Hamarosan a Mozikban!

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Akik otthon vannak/voltak a PS 2-es platformjátékok világában, azoknak biztosan ismerősen cseng Ratchet & Clank neve, akiknek kalandjaiból most film készül. Mondjuk sajnálom, hogy nem a Jak sorozatot vették elő ebből a célból, mert az aztán végképp ütne, de így is kíváncsian várom, hogy mit hoznak ki a témából. :)
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Mint a PS2-es trilógia nagy fanboy-a, nyomtam rá képzeletben egy like-ot. (Csak el ne csesszék valamivel Quark Kapitány karakterét, mert akkor bizony éktelen haragra gerjedek...)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Man of Steel

Az első két trailer nem győzött meg, gyerek-Superman rohangál az udvaron, szakállas-Superman stoppol az út szélén, stb. Az egész úgy nézett ki, mintha Nolan egy emóst csinált volna belőle (igen, tudom, ő most csak producer, nem rendező, de...), miközben a sztoriról semmit nem lehetett tudni és kb. a rendező/producer nevével akarták eladni a filmet. Viszont ez a harmadik, ez szvsz már nagyon rendben van. :D Az első fele persze itt is a szokásos szomorkodás, viszont utána nagyon beindul, akció, baromi jó látvány, Zodd, a zene (ha nem is John Williams, de kellően jó és emlékeztet az ő theme songjára), a beszélgetés a végén meg poén. :D Úgyhogy most már kifejezetten várom, Christopher Reeve óta nem láttam maradandó Superman-feldolgozást, de nem úgy tűnik, hogy ezt el fogják szúrni. :D (DC, ugye miután ezt és a Flash-t letudtátok, vagy a Justice League, vagy a Green Lantern 2 jön? :vigyor: XD)

Despicable Me 2

Ebből meg az első rész is kellemes csalódás volt, csak azt nem tudtam, hogy lehetne folytatni, de egész lol sztorit találtak ki a 2-höz (jó értelemben), úgyhogy lehet erre is beülök majd. :)

Kick-Ass 2

Ezt meg be sem kellett mutatnom, úgyis megnézi mindenki. :D És most 100%-al több Jim Carrey-t tartalmaz! :vigyor:

Erős lesz az idei nyár. XD
Kép
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Titkos írta:(DC, ugye miután ezt és a Flash-t letudtátok, vagy a Justice League, vagy a Green Lantern 2 jön? :vigyor: XD)
NEM! NEM! Ryan Reynolds a Deadpoolba kell először! Utána lehet róla szó, de előtte semmiféle képp!
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Sárkánybaby írta:
Titkos írta:(DC, ugye miután ezt és a Flash-t letudtátok, vagy a Justice League, vagy a Green Lantern 2 jön? :vigyor: XD)
NEM! NEM! Ryan Reynolds a Deadpoolba kell először! Utána lehet róla szó, de előtte semmiféle képp!
A Deadpool nem DC, hanem Marvel, így ezek nem hátráltatják egymás megjelenését. :wink: (Leszámítva persze, hogy egy színész valószínűleg nem bír egyszerre két filmet forgatni, de mivel más cégről van szó, attól sem kell félni, hogy hónapokat/éveket kell várni a két film megjelenése között.)
Kép
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

Titkos írta:A Deadpool nem DC, hanem Marvel, így ezek nem hátráltatják egymás megjelenését. :wink:
Mert azt hiszed, én nem tudom? :P Filmes szempontból teljesen tökmindegy. :P
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Titkos írta: Kick-Ass 2

Ezt meg be sem kellett mutatnom, úgyis megnézi mindenki. :D És most 100%-al több Jim Carrey-t tartalmaz! :vigyor:
Fel nem ismertem volna Carrey-t! XD
És micsoda hasizmokat láttam kivillanni? *___*
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

