Offtopic

Minden, ami nem illik máshova. A szabályok itt is érvényesek.
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Ühüm, én is UPC-s vagyok. Nagyon szeretem őket... ^^'

Egyébként nálam a Facebook is szenved, nem minden képet jelenít meg. Reméljük nem szándékos a dolog, hanem csak elb@sztak valamit... szokás szerint.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Tudom, hogy ez nem vigasztal titeket, de nem ti vagytok az egyetlenek, kb. majdnem hetente látok valamelyik ismerősömtől egy UPC-anyázást, valami iszonyú gány a netjük.
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Nem, ez most országos szintű probléma volt, még az Origón is írtak róla. Mondjuk azóta nálam már újra jó a net. Állítólag nem az ő hibájuk volt, de hiszi a piszi...

A UPC egyébként úgy sz@r, ahogy van, de sajnos nálunk nincs más alternatíva. Már úgy vártuk a Digit, mint a messiást, de aztán leálltak a kábelezéssel, és ebbe a városrészbe (ami egyébként a belváros, LOL) sose értek el. :(
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

HVG találtam nektek ezt kis szösszenetet az UPC újabb csodájáról.

http://hvg.hu/tudomany/20131102_A_UPC_n ... rentoldala
http://hvg.hu/tudomany/20131102_Az_UPC_ ... internetet
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Azért a T-Home-mal nekem is meg szokott gyűlni a bajom, úgyhogy maximálisan együtt tudok érezni mindenkivel. Nálam annyival rosszabb a helyzet, ha valami nagy gebasz van a központban, akkor se internet, se telefon, se tv, köszönhetően annak, hogy egy modemről jön mindhárom szolgáltatás. :hammer:
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Rui-chan írta:..., akkor se internet, se telefon, se tv, köszönhetően annak, hogy egy modemről jön mindhárom szolgáltatás. :hammer:
Most már nálunk is ez a helyzet, szerencsére a telefon és a TV már nem létfontosságú.
Kép
Avatar
Mariko
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2362
Csatlakozott: 2006.11.25. 10:48
Nem:
Tartózkodási hely: Sound Horizon Kingdom
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Mariko »

Rui-chan írta:Nálam annyival rosszabb a helyzet, ha valami nagy gebasz van a központban, akkor se internet, se telefon, se tv, köszönhetően annak, hogy egy modemről jön mindhárom szolgáltatás. :hammer:
Nincs vezetékes telefonunk, de a TV és az internet nálunk is egy helyről jön, és volt is rá már példa, hogy együtt szálltak el. ^^'
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

``Fájdalommal kellett feldolgoznom azon adatokat ,hogy a jelenlétem tökéletesen elhanyagolható a jelenlévő humánok számára.˛˛ :/

(Szóljatok nyugodtan ha nem kedveltek.)
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Huh? ::jhuh::

A Nudist Beach minden tagjára szükség van a fórumon. :vigyor: (Csak hogy jelenlegi példát hozzak.)
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6177
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ezt most én sem értem, honnan jött...
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Hölgyeim és uraim. Nem tudom, hogy hogyan lehetett enélkül eddig teljes az életünk. De most itt van. 2 percnyi Internet Explorer-tan anime.
http://www.youtube.com/watch?v=BHTUlF7N ... r_embedded
Kép
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

oké..ez király:D amugy dA-n is találni elvétve ilyen twitter meg Chorme és hasonlókról emberi fanartokat, és meg kell hogy mondjam jól tükrözik a programok természetét. http://www.deviantart.com/morelikethis/396947011
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

Erre jön valaki? nincs kivel mennem:((( https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Múltkor átdübörögtem a fórumon is mintha több komment lett volna mint most...
Hakuma Riyuichi írta:Erre jön valaki? nincs kivel mennem:((( https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
Emmeg mi a szösz? ::^_^::
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Én se sokat voltam mostanában fórumon, de mással voltam elfoglalva, meg témába vágó mondanivalóm sem volt.
Most is csak annyi, hogy:
Ránéztem az egyik piperecuccomra, amire azt volt írva, hogy "cooling lotion" én meg azt olvastam, hogy "cooling lolicon". :o_O:
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

