Viccek

Minden, ami nem illik máshova. A szabályok itt is érvényesek.
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Nem nézek annyi Elders react-ot, mint amennyire jók! :shock:
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Azt nem értem miért van ez a Viccek témába linkelve, Mordályos.

Én végignéztem a videót aminek a végén még halálhír is van. Szerintem nem vicces. Sőt.
Nagyon tetszettek a vélemények benne, főleg a nőé aki a cenzúráról beszélt.

Miért nem tudtam én arról, hogy létezik Elders React... persze maga a műsor fel van karikatúrázva, de ha véletlenül bevágnak egy egy ehhez hasonló okosságot, faith restored és már megérte végignézni az x perces videót.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Az egész "React" sorozat könnyű hangvételű, és szándékosan reagáltatnak olyan csoportokat, akiktől vicces reakciót remélnek. És szerintem a reakciójuk, meg ahogy felolvasták azokat a részleteket, vicces volt. Nyilván nem a halálhírt gondoltam viccesnek, de sajnos ezen a csatornán ez (érthető okokból) nem ritka. :( Sajnálom, ha negatívan hatott rád a dolog. :(
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Aki kedveli a Happy Tree Friends-re jellemző naturálisan véres és éjsötéten fekete humort, valamint a híresebb konzolkarikkal is tisztában van úgy-ahogy, annak melegen ajánlom ezt a videót. :D

Aztán: Ha már játékpisztolyozol, csináld rendesen, különben semmi értelme. :D

Ezután következzen egy igazi művészi élmény.

Végezetül pedig a videóvágás mestere. :D
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Titkos írta:Aztán: Ha már játékpisztolyozol, csináld rendesen, különben semmi értelme. :D

Végezetül pedig a videóvágás mestere. :D
Ezt a kettőt már jól ismerem, Jakker mutatta meg nekem, amikor fölfedezte őket. :D Ez a videóvágós nagyon kemény.

Honest Trailers sorozat nagy kedvencem, de eddig csak egy volt képes elérni azt, hogy megállítsam közben, mert a röhögéstől alig kaptam levegőt. Ez pedig nem más, mint a 300 előzetese. :lol: A második befutó pedig a Hobbit lett. XD (Egyébként nekem nem volt különösebb bajom a filmmel, de teljesen betalált a közepébe.)
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Rui-chan írta:Honest Trailers sorozat nagy kedvencem, de eddig csak egy volt képes elérni azt, hogy megállítsam közben, mert a röhögéstől alig kaptam levegőt. Ez pedig nem más, mint a 300 előzetese. :lol: A második befutó pedig a Hobbit lett. XD (Egyébként nekem nem volt különösebb bajom a filmmel, de teljesen betalált a közepébe.)
Őket én is bírom. :D És bocs mindenkitől, ha linkeltem már (bár ebbe a topicba talán még nem XD), de nekem meg a WoW-os volt eddig a kedvencem. XDDDD Ebben is sikeresen megragadták a lényeget. :lol: ("You know, I'm not addicted! I've only been playing for like...OH NO! O__O" OH YES! XDDDD)

Ja és nem akarok hülyeséget mondani, de mintha nemrég láttam volna valamelyik frissebb videójuk végén, hogy elvileg rajzfilmekből is készülnek ilyeneket csinálni a jövőben. :D Követelem a My Little Pony-t! :lol: (Már látom magam előtt: "Egy rajzfilm, aminek a célközönsége a nyolc éves lányok, a hardcore fanjai pedig a huszonnyolc éves férfiak..." XDDDDDD)
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Titkos: Nem biztos ,hogy a MLP nem gázolnák át minden máson is. :) Wow-os vidijük is marha jó volt. ^^



http://i129.photobucket.com/albums/p203 ... AKAAAJ.jpg
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

^Jaj! XD

Hoztam egy ilyet, kicsit talán fárasztó. :vigyor:
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Nem tudom, rajtam kívül van-e itt még olyan, aki egyszerre Doctor Who és Warcraft fan, de ez valami zseniális lett! XDDDDDDDDD
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

A mordályos nyul írta:Like a boss
Wow nem semmi bár az durvább lett volna ha valami ki nem mondott szövetség lenne a két faj között. :D

Snowboard varjú esetleg valaki ?

https://www.youtube.com/watch?v=3dWw9GL ... u&index=17
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

ViharTáncos írta:
A mordályos nyul írta:Like a boss
Wow nem semmi bár az durvább lett volna ha valami ki nem mondott szövetség lenne a két faj között. :D
Én a fejemben "alászinkronizált" párbeszédükön röhögök, ami ismétlődik, akárhányszor ránézek a képre. XD

Menyét: Átharapom a torkod, ha nem teszel le!

Harkály: Márpedig nem foglak lerakni, amíg így fenyegetőzöl!

