Offtopic

Minden, ami nem illik máshova. A szabályok itt is érvényesek.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Titkos »

A mordályos nyul írta:
Titkos írta:azért is volt mögötte a nagy "lol" emotikon. :)
Azt nálad azért nehéz belőni, mert kimaxolod az emotikon-lehetőségeket, meg a sok hidden ikszdét. :D
Mondjuk igaz. XD De ez nálam egyébként valahogy úgy van, hogy az "XD"-t kvázi a mondatvégi írásjelek helyett használom, a " :), :D"-t szintén elég random módon dobálom, viszont a " :lol: " már tényleg nagy poént jelöl. XDDD
Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Surci »

Pár napja nem tudok leakadni erről az időutazós témáról... Ill. hogy mennyire nemszeressem ennek a dolognak a párhuzamosuniverzumos megoldását mindenféle animukban-filmekben-bármikben (nem, abban a bizonyos animében sem most vettem észre :D csak most kezdett el zavarni). Tudom hogy a lineáris idővonalon történő időutazás is előhoz egy csomó paradoxont, de ezeket valamiért sokkal jobban meg tudom emészteni mint a másik megoldást, mert

1. itt azt érzem hogy ugyanazokkal a szereplőkkel történnek az események, és nem egy másik világbeli énjükkel
2. Nem tudom racionálisan elfogadni ezt az egész párhuzamos univerzumos dolgot, mert itt is 2 opció lehetséges:
2.1: Eleve párhuzamosan léteztek mindig is a miénk mellett, és az időutazó tulajdonképpen egy másik világba utazott annak egy korábbi időpontjára (ennyi erővel a saját világvonalán is utazhatott volna...), nem pedig magában az időben. Namost ha párhuzamos világból csak egy van, akkor
2.11: az miért PONT úgy néz ki mint a miénk? Minden ugyanúgy megvan benne, a személyek is - de akkor kettőnek kell lennie az időutazóból is, ami oké, ha a sztori el tudja ezt helyezni benne valahogy, vagy valami plot device-al fel tudja oldani az ellentmondást, csak sokszor egyszerűen megmagyaráz(hat)atlanul eltűnik belőle, mer nem kell oda.
2.2: ha több van belőle, netán végtelen számú, és mind egyforma (ha különböznek, akkor még so-so.....de áh...), akkor
2.21: mire megy az idő (vagy inkább dimenzió)utazó, ha megmenti/elsimítja/stb... ezen a világon az adott konfliktust? Mert akkor megmentett egy számára igazából ismeretlen valakit egy számára idegen univerzumban. A saját világában semmi nem változott, ha vissza is tud térni oda.
2.22: mi van a többi, végtelen világvonalon lezajló hasonló esemémnyekkel? Egy univerzumban el van simítva a dolog, yokatta~ És a többi?
3. Amikor maga az időutazás TÉNYE teremt párhuzamos univerzumot. Na ez az, amitől végképp kész vagyok, lévén nem is az időutazó cselekedetei teszik ezt lehetővé, hanem maga az, hogy KÉPES volt visszamenni a múltba. Ergo ha van egy időgépem, és úgy gondolom reggelinél, hogy nem ízlik ez a tea, inkább kávéznék, akkor visszautazok 5 percet mer'megtehetem, akkor eltűntem a már létező univerzumomból, és kilyukadtam egy másikban, ami pont MOST jött létre és pont olyan mint az előző, minden és mindenki megvan benne, de ezáltal egy komplett VILÁGEGYETEM JÖTT LÉTRE GALAXIS-SZUPERHALMAZOKKAL, FEKETE LYUKAKKAL, KVAZÁROKKAL MEG A TÖBBIVEL, SOKMILLIÁRD ÉVES TÖRTÉNELEMMEL a semmiből, csak mert úgy gondoltam hogy nekem nem ízlik reggel a tea? o.O

Direkt nem akarom a fizikai hátterét fejtegetni, mert nem vagyok szakmabeli, csak úgy vulgárpopulárisan vannak meg a legalapabb infók a húrelméletről, kvantummechanikáról, ikerparadoxonról meg hasonlókról (van erre az Aoi-nak saját szakembere :D ), mert a lényeg inkább az, hogyan alkalmazzák ezt az egészet animében-filmben-könyvben. Éppen ezért nem értek egyet ezzel:
Junchi írta:Emberek, ez már MOST több, mint bármi, amit a Boku Dake próbált itt nekünk öszealibizni a téli szezonban.
Nálam meg pont ezért nem. Mert ott Satoru képessége volt egy ki nem fejtett plot device, ami kivágta a párhuzamosok problematikáját. Lassan rájövök arra is, hogy a kóma maga is egy hasonló plot device volt abban a cuccban, de legalább a már ismert szereplőkkel történtek a dolgok, és nem a "másik világbeli" énjükkel. A legjobban még mindig a Kőkapu kezelte ezt,
SPOILER
ott minden világvonal csak egy lehetőség, és akkor realizálódik, ha az adott cselekedetet véghezviszi valaki, mint ahogy törölhető is, és akkor az "opcionális" vonal eltűnik, de végig egyetlen valóság és univerzum marad - ráadásul a végkonklúziója is erre fut ki az egésznek. Szal egy normálisan kitalált plot device-al feloldható ez a dilemma és kiüthetőek a paradoxonok, ami ott Okarin Kőolvasója - és amit a nagyonkedvenc animém nem lépett meg pedig annyira egyszerűen meg lehetne oldani ott is... bár szerencsére a lényegen nem változtat, de majd összeszedem a dolgokat róla a topicjába, úgyse hagy nyugodni, míg nem írok belőle egy értkezést... Túl sok időm van agyalni ilyeneken, látszik hogy nem nekem való ez a mostani munkahely :dirr:


Szal ez a párhuzamos univerzumos dolog számomra akkor okés, ha nincs összefüggésben az időutazással. Ezt most csak úgy le kellett írnom valahová, mielőtt szétmegy a fejem a racionalizálásban :D
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2527
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Holnaptól péntekig nyaraláson leszek, terveim szerint igyekszem az internet világát erre a kis időre teljesen kizárni az életemből, bár laptopot ettől függetlenül viszek. A Chihayafurut például szándékomban áll ott befejezni, mikor épp valami esti punnyadás lenne terítéken, amit össze lehet kötni akár animézéssel/filmezéssel.

Addig is tartsátok a frontot. :3
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2527
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Junchi »

^Nem szeretnék nagyon "spoilerezni" a véleményemmel kapcsolatban, de igencsak nehéz palástolni a lelkesedésemet, pláne itt a második évad kapcsán. :3 Shinobu meg ennivaló.
Surci írta:Egyébként pedig kellemes pihenést!
Köszi. :D
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

weingartia írta:főleg onnantól h izmos négerek jelennek meg a medencénél. XD
Nekem ez így elég mélynek hangzik XDDD
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Öhm... Adblock?
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Surci »

A mordályos nyul írta:Öhm... Adblock?
Van olyan oldal, amelyik eleve be sem enged, amíg az AdBlock-ot ki nem kapcsolod. De ezután is marad még egy rakat dolog ami zavar: várni kell, háttérszín, stb... Túlzottan megszoktam már a gépről olvasást. És most nem megyek bele hogy az új AcdSee verziók miért nem megfelelőek, mert azokkal is próbákoztam, de nem tudom úgy beállítani őket, hogy normálisan jelenítse meg az adott oldalt. Igen, ilyen igényeim is vannak, hogy ne Fit for screen legyen, hanem az alapfelbontás, a space-el tudjak váltani a kövi képre, aminek a felső része jelenjen meg a váltás után és a lefelé nyíllal tudjak navigálni a kép az aljára, ha végeztem a felső panelok elolvasásával. Ez utóbbi kettőt soha nem tudtam beállítani. Biztos bénák vagyunk, de haverjaimnak se sikerült, akárkit kértem meg hogy nézzen rá. Máshogy meg egyszerűen idegesít. 10 évig olvastam így mangát, megszoktam.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Oh, értem, az úgy nem jó. :(
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Surci »

Titkos írta:Surcival ellentétben én annál lustább vagyok, hogy Aoisok MAL listáját stalkerkedjem napi/heti szinten, aztán számonkérjem rajtuk, hogy épp miről írjanak. :lol:
Heti 1x végigkattogom az ismerőseim listáját, hátha épp tolnak olyasmit, amit én is szeretek/érdekelni fog róla a véleményük, különösen ha tudom, hogy egyesek a véleményezést szeretik ellustizni :P Szerencsére mostanság egyre gyakrabban akadok bele ilyesmibe :D A kihívás is ezért jó, olyan cuccokról születnek postok amik érdekelnek. Engem meg nyugodtan lehet ilyenekkel baszogatni, legalább eszemben lesz egy-egy cucc.

Meg egyébként is, kell a kontent, gyerekek. Én sem azért postolok ennyit, mert gyógyíthatatlan közléskényszerben szenvedek, hanem hogy legyen tartalom, esetleg más is kedvet kapjon az adott cucchoz/elrettenthessem tőle. Ha mindenki csak vigyorogni jár a fórumra és a másiktól várja a LULZ-t, RAGE-t vagy az OMFGTHISISEPIC-postokat, akkor egy idő után nem lesz mit olvasni. Persze csak magamból tudok kiindulni, de ha az ember megnéz egy animét, akkor csak van róla valami benyomása. Nálam egy-egy ilyen komment összepakolása kb. annyi idő mint amennyi alatt lemegy egy epizód (hacsak nem kell sokat linkelgetnem, agyalnom egy-egy aspektuson vagy összetúrni a netet extra infókért, mint a mostani nagy Homurás postomban az időpajzsos részhez). De példát lehet venni a Fizika Tanszékről is :D

Ne lustálkodjatok, na :lol:
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2527
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Surci írta:Heti 1x végigkattogom az ismerőseim listáját, hátha épp tolnak olyasmit, amit én is szeretek/érdekelni fog róla a véleményük
Én valahányszor be vagyok lépve MAL-ra, mindig rápillantok a nemrég bejelentkezett ismerősök adatlapjára, mivel is múlatják a drága időt, és - hasonlóan - ha épp nézik véletlenül valamelyik kedvencemet vagy esetleg valami olyasmit, amit én is tervezgetek, úgy egyből le is szoktam támadni őket. : P

A kontent-termelés kapcsán meg egyetértek Surcival, már csak azért is, mert nem mindegy, hogy egy nagy rakat referenciaszemélytől érkeznek e a leírások/ajánlók vagy ilyen "jáú volt, tecet 10/10" szerűségeket talál az ember mondjuk más helyeken.