új Pacific Rim trailer:
https://www.youtube.com/watch?v=zA92Rw6kNWw
víí Evangelion, dö múvi XD
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Sárkánybaby írta:
Titkos írta:A Deadpool nem DC, hanem Marvel, így ezek nem hátráltatják egymás megjelenését. :wink:
Mert azt hiszed, én nem tudom? :P Filmes szempontból teljesen tökmindegy. :P
Jó, csak a Marvel épp sorban nyomja ki a korábbi filmjeik második részeit, meg olyan hősöket hoz be, akik majd benne lesznek az Avengers 2-ben (pl. Antman), így kétlem, hogy Deadpool lenne a fő problémájuk. :P Míg amiket én írtam, abból a Flash-t tudtommal tervezik, Green Lantern 2-re szintén azt mondták, hogy bár az első rész nem lett akkora siker (nagyon finoman szólva), de gondolkodnak a folytatáson, Justice League meg ugyan nem lett megerősítve, de szvsz ha nem akarnak lemaradni a Marvellel szemben, muszáj lesz nekik megcsinálni, gondolom azért kezdték el sorban "rebootolni" a hőseiket (Batman, Superman). tl;dr: te a "fangirlálmodat" várod, én egy viszonylag esélyes filmet. XD
A mordályos nyul írta:Fel nem ismertem volna Carrey-t! XD
Én sem, de pont ettől jó: végre ismét egy magából teljesen kifordult karaktert alakít. XD Azokban a legjobb. XD
Cruel Angel írta:új Pacific Rim trailer:
https://www.youtube.com/watch?v=zA92Rw6kNWw
víí Evangelion, dö múvi XD
És tényleg. :lol:

Én meg mit találtam teljesen véletlenül? Igen, egy Men in Black koppintás és igen, épp ezért várom baromira. XD Jeff Bridges meg hatalmas ezzel az akcentussal. XDDD
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Cruel Angel írta:új Pacific Rim trailer:
https://www.youtube.com/watch?v=zA92Rw6kNWw
víí Evangelion, dö múvi XD
Hé, így nem is rossz. :D Ha ennyi köze lenne az eredetihez, akkor egy hasonló "Akira feldolgozás" is jöhet, és akkor tényleg csak a legelvakultabb fanok rinyálhatnak, mint egy ismim, aki utálja a Mátrixot, mert GitS-koppintás.
Titkos írta: Én meg mit találtam teljesen véletlenül? Igen, egy Men in Black koppintás és igen, épp ezért várom baromira. XD Jeff Bridges meg hatalmas ezzel az akcentussal. XDDD
Men in Black fanfiction. You are doing it right! :LOL:
Avatar
Sárkánybaby
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2011.10.14. 22:41

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Sárkánybaby »

A mordályos nyul írta:
Titkos írta: Én meg mit találtam teljesen véletlenül? Igen, egy Men in Black koppintás és igen, épp ezért várom baromira. XD Jeff Bridges meg hatalmas ezzel az akcentussal. XDDD
Men in Black fanfiction. You are doing it right! :LOL:
Úúúúúúú, engem ez egy akciófilmesített Dead Like Me-re emlékeztet, amit sürgősen újra kéne nézni, mert bár két évad után csúnyán elvágták, a cucc valami fergeteges.
Elvis lives on in our hearts, in his music and in a trailer park outside Milwaukee.
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Cruel Angel írta:új Pacific Rim trailer:
https://www.youtube.com/watch?v=zA92Rw6kNWw
víí Evangelion, dö múvi XD
A végén ahogy elkezdi a mecha püfölni a szörnyet a hajóval, nagyon lol. Most már tudom, hogy nem szabad komolyan vennem a filmet és baromi szórakoztató lesz. :LOL: Mellesleg az amcsi mechát Gipsy Danger-nek hívják. :lol: :gurul: Nagyon kíváncsi leszek a magyar fordításra.
Titkos írta:Én meg mit találtam teljesen véletlenül? Igen, egy Men in Black koppintás és igen, épp ezért várom baromira. XD Jeff Bridges meg hatalmas ezzel az akcentussal. XDDD
Jó kis filmnek ígérkezik. :thumb: A halhatatlanság miatt pedig belerakhatnak egy csomó morbid poént, valamint fekete humort. :vigyor:

Az új Wolverine film várós. http://www.youtube.com/watch?v=Rh1LdTFkm7I Az anime egy nagy rakás sz*r volt, de a film attól még lehet jó.

