Mondocon(ok)

Animés találkozók, programok, rendezvények.
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Rui-chan írta:Catrin: Így egy nap után esett le, hogy a barátnőd, akit említettél Dokuro-chan/Lilla. :o Figurás körökből ismerem őt. Kicsi a világ, na! :D
Hehe, na igen, tudom-tudom. Pedig animés bazáron is ültem már vele a pultja mögött, nem mellesleg őt tapizom a Fremy cp-s képen. XD

A con valóban remek hangulatban telt, a nyugis vasárnapját alapból is szeretni szoktam, de most ez egész jól hatványozódott.
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Ahogyan olvastam jó volt a mostani Con is, remélem még az életben kitudok jutni egyre bár az is biztos, hogy nem mostanában lesz, ha lesz.

Catrin: Kösz a biztatást.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
supermario4ever
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.05.28. 05:40
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: supermario4ever »

Én is rég voltam már MondoConon, nagyon szeretnék a nyárira kijutni. Nem vagyok érdekelt a cosplay-ben, nálam a karaoke a nyerő. Ott szoktam a legtöbb időt tölteni. Hiányzik az éneklés, lenne is jónéhány dal, amit szívesen előadnék.
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: scineram »

Helló Belló!

Sajnálom, hogy a Kerekasztalra nem tudtam benézni. Két program érdekelt az egész rendezvényen, gyönyörűen rászervezték a Kerekasztalra a zenekvízt. És hogy teljes legyen a mentségem, nem is volt hiába. :cool:

A nyárira van valakinek kedve kinézni? Azt hiszem, most már ez is kétnapos lesz.

supermario4ever, te úgyis nagy J-zene rajongó vagyol, gyere karaokézni!
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

scineram írta:És hogy teljes legyen a mentségem, nem is volt hiába. :cool:
És mindhárom a haverom! :D *büszke* Gratula srácok, szép volt! :)
Kép
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Én megyek a nyári conra, kíváncsi vagyok, mit hoznak ki belőle... Főleg a cosplayversenyből a Cosplay.hu nélkül...

Lesz valami légvár is, jó lenne baromkodni egyet. :D Gyerekkoromban nem mertem ugrálni, csak álltam a sarokban, amíg le nem járt az idő. XD
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: scineram »

Én ugrálok veled simán, ha egyedül nem szeretnél. :thumb: Mondjuk remélem az eső nem mossa el a kinti programokat. ::jtears::

Belenéztem amúgy Youtúbon a Kerekasztalba. Sajnáltam, hogy a Rakugo védelmére senki sem kelt, az urak nem is nagyon szóltak hozzá. Bezzeg a Boku Dake ga Inai Machiról Junchi vezényletével leszedtétek a keresztvizet. A fanszervízre nagyon nyilván verő srác érdekes volt. :drop:
Kép
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

scineram írta:Én ugrálok veled simán, ha egyedül nem szeretnél. :thumb: Mondjuk remélem az eső nem mossa el a kinti programokat. ::jtears::
Visszatették a nagyszínpadot a K épületbe, az Amai játszóházat meg a D csarnokba. De ha benn is felfújják a légvárat, menjünk, én komolyan gondoltam. XD
Avatar
supermario4ever
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.05.28. 05:40
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: supermario4ever »

scineram írta:Helló Belló!

Sajnálom, hogy a Kerekasztalra nem tudtam benézni. Két program érdekelt az egész rendezvényen, gyönyörűen rászervezték a Kerekasztalra a zenekvízt. És hogy teljes legyen a mentségem, nem is volt hiába. :cool:

A nyárira van valakinek kedve kinézni? Azt hiszem, most már ez is kétnapos lesz.

supermario4ever, te úgyis nagy J-zene rajongó vagyol, gyere karaokézni!
Karaokéztam is, csak nem voltam a helyzet magaslatán, ezért most felejtőset alakítottam.
szerk: Most láttam, hogy 8-cal és John-nal voltál egy csapatban. :D Gondolom te a harmadik vagy, aki segített az egyik lánynak kaszinó karaokén.
Írtam élménybeszámolót a blogomban, ha érdekel, bárki elolvashatja, csak jelzem, hogy nagyon hosszú. http://sm4e86.blog.hu/2016/07/18/2016_n ... sznobizmus
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

supermario4ever írta:szerk: Most láttam, hogy 8-cal és John-nal voltál egy csapatban. :D Gondolom te a harmadik vagy, aki segített az egyik lánynak kaszinó karaokén.
Mivel scineramnál mindig benne van a pakliban, hogy a következő conig nem néz rá a fórumra, ezért most gyorsan válaszolok helyette erre a részre. XD John = scineram, 8 meg 8, szóval a "harmadik srác" akkor (Ura)Shima / Miroku lehetett. :D (Nem tudom, a két nickje közül conon melyiket használja. XD)
Kép
Avatar
supermario4ever
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.05.28. 05:40
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: supermario4ever »