Titkost meg ne bántsátok - én hiszem, hogy a hó végére tényleg be is nyomja Stein-Neon kettőst, amihez azért én is adtam neki (vélhetően) egy kisebb löketet a két UY filmmel. :D
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Surci »

Junchi írta: Titkost meg ne bántsátok - én hiszem, hogy a hó végére tényleg be is nyomja Stein-Neon kettőst, amihez azért én is adtam neki (vélhetően) egy kisebb löketet a két UY filmmel. :D
Eszemben sincs csesztetni, inkább inspirálnám, ezért is nyomtam le (sőt, toltam túl) a Tenchit - amellett, hogy a korrektebb darabjaival teljesen jól el is voltam. Lehet hogy a DMC-t is beiktatom még ebben a hónapban, hátha azzal is adok némi lökést az animézéshez :D
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Surci írta:Heti 1x végigkattogom az ismerőseim listáját, hátha épp tolnak olyasmit, amit én is szeretek/érdekelni fog róla a véleményük, különösen ha tudom, hogy egyesek a véleményezést szeretik ellustizni :P
LOL, pedig én félig csak vicceltem, erre kiderül, hogy pont beletrafáltam. :lol:
Surci írta:Meg egyébként is, kell a kontent, gyerekek. Én sem azért postolok ennyit, mert gyógyíthatatlan közléskényszerben szenvedek, hanem hogy legyen tartalom, esetleg más is kedvet kapjon az adott cucchoz/elrettenthessem tőle. Ha mindenki csak vigyorogni jár a fórumra és a másiktól várja a LULZ-t, RAGE-t vagy az OMFGTHISISEPIC-postokat, akkor egy idő után nem lesz mit olvasni. Persze csak magamból tudok kiindulni, de ha az ember megnéz egy animét, akkor csak van róla valami benyomása. Nálam egy-egy ilyen komment összepakolása kb. annyi idő mint amennyi alatt lemegy egy epizód (hacsak nem kell sokat linkelgetnem, agyalnom egy-egy aspektuson vagy összetúrni a netet extra infókért, mint a mostani nagy Homurás postomban az időpajzsos részhez). De példát lehet venni a Fizika Tanszékről is

Ne lustálkodjatok, na
Ez egyfelől tökre igaz (bár így elolvasva ezt a teljes bekezdést, teljesen úgy hangzott, mint valami szigorú főszerkesztő, aki az újságjánál basztatja az írókat, avagy lásd mire gondolok... XDDD), de amúgy korrekt, igazából csak annyiból fura, hogy kb. pont azt a három embert (Junchi, Catrin, én XD), szereted betámadni ezzel, akik amúgy is gyártják a "kontentet" rendesen. XD (Nekem még sokszor végigolvasni/nézni sem kell valamit ehhez, lásd most Lost + Brain, vagy Bleach mangás legfrissebb postjaimat... XD) Szal most neveket nem mondok, mert aztán én leszek a spicli (XD), de amíg mi itt "húzzuk az igát", meg "fenntartjuk az online magazint" (XDDD), addig a fórumozók másik fele között nem egy olyan embert találunk, akiről február óta nem tudunk semmit, esetleg csak animeconok alkalmával ugrik fel pár napig, aztán fél évre megint eltűnik, vagy éppen feljárogat ugyan, de animét már jó eséllyel hónapok óta nem nézett, stb-stb. Őket nem akarja "munkára fogni", Mr. Jameson? :lol: Csak ha már így MAL-alapon is megy a "stalking", azért kérdezem... XD Jó, tudom, már PM-ben is átbeszéltük ezt, ahogy azt is, hogy ha végeztem a megígért "trilógiával", utána "szabad vagyok", csak pl. én azért is fújok erre a játékra mindig ilyen "mé'pontengemszúrtálki???" stílusban, mert ha valaki, én aztán gyártom a "kontentet" rendesen, általában nap nem múlik el anélkül, hogy fel ne nézzek Aoira, hét pedig anélkül, hogy ne postoljak valamit (és az azért jellemzően nem csak ilyen "LOL, ez jó volt!" jellegű rövid kis izé, hanem a szokásos wall of text, persze tény, hogy nem mindig anime témában XD), ehhez képest mégis én voltam az első, akinek rögtön listát állítottatok össze arról, hogy miket is kell megnéznie. :dirr: Szal ezt a részét a mai napig csöppet unfairnek érzem, illetve úgy nagy átlagban sem vágom igazán, hogy pl. Catrinnak miért kötelező a TTGL, míg másnak meg semmi? :dirr: Szóval mi alapján választódnak ki az "áldozatok" ebben a "survivor game"-ben és mások mitől "védettek" automatikusan? XD

Meg egy picit kontraproduktív is lett nálam ez a cucc abból a szempontból, hogy pl. már nem merem egyes sorozatokhoz odaírni, hogy "ja, ez egész poénnak tűnik, majd egyszer lehet elkezdem", mert akkor lehet, hogy egyből kapom is a főszerkesztői utasítást, hogy "na, akkor az az "egyszer" bizony most lesz, a hónap végére vezércikk, Parker!" XDDD Hasonló a helyzet a MAL-omnál, amit igaz, hogy eddig is csak kb. úgy frissítgettem, hogy "ha megnéztem valamit, végül beraktam a completed listámba, plusz nyomtam rá valamilyen értékelést", viszont múltkor frankón az történt, hogy elkezdtem kitölteni a plan to watch listámat, aztán úgy öt anime után abba is hagytam és inkább egy asztali txt fájlba folytattam a dolgot, mert nem igazán hiányzik, hogy valaki mondjuk pont meglássa azon a listán valamelyik általa istenített címet, aztán egyből letuszkolja a torkomon. :dirr: Illetve néha pont kontentgyilkos is tud lenni ez az egész, mert pl. a Berszark jó kis vicces "epizódblogolása" a részemről pont azért maradt abba, mert közben a határidő emlékeztetett rá, hogy nekem más cuccokat kell néznem és veled ellentétben sajnos nekem nem fél óra összehozni egy wall of textet, így időmmel és energiámmal is takarékoskodnom kellett, úgyhogy Beles kalandjai sajnos mentek a levesbe, pedig arról pl. élveztem írogatni, plusz az a "heti 1 epizód / heti 1 wall of text" kb. tempóban is még pont kivitelezhető volt. XD

Na, csak gondoltam ezeket leírom már, egyrészt, mert ahogy a Bleach topicban is írtam, most úgyis pár napos szabira megyek, az alatt mindenki összeszedheti erről a gondolatait (azért remélem, nem egy flamewarra jövök majd vissza... :lol: ), másrészt meg bár korábban írtad, hogy semmi nem kötelező, csak ajánlott, ez a fenti bekezdés mégis úgy hangzott, mintha ez a kínaimesés fórumozgatás nem valami szabadidős hobbi lenne, hanem minimum másodállású önkéntes munka, aztán gondoltam szólok már, hogy ennyire azért ne durvuljunk, mert tök lazán visszaüthet, kb. valahogy úgy, mint amikor egy fanboy/fangirl annyira felhypol egy adott sorozatot, hogy az átlagember már a megnézés előtt megutálja. Persze akik önként mentek ebbe bele és élvezik is a játékot, azoknak hajrá, de azért ne menjünk már át ilyen "nos fiam/lányom, teljesítetted a havi anime kvótádat?" stílusba, mert az minden lesz, csak öröm nem. (Egyébként meg néhány cuccról tényleg nem nagyon lehet mit írni, pl. most beugrott, hogy ha a Kőkapu után lazulás címen teszem azt az UY-t folytatnám, az is ilyen "láthatatlan animézés", mert igazából mostanra kb. mindent leírtam róla, amit 110 epizód, egy OVA és hat mozi után le lehetett, ha most megnézem a maradék 85 részt, akkor sem lesz belőle kisesszé, tényleg csak valami "végignéztem, még mindig király" véleményezés ugrik csak be róla. Szal pl. ez alapján hiába támadnál be MAL-ra vonatkozóan, sok újat nem tudnék a témához hozzátenni. XD) Btw, a "Fizika Tanszék" az Junchi lenne, vagy félreértettem az utalást? XD

Na, remélhetőleg több rant most már a részemről csak akkor lesz erre a játékra vonatkozóan, ha letudtam az összes beígért kihívásomat (mert azért érzem ám, hogy ebben a témában most én vagyok a "party pooper"), csak ez most így megint kijött belőlem, mert Surci mintha újabb szintet ért volna el ebben, most már "kötelező kontent" van, lassan én meg a dolgozók szakszervezetéhez fordulok, hogy akkor már kérem a fizetésemet is, mert ingyen íratnak velem film- és sorozatkritikákat határidőre. :lol:
Kép
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1263
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Haha, ez aranyos volt, hétfőre akkor a magam nézőpontját itt hagyom neked, mert most kicsit ráértem. XD

Surci stílusát azért nem kell ennyire drasztikusan venni, csak figyel azokra, akik (úgy) aktívkodnak (hogy egy-két dolgoban hárítanak, amivel provokáljákXD, de ugyanúgy szól ez a nem/kevésbé aktívak felé is) és próbál motiválni a maga stílusában, hogy minél több animés értekezés legyen a fórumon, mert azok tartalmasak igazán (illetve azok elégítik ki legjobbanXD a mostani "alig dolgozom, így többet animézem" figyelmét). Túlságosan magadra veszed a dolgot (bár így augusztus végéig nem is baj :P)! (Amúgy meg egyetértek vele, egy animés fórumon, az a jó, ha van elég animés tartalom.)
Az meg egyértelmű miért téged szúrt ki: még a kevésbé aktív fórumozók is sokszor többet animéznek, mint te, ha mégsem, akkor pedig látatlanba nem írnak mindenhová tl;dr-t. Tőled meg pont, hogy annyi kontent után, már elvárja az ember, hogy okéé okééé, de így évek után megnézted már végre???! Na nem mintha ezeket ne tudnád, csak szokásosan reagáltál egy szokásosan lelkes Surci-posztra.

A Fizika Tanszék yupp, Junchi. X'D (őt amúgy nem is basztatja, pont, hogy pozitívan példálózik vele, a kihívással is csak "játszanak", akár csak Ruival).

Engem pedig csak azért tart szemmel, mert a (fórum átlaghoz képest rövidebbXD) posztjaimban nem egyszer nyafizom is, hogy lusta vagyok, ez van, pedig tudnék, ha akarnék írni. Részemről örülök a figyelmének, mert lehet jobb pillanataimban, ha kérdeznek, akkor ráérek válaszolni (ergo motivál), amúgy meg nem éreztem elég késztetést (bár ezzel eddig sosem jöttem, mert nem szeretek kifogásokat keresni, de szabadidőmben hobbiból ügyködöm az AniMagazinon is, amibe néha nem árt cikket írnom, más kérdés, hogy azokat az írásokat is szeretem ellustizni, főleg ha mások eleget küldenek.XD)
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2527
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Chill, Titkos. :D Szerintem is komolyan veszed ezt kicsit. Surcit ugyan (még) nem ismerem IRL, de az eddig elkövetett posztjai alapján vannak afféle sejtéseim, hogy amiket ő úgymond "követel", meg "számon kér", azt nem gondolja halálosan komolyan, sőt én enyhe iróniát is felszoktam vélni fedezni a sorai mögött/között/fölött. Ha jók az ösztöneim, őt is kábé olyasmi ingerek vezérelhetik ilyenkor, mint személyemet: a kíváncsiság. Engem sem szükségszerűen az érdekel, hogy ott legyen ez+az a cucc a completed listádon, hanem a véleményed róluk, mert ahogy a Madokához, úgy a Steins;Gate-hez és az NGE-hez is lesznek majd gondolataid. Sok. Ezt garantálom!