A Star Trek-ről még nem tudom, mit is gondoljak. Az előzetesek eddig nem győztek meg. Valószínűleg megnézem, de megpróbálok majd elvonatkoztatni a sorozatoktól. Látványos sci-fi-akciónak talán jó lesz, csakhogy ez már nekem nem Star Trek.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Lássunk pár magyar filmet!

Ennél már a trailerről ordít, hogy hatalmas bukta lesz, az is röhej, ha ez nem csak valami trollkodás, hanem valóban a mozikba fog kerülni.

Ez meg tényleg vagy epic lesz, vagy borzalmas, meglátjuk. (Mondjuk ez utóbbi már egy hete megy Pesten, de a magamfajta "vidéki paraszt" várhat legalább egy fél évet, mire megjelenik DVD-n, vagy valamelyik mozi műsorára tűzi itt is.)

Edit: Franc, az elsőt meg tegnap YouTube-ról, most meg már Indáról is leszedték. :? Szerintem rájöttek, hogy annyira ciki, hogy most már ők is igyekeznek eltüntetni még a netről is. :lol:
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Rio 2 trailer
Erről most nem tudom eldönteni, hogy creepy vagy vicces. :drop: Mindenesetre a kis kapibara szépen énekli a Macskák musical egyik dalát. XD (Erre is mire rájöttem, hogy honnan olyan ismerős...)

Így neveld a sárkányod 2 előzetes
Az első rész nagyon tetszett, és ezt a videót látva rögtön az jutott eszembe, hogy a főszereplő igazi badass lett az évek során. Remélem méltó folytatása lesz az előző filmnek.

Ez mekkora trollkodás! :LOL: Nézem, nézem, már azt hittem valami hülye youtube reklám és mindjárt megjelenik a skip felirat, de nem. Ez tényleg az új X-men film első előzetese. XD
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Mariko »

LOL, ez az X-men előzetes nagyon elvetemült! :vigyor:
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Ááá, de gonosz! :lol:
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Ayla »

hashtagek vannak a logó alatt :'D
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Hát első hmm aha érdekes^^ második nem rossz nem rossz harmadik khmm ezt már láttam valahol csak jobb verzióban.
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

http://www.comingsoon.net/news/movienews.php?id=108786

OMG OMG OMG!!!!!!!!! ÁÁÁÁÁ!!!!!
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ezt mért kellett? Bőven megelégedtem volna egy "sima" X-men: First Class folytatással, de nem, össze kell keverni a prequel és az első három film sztoriját (amikor a fanok pont amiatt sírtak, hogy ez lehetetlen, mert egyes pontokon egyszerűen nem egyezik a kettő), kitalálni az egészhez egy ilyen időutazós hülyeséget és berakni Farkast főszereplőnek, pont őt, aki két hónapja kapott saját filmet. (Tudom, hogy sok rajongó számára "X-men = Farkas", de azért talán a fanservice-nek is kéne, hogy legyen egy egészséges határa...) Eddig nagyon vártam ezt a filmet, mivel a First Class-t imádtam, de ezek után... :?
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

@Titkos: Ezek szerint csak limitáltan követted az eseményeket, kb. fél éve lehet tudni, hogy ez lesz. Én a magam részéről reménykedtem, hogy fun lesz (lévén én is kifejezetten nagyon bírtam a First Classt), plusz a Days of Future Past sztorilájnt a képregényben sok rajongó kedveli eléggé. Jah és még valami: Peter Dinklage mint Bolivar Trusk.