To im: ez koncert:D Miyavi magyarba jön és nem tudok senkit elrángatni:P

Félreolvasásokat ne is mondjátok... viccesek az angolóráim, mióta az egyik legperverzebb haverom mellett ülök:D Bocs.. kettő legperverzebb, mert ezek már osztódnak-.-
példának okáért anual helyet.. szerintem találjátok ki :D
MEg amikor az egész órát végigalvó fiú csoporttársam hzzászól a tinédzserek kapcsolatai témához: I can have a boyfrind?! :o - ezzel a fejjel... közötük vele, hogy most így is szeretjük, de a tanár előtt ne hangoztassa:D

amugy szervezett már valaki színdarabot? ha igen mesélje már el milyen volt? én megszenvedek vele-.-
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Nálam nem koncert jön be, hanem Sailor Moon X Free! fanart.
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: paTKany »

JimRaynor írta:Múltkor átdübörögtem a fórumon is mintha több komment lett volna mint most...
Ontopik nem maradhat az OFFban.
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

A mordályos nyul írta:Én se sokat voltam mostanában fórumon, de mással voltam elfoglalva, meg témába vágó mondanivalóm sem volt.
Te is elrendezed egy hmm hmm erre jártammal? ::^_^:: (mostanság egyszerűen nem tudok én se mit beírni ide)
Hakuma Riyuichi írta:To im: ez koncert:D Miyavi magyarba jön és nem tudok senkit elrángatni:P
Ez nekem csajos műsornak tűnik olyasmire komolyan le kéne fizetned valamivel ,hogy hajlandó legyek a közelébe menni. :D
paTKany írta: Ontopik nem maradhat az OFFban.
Derék pateszunk is inaktív állapotban van mostanság? (csak akkor látlak téged is ha moderálsz valamit)
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

Veszünk sört, bámuljuk a csajokat és veszünk mégegysört, közben jó zenék mennek. Ez így már elég pasis program? :D
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

JimRaynor írta: Te is elrendezed egy hmm hmm erre jártammal? ::^_^:: (mostanság egyszerűen nem tudok én se mit beírni ide)
Két hét múlva nyelvvizsga (jajjnekem), utána talán többször lesz alkalmam erre kanyarodni. De animézni tuti. :D
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

SOk sikert a vizsgához! :thumb: milyen nyelvből mész?
A répától be lehet tépni?- nem költői kérdés csak épelméjűségemet próbálom bizonygatni magamnak. Mert az tény, hogy a gumicukor kávé kombónak vannak hatásai, de a répa az nem akkora cukortartalom...
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Köszi! :) Japán N2. De azzal nyugtatom magam, hogy még van 2 hét...
Ankival fejlesztem a szókincsemet, de lehet, hogy jobban jár az ember, ha saját maga által összeállított szókártyákat használ, mert legalább van mihez kötni a szavakat. Így meg hiába vacakolok a nyelvvizsgára felkészítő könyvből mások által felépített paklival, ha az angol megfelelők között van szinoníma, akkor nem fog a megfelelő japán szó eszembe jutni. (Meg kéne nézni, hogy egyirányú vagy kétirányú a gyakorlás. Ha az előbbi, akkor az angolról indítóakat le kéne tiltani. Ha az utóbbi, akkor szivacs.)

Attól függ, milyen répa, honnan származik, illetve mivel kezelted fogyasztás előtt.
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

Nekem is csak másodszorra sikerült az írásbeli anggol (1százalékkal-.) a szóbeli király volt, 80al elsőre, ajapán az más kategória azért, meg sokkal nehezebb is gondolom, de a szókártyák használatával okosan döntöttél- én se tudok tanulni, csakha leírom és kötöm vmi hülyeséghez a szavakat.

Kresz vizsgázni megy valaki mostanában? VAgy volt? Én dec 10én megyek és pöttyet fosok tőle, mert nekem nehéz ez a több mint 2000kérdés.. nem tudok ennyi mindent bemagolni:P másképp meg nem igazán jegyzem meg.. idegesítő
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Válasz küldése