Catrin pedig tud ám contentet termelni, ha akar, a múltkor például a BeruBara kapcsán egy izmos tl;dr-t szolgáltatott nekem vissza MAL-on, ráadásul pont a legnagyobb kánikulában, az IRL!Catrin és maximális hatásfokon üzemelő beszélőkéje pedig egy külön élmény. (Ezért is mondtam nem is oly' rég Timinek, hogy ha kerekasztalozunk és minket nem rak egy blokkba, úgy részemről felejtős az egész. :D)
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Titkos: Ha jól értem, ezt most magamra (is) kell vennem? ::jhuh::
Egyrészt a kihívásosdi önkéntes alapon megy, én emlékszem, hogy nem egyenlően lettek elosztva a feladatok, hanem "Vállalod?" "Vállalom." módon kezdődött.
Hozzám is érkezett egy kérdés, ez igaz, de én aztán elég kétértelmű, és talán szarkasztikusan hangzó választ adtam rá, szóval annyira nem lepődtem meg, hogy elfelejtődött. De az én completed listámról nem is biztos, hogy tudnék bárkinek bármit ajánlani, amit meg nekem ajánlanának, az amúgyis rajta van a plan-to-watch listámon. Az meg a saját hülyeségem, hogy nem kapcsolódom ki. (Vagy ha néha mégis, akkor offline.) Lehet részben azért, mert már nem tudom, hová kapjak, meg hónapokig igazán semmihez nem is volt kedvem. Mármint tényleg, szó szerint semmihez.
Szerintem most, hogy jobban vagyok, megpróbálom megprojektmenedzselni magam. :vigyor: Már így is annyi sorozat-game-könyv-film elvárás van felém, hogy rendesen kihívás lesz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára A mordályos nyul 2016.08.20. 17:35-kor.
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Surci »

Nem akarom ezt túlragozni, de: Titki, tudod hol voltam most? Elmentem lottót venni. Tudod miért? Mert gondoltam, hátha pont olyan telitalálatom lesz, mint amikor a fenti post gépelése közben eszembe jutott, hogy erre BIZTOSAN rá fogsz ugrani - különösen úgy, hogy egyáltalán nem neked szólt, és ha valakire pont NEM gondoltam közben, akkor az te vagy.
Titkos írta:a fórumozók másik fele között nem egy olyan embert találunk, akiről február óta nem tudunk semmit, esetleg csak animeconok alkalmával ugrik fel pár napig, aztán fél évre megint eltűnik, vagy éppen feljárogat ugyan, de animét már jó eséllyel hónapok óta nem nézett, stb-stb. Őket nem akarja "munkára fogni", Mr. Jameson?
Elvileg nekik szólt volna, hátha gyártanak némi kontentet. Arról nem én tehetek, ha reagálni mindig csak az a 3-4 fórumer reagál, akik elvileg is a fő tartalomszolgáltatók. De valahogy te újabban MINDIG találva érzed magad, pedig végképp nem neked szóltam ki, csesztetni pedig nem csesztetett mostanában senki.
Titkos írta:ehhez képest mégis én voltam az első, akinek rögtön listát állítottatok össze arról, hogy miket is kell megnéznie
Ahogy múlik az idő, egyre érdekesebb genezisei vannak ennek a dolognak. :D
Titkos írta:Catrinnak miért kötelező a TTGL, míg másnak meg semmi?
A kartársnővel van egy kvázi-csereopciós ügyletünk, csak az opció lehívása nagy időintervallumban kötött, és néha szeretjük kicsit megpöckölni a másikat :P csak valamiért egyesekkel ellentétben egyiken se vesszük ezt halálosan komolyan. És senkinek nem kötelező semmi.
Titkos írta:Szóval mi alapján választódnak ki az "áldozatok" ebben a "survivor game"-ben és mások mitől "védettek" automatikusan? XD
Nagyon egyszerű: 1. hajlandóak beszállni és 2. később nem jelzik egyértelműen kilépési szándékukat, amit egy egyszerű deklarációval bármikor megtehetnének. Bár megértem, elvégre a következmények is súlyosak és vállalhatatlanok: az tl;dr-várókon elementáris erejű csalódottság lenne úrrá, amit biztos hogy nem tudnának 1-2 percz alatt feldolgozni, évekig kellene pszichiáterhez járniuk, gyógyszerfüggőség, öngyilkossági kísérletek is borítékolhatóak. :dirr:
Titkos írta:Meg egy picit kontraproduktív is lett nálam ez a cucc abból a szempontból, hogy pl. már nem merem egyes sorozatokhoz odaírni, hogy "ja, ez egész poénnak tűnik, majd egyszer lehet elkezdem", mert akkor lehet, hogy egyből kapom is a főszerkesztői utasítást, hogy "na, akkor az az "egyszer" bizony most lesz, a hónap végére vezércikk, Parker! (...) Hasonló a helyzet a MAL-omnál
Na ezen azé most elég hangosan felröhögtem :D Ez most komoly, hogy te bújkálsz előlem? XDDDDDD Bazze én egy nick + profilkép vagyok a fórumon, egy sima felhasználó mint bárki más (sőt, senkit nem ismerek innen személyesen, ellentétben veletek). Nem is értem minek magyarázkodsz nekem, amikor az égvilágon semmiféle elvárásom nincs. Ha vannak jó hosszú elemzések, annak örülök, főleg ha ismerem/szeretem is az adott cuccokat, ezzel más is így van. Esetleg ha látom, hogy valaki megnézett egy cumót ami érdekel, akkor direktben is rákérdezek, amire vagy mond valamit a másik, vagy nem. De szerinted majd nekiállok random planned-listákat elemezgetni basztatási céllal? Túl sokat képzel rólam, kedves Parker.
a Berszark jó kis vicces "epizódblogolása" a részemről pont azért maradt abba(...) pedig arról pl. élveztem írogatni, plusz az a "heti 1 epizód / heti 1 wall of text" kb. tempóban is még pont kivitelezhető volt. XD
Na látod ezt én is sajnálom, mondhatni örülnék ha visszatérnél rá. Ajjaj, most megint egy újabb elvárás-traumát ültettem el... Inkább nem szóltam :D
Titkos írta:Surci mintha újabb szintet ért volna el ebben, most már "kötelező kontent" van, lassan én meg a dolgozók szakszervezetéhez fordulok, hogy akkor már kérem a fizetésemet is, mert ingyen íratnak velem film- és sorozatkritikákat határidőre. :lol:
Az ilyenek nálam kb. annak a megfelelői, mint a "de várom már Surcitól a tl:dr-eket XY-témában". Sok ilyesmit kapok itt, mégse érzem felkérdezésnek.
Titkos írta:ne menjünk már át ilyen "nos fiam/lányom, teljesítetted a havi anime kvótádat?" stílusba
Volt ilyen? Jelezze már legyen szíves, akinek Titkoson kívül ez bármikor eszébe jutott.
Titkos írta:ez a fenti bekezdés mégis úgy hangzott mintha ez a kínaimesés fórumozgatás nem valami szabadidős hobbi lenne, hanem minimum másodállású önkéntes munka, aztán gondoltam szólok már, hogy ennyire azért ne durvuljunk
Mivel régebben azért ment a síránkozás a fórumon, és nem egy embertől, hogy nincs kontent, kihalt az Aoi. A fórum attól él, hogy vannak normális, tartalmas hozzászólások. És ez megintcsak nem neked szól - mielőtt magadra vennéd. Érdekes, ha ilyet olvasnék, eszembe nem jutna találva éreznem magam... Mintha kissé elhatalmasodott volna rajtad valami paranoia emiatt a játék miatt... Ami azért fura számomra, mert pl. Junchival, Catrinnal, Ruival tök jól elvagyunk vele, neked meg valami gyomorgörcs, ami nem is vicces és ezek után részemről nem is várós, úgyhogy:
Titkos írta:részemről csak akkor lesz erre a játékra vonatkozóan, ha letudtam az összes beígért kihívásomat


A magam részéről ezennel felmentenélek ez alól a dolog alól, ugyanis 1. nem szeretném hogy kényszernek érezd, és emiatt ne tetszenek ezek az egyébként szvsz baromijó cuccok, 2. utálok magyarázkodni, és ez már a sokadik kör, 3. a fenti felhívásomnak eleve nem sok köze volt ehhez az egészhez, de lassan már mindent erre akarsz ráhúzni, 4. nem szeretném ha emiatt gyomorideggel járkálnál fel fórumra/MAL-ra/akárhová. Remélem azért hogy egyszer majd sort kerítesz rájuk, ha mostanában akkor még jobb, ha még tl;dr is lesz róluk akkor meg hurrá, biztos elpörgünk majd velük a topicjukban egy hétig, ahogy legutóbb a Madokán vagy a Tenchin :D de többet nem fogom szóba hozni nálad, úgyhogy ezután nem kell mindenről (nemlétező) kvótákra asszociálnod.
Junchi írta:az eddig elkövetett posztjai alapján vannak afféle sejtéseim, hogy amiket ő úgymond "követel", meg "számon kér", azt nem gondolja halálosan komolyan, sőt én enyhe iróniát is felszoktam vélni fedezni a sorai mögött/között/fölött.
EZ. Érdekes, ezt a legtöbben érzik, csak te nem szoktad, lehet hogy túltraumatizáltalak hatalmas elvárásmennyiségeimmel, aztán már egy kis (nem is neked szóló) pöccintésre is reflexszerű válasz érkezik.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Surci 2016.08.20. 15:47-kor.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1263
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Amúgy ez mi, hogy itt hagy minket ezzel a gyors-véleményemlékeztetőjével? Most majd napokig kell várnunk a reakciójára, remélem érzi magán a nyomást, hogy tűkön ül a fórum. XDXDXD

Azért Surci ilyen "túlválaszolásaid" után nem is csoda, hogy újabb elemeket gondol a Titkos-agyaláshoz, de ő is csak marháskodik/piszkálódik, csak fanfiction stílusban.XD Úgy értem az ikszdéi számából ítélve (XD) ugye csak visszaszórakozott egy olyan ügyben, amit épp még ha nem is kellett volna, magára vett. De ezt meg már megszokott, hogy gondolatmesterként valahogy minden témát a sajátjának is érez, melyről a véleményét (szerencsére) ki is fejti. Persze túlragozva, ezzel komolyabb hatást adva, az amúgy csak elme-játékos, és maximum minimálisan kellemetlen érzésekkel rendelkező véleményének (nem véletlenül használ tényleg mindig annyi emót). Legalábbis remélem, hogy kamu az a "nem írok le valamit, nehogy rám szállj" duma. Mondjuk az nekem sem tetszett, hogy ejtette a Berserket, csak mert szorít a határideje, francba.XD Amúgy lehet annyira nem is bánja, és nem is biztos, hogy lenne rá ideje, csak azért mondta, hogy valamivel példázza a kihívás okozta időszűkét, amire még mindig ő mondta rá, hogy oké, ahogy azt is, hogy aug. vége. Lehet az aktuális pöckölgetésemmel volt a gond, mivel rá is kitértem, így megint annyira a fejében lett, hogy magára vette az össznépi biztatásodat. :D Na nem mintha tényleg ezen múlna.

Btw biztatás, Nyul kedved legyen! És jéé, Péter is kedvet kapott ide-oda reagálni. :D


Ja, de amiért alapból írni akartam:
Junchi írta:Catrin pedig tud ám contentet termelni, ha akar, a múltkor például a BeruBara kapcsán egy izmos tl;dr-t szolgáltatott nekem vissza MAL-on, ráadásul pont a legnagyobb kánikulában, az IRL!Catrin és maximális hatásfokon üzemelő beszélőkéje pedig egy külön élmény. (Ezért is mondtam nem is oly' rég Timinek, hogy ha kerekasztalozunk és minket nem rak egy blokkba, úgy részemről felejtős az egész. :D)
::jblush:: ó, köszi, örülök!!!!!!! (Bár én néha hülyét kapok magamtólXD, ha nagyon belelendülök, ami szerencsére motiválni szokott néha egy-két önfékre. Emiatt részben nem is bánom, hogy múltkor nem vették fel rendesen a kerekasztalunkat, pedig szerintem az volt eddig a legjobb! *elfogult* ::^_^:: )
Avatar
Dodgers
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2011.03.07. 09:00
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Dodgers »

Mivel nem tartozom a rendszeresen kommentelők táborába, ezért csak halkan, óvatosan teszem hozzá hogy az Illyás topikban tettem róla, hogy csökkentsem a bűneim súlyát, ezzel vezekelve fórumozási szokásaim vétségétől. :D

(Egyébként yeah, annyi vétségem mindenképpen van, hogy nem teszek rendszeresen hozzá a fórum kommentkínálatához [és akkor se olyan tartalmas tl;dr-eket mint amiket hozni tud egyik-másik illető], de mentségemre legyen szólva, hogy a fórumozás mint olyan olyasféle dolog, amihez csak alkalomadtán van kimondott ingerenciám, így hiába kommentelhetném én is például az új Berserket epizódonként, ha egyszer nincs meg hozzá a "löket". Ez persze aligha kifogás amikor pölö Surci vagy Titkos képesek tartalmas tl;dr-eket gyártani epizódról epizódra, de sajnos-nem sajnos ez van, mégha például az Illyás komenttel azért próbálok hozzáadni a fórumhoz amit tudok.)
Kép Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Surci »

