Mivel játszol mostanában?

PC vagy konzolos játékok témaköre.
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Péter »

Jelenleg a Boderlands 2-őt nyomom, ha jut rá egy kis időm. =) Kissé időigényes, és nagy mennyiségben fogyasztva hajlamos monotonná válni, ennek ellenére hangulatos, kellően elborult, humoros lövölde, képregényszerű grafikával.

Nosztalgiázni vágyóknak a Black Mesa modot tudnám ajánlani. Kiváló fanmade remakeje az eredeti Half-Lifenak, ráadásul teljesen ingyenesen letölthető, csak egy Steam acc kell hozzá. Egyetlen hiányosság van jelenleg, hogy a Lambda Core után véget ér, mert a Xenes részek nem kerültek (még) bele.

Counter-Strike: GO... a szokásos, felesleges rókabőr egy olyan játékról, ami az ingyenes 1.5 óta semmit se fejlődött, legalább is játékmenetileg. A megvételét senkinek se ajánlom.
Kép
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Oké. Szereznem kell egy új gépet. Nekem ez a játék KELL. (AC3) Redditen volt egy komment, majdnem felsírtam, mikor olvastam: a téma az volt, ki hol tart a játékban. Arc: "én nem túl messze, mert órákon át rohangáltam a városban, hogy milyen állatot tudok még megsimogatni." XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Ayla »

http://www.mapcrunch.com/

tumblr-ön kitalálták ehhez, azt hogy kipipálod a 'Stealth' opciót, így eltűnik az, hogy hol is vagy, nem jeleölsz ki egy országot sem és GO!

A térkép ledob valami random helyen. A játék az az, hogy csakis a térképen mendegélve (semmi kizoomolás vagy wikipédia vagy google) keress egy repülőteret, mert onnan ,,hazajuthatsz". :D Ugye a poén csak az, hogy rengeteg olyan település van ahol nincs is reptér :dirr:

Én már barangoltam 5 órát Izraelben, nagyon érdekes volt, repteret nem találtam de nagyonsokmindent láttam. Mendegéltem vagy 2 órát Csehországban is az nagyon nyugis volt, végül kiderült jó irányba mentem.... és dobott már ki a a térkép Bukarest mellett is :D Hogy ezeket honnan tudom? Hát ugye az ember ahogy sétál csak a táblákról tájékozódik. Izraelben pl volt akkora mázlim, hogy egy zászló mellett rakott ki (aztán megjelentek a héber táblák) Csehországban meg találtam egy weboldalt reklámozó felületet ahol ott volt a .cz :D

Szóval én nagyon élvezem ezt a ,,játékot". Máskülönben nemtudom kinek és mikor jutna eszébe ilyen nagyon vadidegen helyeken googlemapsezni... :)
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Ez jó játék, most épp Szlovákiában vagyok :lol:

szerk. Közel a határ, magyar fölirat van az egyik házon :D
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Ez marha szép... mit gondolsz, van rá mód, hogy ez folyékonyan mozogjon legalább 720p-ben 100 watt alatt (mondjuk egy Trinity A10-zel), vagy várjak még pár generációt? :D
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Úgy elhajítottam az állkapcsomat, hogy alig találtam meg! :shock:
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

alvaro írta: Ez marha szép... mit gondolsz, van rá mód, hogy ez folyékonyan mozogjon legalább 720p-ben 100 watt alatt (mondjuk egy Trinity A10-zel), vagy várjak még pár generációt? :D
Mittomén, igazából annyira nem érdekel a dolog (tudod, a vesztesek nyugalma), de itt egy link, hátha találsz valami leírást: http://www.asot.es/2001/09/skyrim-mods.html
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Sárkánybaby írta:Mittomén, igazából annyira nem érdekel a dolog (tudod, a vesztesek nyugalma), de itt egy link, hátha találsz valami leírást: http://www.asot.es/2001/09/skyrim-mods.html
Úgy látom, egyelőre esélytelen :vigyor:

Márpedig egy mostani csúcskártyát (amin ez úgy-ahogy megy) maximum télre raknék a gépembe, akkor úgyis fűteni kell :thumb:
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

alvaro írta:
Sárkánybaby írta:Mittomén, igazából annyira nem érdekel a dolog (tudod, a vesztesek nyugalma), de itt egy link, hátha találsz valami leírást: http://www.asot.es/2001/09/skyrim-mods.html
Úgy látom, egyelőre esélytelen :vigyor:
Nekem van otthon egy mini atomerőművem de az ilyesmitől még én is tartok. :vigyor:
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

JimRaynor írta:Nekem van otthon egy mini atomerőművem de az ilyesmitől még én is tartok. :vigyor:
Nézd, itt nekem ez a két alsó-közép kategóriás gép, és úgy meghajtom, mint hegyipásztort a lavina. Szerintem PONT neked nem kéne fosni. XD
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Sárkánybaby írta:
JimRaynor írta:Nekem van otthon egy mini atomerőművem de az ilyesmitől még én is tartok. :vigyor:
Nézd, itt nekem ez a két alsó-közép kategóriás gép, és úgy meghajtom, mint hegyipásztort a lavina. Szerintem PONT neked nem kéne fosni. XD
Te aztán tudod biztatni az embert. :D Rendben megnézem majd....
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Rákaptam a Torchlight II-re, legelsősorban azért, mert ez olyan jóminőségű RPG, ami még az én gépemen is fut. Már értem miért dicsérték az egekbe.
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Miután nemrég megvettem a Skyrim-et eredetiben, mostanában azzal telnek a napjaim hogy mod-olom a játékot megállás nélkül, és persze viszem a küldetéseket is.
Amiket be kellett raknom:
Hátizsák (végre van extra kapacitás hogy pakolhassam a cuccokat)
zsebek az övre + vállszalagra fűzött további zsebek. (Így végre elértem a 600-700-as tárolási kapacitást)
Már untam a ratyi baltákat amik az alapjátékban voltak, így betettem az Assasins Creed 3 Tomahawkját.
Pár darab állatból készíthető Prém kapucnit meg palástot.
Egy új árust aki végre árul tunning íjakat (pl: robbanó, égő , mérgező , sokkoló stb fajtájút.) és annyira nem is overpowered.
A lovak elég szarak az alapból szóval felmálháztam őket meg páncélt is kaptak.
+ és nem utolsósorban mivel nagy rajongója voltam már az oblivionban is az Akaviri dolgoknak így abból tettem be egy két átalakított páncélt, Dai Katanát , meg Wakizashit.
és nagyjából ennyi..eddig. :D
+Miután meglesz a Dawnguard akkor beteszem azt az ígéretes mod-ot is, ami muskétát rak be a játékba.

A játékról annyit röviden, h szerintem nem hiába nyerte meg az év játéka címet. + Hihetetlenül jó be van optimizálva, ami manapság ritka dolog.
Viszont azon meglepődtem, h milyen élvezetesre sikeredett a tolvajok céhének utolsó pár küldetése. (legalábbis szerintem)
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Tedd föl még ezt is: http://www.youtube.com/watch?v=FujNzhs3TE0 Mikor először láttam, végigröhögtem azt a durván egy percet, amíg a videó tart. XD
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Kashim
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2007.09.20. 14:07
Nem: Férfi

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Kashim »

Sárkánybaby írta:Tedd föl még ezt is: http://www.youtube.com/watch?v=FujNzhs3TE0 Mikor először láttam, végigröhögtem azt a durván egy percet, amíg a videó tart. XD
Jujj ez nagyon durva, de igazad van ez kötelező darab.
Majd ha meglesz a dawnguard és eljutok benne ehhez a részhez
http://www.youtube.com/watch?v=zkq1ypraVCI&list=SL (2:49-nél)
akkor megidézem a medvét. XD

Ja és kösz a tippet!
dani576
Profi
Profi
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.07.16. 08:48
Nem: Férfi

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: dani576 »

Nem rég még valami hulladék hack'n slash-t toltam, de az olyan rossz volt, hogy két pálya, és már cseréltem is be. Utána az Onival próbálkoztam PS2-n, egész tűrhető, de csak rövid távon. Monoton, hamar bele lehet unni. Most a Silent Hill 2-t gyűröm. Nem rossz, nem rossz, de többet vártam. Ugyan sztori és hangulat terén még mindig príma, nekem picit túl egyhangú. Továbbra is az első részt tartom a széria legjobbjának.
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Beszeltünk már róla ? Nem ? Béta fázisban 3 milla aréna harcos nem rossz szám... :thumb:


Kép

http://www.youtube.com/watch?v=lDvx41MpdIQ
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Imádom Valve-ékat: Jól működik? Multi? Legyen ingyenes! És csináljunk hozzá sapkákat! XD
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Neeeeeee, a Go Beryllium! nem megy Linuxon! T__T Wine-nal sem! :(
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

A mordályos nyul írta:Neeeeeee, a Go Beryllium! nem megy Linuxon! T__T Wine-nal sem! :(
Én meg ezzel a színparádéval vesződöm mostanság. ::^_^::

http://www.youtube.com/watch?v=6DR3x11LpoI
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Brütal Legend
Mai/tegnapi nappal megjelent a játék linuxra natívan is. (Az aktuális Humble Bundle-ön keresztül.) Úgyhogy itt volt az ideje, hogy megvegyem. Még kb. sehol nem tartok, de eddig zseniális a hangulata. Szal most reklámozom szerteszéjjel, pl. itt is. :dirr: Ha klasszikus metál zene és a hozzátartozó látványvilág boldogít téged, akkor itt az idő, hogy beruházz a játékra. Szépen felmégy a HumbleBundle oldalára, kifizetsz az átlagos fizetők értékének átlagánál valamivel többet (ez per pill potom szűk 2000 ft körül mozog) és máris örülhetsz 4 játéknak, melyek közül az egyik Brütal Legend. (Mind a négy játék multiplatform: Mac, Windows, Linux.) Azt mondtam, hogy a kifizetett összeget eloszthatod gyerekeket támogató alapítvány, a fejlesztők és a humble projekt között? Teljesen szabad felbontásban? No mindegy, ennyi volt a marketing, megyek vissza játszani, vagy minimum csak a menüt betenni háttérbe egy ablakba, mert ott Diamond Head - Am I Evil? megy.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Cruel Angel írta:Brütal Legend
Majd légyszi valaki szóljon már nekem ezzel kapcsolatban, ha esetleg megérjük, hogy nem csak Steam-en és egyéb online letöltős felületeken, hanem "rendesen", CD/DVD + doboz/tok változatban is meg lehet valahol vásárolni. Akkor rohanni fogok egyből az első helyi vagy online játékboltba, addig viszont sajnos az én pénzemet nélkülözniük kell a készítőknek.
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Titkos írta:, ha esetleg megérjük, hogy nem csak Steam-en és egyéb online letöltős felületeken, hanem "rendesen", CD/DVD + doboz/tok változatban is meg lehet valahol vásárolni.
[félig off]Rákérdezek: Miért? Mármint értem én, én is szeretek bírtokolni dolgokat a "falamon" (szépen vitrinben csücsül pl. egy PS2-es Melty Blood japánból, számos manga, scott pilgrim kötetek stb.), de azért elsősorban egy játékkal játszani szeretnék. Kétségtelen van az a típusú "online" vásárlós verzió más kiadóknál, ami hazatelefonál, hogy tényleg te vagy-e, csak korlátozott számban telepítheted, és egyéb szívás jár vele. A humble féle dolgok nem ilyenek. Letöltöd és azt csinálsz vele amit akarsz. Tehát ad absurdum minden lelkiismeret furdalás nélkül kiírhatnám egy dupla rétegű dvdre neked és odaadhatnám. Neked telepítéskor még egy nyamvadt szériaszámot sem kell megadnod. A cucc paypalon keresztül is működik, az egy elég biztonságos rendszer, átutalod az ingyen és bérmentve megcsinált paypal számládra az összeget majd rányomsz egy pay gombra és kész. Nem kell bankkártya, pin code, de még csak valós lakcím adatokat sem megadni.[/félig off]
Kép
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Mivel játszol mostanában?

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Hát ezt ki kell próbálni :lol:

A terjesztési koncepció is baráti, a fizetési részleteket kell majd megnéznem, mert a PayPallal pár éve hadilábon állok (technikai problémák, és se ők, se a bank nem tud semmit...)
Válasz küldése