Offtopic

Minden, ami nem illik máshova. A szabályok itt is érvényesek.
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

Megkértem drága adminunkat, irja at nekem, mert a régit mar sehol nem hasznalom. Ezen a néven találtok meg dA-n, tumrln, Facebookon.. Meg ugy mindenhol. :)
Jo sok mindenről maradtam le.. Hiányoztak Titkos kilométeres posztjai :D
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Üdvözletem itt is :vigyor:
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Armin Doyle írta:Megkértem drága adminunkat, irja at nekem, mert a régit mar sehol nem hasznalom. Ezen a néven találtok meg dA-n, tumrln, Facebookon.. Meg ugy mindenhol. :)
Amúgy jó lesz ez, lelki szemeim előtt egyből megjelent egy Sherlock sapkás/ruhás Armin Arlert. :lol: (Még passzol is, ugye ő volt az egyik legokosabb a bandából. XD)
Armin Doyle írta:Jo sok mindenről maradtam le.. Hiányoztak Titkos kilométeres posztjai :D
:lol:
Kép
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

Bármily meglepo, az Armin nevet meg az snk előtt kaptam :D egyik haver talata ki, merthogy az olyan uniszex. A Doyle t eltalatad, kedvenc iromtol vettem kölcsön akinek vegre megszereztem a novellaosszesét angolul. *boldog a lelke* és még értem is :D
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Érdekesség. Rákerestem a koreai emotikonokra, és azt mondja:
www.koreanwikiproject.com írta:*_____* : A stale face; used to express disappointment, boredom, or to indicate something was lame or unfunny.
Hátöööö... én ezt még mindig csillogószeműnek látom...
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Titkos »

A mordályos nyul írta:Érdekesség. Rákerestem a koreai emotikonokra, és azt mondja:
www.koreanwikiproject.com írta:*_____* : A stale face; used to express disappointment, boredom, or to indicate something was lame or unfunny.
Hátöööö... én ezt még mindig csillogószeműnek látom...
Lehet összekeverték az emotikonokat és erre gondoltak? -____-
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Nem kizárt. :weh:
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Péter »

Na akkor, kicsit megkésve, de hozzászólok ehhez-ahhoz. =)

Fórum: Sajnos én se nagyon jártam erre mostanában, elsősorban melóhelyi okok miatt (akit esetleg érdekel a story - pofátlan önreklám vége) de azért stalker módban, fel-fel nézegetek, csak belépni, hozzászólni nincs nagyon erőm/kedvem. Az írásra szánt energiáimat, inkább a blogomra "költöm", mert hát csak kéne ott is valamit postolni, hetente legalább egyszer, hogy nem pusztuljon már meg az a szerencsétlen. Amúgy meg ha a gép előtt ülök, akkor inkább animuzok, vagy WoT.

PlayIT: Anno, még a régi PC Gurus időkben, vonzott a gamer tábor, de mára annyira casual gamer lettem, akit amúgy se nagyon hoznak lázba az újabb gamek, hogy max akkor mennék el egy ilyen rendezvényre, ha hívnának. Haverokkal közösen, biztos buli lenne, de én úgy egymagam, sanszosan unnám a dolgot.