Ugyanakkor ez a trailer abszolút lelombozott. Rengeteg szereplő (túl sok új), valamiért '70s Charles elvesztette a reményt és csak Patrick Stewart telepatikus üzenete segíthet neki. (Miközben First Classban minden sz@r dolog után is baromi reményteli volt.) Wolverine erős promotálása nekem is fájt. Reméltem, hogy csak annyi szerepe van, hogy odamegy, vázolja a helyzetet oszt majd segít a csihipuhiban one-linerekkel. És úgy általában 60-as évek hideg háborúja és Kubai válsága megdobva azzal a feszült trailer muzsikával és az elnöki beszéddel a First Class trailerben már ott meg tudott venni kilóra. Itt azért tudom, hogy ez a 70-es évek, mert sajtótájékoztatókon fél éve elmondták. (Meg mert Charlesnak hülye haja van.) Illetve azért lehet tudni, hogy a jövő sötét mert lejebb van víve a fényerő. Legalább egy darab Sentinelt láttunk volna, hogy olyanok számára akik nincsenek képben leessen már a trailerben, hogy ugyan már mi a tök is történet, hogy annyira tré minden, hogy Magnetonak és Xaviernek össze kell fognia.

/nerd rage
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Engem annyira nem akasztott ki, mivel a filmekkel már amúgy is egy totál másmilyen történetvezetést és szereplőgárdát ismerhettünk meg. A First Classnál szintén ez volt a helyzet. (Alex igazából Scott testvére, szóval...) Annak viszont örülök, hogy Bryan Singer visszakapta a rendezői széket, mert Brett Ratner engem nem győzött meg a Last Stand-el.

A trailer alapján pedig már semmit nem ítélek meg, lévén az új Superman film is tök mást sejtetett, mint ami valójában lett. Egyelőre még nem írnám le teljesen az új filmet, lehet szépen meg lesz magyarázva minden, amire még csak tippek vannak. Az időbeli elhelyezés pedig kritikus pontja lesz a filmnek, hacsak nem akarják teljesen kiölni a Last Stand-et a képből, mert akkor nem számít, hogy a még távolabbi jövőben játszódik. (Abban meghalt a Professzor, Scott, Jean és Vadóc elvesztette a képességét, illetve Magneto sem állt a helyzet magaslatán, amikor utoljára láttuk.) Logan már eddig is főszeplő volt, kivéve a First Class-ban (mondjuk az a cameo zseniális volt :vigyor:), úgyhogy engem meg se lepett a dolog.

Ezt nagyon várom! ^^ Remélem az egész olyan vicces és idióta lesz, mint a trailer. :lol:
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