:lol:
ViharTáncos írta:Snowboard varjú esetleg valaki ?

https://www.youtube.com/watch?v=3dWw9GL ... u&index=17
Ezt asszem még akkor láttam először, amikor friss volt, viszont még mindig rulez. :thumb:
Kép
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Ez ugyan nem vicc, mert egyik madár végül nem bírta a sokkot, de a linkjeitek eszembe juttatták. Óriási! (már csak azért is, mert mindkét madár szépséges, de a dolmányos varjú az, amit kvázi körbe is fanolok. XD
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Most ezen röhögök már egy jó ideje. :lol:
Kép Kép

A Doctor Who-ból van egyébként.
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Még mindig a menyét esete a WoodpeckAir-rel :D persze, miután találkozott az internettel.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Rui-chan írta:Most ezen röhögök már egy jó ideje. :lol:
Ja, anno már tumblr-en egy ismerősöm szintén belefutott. XD Többek között az ilyen jelenetek nyugtattak meg amúgy, hogy szerintem a régit is simán fogom annyira bírni, mint az újat. XD A Classicból ugyanis én relatíve kevés részt láttam eddig, viszont mivel a "New Who"-t is főleg a poénok miatt nézem, ezért ha ezek a régiben is jelen voltak, akkor valszeg nem lesz vele sok bajom. :) (Ugye a régit szokás oltani a kétfilléres büdzséje miatt, de ha a párbeszédek/karik a helyükön lesznek, engem pont nem fog érdekelni, hogy láthatóan gumiból van a szörny, meg ilyesmi. XD)
A mordályos nyul írta:Még mindig a menyét esete a WoodpeckAir-rel :D persze, miután találkozott az internettel.
Ezt meg pont tegnap láttam, jó hamar felkapták. Amúgy volt 1-2 jól sikerült darab (pl. pont ez a Putyinos, vagy annak a kiegészítése, amikor mögé raktak még pár híres "lovast", pl. Gandalfot egy sason, meg ilyenek... XD), viszont a legtöbbel úgy voltam, hogy inkább lerontották az eredeti kép awesomeságát, mint hozzátettek valamit. ^^" Szal kicsit mint a trollface-divat, amikor érzed, hogy a kép önmagában is poénos lenne, de azért még pluszba rá kell dobniuk azt a lerágott csont emblematikus fejet, mert sokan már csak akkor képesek röhögni egy poénon .^^" Plusz erről beugrott, hogy ezek a mémek lassan olyanok lesznek, mint 1-1 sikeres cég: ha talál valamit, ami éppen népszerű, gyorsan rányomja a saját brandjét, mert nehogy már pont ő ne profitáljon a buliból. Erről a harkályosról is ez ugrott be, hogy "Emberek, egy menyét lovagol egy harkályon, ez nem eléggé király? :D", aztán gyorsan megkaptam az internettől a választ, hogy "Nem, rá kell még pakolnunk egy Nicholas Cage fejet, egy trollface-t, meg egy...", mire én: "Oké, mit is vártam... :dirr: " (Jó példa erre a kék-fekete ruhás kép, ahol csak gyorsan rányomtak egy két nappal korábbi népszerű mémet egy aktuálisra, de amúgy az egésznek nulla értelme van.)
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

A kék ruhásnak pont az az értelme, hogy két napja még "mindenki" azért volt oda ( :hammer: ), de az most már senkit nem érdekel, hisz itt a menyét. Ami egy hét múlva szintén hasonló sorsra jut.
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Szeretem a nőket csak nem értem őket . :D

http://9gag.com/gag/aLP0BYv
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

ez offenzív :D de igaz... az ciki hogy én a 'His diary' kategóriába tartozom? :D
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Armin Doyle írta:ez offenzív :D de igaz... az ciki hogy én a 'His diary' kategóriába tartozom? :D
Her diary néha én is írhatnám :D amikor nem vagyok biztos dolgomban, szóval nem igazán életszerű ez. Ahogy vannak feminim pasik úgy vannak sovinim nők is meg rengeteg átmenet...
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

én meg cyborg vagyok :D
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

én meg egy mosómedve puskával ::^_^::
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

fut a sailor moon, hamarosan uj Dragon Ball Z movie, meg Digimon Adventure sorozat... What year is it? ::jcrazy::
Kép
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Haha, ráadásul a DB Kai vége is épp fut még... (meg lesz Saint Seiya, meg Lupin, meg etc-etc.... szóval...) Mindegy, bármilyen lesz is, részemről az új DB film nagyon várós. :D Már szabályosan meghülyültem a nagy lelkesedésemtől. :hammer:
(Nyomatják is a marketinget rendesen, naponta követem a cuccait..XDXD Áhh ezek a reklámvidik is pont a topicba passzolnak! ;) )
Válasz küldése