Witcher: Ha már feljött az Avatar / aláírás topicban, nem tudom tudtátok e, de készült ebből film és sorozat is, azok viszont, olyanok is lettek. =) Ricz barátom írt róluk, egy rövid kritikát.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Péter írta:Witcher: Ha már feljött az Avatar / aláírás topicban, nem tudom tudtátok e, de készült ebből film és sorozat is, azok viszont, olyanok is lettek. =) Ricz barátom írt róluk, egy rövid kritikát.
A létezésükről tudtam (sőt, ha jól rémlik, SB barátom azt mesélte, hogy a film kvázi a sorozat "összevágásából" született... XD) és én is olyasmiket hallottam a minőségükről, hogy addig boldog a Witcher-fan, amíg nem látta ezeket, viszont sajnos vagyok akkora fanja az egész franchisenak, hogy nagy valószínűséggel minimum a filmet végig fogom szenvedni, akármilyen rossz is. ^^" Egyszerűen látni akarom ezeket a karaktereket "élőben", mozgás közben, érted... :) Plusz ha a távoli jövőben Hollywood ebből is csinálna egy saját verziót (kb. 1% rá az esély, de ahogy egyre inkább fogynak kifelé az ötletekből, sosem lehet tudni, mit halásznak elő következőnek... XD), kíváncsi lennék, hogy melyik lenne a rosszabb. XD Szóval lehet, hogy a lengyel eredeti egy alacsony költségvetésű, gagyi izé, viszont nem is egyszer előfordult már, hogy ha az amcsik nyúltak valami más kultúrkörből származó darabhoz (lásd az anime adaptációikat XD), azok még annyira sem lettek jók, mint a "hazai termékek", hiába a big budget. :D A kritika linkjét meg köszi, el fogom olvasni, igazából mindig is érdekelt, hogy azon kívül, hogy "nem valami jó", pontosan mik is vannak benne, amik kiakasztják a fanokat. (Már csak azért is, mert a képek alapján legalább a színészek/dizájn rendben volt, legalábbis nem értük el azt a Dragonball Evolution szintet, hogy "Micsoda? EZ Goku? O_O Ez meg Bulma??? Jesszus...")
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Péter írta:
PlayIT: Anno, még a régi PC Gurus időkben, vonzott a gamer tábor, de mára annyira casual gamer lettem, akit amúgy se nagyon hoznak lázba az újabb gamek, hogy max akkor mennék el egy ilyen rendezvényre, ha hívnának. Haverokkal közösen, biztos buli lenne, de én úgy egymagam, sanszosan unnám a dolgot.

Witcher: Ha már feljött az Avatar / aláírás topicban, nem tudom tudtátok e, de készült ebből film és sorozat is, azok viszont, olyanok is lettek. =) Ricz barátom írt róluk, egy rövid kritikát.

PlayIT: Szerintem Petya korral kinőjük a kockaságot jobbára hétvégente van nekem is csak időm ,de akkor is jobbára vasárnap pár óra késő estig fent lenni meg ki van zárva mert az alvás fontosabb. ::^_^:: (Amm amúgy bocsi a múltkoriért igaz volt amit írtál csak elég göthös és ideges kedvem volt megvalszeg csak te meg én ismerjük jól a kotort innen szal még felesleges is)

Witcher: Na ez új info ha mást nem a kritikának majd utána olvasok....
Titkos javallatára az első kötet beszerezve remélem lesz egy kis életenergiám és nem 1 hónapig tart majd mire a végére érek.
Avatar
Péter
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 787
Csatlakozott: 2010.07.17. 14:29
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Péter »

ViharTáncos írta:Szerintem Petya korral kinőjük a kockaságot
Lehet benne valami, bár nekem mindig is voltak ilyen korszakaim, amikor valami épp nagyon ment, vagy épp ellenkezőleg, egyszer csak nem volt kedvem vele foglalkozni, aztán később újra lett.

Például az animékkel is szakítottam már egyszer, még 2008-ban (akkor azt gondoltam, végleg), aztán 2010-ben, újra kedvem lett animézni, és ma ott tartok, hogy már közel a 600. De voltam már így filmekkel is. Olyan 2010 körül, teljesen elment tőlük a kedvem, aztán tavaly, egyszer csak újra kedvem lett velük foglalkozni, és egy csomó mindent bepótoltam azóta. (Persze hogy ezeknek, mekkora százaléka érte meg a rá fordított időt, az már egy más téma.)
ViharTáncos írta:jobbára hétvégente van nekem is csak időm ,de akkor is jobbára vasárnap pár óra késő estig fent lenni meg ki van zárva mert az alvás fontosabb. ::^_^::
Hétköznaponként, nekem sincs sok időm, de 1-2 órát azért rá tudok áldozni (ha akarok). Nálam inkább az van, hogy írogatni nincs nagyon erőm, de azért igyekszek magamon erőt venni.
ViharTáncos írta:jAmm amúgy bocsi a múltkoriért igaz volt amit írtál csak elég göthös és ideges kedvem volt megvalszeg csak te meg én ismerjük jól a kotort innen szal még felesleges is)
Spongyát rá, én se vagyok mindig épp korrekt. =)
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Titkos »