(én olyat már láttam, hogy rossz filmhez jó trailer, de olyat még nem h jó filmhez rossz trailer. nem kiemelkedő trailer esetleg. de ez szerintem kifejezetten rossz volt.)
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Cruel Angel írta:@Titkos: Ezek szerint csak limitáltan követted az eseményeket, kb. fél éve lehet tudni, hogy ez lesz.
Igaz, annyit tudtam, hogy a következő X-men film (nem a Farkasos, a "normál") elvileg a First Class folytatása lesz, illetve a film címét. A sztoriról semmit, szóval azzal most szembesültem először. (Persze rá lehet fogni, hogy a "days of future past" árulkodó cím, de ez még akármit is jelenthetett volna...)
Cruel Angel írta:Jah és még valami: Peter Dinklage mint Bolivar Trusk.
Ja igen, láttam, hogy ettől sokan oda meg vissza voltak, de mivel a Trónok Harcát sem nézem, az ő szereplése számomra nem oszt, nem szoroz. ^^"
Cruel Angel írta:valamiért '70s Charles elvesztette a reményt és csak Patrick Stewart telepatikus üzenete segíthet neki. (Miközben First Classban minden sz@r dolog után is baromi reményteli volt.)
Igen, eléggé out of character volt ez az emós Charles. :? Oké, hogy mostanában mindent darkosítani próbálnak, de egyszerűen vannak olyan szereplők, akiknél ez nem működik. Pl. nekem tetszett az új Superman film, de ami negatívum volt benne, az általában pont ebből fakadt, hogy nála is arra mentek rá, hogy "fú, kínozzuk meg lelkileg rendesen, mert manapság erre buknak a nézők!". Nem b+, Superman esetében arra bukunk, ha fél kézzel tart egy felhőkarcolót, másikban egy csecsemőt és közben úgy mosolyog, mint aki épp a reggeli kávéját fogyasztja! :-P Charles meg legyen az optimista, megfontolt vezető, ne egy emós hippi/rocker. (A hülye haja alapján... XD) A First Class-nél azon aggódtam, hogy vajon a fiatalok hogyan hozzák majd Xaviert és Magnetót, ez kitűnően sikerült, erre most elkezdik őket szétbarmolni?
Cruel Angel írta:Wolverine erős promotálása nekem is fájt. Reméltem, hogy csak annyi szerepe van, hogy odamegy, vázolja a helyzetet oszt majd segít a csihipuhiban one-linerekkel.
Ja, volt is, aki azt írta, hogy: "The Wolverine - Introducing the X-men". :-P Illetve volt egy másik vélemény is, aki meg azzal érvelt, hogy ahhoz képest, hogy hány mutáns van az X-men világában, hány külön történet és hogy elvileg ez két szemben álló mutáns csapat harcáról szólna, újabban mintha nagyon elmentünk volna ilyen "Wolverine és baráti köre" stílus felé. Őszintén megmondom, nekem egyszerűen már unalmas volt, hogy azt láttam, hogy megint előhozakodnak még Stormmal, meg a többiekkel is. ^^"
Cruel Angel írta:Legalább egy darab Sentinelt láttunk volna, hogy olyanok számára akik nincsenek képben leessen már a trailerben, hogy ugyan már mi a tök is történet, hogy annyira tré minden, hogy Magnetonak és Xaviernek össze kell fognia.