Catrin írta:Amúgy ez mi, hogy itt hagy minket ezzel a gyors-véleményemlékeztetőjével? Most majd napokig kell várnunk a reakciójára, remélem érzi magán a nyomást, hogy tűkön ül a fórum. XDXDXD
Így kell jól betrollkodni a fórumot :dirr:
Catrin írta:az ikszdéi számából ítélve (XD)
Azt a mondatvégi írásjelek helyett használja, nem igazán mutatnak irányt.
Catrin írta:Azért Surci ilyen "túlválaszolásaid" után nem is csoda, hogy újabb elemeket gondol a Titkos-agyaláshoz,
Ja, lehet hogy kicsit túltoltam, de van egy aspektus ami engem is triggerel picit, gomen. Azt is tudom, hogy néha sok vagyok, meg túl cinikus/ironikus/troll is és egyebek, evvan, ilyen a stílusom (pedig igyekszem nagyon visszafogni magam, egyéb helyeken és témákban "kissé" más hangnemet szoktam megütni), és szerintem mindenki érzi is, ezért nem is szokta senki magára venni.
Catrin írta:Legalábbis remélem, hogy kamu az a "nem írok le valamit, nehogy rám szállj" duma.
Szerintem nem. De ezt megbeszéltük már a múltkor, pont a te DP-s leakadásodnál, meg az én Fate-s véleményeimnél, úgyhogy azóta fel sem húzom a szemöldököm egy-egy ilyen Titkos-féle látatlanban véleményezésen, beszólni rá meg végképp nem fogok. :D Csak egyszerűen... olyan FURA nekem, racionális elmém nem képes kezelni az ilyen megnyilvánulásokat. Meg ilyenkor bajban is vagyok, miként reagáljak. Írjak-e rá választ? De az spoiler. Javítsam, ha látatlanban benézett valamit? Az is spoiler. Ne válaszoljak? De akkor feleslegesen írt egy hosszú vitaindítót vagy reagált egy felvetésre...

Jaigen:
Titkos írta:Őket nem akarja "munkára fogni", Mr. Jameson?
Úgy látom az eredeti címzettek egy része is találva érezte magát, aminek örülök. Remélem Nyulnak hamarosan megjön a kedve az animuzáshoz. Catrint meg muszáj néha megpiszkálnom, mert ő az, aki egy csomó mindent néz, akár szezonban, akár szezonon kívül, de csak ritkán postol direkt vélményezéseket. Megértem ha nincs kedve minden vacakról írni, de pölö a Pingvinre kíváncsi leszek, mert az pont nem kihívás-téma, viszont egy számomra elég kedves cím, gondoltam nem árt ha érzi kicsit a törődést, nehogy elsikkadjon :D
Catrin írta:Egy animés fórumon az a jó, ha van elég animés tartalom. minél több animés értekezés legyen a fórumon, mert azok tartalmasak igazán (illetve azok elégítik ki legjobbanXD a mostani "alig dolgozom, így többet animézem" figyelmét).
Az első aspektus a lényeges (a zárójeleshez meg annyit, hogy a meló mennyiségével épp hogy nincs probléma, a minősége olyan, ami nem köti le a kapacitásaimat, így egy-egy műszak alatt bőven van időm összerakni egy-három postot animu témában (is), aztán ha hazaérek, már csak le kell pötyögni). Van ezen kívül jópár dolog ami érdekel, de azok nem ennek a fórumnak a témái.
Dodgers írta:nem tartozom a rendszeresen kommentelők táborába
Hát nekem úgy tűnik hogy ha megnézel valamit, akkor mindig írkálsz róla az ajánlósba, meg a futó cuccokat is sokszor rajtad (meg Ruin) keresztül követem a szezonos topicban, úgyhogy... Nem mindenki olyan daragép mint innen páran. Mondjuk Ruitól egy Ajin S1 véleményezésnek (is) örülnék valamikor, ha nem is 8 oldalban, de legalább pár mondatban, mert olyan Tokjógúl-Kabaré-szerű darkosbloody shounennek tűnik, de több ismerősöm meg aszongya hogy jó - csak ők az előbbi kettőre is aszondták... -_-

Btw most néztem honnan indult ez az egész, és lehet hogy összebalhéztunk a... nagy semmin? Catrin mondja kéne LoGH-post tőlem, Genshiken meg Junchitól. Mondom nekem meg pingvines. Titkos mondja Brain Dead is kéne. Mondjuk oké, majd lesz az is. Mondom amúgyis postoljon mindenki, ha nézett valamit. Junchi: ne bántsátok Titkost (????? azóta se tudom, hogy ezt mire írta). Én, Catrin: eszünkben sincs (tényleg nem!). Titkos: Ne csesztessen, Jameson! Jameson: o.O"""" VAT. Lehet hogy valamit mind nagyon benéztünk? o.O

Tényleg lövésem nincs miből gondolta Titkos hogy ez neki szól... Catrin Pingvinjén túl onnan indult az egész, hogy szoktam nézni a fórum látogatószámlálóját, és sok a lurkerünk. Szinte mindennap van olyan időpont, hogy 25-30 fő, vagy néha akár több is online + botok. Namost kizárt hogy egyszerre ennyi inkognitó-bot szabaduljon rá az oldalra, de 10 főnél többen nem szoktunk postolni, akár heti rendszerességgel se + vannak a read only tagok olyan 3-4-en + mod és admin, az 15-16 fő összesen. Gondoltam, hátha egy-egy régebben rendszeresen írkáló fórumer vagy csak lurker újonc is kedvet kap - ha már olvasni mindenki szereti a LULZ-t ugye, meg azt is ha éppen a kedvenc tematikus topicjuk pörög. Amúgy biztos jól elröhögnek ezen a mostani műcirkuszon is XDD

Kihíváshoz annyit hogy a héten már Erinezek, és remélem ebbe a hónapba belefér még a Yamato és az Itazura is, csak Homura után új drogom volt, mert kb 1 hete nem vagyok képes kijönni egy rohadék vírusból, és amikor épp nem dolgoztam, akkor fájdalomcsillapítóval volt tele a fejem, a maradék tiszta pillanataimat meg elviszi az Illyás és egyéb nemanimus kontent írkálása-olvasása. És ugyan a másik topicba illene, de csak ezért nem fogok külön postolni: a Beautiful dreamer posztere baromijó.

Mindegy, részemről túltárgyaltuk, akinek nem inge.... Most mennem kell mert vannak fontosabb dolgok is, pl. úgy látom új komment érkezett az Illyás topicba hehehe :D. Aki néz animét, az postoljon róla, aki meg nem néz, az... nézzen :P Titkos, te meg lazíts, remélem megjön egyszer a kedved a Kőkapu-NGE pároshoz, mert a postolási hajlandósággal nincs a világon semmi gond ikszdé.

Ezt még ide, mert a másikban OFF
Titkos a Blőcs-toicban írta:Ja, amúgy Surci ha ráér, nyugodtan írhat nekem még olyan shounen címeket, amiknek a végén a "kitchen-waifu" nyer, mert lehet, hogy csak én voltam eddig peches, de különféle háremcuccok és/vagy shounenek közül mindig azokat fogom ki, ahol naná, hogy a tsudere viszi a pálmát... -___-
AMG!, Ai Yori Aoshi, Clannad (nem láttam csak hallottam :P), DB(Z) - Csicsi először még nem indul sárkánynak, Bulma a keménycsaj onnan - a sima DB végéig azt hittem ő lesz majd a befutó, kvázi egyetlen fő(bb) szereplő csajszi a sorozatban, I"s, Nuczuró, YYH, Vandread, Midori no Hibi így kapásból.
Titkos a Blőcs-topicban írta:
Surci írta:Maki gyerek
Ő most Luffy vagy Naruto lenne? XD Objektíven nézve mindkettő egy majom... :lol:
UzuMAKI Naruto.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Surci írta: Úgy látom az eredeti címzettek egy része is találva érezte magát, aminek örülök. Remélem Nyulnak hamarosan megjön a kedve az animuzáshoz.
Meglátom, mit tehetek ezügyben, :)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Na, először is elnézést mindenkitől, az eredetileg egy bővebb hétvégének induló "gépmentes" tartózkodásom végül laza egy hétté bővült, szóval senki ne higgye, hogy ez valami direktbe trollkodás volt részemről, hogy "höhö, beírok ide valami "flamebait" postot, aztán azon röhögök offline módban, hogy ki mit reagál rá", egyszerűen csak nem igazán voltam netközelben, vagy ha voltam is, időm/energiám nem volt ezt lereagálni. (Speciel most is egy laptopos mobilnetről írogatok, amin döglassú a net, de a részletek nem fontosak. XD)

Szal: Igazából nem annyira arról volt itt szó, hogy én ezt magamra vettem volna, inkább annak akartam elejét venni, hogy egyre durvuljon a dolog. (Vagy akár "durvulhat" is természetesen, ha a többségnek ez okés, csak gondoltam jelzem, hogy én akkor ezen jövőbeli "hardcore mode"-ból már kimaradnék, még azelőtt, mielőtt tényleg odáig fajulna a helyzet, hogy "minden Aois felhasználó köteles minimum havi egy animéről tl;dr postot írni!", vagy bármi... XD Hogy ez paranoiás-e? Kétségtelenül. XD) Persze magamból indultam ki, de csak azért, mert nyilván csak a saját benyomásaimat tudom leírni erről, azt nem, hogy mondjuk Catrin vagy Junchi hogyan éli meg. XD Mindenesetre én is örülök, hogy mások is nyilatkoztak, mert pl. Mordályos vagy Dodgers postja is részben arról szól, amire én is rá akartam mutatni: van, aki hónapok óta nem néz animét, mert egyszerűen nincs hozzá kedve, illetve van olyan is, aki néz ugyan, de ideje/kedve nincs ahhoz, hogy "novellákat" írjon róla. Ezt meg kell érteni, felesleges bárkit is "belezsarolni" abba, hogy "kötelező cikkíróvá" váljon. Igen, tudom, erre írja Surci mindig, hogy "itt semmi nem kötelező", de mondjuk úgy, hogy amikor látom, hogy vagy ő, vagy más rendszeresen felhozza XY fórumozónak (nem csak nekem), hogy "na, hogy haladsz, mert ketyeg az óra!", meg ilyenek, akkor nekem ez nem igazán tűnik ilyen önként vállalt cuccnak, inkább mint valami számla, amit a hónap végéig "be kell fizetni". :dirr:

Szóval ja, én még úgymond "meg is érdemlem" ezt az egészet, mert elhiszem, hogy baromi idegesítő, amikor mindig ugyanaz a 2-3 animecím jelenik meg a postjaimban, ráadásul olyan kontextusban, hogy "Jaja, XY sorozatot is meg kéne már néznem.", szóval idáig korrekt, hogy mindenkinek tele lesz ezzel a töke egy idő után és szinte már szó szerint rákényszerítenek, hogy nézzem, csak ne kelljen már hallgatniuk tőlem mindig ugyanezt a dumát (XD), csak ebből az "adjunk fel Titkosnak 2-3 sorozatot "házinak", amit már úgyis régóta emleget" dologból most már egy kb. 5-6 fórumozót "foglalkoztató" "iparág" lett, úgyhogy kissé megijedtem, hogy hová fajulhat ez még. XD Btw, az pl. megvan, hogy az NGE-t pont ti erőszakoltátok rám? XD Szal a Madokával/S;G-vel ellentétben nekem az nem egy "plan to watch" listás sorozat volt, hanem egy 15 éve már nem ok nélkül a felénél félbehagyott...valami, ami igazából azóta sem lett sokkal szimpatikusabb. XD Kb. az egyetlen, amiért elvállaltam, az a "tukmálás" volt, meg az, hogy sok animésnél valami olyasmi az animék között ez a sorozat, mint filmesztéták körében az Aranypolgár, Casablanca, stb. Na de ennél pl. nem mondanám, hogy valami önként és dalolva vállalt cím lett volna, mert rohadtul nem. (Btw, ha már a pszichológiámat boncolgatjuk, az sem véletlen, hogy a Madokát egyetlen éjszaka alatt toltam le, míg az NGE-be lassan két hónapja bele sem kezdtem. :dirr: Gondolom átjön a két sorozathoz való viszonyulásom/lelkesedésem... XD) Illetve még annyit a dolog "kényszer" jellegéről, hogy azért én emlékszem arra a beszélgetésünkre Surcival, ahol mondjuk úgy, "finoman utaltam" arra, hogy alapvetően nem tartom ezt a játékot hülyeségnek, de ez a dátumos-határidős módi nekem nem igazán fekszik, mert így erősen kötelező munka jellege lesz a dolognak, motivációnak/büntetésnek (ki hogy veszi... XD) meg úgyis ott lenne már önmagában az a tény, hogy mondjuk addig nem nézhet az ember más animét, amíg a kihívásos címét le nem tolja. (Az én esetemben pl. ez annyit jelent, hogy addig nincs DP, amíg az NGE nincs befejezve. XD Futó cuccok esetleg lehetnek közben, mert azért heti egy epizód nem fogja egy másik animesorozat elől jelentősen elvenni az időt.) Mire jött is hamar a válasz, hogy hát azt nem lehet, mert az úgy milyen már, pont a határidő a dolog lényege, stb-stb. (Megjegyzem, hasonló volt a 45 napos kérdéses játéknál, ahol meg azt kérdeztem, hogy ha én mondjuk túlbuzgó vagyok és már két nap alatt végigtolnám, olyat lehet-e, mire azt a választ kaptam, hogy azt sem, mert a lényege ez a "munkahelyszerű", "járjál fel naponta postolni a fórumra!" metódus lenne. Más kérdés, hogy ott ennek ellenére is lazán "csaltam", mert txt-be két nap alatt megírtam az egészet, aztán utólag onnan másolgattam be mindig a napi aktuális választ. :lol: ) Szóval ha túl is reagáltam most ezt, mondjuk úgy, hogy azért nem a seggemből húztam elő azt az érzést, hogy itt bizony valami rám van erőltetve. XD

Na, de reagáljunk inkább, közben még úgyis kifejtek majd 1-2 dolgot. XD
Catrin írta:Surci stílusát azért nem kell ennyire drasztikusan venni, csak figyel azokra, akik (úgy) aktívkodnak (hogy egy-két dolgoban hárítanak, amivel provokáljákXD, de ugyanúgy szól ez a nem/kevésbé aktívak felé is) és próbál motiválni a maga stílusában, hogy minél több animés értekezés legyen a fórumon, mert azok tartalmasak igazán (illetve azok elégítik ki legjobbanXD a mostani "alig dolgozom, így többet animézem" figyelmét). Túlságosan magadra veszed a dolgot (bár így augusztus végéig nem is baj :P)! (Amúgy meg egyetértek vele, egy animés fórumon, az a jó, ha van elég animés tartalom.)
Persze, értem én, hogy úgymond a célja nemes lenne, csak néha már túltolja. Meg na, azért picit ijesztő, hogy a kezdetben "vegyük már rá Titkost, hogy nézze meg azt a 2-3 cuccot, amit évek óta mondogat" dolog egyfajta "mozgalommá" nőtte ki magát mostanra, amibe lassan a fél fórumot bevonják. Persze oké, legyen animés kontent, meg minden, ezt én is támogatom, csak nem véletlen, hogy amikor pl. Surci a School Rumble/Golden Boy duót akarta "felírni nekem" (mindezt úgy, hogy még az NGE-S;G páros sem lett teljesítve részemről), akkor is egyből ellenkezni kezdtem már, mert eleve már azt sem értettem, hogy miből gondolja, hogy nekem néznivaló animéből lenne hiányom? Nekem leginkább idő/kedv terén szokott hiány lenni, amit sokféleképpen lehet orvosolni, de úgy biztosan nem, hogy "írjunk fel neki még 2-3 sorozatot, amikor még az előzőekkel sem végzett". XD Szal azért a "jelek" ott voltak, hogy nekem jóval kevésbé fun ez az egész, biztos csak mostanra gyűlt fel bennem a stressz, vagy mit tudom én. XD (Pláne, hogy megláttam, hogy Surci ismét "toboroz"... XD)
Catrin írta:Az meg egyértelmű miért téged szúrt ki: még a kevésbé aktív fórumozók is sokszor többet animéznek, mint te, ha mégsem, akkor pedig látatlanba nem írnak mindenhová tl;dr-t. Tőled meg pont, hogy annyi kontent után, már elvárja az ember, hogy okéé okééé, de így évek után megnézted már végre???! Na nem mintha ezeket ne tudnád, csak szokásosan reagáltál egy szokásosan lelkes Surci-posztra.
Ez a része tiszta sor, ezért is mondtam, hogy én elsősorban nem magamra vettem a dolgot, inkább csak attól tartottam, hogy vajon még hová fajulhat a jövőben? XD (Értsd: én így is, úgy is "szorulni fogok", de azért nagyon nem mindegy, hogy mondjuk csak 3, vagy 30 kötelező sorozatot ad fel nekem a "főnök"... XD)
Catrin írta:A Fizika Tanszék yupp, Junchi. X'D (őt amúgy nem is basztatja, pont, hogy pozitívan példálózik vele, a kihívással is csak "játszanak", akár csak Ruival).
Igen, az átjött, hogy őt pont pozitív példaként említette, de mondjuk ezért is furcsálltam, hogy neki is minek még pluszba "házit adni", amikor ő pont az egyik legaktívabb tagunk, de mondom, ha ez rajtam kívül mindenkinek jó, akkor toljátok nyugodtan, én nem akarok semmi jónak az elrontója lenni. XD (Meg amúgy is, idáig Junchi hozta szerintem a legnagyobb áldozatot, szal azért az UY-t lazán bevállalni... XD Fel nem merném írni senkinek, ha nem magától ajánlotta volna fel... XD) Ruinál meg amúgy picit le is vagyok most maradva, néztem egyet, amikor említette, hogy ő éppen Escázik, mert ez a kihívása, valahogy lemaradtam arról, amikor "kirótták rá"... XD