ViharTáncos írta:Titkos javallatára az első kötet beszerezve remélem lesz egy kis életenergiám és nem 1 hónapig tart majd mire a végére érek.
Ó, az még olvastatja magát, szerintem hamar túl leszel rajta. :D A második kötet dettó, abban is csak a legelső sztorit éreztem nyögvenyelősnek/szárazabbnak a korábban megszokottakhoz képest, viszont az utána következők bőven hozták a színvonalat. :D Igazából úgy a harmadik kötettől kezd el némileg más lenni az egész sztori/hangulat. Persze nem azt mondom, hogy onnantól élvezhetetlen, vagy bármi, inkább csak azt vettem észre, hogy itt már azért erősen rá kell magam vennem arra, hogy olvassam, haladjak vele, míg a korábbi két kötetnél inkább szünetet tartanom volt nehéz. Vicces egyébként: először sajnáltam, hogy az első kötet nem egy nagy, összefüggő történet, hanem kvázi rövid novellák sorozata. Aztán ezt annyira megszoktam az első kötet végére/második kötet elejére, hogy most meg az a furcsa, hogy végre teljesült a kívánságom és nagy, összefüggő, folytatásos stílusban íródik a sztori. Illetve két konkrét dolog tűnt fel, ami nagy változás az első két kötethez képest:

1. Ami eléggé fáj, hogy jóval kevesebb a poénok száma. Oké, így is volt, hogy többször majdnem hangosan felröhögtem 1-1 fejezeten belül, szóval nem azt mondom, hogy totálisan kiölték a humort a sorozatból (akkor tutira abba is hagynám), viszont érezhető, hogy amíg a korábbi két kötet a darkosabb mondanivaló/háttér előtt mindig meghagyta a könnyedebb/humorosabb vonalat, addig most lassan frankón úgy érzem magam, mintha a Batman: A sötét lovag regényváltozatát olvasnám fantasy-ba oltva. Sötét jóslatok, világvége, egymás ellen forduló fajok, háború, halál, dögvész, stb-stb. Nem tudom, valahogy ez rám már nem igazán tud hatni és mivel nem valami 50 éve íródott fantasyról beszélünk (ráadásul egy olyanról, ami pont több szempontból szembemegy a trendekkel/klisékkel), csodálkozom is, hogy az író a kilencvenes évek végén még eladhatónak érezte ezt. Jó, legalább annak örülök, hogy a bekomorodott sztorit nem keverte össze "harc, harc hátán" stílusú történetvezetéssel (egyelőre jóval többet szövegeltek eddig, mint amennyit harcoltak, legalábbis a korábbi két kötethez képest XD), viszont ha az értelmes mögöttes tartalmat leszámítom, akkor néha frankón úgy éreztem, mintha valami Berserk mangát olvasnék regény változatban. A darkosság megy benne ezerrel, meg "átformálódik a világ", stb-stb., de ennek mintha a humor és valamennyire a szereplők látnák a kárát.