Apropó, nem olyan régen valamelyik topicban linkelte ide valaki azt a zseniális Sentineles teasert, ami úgy volt megcsinálja, mint egy mai netes reklám. Az is ennek a filmnek volt a promója? Mert a trailerrel ellentétben az baromi ütős és hangulatos volt.
Cruel Angel írta:(én olyat már láttam, hogy rossz filmhez jó trailer, de olyat még nem h jó filmhez rossz trailer. nem kiemelkedő trailer esetleg. de ez szerintem kifejezetten rossz volt.)
Mondjuk én pont a Man of Steel-nél voltam úgy, hogy első trailer gáz, második trailer gáz, harmadik trailer: *_________* (Kb. ez utóbbi győzött meg, hogy beüljek rá. XD) Szóval ebből a szempontból talán még az X-men számára is van remény. XD
Rui-chan írta:Engem annyira nem akasztott ki, mivel a filmekkel már amúgy is egy totál másmilyen történetvezetést és szereplőgárdát ismerhettünk meg. A First Classnál szintén ez volt a helyzet. (Alex igazából Scott testvére, szóval...) Annak viszont örülök, hogy Bryan Singer visszakapta a rendezői széket, mert Brett Ratner engem nem győzött meg a Last Stand-el.
Az nem is zavart volna, az ilyen szuperhős univerzumokat amúgy is rebootolják bizonyos évenként, csak éppen ennél a filmnél nem látom értelmét az egésznek. ^^" Inkább tűnik ilyen fanservice-el telepakolt cuccnak ("együtt a múlt és jövő mutánsai, a főszerepben Wolverine-el!"), mint értelmes sztorinak. Már az első trailer alapján.
Rui-chan írta:A trailer alapján pedig már semmit nem ítélek meg, lévén az új Superman film is tök mást sejtetett, mint ami valójában lett.
Amúgy én azzal 90%-ban elégedett voltam, kb. azt kaptam, amire a trailerek alapján számítottam. (Bár ahogy írtam, abból is a harmadik győzött meg, mivel az első kettő szinte csak emózásról, meg darkosságról szólt, azt meg ekkora mennyiségben nem csípem.)
Rui-chan írta:(mondjuk az a cameo zseniális volt :vigyor:)
Kedvenc Wolverine jelenetem eddig az összes filmből. XD Nem mellesleg az egész moziterem hangosan röhögött. :lol:
Rui-chan írta:Ezt nagyon várom! ^^ Remélem az egész olyan vicces és idióta lesz, mint a trailer. :lol:
Ja igen, ez viszont jónak néz ki! :D Tetszik, hogy a "gonosz" is egy hercegnő, aki ráadásul a testvére és elvileg annyira nem is gonosz. (Plusz a csaj kb. Jack Frost női verziója, Az öt legenda című Dreamworks rajzfilmből, mármint a képessége alapján... XD) Ahhoz képest, hogy kissé szkeptikus voltam, hogy mit akarnak kihozni a hóhercegnő meséjéből, a trailer óta nem aggódom. A "jólányt" meg ezúttal mintha úgy akarnák talpraesettre csinálni, hogy közben azért nem villog a feje fölött folyamatosan egy "FEMINISTA VAGYOK!" tábla, ami a Meridánál néha azért zavaró volt. ^^"
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Hamarosan a Mozikban!

