Újoncok / bemutatkozások

Szabályzat, segítségnyújtás, a fórummal kapcsolatos témák.
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Mindig olyan furák ezek a névváltások. :D Szerintem megszokásból néha még fogok rád Jim-ként hivatkozni, majd igyekszem odafigyelni.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Bius: Üdv nálunk, érezd jól magad! :)

Jim/ViharTáncos: Amúgy ennek van valami köze ahhoz, hogy a Blizzard most készülő játéka a "Heroes of the Storm" néven fut, vagy csak véletlen egybeesés? :vigyor: (Mert a "Jim" meg ugye a StarCraftból volt. XD) És igen, tudom, hogy a hero nem táncost jelent, de akkor is meg kellett kérdeznem. XD
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Rui-chan írta:Mindig olyan furák ezek a névváltások. :D Szerintem megszokásból néha még fogok rád Jim-ként hivatkozni, majd igyekszem odafigyelni.
Aoi-sok úgy hívnak ahogy szeretnének ezt az elő jogot fenntartóm nektek. ^^
Titkos írta:
Jim/ViharTáncos: Amúgy ennek van valami köze ahhoz, hogy a Blizzard most készülő játéka a "Heroes of the Storm" néven fut, vagy csak véletlen egybeesés? :vigyor: (Mert a "Jim" meg ugye a StarCraftból volt. XD) És igen, tudom, hogy a hero nem táncost jelent, de akkor is meg kellett kérdeznem. XD
Nem egészen ez egy Malaza név egész pontosan a Steven Erikson: Malazai bukottak könyvének regéje sorozat rajongója vagyok régóta. (Olyan mint a trónok harca csak sokkal több benne a mágia) A malaza birodalmi mágusoknak a nevei ilyenek pl: Szélfogó, Éjsötét, Sokfürt stb.... Szóval fogtam és kreáltam egyet magamnak és azóta hozzám nőt a név a Jim-el ellentétben a neten így csak egy van belőlem nem pedig ezer (rettenetes kavaródást tud okozni ha belefutsz egy névrokonba :D)
Avatar
Umaitachi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2014.01.31. 21:40
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Vajon hol...
Kapcsolat:

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Umaitachi »

Üdv mindenkinek!

Unatkoztam, így regeltem ide. Néha kényszerem van véleményt nyilvánítani, de blogposztnak az rövid lenne, meg hát az magamban unalmas, így itt vagyok.
Néhányan talán ismernek, de ígérem nem leszek túl radikális, ez nem az a hely. Amúgy is szeretek fórumozni, csak régen volt már olyan hely, ahol normálisan lehetett ezt űzni. (Nem, az a "másik" minden, csak nem normális.)
Magamról: Lássuk... lassan meglesz a harmadik X, és ami még fontos, hogy eléggé anonim módon közlekedek a neten.
Úgyhogy ez ennyi is volt, de azért a kérdésekre válaszolok.
Ja igen, még valami. Nyugodtan lehet Umának hívni, úgy egyszerűbb.

(Ejj, de rég láttam ilyen emotikonokat. ::japtoun:: )
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Üdv nálunk, Uma! :)
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Uma, AA-n is fent vagy? Mert ismerős a név és avatar kombó. Az élet nem túl virágzó errefelé, de szívesen látjuk az új tagokat. ::jeye::
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Ahogy a fentiek írták, üdv nálunk, hasonló mód öreg animések között XD
Kép
Avatar
Umaitachi
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2014.01.31. 21:40
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Vajon hol...
Kapcsolat:

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Umaitachi »

Köszi.
Rui-chan, igen, ott is ugyanezzel a névvel és avával vagyok. Csak ott már nincs okom aktívnak lenni. Itt másnak tűnik a légkör, azért is regeltem.
Avatar
balaaz
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009.01.02. 13:57
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: balaaz »

No igen Uma, a blogodon nem vagy túl aktív.:) Azért az poén volt, amikor egy időben téged hozott a Gugli első helyen az "AA"-keresőszóra.xD Itt Aoi-n az a jó, hogy nem szédülsz bele a sok új posztba.xD Én még az ANN-fórumot gondoltam bevizsgálni, de mostanában túlságosan leköt a blogolás újdonsült varázsa.
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Rui-chan írta:...Az élet nem túl virágzó errefelé
Na igen, de én se szólok túl sokat, szóval ne is panaszkodjak :lol:

De legalább nincs tele trollkodással meg egymás gyepálásával. Nyugis hely.
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Hát nincs valami nagy tülekedés azt meg kell hagyni ,viszont véleményt kifejteni talán itt lehet a legjobban,

És bár az Aoi lassú a posztok mindig érkeznek csak nem szőnyegbombázás szerűen, ráérős bagázs vagyunk. :D
Avatar
Mittyke
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2012.07.14. 12:51
Nem:
Tartózkodási hely: Internet csodálatos világa~!

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Mittyke »

Heló!
Én elméletben nem vagyok újonc, hiszen már jó pár éve regisztráltam, de már réges-rég nem jöttem fel, úgyhogy úgy döntöttem írok új bemutatkozást. Remélem nem probléma. ^^
Megváltoztam azóta sok mindenben (legalábbis remélem). (Reményeim szerint) nem vagyok már olyan idegesítő mitugrász kisgyerek. És azóta fórumoztam sokat, nekem akkor ez volt az első fórum amire életemben regisztráltam, és nem igazán tudtam mit kezdeni a kommunikáció számomra új fajtájával. plusz jórészt nem értettem ki miről beszél.
Tehát, én még mindig horror, thriller rajongó vagyok, de közben lett pár új tárgya imádatomnak.
Új például a My Little Pony: Friendship is Magic, amiből leginkább a horror képeket szeretem, és amiből ha minden jól megy horror rajongói képregényt (van egyáltalán ilyen kifejezés...?) fogok rajzolni. ::jsmile::
Megint horrorral kapcsolatos új kedvencem az olyan játékok mint az Ib, Mad Father, Yume Nikki, The Mirror Lied, stb. Egyszer láttam egy képet a Mad Father-ből, azóta ilyeneket töltögetek le a gépemre, és töltöm velük az időmet.
Újabban eljárok a Conokra is. Néhányan láthattátok múlt nyáron a Kagamine Rin cosplayemet, ami ugyan nem sikerült túl jól, de azért még boldogan viseltem.
Remélem ennyi év inaktivitás után aktív, és kevésbbé idegesítő taggá tudok majd válni. ::jsmile::
"Wings that can't fly have no meaning" Thono (Air)
Avatar
Keelia
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2014.09.23. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: leginkább a gép előtt

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Keelia »

Khm, egy bizonyos valaki célozgatására, khm :D írok egy kis bemutatást magamról, rendesen, nem csak behányva az Offtopicba.

1991-ben születtem egy átlagos tavaszi napon, és szerencsére azóta is sikerült életben maradnom. Részmunkaidős adminisztrátorként dolgozom (első munka, ráadásul 15 percre van gyalog, és jófejek a kollégák, szóval egyelőre megteszi a kevesebb fizu is), a kedvenc színem a sárga, meg amúgyis imádom a színes cuccokat. Ööööö, imádom a művészeteket, bár már nem rajzolok és írok, de régen elég sokat műveltem, egy pár éve sajnos kiveszett belőlem a művészi kedv, de deviantarton kismillió "waccsal" kiélem a szépséges fanartok iránti szeretemet :vigyor: A cosplayt is kedvelem, eddig 2szer sikerült beöltözni, bár egyik ruhát sem én varrtam, de ami késik, nem múlik. Végül is 80 évesen is beöltözhetek valami badass animés öregnek.
Animék terén elég vegyes az ízlésem; nem igazán számít a műfaj, amíg kedvelem az animét. Kedvenceim közé tartozik pl. az Ouran High School Host Club, a Kill la Kill, Steins;Gate, Code Geass, Madoka (túl hosszú a neve), és a Detroit Metal City :D Már nem nézek annyi animét, mint korábban, de azért néha belelesegetek néhányba, ha időm és kedvem van hozzá. És igen, a yaoi az egyik kedvenc műfajom, de nem traktálok vele senkit sem, nem véletlenül rétegműfaj :D
Másik kedvenc elfoglaltságom a videojátékok, és az olvasás. Játékokból az RPG-k a kedvenceim, pl. Skyrim, Witcher, Mass Effect (szívem csücske), illetve nagyon szeretem az RPG Makeres játékokat, amit Magyarországon kb. senki sem ismer xD Könyekből a fantasy-t szeretem, azon belül is a Dragonlance sorozat a kedvencem. De említhetném kedvencnek pl. Agatha Christie-t vagy Jane Austent is.