2. Spoilerbe rakom, mert ez már a sztorihoz kötődik: Ezt az egész Ciri-mániát kezdem unni. Nem tartom amúgy rossz karakternek a kiscsajt, de egyébként sem szoktam túlzottan csípni, amikor egy sztori arról szól, hogy "eljő a kiválasztott gyermek, aki majd egyensúlyt hoz az Erőbe!", na most Cirivel ehhez képest pontosan ugyanezt lőtték el. Illetve ha még csak valami kiválasztott lenne, aki néha-néha akciózgat is, de az egész sztori elkezdett ráépülni, az összes szereplő a háttérbe lett szorítva, csak hogy ő több screentime-ot kapjon, stb. Egyik ismerősöm mondta korábban, hogy ő frankón úgy érezte, mintha ez a csaj lenne az író "Mary Sue"-ja és sajnos kezdem érteni, hogy mire gondolt... Pedig mondom, amúgy nem lenne ő egy rossz kari, de annyira túlzásba viszik. Fele ennyit kéne szerepeltetni, cserébe pedig nem csak Geraltot, hanem Yennefert, Kökörcsint és a többi karit is szépen vissza kéne hozni. Ilyen még sosem fordult velem elő, de a harmadik kötet fele körül járva elkezdtem előrelapozni a könyvben, és kerestem az említett karakterek neveit a sorok között, hogy mikor látjuk őket újra. Valahol a könyv utolsó negyedében bukkantam rájuk, bár mivel spoilereket nem akartam, nem láttam pontosan, hogy tényleg fel is tűnnek, vagy csak mások beszélnek róluk és úgy kerül elő a nevük. Triss Merigold lenne még egy egész jó kari, de rajta meg már most látom, hogy a "szerelmi háromszög harmadik, tök felesleges, vesztes" tagjának kell csak. Ebben az egész cuccban van egy nagy adagnyi "hárem anime" feeling és mivel Geralt örökké a "Yennefer route"-ot nyomja, ezért borítékolható, hogy akárhány nőt ír is bele Sapkowski a sztoriba, azok csak a fanboyok miatt kerülnek bele a történetbe, de G aztán tuti nem kezd velük semmit. Mondjuk azért jó, hogy legalább a fanboyokra gondolt az író, mert konkrétan eddig kis túlzással bármelyik másik csajjal inkább hoznám össze hősünket, mint Yenneferrel. Hogy miért, azt Kökörcsin nagyon szépen megfogalmazza majd valahol a második kötetben, de a lényege valami olyasmi, hogy ez a két szereplő külön-külön is hajlamos az emózásra, amikor viszont együtt vannak, akkor rendszerint olyan szép páros önmarcangolást hoznak össze, ami szinte már a "legendás" Bella-Edward duót juttatta néha az eszembe. Ráadásul ahhoz képest, hogy a humorból és a karikból visszább vett az író, ez emóból és a darkból bezzeg nem. Csak most Geralt perpillanat egyedül nyomja a szenvedős monológokat, illetve néha-néha betársul mellé Triss, bár neki a problémáját jóval könnyebb lenne orvosolni: egyszerűen egy jó dugásra vágyik első körben, másodikban pedig arra, hogy G dobja Yenn-t és vele jöjjön össze. Részemről mindkét esetet erősen támogatnám. :D

Na, szóval nem tudom, lehet, hogy kialakul ez még és később jobb/izgalmasabb lesz, vagy pedig cserébe legalább a világ kitágul, jobban ki lesz dolgozva, stb-stb. Szóval még lehet, hogy hosszútávon jobban kifizetődik majd ez a "most egy nagy, összefüggő sztorit írok" húzása az írónak, de egyelőre sajnos még a régi, novellás felállást találom jobbnak/szórakoztatóbbnak. Apropó, ha a harc annyira nem is, viszont a sok mitikus lény, illetve azok különböző legyőzési módjai kissé hiányoznak. Esküszöm, ebből a szempontból meg tiszta X-Akták a cucc. XD Ugye ott is mi volt? Az első 1-2 szezon legtöbb epizódja "monster of the week" volt, vagyis mindig jött valami rejtélyes természetfeletti lény, akinél előbb rá kellett jönniük, hogy egyáltalán micsoda, aztán ártalmatlanítaniuk kellett. Viszont ahogy haladtunk előre a szezonokban, az ilyen jellegű epizódok elkezdtek egyre inkább eltünedezni, helyette jött a lerágott csont "a gonosz UFO-k a Man In Black-el szövetkezve elárulták az egész Földet" klisé és onnantól egy csomó rész arra ment el, hogy UFO-kon, meg fekete ruhás amcsi kormányembereken kívül másról nem is szóltak az epizódok. Sehol nem volt már az ötletes Gumiember, Jersey ördög, stb. Na, mintha a vaják is kezdene elmenne ebbe az irányba. Ugyan, miért foglalkozzunk az olyan ízesen kelet-európai lényekkel, mint strigák, ruszalkák, stb., amikor tízszer annyi fantázia sem kell hozzá, hogy bedobjunk valami olyan random gonosz fantasy birodalmat, mint "Nilfgaard" és onnantól az ő "arctalan" fekete seregük legyen a főgonosz és minden baj forrása? Genius, Tolkien-level writing! (...not!) Még reménykedek persze, hogy lesz pár csavar a sztoriban, meg hogy azért a gonoszok oldaláról is előkerül majd pár érdekesebb kari, ahogy közelebb kerülünk hozzájuk idővel, de egyelőre valahogy az egész Vaják sztorit most jóval laposabbnak-fantáziátlanabbnak érzem, mint mondjuk egy kötettel ezelőtt. És mivel a harmadiknak már csak az utolsó negyede van hátra, ez a kötet már valszeg ilyen marad, de talán a későbbi részekben még bonyolódik majd a sztori. Ajánlani persze így is ajánlom, mivel még mindig bőven megéri olvasni, csak éppen kár, hogy amit anno lerakni alig lehetett, arra most úgy kell magam ösztökélni, hogy folytassam.