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Cruel Angel írta:(én olyat már láttam, hogy rossz filmhez jó trailer, de olyat még nem h jó filmhez rossz trailer. nem kiemelkedő trailer esetleg. de ez szerintem kifejezetten rossz volt.)
Inkább azt mondanám, hogy félrevezető trailerek szoktak lenni, de ezek nem feltétlenül rosszak. Vagy esetleg meglepő lehet, hiszen lelőnek egy fontos eseményt már az előzetesben, miközben annak a filmben kéne csattannia.
Titkos írta:Igen, eléggé out of character volt ez az emós Charles. :? Oké, hogy mostanában mindent darkosítani próbálnak, de egyszerűen vannak olyan szereplők, akiknél ez nem működik. Pl. nekem tetszett az új Superman film, de ami negatívum volt benne, az általában pont ebből fakadt, hogy nála is arra mentek rá, hogy "fú, kínozzuk meg lelkileg rendesen, mert manapság erre buknak a nézők!". Nem b+, Superman esetében arra bukunk, ha fél kézzel tart egy felhőkarcolót, másikban egy csecsemőt és közben úgy mosolyog, mint aki épp a reggeli kávéját fogyasztja! :-P Charles meg legyen az optimista, megfontolt vezető, ne egy emós hippi/rocker. (A hülye haja alapján... XD) A First Class-nél azon aggódtam, hogy vajon a fiatalok hogyan hozzák majd Xaviert és Magnetót, ez kitűnően sikerült, erre most elkezdik őket szétbarmolni?
Nekem meg pont ezért nem tetszett az új Superman, mert azt hittem, hogy komoly lesz és kicsit rámennek jobban arra, hogyan is vált az emberiség megmentőjévé. Ehhez képest bedobtak néhány random emós jelenetet, meg gyerekkori emlékeket (amiket nem mellesleg már a Smallville is bemutatott), majd jött a zúzás, amit nem egészen így képzeltem el. A Kriptonon játszódó jelenetekről nem is beszélve, ez az Avatar setting kicsit kilógott nekem a képből. ^^" És hol volt a kriptonit? o.O Tudtommal anélkül sebezhetetlenek, tehát még egymást sem tudják megölni. Bár abban igazad van, hogy Superman esetében pont a menő énjére bukok, aki mosolyogva menti meg a világot, napi rutinként kezelve. Állítólag terveznek egy Justice League filmet, hasonló módon, mint az Avengers esetében, ezért is újítják fel a DC szuperhősös filmeket.
Remélem a fiatalabb Charles csak kicsit lesz emós, aztán szépen helyrerázzák és visszatér az örök optimizmusa.
Titkos írta:Ja, volt is, aki azt írta, hogy: "The Wolverine - Introducing the X-men". :-P Illetve volt egy másik vélemény is, aki meg azzal érvelt, hogy ahhoz képest, hogy hány mutáns van az X-men világában, hány külön történet és hogy elvileg ez két szemben álló mutáns csapat harcáról szólna, újabban mintha nagyon elmentünk volna ilyen "Wolverine és baráti köre" stílus felé. Őszintén megmondom, nekem egyszerűen már unalmas volt, hogy azt láttam, hogy megint előhozakodnak még Stormmal, meg a többiekkel is. ^^"
Na igen, ez meg a másik, amiért harapni tudok. Annyi karaktert lehetne még előszedni és messzire se kéne menni. Az Új Mutánsokat még nagyon fel se használták, az X-men 2-ben szerepelt egy rövid időre Jubilee, de utána őt sem láttuk. Pedig rajta kívül ott van Wolfsbane, Magma, Boom Boom, Sunspot, Electro és még napestig folytathatnám a felsorolást. Ezért is örültem, amikor a First Class kapcsán bejelentették, hogy Emma Frost is szerepelni fog a filmben. (Az már egy más kérdés, hogy nekem kicsit csalódás volt a karaktere és a színésznőt sem találtam megfelelőnek a szerepére. Az X-men Origins: Wolverine-ben sokkal szebb színésznő játszotta és a gyémántbőr képességét is jobban megcsinálták.)
Titkos írta:Apropó, nem olyan régen valamelyik topicban linkelte ide valaki azt a zseniális Sentineles teasert, ami úgy volt megcsinálja, mint egy mai netes reklám. Az is ennek a filmnek volt a promója? Mert a trailerrel ellentétben az baromi ütős és hangulatos volt.
Igen, az én linkeltem és szerintem is nagyon jó. Jaja, az is egy hivatalos promó volt, megteremtették a hangulatot, amit vártam: "Nyugi gyerekek, biztonságban vagytok, de egyébként bazi nagy robotok figyelnek mindenhonnan!"
Titkos írta:Kedvenc Wolverine jelenetem eddig az összes filmből. XD Nem mellesleg az egész moziterem hangosan röhögött. :lol:
Gyorsan meg is kellett néznem azt a jelenetet. XD Egyébként nekem pont azért tetszett a First Class, mert a karakterekkel remekül bántak az új színészek, szóval tényleg elhittem, hogy ők a kezdet. Ráadásul még pakoltak bele ilyen comic relief jeleneteket is. :D Az se volt semmi, amikor gyakoroltak, hogy jobban tudják használni a képességeiket. XD
Titkos írta:Ja igen, ez viszont jónak néz ki! :D Tetszik, hogy a "gonosz" is egy hercegnő, aki ráadásul a testvére és elvileg annyira nem is gonosz. (Plusz a csaj kb. Jack Frost női verziója, Az öt legenda című Dreamworks rajzfilmből, mármint a képessége alapján... XD) Ahhoz képest, hogy kissé szkeptikus voltam, hogy mit akarnak kihozni a hóhercegnő meséjéből, a trailer óta nem aggódom. A "jólányt" meg ezúttal mintha úgy akarnák talpraesettre csinálni, hogy közben azért nem villog a feje fölött folyamatosan egy "FEMINISTA VAGYOK!" tábla, ami a Meridánál néha azért zavaró volt. ^^"
Egy másik trailerből pedig kiderült, hogy nem is nagyon tudja irányítani ezt a fagyasztó képességét és még titkolja is az emberek előtt. Ez már nálam plusz pont, ahogy az is, hogy a fiú ezúttal nem daliás herceg, hanem egyszerű ember. Olaf, a hóember pedig igazi comic relief karakter, de van egy olyan érzésem, hogy több is lesz benne. Amúgy engem már a teaser meggyőzött, van 10-szer visszanéztem és már majdnem ledőltem a székről a röhögéstől. :lol:
Kép
Válasz küldése