Najó, ennyi elég is volt :D Amúgy szeretem az egyedüllétet, de ahhoz képest elég barátságosnak gondolom magam, szóval remélem befogadtok kis közösségetekbe, ami eddig igazán szimpatikus ::hehe::
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2075
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Üdv hivatalosan is a fórumon, Keelia!
érezd jól magad továbbra is. : )
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Üdv nálunk! :)
Kép
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Üdv itt!

Cosplay, cosplay... van itt alaposan cosplayes emberkénk, csak most épp messze lakik :D

És igen, nekem is van tervem, több változatban is. Mindig ezek a tervek...
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Üdv, Keelia!
Keelia írta:a kedvenc színem a sárga
Teljesen komolyan azt olvastam, hogy "a kedvenc színészem a sárga" :vigyor:
Keelia írta:nagyon szeretem az RPG Makeres játékokat, amit Magyarországon kb. senki sem ismer xD
A megfelelő topicba kérek szépen ajánlókat! :)
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Légy üdvözölve Keelia
A mordályos nyul írta:A megfelelő topicba kérek szépen ajánlókat! :)
off: Nem megfelelő topikba tettem a múlt héten egy ajánlást
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

bizonyos valaki köszönt itt is :D

Üdv mi nálunk!
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Cruel Angel írta: off: Nem megfelelő topikba tettem a múlt héten egy ajánlást
Láttam, megjegyeztem! :) (Lehet máskor inkább adok rendes visszajelzést róla. Szokatlan ez a hirtelen nagy fórumélet.)
Avatar
Keelia
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2014.09.23. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: leginkább a gép előtt

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Keelia »

To The Moon-t én is csak ajánlani tudom, az RPG Makeres játékok egyik csúcsa :D A legutolsó pár percét kb. végigbőgtem. Ajánlani meg tudok reeeeeengeteget, csak bírja el a fórum :wink:

Köszönöm a köszöntéseket ::jeye::
Avatar
Ryder93
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2015.06.13. 18:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Decs
Kapcsolat:

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Ryder93 »

Sziasztok! Korábban párszor benéztem ide, s láttam milyen béke honol itt, ezért úgy a regisztrálás mellett döntöttem. Ugyan máshol is aktív vagyok, de ott nem olyan jó a "környezet".

21 éves vagyok, egy Tolna megyei faluban, név szerint Decsen élek(nem hinném, hogy bárkinek is mond valamit e név). Jelen pillanatban itthon döglődöm, egészen addig, míg fel nem vesznek a főiskolára. Egészen 5 éves korom óta szeretem az animéket, igaz azóta volt egy 5 éves szünet. 2013 ősze óta kezdtem bele újra az animézésnek, illetve a mangaolvasásnak. Nagy kedvencem a One Piece, de emellett töbek között a Durarara!-t, a Baccano!-t, a Code Geasst és az FMA-t is szeretem. Szeretek biciklizni, olvasni, sportolni, illetve rajzolni és írni. Nagy retrogémernek tartom magam, sokat szoktam olyan régi konzolok játékaival játszani különféle emulátorokon, mint pl. a NES; SNES; Megadrive; Master System; Neo Geo; N64; MSX; GB/GBA; Turbografx16 és a PS1.

Nos, ennyit tudtam magamról összeszedni.
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2527
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Ryder93 írta:egy Tolna megyei faluban, név szerint Decsen élek(nem hinném, hogy bárkinek is mond valamit e név)
Nekem azért eléggé sokatmondó, lévén én is Tolna megyei vagyok.

Üdv itt.
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Kedves Ryder, üdvözlünk a Béke Szigetén! ::hamham::
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2075
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Újoncok / bemutatkozások

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Szervusz, Ryder! :)
Sok sikert a fősulihoz és üdv a fórumon. :)
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Válasz küldése