Fanboy-kirohanás megvolt, aki olvassa még esetleg innen a regényeket, az nyugodtan írja le, hogy ő hogyan látja a történet alakulását. XD
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Hú Titkos nem semmi egy hsz. vannak megkávéztam míg a fekete rész végére értem. ^^ (fehérbe még nem merek belemenni)
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Úúúúú, most láttam, hogy jön Lindsey Stirling Magyarországra koncertezni! ::jthrill:: Lehet el kéne menni, még sosem voltam koncerten. (A Mondo által szervezetteken se, mert szombaton a nap végére hulla fáradt voltam és nem tudtam ottmaradni.)
Kép
Avatar
Armin Doyle
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2010.07.15. 12:41
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Armin Doyle »

mikor jön? énis kíváncsi lennék rá
"Being considered 'crazy' by those who are still victims of cultural conditioning is a compliment" -Jason Hairston-
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Július 4-én lesz a koncert.
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Kép
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Well...

Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Nem rég láttam :)

Egész jól sikerült grat!
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Nem az enyémek :drop:
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Az érzés, amikor kedd óta arra vársz, hogy az egyik aktuális kedvenc sorozatod új részét végre megnézhesd és amikor végre odajutsz csütörtök késő délután, hogy most már van rá időd, akkor tudod meg, hogy igazából ezen a héten pont nincs új rész. Megfizethetetlen. :dirr:

De hogy ne ilyen negatívan záruljon a post: tök jó, hogy most már van, aki subbolja az Óz, illetve Múmin animéket. :D Igaz, hogy előbbit ilyen "fél év / epizód", utóbbit meg "2-3 hónap / epizód" sebességgel, de eddig ez sem volt. :D Mire unokám lesz, végig is tudom majd mindkettőt nézni! :lol:

Ja és utólag is Boldog Húsvétot mindenkinek! :D (Azokra a Madokás tojásokra kapásból azt hittem én is, hogy nem csak egy random kép, hanem alvaro személyesen készítette őket. XD)
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Kép
Avatar
Shirosaki
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2013.11.24. 04:03

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Shirosaki »

Nem tudom, hogy viszonyultok a Man at Armshoz, de itt az egyik munkájuk, ami nekem nagyon tetszett:

https://youtu.be/nFGxk2aUBFQ

Amúgy meg reggel, mikor bambultam ki a busz ablakán, érdekes dolgot vettem észre a mellém soroló kisbusz oldalán. Kiderült, hogy a szállítmányozási cég, aki üzemelteti érdekes módon megegyező néven fut, mint a híres animestúdió.

A weboldaluik: http://ghibli.hu/
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Mennyire vagyok ezzel az információval lemaradva a világtól: A Crunchyroll hazánkba is streamel legálisan animét.
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Megnyugtatlak, nem te voltál az utolsó, aki megtudta. O_O Wow!
Válasz küldése