Btw, azért emlékszem, hogy elsőre picit te is meglepődtél, amikor pusztán a MAL listád alapján Surci egyből Mirai Nikki-s kritkát kért tőled, mert valahogy úgy voltál vele, hogy "Ja, valóban láttam, de mit írjak róla? Jó szar volt..." XDDD Aztán végül persze csak összejött egy féloldali írás, de na, valahogy pl. nekem ez nem ugyanolyan, mintha magamtól, teljesen saját elhatározásból tl;dr-ezek valamit.
A mordályos nyul írta:Titkos: Ha jól értem, ezt most magamra (is) kell vennem?
Ha akarod... XD De amúgy ez a fenti post most nem elsősorban arról szólt, hogy "Rajta Surci, ha már engem kínzol, kínozz meg mindenkit egységesen!", inkább pont az ellenkezője: van, aki február óta még be sem jelentkezett (persze lehet, hogy attól függetlenül 24/7-ben animézik, de azzal Surci, meg a fórum sokat érnek, ha kontent nem születik belőle... XD), van, aki meg írogat ugyan, csak éppen nem anime témában, viszont ezt el kell fogadni, attól, hogy rájuk erőszakolja, nem valószínű, hogy aktívabbak lesznek. Persze megpróbálhatja, de nyilván aki mondjuk fél éve nem nézett fel ide, annak valszeg van elég baja, nem ok nélkül rakta az egész fórum/anime témát parkolópályára, szal érted. Aztán ehhez társítottam azt, hogy aki viszont tényleg heti szinten itt "nyomja a melót", azzal szemben lehet picit megértőbb is, mert nincs olyan sok "újságírója", hogy megengedje magának, hogy "elvadítsa" őket. XD (Mert akkor végül az lesz, mint az Ilyánál, ahol nagy lelkesedéssel beszéli meg önmagával az adott epizódot hétről-hétre... XD)
Surci írta:Nem akarom ezt túlragozni, de: Titki, tudod hol voltam most? Elmentem lottót venni. Tudod miért? Mert gondoltam, hátha pont olyan telitalálatom lesz, mint amikor a fenti post gépelése közben eszembe jutott, hogy erre BIZTOSAN rá fogsz ugrani - különösen úgy, hogy egyáltalán nem neked szólt, és ha valakire pont NEM gondoltam közben, akkor az te vagy.
De legalább már ismertek... XDDD Btw, ha már "ki mit csinált a 20-ai hétvégén": én meg ilyen "exmeetesek meetjén" voltam, ahol az egyik haver (akinek már korábban úgy-ahogy vázoltam ezt a kihívásos játékot) csak annyit reagált, hogy ha már ebből a kettőből kell választani, legalább az S;G-t rakhatnám az NGE elé, mert szerinte az utóbbi sem egy rossz sorozat, csak éppen abszolút nem nekem való. :dirr:
Surci írta:Elvileg nekik szólt volna, hátha gyártanak némi kontentet. Arról nem én tehetek, ha reagálni mindig csak az a 3-4 fórumer reagál, akik elvileg is a fő tartalomszolgáltatók. De valahogy te újabban MINDIG találva érzed magad, pedig végképp nem neked szóltam ki, csesztetni pedig nem csesztetett mostanában senki.
De pont azért, mert aki amúgy sem írogat ide, azt valszeg nem egy random offtopicos post fogja munkára sarkallni. Szal azért is vettem részben magamra, mert tudtam, hogy kb. én, meg az a 4-5 forumozó fogja csak elolvasni jó eséllyel, akik amúgy is "kontentelnek". Akiket még pluszba be akarsz vonni, azokat Facebookon, MAL-on, PM-ben stb. érné meg "zaklatnod", úgy talán legalább egy választ ki tudnál csikarni belőlük, bár mondom, én ezt pont nem javaslom, mert szvsz már régen rossz, ha valaki csak ilyen "uszítás" hatására hajlandó animékről pötyögni.
Surci írta:
Titkos írta:ehhez képest mégis én voltam az első, akinek rögtön listát állítottatok össze arról, hogy miket is kell megnéznie
Ahogy múlik az idő, egyre érdekesebb genezisei vannak ennek a dolognak.
Pedig ez kb. így történt. XD Az egész "vegyük rá a másikat, hogy animézzen" játék abból indult ki, hogy mivel túl sokszor írtam le, hogy "ja, mondták már sokan, hogy jó cucc ez a Madoka/NGE/S;G, egyszer meg kéne már néznem őket", ezért te (Junchival megtámogatva), szinte listaszerűen összeállítottátok nekem ezt a három cuccot, hónapos, határidős lebontásban. XD Később ugye mások is beszálltak (öhm...inkább belevittétek őket, csak velem ellentétben ők azért jobban élvezték és nagyobb volt a személyes beleszólásuk a dologba... XD), majd jött az tőled, hogy "igazából ha ezeket megnézted, van ám már két újabb címem felírva számodra... :3", most meg már ott tartunk, hogy ez a 3-4 ember sem elég, aki eddig játszik és további "áldozatok" kellenek... XD Azért szerintem így már jóval kevésbé furcsa, ha enyhe paranoia lépett fel nálam ezzel a játékkal kapcsolatban. XD (Persze lehet, hogy Mordályosnak van igaza, adnom kellett volna valami kétértelmű, a felelősséget elhárító választ, aztán ezzel le is van tudva a dolog, na de eddig ilyesmire évekig tökéletesen jól működött a "jó, majd egyszer megnézem...." duma. XDDD)
Surci írta:Na ezen azé most elég hangosan felröhögtem Ez most komoly, hogy te bújkálsz előlem? XDDDDDD Bazze én egy nick + profilkép vagyok a fórumon, egy sima felhasználó mint bárki más (sőt, senkit nem ismerek innen személyesen, ellentétben veletek). Nem is értem minek magyarázkodsz nekem, amikor az égvilágon semmiféle elvárásom nincs. Ha vannak jó hosszú elemzések, annak örülök, főleg ha ismerem/szeretem is az adott cuccokat, ezzel más is így van. Esetleg ha látom, hogy valaki megnézett egy cumót ami érdekel, akkor direktben is rákérdezek, amire vagy mond valamit a másik, vagy nem. De szerinted majd nekiállok random planned-listákat elemezgetni basztatási céllal? Túl sokat képzel rólam, kedves Parker.
XDDD Jó, azért a "bujkálni" erős túlzás, mondjuk inkább úgy, hogy lehetőség szerint igyekeztem magát a problémát is elkerülni. XD (Értsd: nem akartam még úgy 4-5 random címet a nyakamba kapni "házi" gyanánt... XD) Amúgy meg ez a "szerinted majd nekiállok random planned-listákat elemezgetni basztatási céllal?" részben már korábban megtörtént, szal azért ott van a már emlegetett "Catrin, látom megnézted a Mirai Nikki-t, kritika mikor? :3", vagy asszem talán szintén nála volt az, hogy "Hmm, látom Penguindrumozol, nyugi, ha végignézted, azt sem sumákolhatod el! :3" És mivel az okos a más kárán tanul, a hülye meg a sajátján sem, ezért gyorsan tettem pár "óvintézkedést", ha már a birtokába jutottam egy ilyen "Surci vadászati szokásai" fórumpostnak. XD Btw, amúgy ezt a "plan to watch" dolgot sem az ujjamból szoptam: amikor a Golden Boyos résznél említettem, hogy az pl. egy olyan cucc, amit szintén nem véletlenül nem tudtam végignézni sem, akkor azzal jöttél, hogy "na igen, nem ártana, ha végre MAL-on kitöltenéd a plan to watch listádat és akkor tudnánk, hogy milyen címekből válogathatnánk ajánlási céllal", na de pont ez az, hogy nem kell nekem ajánlani, van rengeteg ötletem, plan to watch listám meg kb. elsősorban pont azért nincs, mert teljese ad hoc jellegű, hogy épp mihez szottyan kedvem. XD Na, kb. ennyiről van szó. XD Amúgy a te örömöd még így is meglesz, hiszen a már "completed" jellegű animesorozatokról simán kérheted, hogy írjak valamit (bár szvsz ezeknél meg kérni sem kell, megteszem én magam, ha úgy érzem, hogy van róluk mit és kellően megemésztettem őket XD), csak tényleg ne menjünk már el ilyen "hohó, látom, hogy 26 részből hármat megnéztél, máris előjegyezlek mondjuk októberre egy háromoldalas kritika megírására!", legalább nálam ne.
Surci írta:Na látod ezt én is sajnálom, mondhatni örülnék ha visszatérnél rá. Ajjaj, most megint egy újabb elvárás-traumát ültettem el... Inkább nem szóltam
Látod, ezt pl. kérnetek sem kellett, visszajelzést is kb. csak annyit kaptam, hogy egyáltalán bárki elolvassa őket, hogy asszem Rui említette egyszer, hogy jót röhög rajtuk, te reagáltál rá (de te amúgy is írtad szintén a saját "összefoglalóidat" róla... XD), meg Junchi is beszállt egy ponton, de ha nulla reakció lett volna rá, akkor is írtam volna, egyszerűen azért, mert élveztem. (Meg azért na, a szezon legjobb vígjáték animéjéről beszélünk, olyan klasszikus jelenetekkel tarkítva, amik minden Berserk-fant összekötnek, időtől és tértől függetlenül. A fentebb említett exmeetes talin is haver rögtön megjegyezte, hogy az a kedvenc jelenete, ami Junchinak is, vagyis hogy a kard ugyanazzal a fémes kondulással csapódik neki bárminek, mindegy, hogy a húsba vág, vagy épp páncélos lovagot szeletel fel hősünk. XD Az más kérdés, hogy ezt tényleg csak úgy volt jó blogolni, hogy minden héten megírtam róla az aktuális 25 perces agymenés szinopszisát, mert most így utólag összefoglalva már mit írjak? Végignézem, aztán: "4/10, jó szar volt"? Abban semmi fun nincs, de ez van, ez a hajó már elúszott valszeg. Persze valszeg behozom majd magam belőle, mert ez akkora LOL, hogy arra szavak sincsenek, de a heti elemzést már kissé elcsesztem. Ez olyasmi, mint a Mayoiga, School Days, stb., hogy heti 25 percet még pont bír belőle az agy, de ha nem épp futása közben követi az ember, akkor már nem fun, hanem kínzás.
Surci írta:Mivel régebben azért ment a síránkozás a fórumon, és nem egy embertől, hogy nincs kontent, kihalt az Aoi. A fórum attól él, hogy vannak normális, tartalmas hozzászólások. És ez megintcsak nem neked szól - mielőtt magadra vennéd. Érdekes, ha ilyet olvasnék, eszembe nem jutna találva éreznem magam... Mintha kissé elhatalmasodott volna rajtad valami paranoia emiatt a játék miatt... Ami azért fura számomra, mert pl. Junchival, Catrinnal, Ruival tök jól elvagyunk vele, neked meg valami gyomorgörcs, ami nem is vicces és ezek után részemről nem is várós, úgyhogy:
Lásd fentebb, azért én ezt kissé máshogy éltem meg (már csak azért is, mert "velem kezdődött" XD), mint azok, akik kb. kaptak 1-2 "házit". XD A paranoia is azért alakult ki pont nálam. XD Voltak azért közben is "jelek", megjegyzéseim, nem kell megvárni, amíg már "cipővel ütöm az asztalt" az idegtől és akkor kevesebbet fogok hisztizni is. :D
Surci írta:A magam részéről ezennel felmentenélek ez alól a dolog alól, ugyanis 1. nem szeretném hogy kényszernek érezd, és emiatt ne tetszenek ezek az egyébként szvsz baromijó cuccok, 2. utálok magyarázkodni, és ez már a sokadik kör, 3. a fenti felhívásomnak eleve nem sok köze volt ehhez az egészhez, de lassan már mindent erre akarsz ráhúzni, 4. nem szeretném ha emiatt gyomorideggel járkálnál fel fórumra/MAL-ra/akárhová. Remélem azért hogy egyszer majd sort kerítesz rájuk, ha mostanában akkor még jobb, ha még tl;dr is lesz róluk akkor meg hurrá, biztos elpörgünk majd velük a topicjukban egy hétig, ahogy legutóbb a Madokán vagy a Tenchin de többet nem fogom szóba hozni nálad, úgyhogy ezután nem kell mindenről (nemlétező) kvótákra asszociálnod.
Ennek örülök, én ezt annyival egészíteném ki, hogy természetesen az NGE/S;G páros részemről továbbra is áll, már csak az ígéretem miatt is, viszont ezt a (számomra) egész játékot elrákosító "X hónap Y napjára várjuk a beszámolót!" dátumos dolgot én törölném a képből. Nyilván nem fogok (jó esetben... XD) hónapokig ülni egy animén, de azért az hadd legyen már rám bízva, hogy egy adott cuccot mikorra tolok le és hogy arról mikorra írok tl;dr-t. Kontent, meg tl;dr részemről úgyis lesz, mert ha sokáig nem írok szófosós postot, akkor amiatt lesznek "elvonási tüneteim" (XD), viszont így a jelenlegi felállásban inkább éreztem munkának/kötelességnek ezt az egészet, mint egy random hobbinak, amiben így már semmi örömömet nem leltem. (És most lehetne mondani, hogy "ja, biztos csak az animéknél vagy így", de igazából nem, pl. a sok WoW-os poén ellenére a WoW-nál is úgy vagyok, hogy ha mondjuk 2-3 napig zsinórban nyomom, negyedik nap már vagy hanyagolni kezdem, vagy csökkentem a játékidőt, stb. Mert semmi nem öröm, ha monoton, napi rutinszerű "munkává" válik, tökmindegy, hogy anime, MMO, vagy erdei bogarászás. Spontánság, meg kedv/hangulat kell minden hobbihoz, de azt kierőszakolni nem lehet. Egyébként pont azért is van 2-3 különböző hobbim, hogy cserélgetni is lehessen őket, ha az egyiktől már épp besokallok. XD) Animéknél meg végképp vicces lenne pont most ezzel jönni, amikor jelenleg két futó cuccot követek (követnék...), de már van "jelöltem" az őszi szezonból is, tavasszal meg ha jól emlékszem, Shingeki season 2, szal... XD Persze fel lehetne hozni, hogy "de előtte meg volt olyan év, amikor egész évben egyetlen animét néztél", de ezt meg utólag felesleges mondogatni, mert a múltat már nem lehet megváltoztatni és Surcit sem izélgeti senki, amikor pl. laza tíz évet különböző kocsmákban húzott le a haverjaival és nem hogy kontentet nem nyomatott, de még fórumra sem nagyon járt fel. :P
Surci írta:EZ. Érdekes, ezt a legtöbben érzik, csak te nem szoktad, lehet hogy túltraumatizáltalak hatalmas elvárásmennyiségeimmel, aztán már egy kis (nem is neked szóló) pöccintésre is reflexszerű válasz érkezik.
Amúgy igen, valszeg ez is benne lehetett a pakliban... XD
Catrin írta:Amúgy ez mi, hogy itt hagy minket ezzel a gyors-véleményemlékeztetőjével? Most majd napokig kell várnunk a reakciójára, remélem érzi magán a nyomást, hogy tűkön ül a fórum. XDXDXD
XDDDDDD Úgy voltam vele, hogy mivel most legalább egy hétvégig "nem kaptok belőlem", ezért ezt osszátok be... XD (Aztán végül lett belőle egy teljes hét, ebből is látszik, hogy nekem úgy általában véve a határidőkhöz való viszonyom olyasmi, mint mondjuk George R. R. Martinnak és nem csak animés ügyekben... XD)
Catrin írta:Azért Surci ilyen "túlválaszolásaid" után nem is csoda, hogy újabb elemeket gondol a Titkos-agyaláshoz, de ő is csak marháskodik/piszkálódik, csak fanfiction stílusban.XD Úgy értem az ikszdéi számából ítélve (XD) ugye csak visszaszórakozott egy olyan ügyben, amit épp még ha nem is kellett volna, magára vett. De ezt meg már megszokott, hogy gondolatmesterként valahogy minden témát a sajátjának is érez, melyről a véleményét (szerencsére) ki is fejti. Persze túlragozva, ezzel komolyabb hatást adva, az amúgy csak elme-játékos, és maximum minimálisan kellemetlen érzésekkel rendelkező véleményének (nem véletlenül használ tényleg mindig annyi emót). Legalábbis remélem, hogy kamu az a "nem írok le valamit, nehogy rám szállj" duma. Mondjuk az nekem sem tetszett, hogy ejtette a Berserket, csak mert szorít a határideje, francba.XD Amúgy lehet annyira nem is bánja, és nem is biztos, hogy lenne rá ideje, csak azért mondta, hogy valamivel példázza a kihívás okozta időszűkét, amire még mindig ő mondta rá, hogy oké, ahogy azt is, hogy aug. vége. Lehet az aktuális pöckölgetésemmel volt a gond, mivel rá is kitértem, így megint annyira a fejében lett, hogy magára vette az össznépi biztatásodat. Na nem mintha tényleg ezen múlna.
Az emotikonok amúgy azt jelzik, hogy persze, olyan szinten még nem vagyok ideges, hogy épp embert akarnék ölni, vagy bármi (mondjuk az is igaz, amit Surci írt, hogy a sima "XD" nálam egy mezei pontnak felel meg... XD), de azért a másik fele meg (sajnos - nem sajnos XD) komoly volt. Pl. ez a "nem írom le, nehogy rám szállj", sajnos félig igaz, itt fentebb persze kifejtettem, hogy nem holmi ujjból kiszopott random félelem, hanem többek között pont a te "megszívatásaidból" tanultam, hogy pl. MAL-felől hogyan tud "támadást indítani"... XD A Berserk része viszont teljesen igaz, sőt, állítom neked, hogy a Titkos-Surci-Junchi trióból én vagyok az, aki hármunk közül a leginkább élvezi azt a cuccot, mivel én tényleg full vígjátékként nézem és jókat röhögök rajta, míg azért náluk egy kis tüske mindig ott van abból a szempontból, hogy "Basszus Miura, én régen ezt a cuccot szerettem, mit műveltél te ezzel?", amire az animestúdió csak rárakott egy lapáttal. XD Megjegyzem, ez pont egy olyan cucc, aminél még annyira kifogás sem kellene, ha menet közben abba akarnám hagyni, mivel olyan igazi "hulladékok hulladéka" darab, viszont számomra pont ettől a minőségtől lett csak igazán teljes az élmény. XD Szóval igaz, hogy már az epizódos élménybeszámolókkal elcsúsztam, de végignézve tuti végig lesz (pláne, hogy azok a gonosz japánok 26-ről 12-re csapták le ennek a mesteri vígjátéknak az epizódszámát... :(), aztán esetleg a legvégén még kap egy plusz értékelést, mert ennyit azért megérdemel a cucc. XDDD Btw, az augusztus végét meg kár ennyiszer felhoznod, tök egyértelmű, hogy mivel még el sem kezdtem az NGE-t és jövő hét kedden jelenik meg az új WoW kiegészítő, egy darabig ez nem várható tőlem... :lol:
Dodgers írta:(Egyébként yeah, annyi vétségem mindenképpen van, hogy nem teszek rendszeresen hozzá a fórum kommentkínálatához [és akkor se olyan tartalmas tl;dr-eket mint amiket hozni tud egyik-másik illető], de mentségemre legyen szólva, hogy a fórumozás mint olyan olyasféle dolog, amihez csak alkalomadtán van kimondott ingerenciám, így hiába kommentelhetném én is például az új Berserket epizódonként, ha egyszer nincs meg hozzá a "löket". Ez persze aligha kifogás amikor pölö Surci vagy Titkos képesek tartalmas tl;dr-eket gyártani epizódról epizódra, de sajnos-nem sajnos ez van, mégha például az Illyás komenttel azért próbálok hozzáadni a fórumhoz amit tudok.)
Na, én meg pont erre mondom azt, hogy EZ!, pedig tl;dr-esként most én is izélgethetnélek, hogy "mi az, hogy csak párhavi egy post, hol a kontent?", de igazából én is ezt vallom, hogy akkor írjanak az emberek, ha kedvük/idejük/"ingerük" van rá. Ha ebbe beledöglik a fórum, akkor úgy néz ki, hogy ennyit bírt, nyilván ezt én sem akarnám, de azért "másodállást" sem kívánnék csinálni az animepostolásból (se' másnak, se' magamnak), csak azért, hogy elmondhassam, hogy "pörög a fórum".
Surci írta:Szerintem nem. De ezt megbeszéltük már a múltkor, pont a te DP-s leakadásodnál, meg az én Fate-s véleményeimnél, úgyhogy azóta fel sem húzom a szemöldököm egy-egy ilyen Titkos-féle látatlanban véleményezésen, beszólni rá meg végképp nem fogok. Csak egyszerűen... olyan FURA nekem, racionális elmém nem képes kezelni az ilyen megnyilvánulásokat.
Érzelmi alapú ember lévén nem is baj, hogy nem tudjátok mindig logikusan megmagyarázni esetemben, hogy mit miért csinálok, igazából az lenne a fura, ha mindig sikerülne pillanatnyi szeszélyemre/hangulatomra magyarázatot találni... XDDDD
Surci írta:Meg ilyenkor bajban is vagyok, miként reagáljak. Írjak-e rá választ? De az spoiler. Javítsam, ha látatlanban benézett valamit? Az is spoiler. Ne válaszoljak? De akkor feleslegesen írt egy hosszú vitaindítót vagy reagált egy felvetésre...
Igazából ha tényleg nagyon belemegyek egy cucc látatlan oltásába, vagy a róla való kérdezősködésbe, spoiler tag alatt nyugodtan leírhatjátok, hogy "Titkos, hülyeséget beszélsz, mégpedig ezért is ezért..." Így másnak nem rontjátok el az élményt, engem is "helyreraktok" és remélhetőleg ugyanabban a témában már nem fogok újra "támadni" én sem. XD (Amúgy megértem persze ezt a dilemmát, egyik haverom szintén ettől szokott szenvedni esetemben... XD) Nem mellesleg amit én látatlanban is nagyon kóstolgatok, amögött ott van az a "sunyiság", hogy "hátha sikerül valakit úgy felhúznom, hogy a komplett animét leírja nekem és akkor már meg sem kell néznem". XDDDDD Persze ez sem direkt szemétkedés, csak egyszerűen van egy csomó olyan sorozat, ami még úgy-ahogy érdekelni is, de messze nem annyira, hogy leüljek eléjük és mondjuk 1-2 hetet rájuk áldozzak. Pl. ha megfigyelitek, egy S;G (vagy egy Shingeki, amikor még nem láttam) esetében nem kérdezősködöm, nem kóstolgatom a fanokat, stb-stb., mert tudom, hogy úgyis meg fogom nézni ezeket a cuccokat és nyilván nem akarnék magammal kicseszni, hogy már előre tudjak minden egyes fordulatot. Ellenben pl. mit tudom én, egy SAO esetében úgy vagyok a spoilerekkel, hogy "bring it on", mert nem fogok csak a hype miatt egy egyértelmű szutykot végigszenvedni, viszont pont a hype miatt azért mégis csak érdekel, hogy úgy saccperkábé miről szól. XD
Surci írta:Titkos mondja Brain Dead is kéne. Mondjuk oké, majd lesz az is.
Mondjuk tegyük hozzá, hogy én itt határidőt nem szabtam, sőt, mondtam is, hogy játék-kihívásnak sosem adnám fel azt a sz...szép mangát (XD), kb. annyit írtam, hogy "ha van kedved, for the lulz alapon kezdd el olvasni, aztán ha végeztél vele, akkor kíváncsi lennék a véleményedre", szal igazából ha nekem is ilyen "kötetlen" kihívásaim lettek volna, akkor eleve kevesebbet picsognék már az elejétől kezdve. XD (De hosszútávon természetesen ezt sem ajánlom, mert a vége úgyis az lenne, hogy "nekem mások megmondják, hogy mit kell néznem!!!444" XD)
Surci írta:Junchi: ne bántsátok Titkost (????? azóta se tudom, hogy ezt mire írta).
Ott elsőre kicsit én is néztem, de gondolom Catrin ezen postjára célzott, amit te még részben megtámogattál (még Junchi postja előtt) ezzel a "kell a kontent, gyerekek!" dumával, aztán lehet, hogy neki is úgy jött le, hogy itt most valami "team-up against Titkos" dolog megy. XD
Surci írta:Én, Catrin: eszünkben sincs (tényleg nem!). Titkos: Ne csesztessen, Jameson! Jameson: o.O"""" VAT. Lehet hogy valamit mind nagyon benéztünk? o.O

