgattam ezt a számot, ez a kedvencem Kenshin OP/ED-ek közül. Viszont ha nem tudnám, akkor soha meg nem mondanám, az Abingdon Boys School énekese énekli, itt még teljesen másképp énekelt, mint most. ::^_^::
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Animéből film

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

http://www.animenewsnetwork.com/news/20 ... kira-roles

Jóóó, de akkor Johnny Depp játssza Ryu-t! XD (Na jó, az neki túl semleges szerep lenne)
Még a két címbéli színészt el is tudom képzelni, de ez a Garrett valahogy se Tetsuónak se Kanedának nem tűnik így ránézésre. (Ja, mert mondjuk Google szőkén hozza ki, de ezzel a fizimiskával már nem olyan elképzelhetetlen.) Elvileg két filmben is láttam, de erre is csak most jöttem rá, szal nem tudom, hogy tud-e játszani.
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Animéből film

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Garrett Hedlund volt Patroklosz a Trójában, 17 évesen odáig voltam érte.
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Animéből film

Hozzászólás Szerző: Andro »

Hála égnek! *megkönnyebbülten sóhajt fel* Semmi bajom a színésszel, de könyörgöm, az Akira egy japán alkotás!

És egyetértek, amíg a japánok csinálják, rossz nem lehet, ők értenek hozzá legalább.
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Animéből film

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

De amcsik fogják csinálni, tavasszal kezdik is a forgatást. :?
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Animéből film

Hozzászólás Szerző: Andro »

[quote="A mordályos nyul"]De amcsik fogják csinálni, tavasszal kezdik is a forgatást. :?[/quote

Az tudom, nem is tervezem megnézni.
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Animéből film

Hozzászólás Szerző: Mariko »

A mordályos nyul írta:Jóóó, de akkor Johnny Depp játssza Ryu-t! XD (Na jó, az neki túl semleges szerep lenne)
Na de akkor már Johnny Depp és Helena Bonham-Carter mellé Tim Burton is dukálna! XD

Egyébként így ezekkel a színészekkel érdekelne a film, valószínűleg így se lenne túl sok köze az eredetihez, de azért megnézném. ::^_^::
Kép
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Animéből film

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Ezt szerintem még Mangazinra linkelte valaki. Mindig eszembe jut, ha az Akira filmről van szó.
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Animéből film

Hozzászólás Szerző: Andro »

Mariko írta:
A mordályos nyul írta:Jóóó, de akkor Johnny Depp játssza Ryu-t! XD (Na jó, az neki túl semleges szerep lenne)
Na de akkor már Johnny Depp és Helena Bonham-Carter mellé Tim Burton is dukálna! XD

Egyébként így ezekkel a színészekkel érdekelne a film, valószínűleg így se lenne túl sok köze az eredetihez, de azért megnézném. ::^_^::
Igen, igen! Így én is megnézném. ::hehe::
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Animéből film

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Hoppá félreérthető voltam, szóval engem a jelenleg beharangozott gárdával is érdekelne a film, csak persze még kérdéses, hogy Helena Bonham-Carter és Gary Oldman igent mondanak-e a felajánlott szerepekre.

Sárkánybaby: Ismertem, talán még én is a Mangazinon láttam. Még mindig borzalmas. ^^'
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Animéből film

Hozzászólás Szerző: Andro »

Gary Oldman is remek színész, szerintem.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Animéből film

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Anime ugyan tudtommal nincs belőle, de a Phoenix Wright játék eléggé klasszikusnak számít, és készül belőle a film. :D
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Animéből film

Hozzászólás Szerző: Andro »

Titkos írta:Anime ugyan tudtommal nincs belőle, de a Phoenix Wright játék eléggé klasszikusnak számít, és készül belőle a film. :D
Ha Narimiya Hiroki játszik benne, rossz nem lehet majd. A játékról amúgy életemben nem hallottam még.
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Animéből film

Hozzászólás Szerző: scineram »

Neo Tokyoból Neo York lesz talán? Tényleg, a címét hogy amerikaisítják majd? A karakterek neveire is kíváncsi leszek.
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Animéből film

Hozzászólás Szerző: Mariko »

scineram írta:Neo Tokyoból Neo York lesz talán?
Nem, New Manhattan. :vigyor:
Kép
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Re: Animéből film

Hozzászólás Szerző: Andro »

scineram írta:Neo Tokyoból Neo York lesz talán? Tényleg, a címét hogy amerikaisítják majd? A karakterek neveire is kíváncsi leszek.
Én nem. Én messze el fogom kerülni. ::argh::
Kép
Válasz küldése