Tényleg lövésem nincs miből gondolta Titkos hogy ez neki szól...
Mondom, elsősorban nem annyira az volt a gond, hogy "magamra vettem", inkább úgy jött le, mintha egy kezdetben "very easy" módra (és akkor még épp ezért szórakoztató) állított játéknak úgy havi szinten emelnék a nehézségét, aztán végül már hard/very hard mód körül járnánk, de persze azért elvárnák, hogy a játékos ugyanolyan lelkesedéssel nyomja. Én inkább ezen húztam fel magam.
Surci írta:Catrin Pingvinjén túl onnan indult az egész, hogy szoktam nézni a fórum látogatószámlálóját, és sok a lurkerünk. Szinte mindennap van olyan időpont, hogy 25-30 fő, vagy néha akár több is online + botok. Namost kizárt hogy egyszerre ennyi inkognitó-bot szabaduljon rá az oldalra, de 10 főnél többen nem szoktunk postolni, akár heti rendszerességgel se + vannak a read only tagok olyan 3-4-en + mod és admin, az 15-16 fő összesen. Gondoltam, hátha egy-egy régebben rendszeresen írkáló fórumer vagy csak lurker újonc is kedvet kap - ha már olvasni mindenki szereti a LULZ-t ugye, meg azt is ha éppen a kedvenc tematikus topicjuk pörög. Amúgy biztos jól elröhögnek ezen a mostani műcirkuszon is XDD
Na, ez amúgy nem lett volna egy rossz ötlet, csak akkor így kellett volna megfogalmazni (mit tudom én: "amíg rendszeres tagjaink teljesítik küldetésüket, szeretnék szólni a sok read-only módban lurkoló egyénhez is, hogy nem szégyen ám beszállni! :P", vagy valami... XD), bár szvsz én kétlem, hogy aki csak úgy feljárogat ide random (postot meg esetleg sosem írt), az majd egy random Offtopicos felhívás hatására "táltosodik meg". ^^" Ilyen "read only" fazonok majd' mindenhol vannak, ez valami divat lehet, hogy csak úgy felregiznek mindenhová. Egy átlag Facebook csoport is úgy néz ki sokszor, hogy van 300 regisztrált tag, azok közül jó, ha 30 írogat.
Surci írta:...1 hete nem vagyok képes kijönni egy rohadék vírusból, és amikor épp nem dolgoztam, akkor fájdalomcsillapítóval volt tele a fejem, a maradék tiszta pillanataimat meg elviszi az Illyás és egyéb nemanimus kontent írkálása-olvasása.
Uhh, jobbulást! ^^"
Surci írta:És ugyan a másik topicba illene, de csak ezért nem fogok külön postolni: a Beautiful dreamer posztere baromijó.
Minden baromi jó, aminek ehhez a filmhez köze van. :3
Surci írta:Titkos, te meg lazíts, remélem megjön egyszer a kedved a Kőkapu-NGE pároshoz, mert a postolási hajlandósággal nincs a világon semmi gond ikszdé.
Mondom, azok még játékban vannak nálam továbbra is, ha a futó cuccokat nem számítjuk, addig nem kezdek új (már végig kijött) animébe, amíg őket be nem fejeztem, csak azt a rohadt deadline-t akartam végre törölni. :P XD tl;dr meg valszeg mindenképp lesz. XD (Így, hogy már nem érzem erőszaknak, talán még meg is ússza az EVA, hogy jól lealázzam, bár nem ígérek semmit... XD)
Surci írta:AMG!, Ai Yori Aoshi, Clannad (nem láttam csak hallottam :P), DB(Z) - Csicsi először még nem indul sárkánynak, Bulma a keménycsaj onnan - a sima DB végéig azt hittem ő lesz majd a befutó, kvázi egyetlen fő(bb) szereplő csajszi a sorozatban, I"s, Nuczuró, YYH, Vandread, Midori no Hibi így kapásból.
Jaja, ezek amúgy korrektek, tényleg az van, hogy sok "kitchen waifu" nyer, csak ezekben én rendre valamelyik másiknak szurkoltam. XD (Egyedül a Vandread ugrik most be, ahol ment nálam a végén a fanboy-éljenzés ebből a szempontból, de úgy szökőévente egyszer talán meg is érdemlem, hogy egy adott cuccon belül az "én waifum" nyerjen... XD) Btw, a Clannadot én sem láttam, de 100%-ban meg tudom erősíteni, hogy abban is kitchen waifu ending van. XDDD

Na, akkor így a végére bocsi, ha egyeseknek már sok volt ez a "kiborulásom", cserébe ne emlegessetek határidőket, ne irkáljatok "ezt meg kéne nézned!"-jellegű címeket (ajánlás persze lehet, de ne olyan formában, hogy emlegetitek, hogy "na, na, NÉZED MÁ'????"), cserébe lesz kontent, tl;dr hosszban, remélhetőleg animés témában, de persze néha befigyelhet 1-1 élőszereplős amcsi film, vagy rajzfilm is, neadjisten egy könyv, mert azért nem csak kínai mesékből áll az élet. :P XD
Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Surci »

Üdv Titki, már kezdtük azt hinni hogy felfaltak a rozsomákok... :D Látom újfent elemedben voltál és über-túlreagáltad a túlreagálásodra érkezett túlreagálásomat XDDD Na de 1 a lényeg:
Titkos írta:csak azt a rohadt deadline-t akartam végre törölni. :P XD
Elég lett volna ennyit írnod már régebben is, mert ezt tudom dekódolni :P XD
Titkos írta:Surcit sem izélgeti senki, amikor pl. laza tíz évet különböző kocsmákban húzott le a haverjaival és nem hogy kontentet nem nyomatott, de még fórumra sem nagyon járt fel. :P
Az a tíz leginkább sajnos csak 5, és "a múltat eltörölni, mondják, nem lehet"... meg elég irreleváns is, mert akkor baromira nem hiányoztam senkinek se én, se a véleményeim. Ja, és nemcsak kocsmákban :P XDDDD
Titkos írta:végül az lesz, mint az Ilyánál, ahol nagy lelkesedéssel beszéli meg önmagával az adott epizódot hétről-hétre... XD
Hja, mert ha nem lennének mindenféle ki-és felhívások, napi 8-10 postszámmal pörögne a Fate/BEST topic mi? LOL. Arról nem én tehetek, hogy senki nem akar minőségi animét nézni, főleg ilyen retek szezonok mellett, mint ez a mostani meg a kövi :D Pont ezért promózom, de ezt akkor is epblogolnám, ha a világon senki nem olvasná. De szerencsére vannak olvasóim, ráadásul már egy plusz nézőt is sikerült bevonzanom, úgyhogy duplán megérte! Mellesleg kezdesz már ráérezni a postok alapján, mi olyan király ebben a 100/10-as cuccban? :D
Titkos írta:Nem mellesleg amit én látatlanban is nagyon kóstolgatok, amögött ott van az a "sunyiság", hogy "hátha sikerül valakit úgy felhúznom, hogy a komplett animét leírja nekem és akkor már meg sem kell néznem". XDDDDD
Az Illya esetében sunyi kis kívánságod teljesült is. :lol:
Titkos írta:Btw, azért emlékszem, hogy elsőre picit te is meglepődtél, amikor pusztán a MAL listád alapján Surci egyből Mirai Nikki-s kritkát kért tőled, mert valahogy úgy voltál vele, hogy "Ja, valóban láttam, de mit írjak róla? Jó szar volt..." XDDD
Igen, pont ezért kértem azt a kritikát :D Bezzeg amikor a Monogataris postomra vártatok... XDDD Na kábé ugyanennyire kell ezeket "komolyan venni". Az ilyen MAL-stalkingokról meg már nyilatkozott fentebb mindenki, elvégre ezért nyilvános a lista, de van egy "hide list"-funkció is, ha valaki mindent TITKOSítani szeretne :P.
Titkos írta:Ruinál meg amúgy picit le is vagyok most maradva, néztem egyet, amikor említette, hogy ő éppen Escázik, mert ez a kihívása, valahogy lemaradtam arról, amikor "kirótták rá"... XD
Saját maga jelentkezett, teljesen önszántából. Junchinak se "felírtam", hanem javasoltam hogy nézzen rá valamire ha kedve van, mert pont előtte írta hogy épp kifogyott a planned-listája, cserébe én is szívesen vállalok valami általa ajánlott jóságot, aztán majd oda-vissza megvéleményezzük. Ilyen egyszerű ez, nem volt itt "kirovás" meg hasonlók. nem is lesz. Túúúúúúúúlgondoltad ezt az izét Titkos :D

Fajulni meg nem fajulok sehová, de ha látom hogy olyan animut nézett valaki, amiről érdekel a véleménye, rá fogok kérdezni, ahogy eddig is tettem, főleg ahogy elnézem, a többieket ez nem is zavarja. Megtehetném MAL profilon is, de ha már postol róla az illető, akkor inkább tegye itt, legalább többen látják és kommentelhetik, ha kedvük van. És nem kell engem annyira komolyan venni, fórumfőnöknek és főszerkesztőnek gondolni meg hasonlók (van ennek a fórumnak főszerkesztője, nem pályázom a babérjaira :D ), melókat, kötelező cikekket meg házifeladatokat képzelni a random hülye ötleteim és mindenféle felhívásaim mögé. Azt is tudom hogy néha sok vagyok, olyankor le kell pöckölni, volt már erre példa ezelőtt is.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6178
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Surci írta:Ugye milyen jó ha van kontent? :D Ráadásul jogos is, viszont ez valszeg már így marad. Anno elkezdtem, de a nagy kihívásosdiban-válaszolósdiban abbamaradt, most meg már egyszerre sok lenne visszakeresgélnem évszámokkal-egyebekkel együtt a válaszokban szereplő animukat. Evvan :P De a konzekvenciát levonhatja mindenki, aki visszaolvassa a topicot. Igazából az érdekelt volna, mennyi az Aoi-s válaszadók "átlag animés életkora" (ez még megvan, a kihívás kezdetekor 12.2 év), a nagy többség első "tudatos" animéjét tévében látta, hogy a régi nagy címek tartják-e még magukat egy ilyen tapasztaltnak mondható közegben (igen), valamint melyik az az időszak, ahonnan a legtöbb kedvencnek jelölt anime származik (itt már nagy szórás van, de kiemelkedő évek az 1998, 2002, 2006 és 2011), valamint hogy kedvenc animék és karakterek közül nem nagyon szerepel olyan, aki 5 évnél "fiatalabb", azaz 2011 után került be a köztudatba (kivétel a Kiseiyuu és a Psycho Pass), ergo az utolsó igazán jó év 2011 volt - bár ez a szezonos topicunkon amúgy is lemérhető. Nagyjából ennyi, grafikont is akartam, de az nincs, képzeljétek oda :P :D
Ez is jó nekem, igazából csak azért érdekelt, mert egyáltalán kíváncsi voltam, hogy milyen is lesz ez a "kiértékelés". :)
Surci írta:Kontentről jut eszembe, tegnap este jól elszórakoztam azon, ahogy a pónis topicban Titkos elküldte Szirmait az anyjába :vigyor: Ez különösen tetszett:
Titkos írta:-"Sokan elszálltak a sorozat összetettségétől, de féléjük csak egy kérdésem van: NÉZTETEK TI VALAHA ANIMÉT???" - Maradjunk annyiban, hogy jó eséllyel sokkal többet, mint te
:thumb:
Örülök. XDDD Amúgy ezt azért is mertem ilyen határozottan kijelenteni, mert asszem valamelyik Komment Keddes (értsd: "Kérdezz-Felelek") videójában ha jól emlékszem, az anime is szóba került (konkrétan ott is rá akarták dumálni a fanok, hogy nézze meg ezt vagy azt a cuccot) és ott elég érthetően kifejtette, hogy ő nem igazán animés, nem tudom már, hogy egyáltalán nem nézi, vagy csak pár ismertebb, magyarul is megjelent darabot látott (GITS, Akira, stb.), de a lényeg, hogy finoman szólva nem igazán van benne a témában. Na most ez így önmagában még nem is lenne gond, csak érted, ehhez képest a Póninál ezzel érvelni... XD Gyakorlatilag pár rész után leszól egy sorozatot, úgy, hogy felhoz példának egy másik sorozatot/műfajt, amiből még annyit sem látott, mint az előbbiből. XD Mintha én mondjuk előadnám, hogy "a Trónok Harca jó gagyi, de bezzeg a Stargate SG-1!", de úgy, hogy az egyikből mondjuk láttam egy részt, a másikból meg jeleneteket. XDDD De amint látod, az egész "kritikája" tele volt felületes baromságokkal, ezért is "küldtem el az anyjába", nem azért, mert "úristen, nem jött be neki az MLP, máglyára vele!" (Mert ahogy írtam, akkor a Warcraft filmről alkotott véleménye miatt is megégethetném, de ott legalább látszott rajta, hogy azért tudja, hogy mit beszél, erről viszont sütött a "csak a fanok miatt mentem bele"-érzés.) Meg eleve nem is értettem, hogy ha már ilyen "közkívánatra" sorozatot választott, akkor miért nem mondjuk egy Gravity Falls, vagy akár a Doctor Who, mert ezeket azért egy masszív fanréteg követeli már egy jó ideje, míg a Pónit én nem is nagyon láttam, hogy annyian ajánlgatták volna neki, max 1-2 ember és ők is általában erősen emotikonokkal tarkítva, utalva ezzel arra, hogy vagy ők is trollkodnak, vagy pedig komolyan ajánlják ugyan, de egyben sejtik is, hogy Gregnek ez bizony baromira nem fog tetszeni. XD Meg oké, én nem mondom, hogy ebbe az egész Póniba többet kéne belelátni, mint ami (egy szórakoztató, aranyos, vicces sorozat), de mivel Szirmai láthatóan imádja az ilyesmit, itt aztán lett volna miről beszélnie: ha liberáldumát akar, ott van a már említett rasszizmussal foglalkozó epizód, ha a jól ismert humanizmusát kívánja erőltetni, beszélhetett volna arról, hogy a brónik hogyan vívták ki a "szabadságukat", miközben kétfrontos háborúban harcoltak a normál emberek, plusz a többi fandom "harcosai" ellen, stb-stb. Erre neki az egészből annyi jön át, hogy "jaaa, ez tényleg olyan kislányos izé, amilyennek elsőre gondoltam", hát b+... :D Kb. mintha a szintén közönségkedvenc Avatar kritikából annyi lett volna, hogy "jaaa, hát így fightolnak benne, meg minden, végülis nem rossz, de néztetek ti már animét? Egy Natúró is ugyanez, csak mennyivel jobb!!!444", csak szerencsére annál nem beszélt hülyeségeket, ott vagy tényleg meg is nézett legalább egy szezont, vagy jobb honlapokról gyűjtötte össze az infóit. XD Plusz ugye az is benne van ebben az egészben, hogy azért itt Magyarország legnépszerűbb YouTuberéről beszélünk, szóval ha valami "15 ember követi" típusú noname fazon lenne, valószínűleg egy bekezdést sem vesztegettem volna arra, hogy kijavítsam a baromságait, viszont nem viccelek, ha azt mondom, hogy egy csomóan pl. az alapján döntik el, hogy megnézik-e a moziban ezt vagy azt a filmet, hogy Szirmai épp mit gondol róla hét percben. (Komolyan, volt pl. egy fazon, aki azon sírt, amikor a csatorna szombatról hétfői napra tette át a műsort, hogy "Ne már, eddig mindig tőled tettem függővé, hogy mit nézek premierhétvégén!", hát lol...) Persze most lehetne erre mondani, hogy akinek Szirmai (vagy úgy egyáltalán akárki) véleménye kell ahhoz, hogy be merjen ülni egy filmre, mert magától nem mer, vagy képtelen eldönteni a dolgot, az meg is érdemli, de ettől még tény, hogy ennek a fazonnak ezrek isszák a szavait, úgyhogy pl. simán el tudom képzelni, hogy ezzel a kis "félrészeg" stílusban összedobált "kritikájával" is kapásból csinált pár anti-pónist, ami a francnak sem hiányzott a fandomnak, van így is elég bajunk. (Btw, erről a Szirmai videóról még Péter véleményére lennék kíváncsi, már csak azért, hogy mint egykori haterből "megtért" rajongó, ő hogyan értékelné, szerinte Greg mennyire lőtt mellé? XD)
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Offtopic

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

véginézteateljeselsőévadot
Titkos írta:Gyakorlatilag pár rész után leszól egy sorozatot
:D ez honnan ismerős?
Válasz küldése