Titkos írta:
supermario4ever írta:szerk: Most láttam, hogy 8-cal és John-nal voltál egy csapatban. :D Gondolom te a harmadik vagy, aki segített az egyik lánynak kaszinó karaokén.
Mivel scineramnál mindig benne van a pakliban, hogy a következő conig nem néz rá a fórumra, ezért most gyorsan válaszolok helyette erre a részre. XD John = scineram, 8 meg 8, szóval a "harmadik srác" akkor (Ura)Shima / Miroku lehetett. :D (Nem tudom, a két nickje közül conon melyiket használja. XD)
Ja, akkor lényegében úgy írtam, hogy önmagával volt egy csapatban. XD megvan.
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: Surci »

Megvan az őszi MondoCon időpontja: okt. 8-9, direkt figyeltem hátha sikerül végre kijutni. Ééés remek, szabadságom utolsó 2 napja, az első nap még beleférne, úgyse voltam már 3 éve conon, de vasárnap reggel már utaznom kell, ráadásul továbbra is csak 2napos jegy van... Necces, necces... Majd még kialakul, de a francba már, ménem lehetett 1-2 hétvégével korábbra tenni...
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Surci írta:Megvan az őszi MondoCon időpontja: okt. 8-9, direkt figyeltem hátha sikerül végre kijutni. Ééés remek, szabadságom utolsó 2 napja, az első nap még beleférne, úgyse voltam már 3 éve conon, de vasárnap reggel már utaznom kell, ráadásul továbbra is csak 2napos jegy van... Necces, necces... Majd még kialakul, de a francba már, ménem lehetett 1-2 hétvégével korábbra tenni...
Nem tudom, ez mennyire befolyásolja egyeseknél pozitív/negatív irányba a dolgokat, de végre úgy röpke három (vagy több... XD) év után én is újra tisztelemet fogom tenni a conon, méghozzá mindkét nap. :D (Mert úgyis csak kétnapos jegy van, meg ha már felutazom Debrecenből, nem csupán 6-8 órányi fun miatt tenném... XD) Mivel scineram csak ezt a topicot nézi ( :lol: ), ide is kiírom neki, hogy MAL-on még lóg nekem egy MonMusus válasszal, de felőlem majd élőben is válaszolhat... :lol:
Kép
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Mármint hogy csak kétnapos lesz egyáltalán, vagy most még csak kétnaposat árulnak?
Gondolkodom, hogy én is felnézzek (hacsak nem akkorra sikerül összehozni egy ideje halogatott találkozót...), és lehet még a két napos is megfelelne, ha találnék szállást. Ha keresnék biztos találnék mondjuk, csak még nem próbáltam.

Csak félve kérdezem: Milyen sorozatot fogtok tuti kibeszélni, amiből jobb, ha spoiler-megelőzési munkálatokat végzek?
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Nini, úgy néz ki, leszünk akkor páran. Én is btw, amúgy is az elmúlt másfél évben kimondottan mesésre sikeredett a conra járási statisztikám (egyszer voltam, hol nem voltam), úgyhogy nehéz volt belőni, mikor szabad a pálya, de most az. Kérdés, hogy ha lesz kerekdedasztal és hívnak, az melyik napon lesz, bár remélem, ezúttal nem vasárnap, mert gondolom a többség szombaton lesz (mindkét nap nekem necces lenne).

>Nyul

Madoka-Steins;Gate-NGE? :D Ha Surci ott lesz és esetleg Titkos is eljut addigra odáig, akkor ezek szinte biztos, aztán gondolom valamennyi a szezonból (Berserk 2016 alap :D), a többi meg majd jön magától.
Avatar
Dodgers
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2011.03.07. 09:00
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: Dodgers »

Eddig lövésem nincs, hogy miként fog végül zajlani az a hétvége, de eddig én is tervezek kinézni, szokás szerint a szombati napra. Aztán persze majd elválik hogy mi lesz belőle, de ahhoz képest, hogy 2012 ősze óta nézek ki tavasszal-ősszel, és eddig csak 1-2 alkalom maradt ki, majd csak nem a mostani lesz a harmadik alkalom.
Kép Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Junchi írta:Madoka-Steins;Gate-NGE? :D Ha Surci ott lesz és esetleg Titkos is eljut addigra odáig, akkor ezek szinte biztos, aztán gondolom valamennyi a szezonból (Berserk 2016 alap :D), a többi meg majd jön magától.
Jaja, én is ezekre gondoltam. :) (Most mondanám, hogy "megígérem, hogy conig legalább a két "maradék" sorozatból egyet végigtolok", de ezt inkább így nem jelenteném ki, figyelembe véve, hogy eddig is milyen "jól" sikerült magam tartani a határidőkhöz. :dirr: Szal maradjunk inkább annyiban, hogy "megpróbálom"... XD) Illetve ha Junchi haladna közben az UY-vel (vagy akár csak még valami személyes pluszt hozzá szeretne tenni a Beautiful Dreamerhez :D), akkor még az is feljöhet plusz téma gyanánt. :D
Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: Surci »

A mordályos nyul írta:Mármint hogy csak kétnapos lesz egyáltalán, vagy most még csak kétnaposat árulnak?
Csak kétnapos jegy lesz, pár éve már csak olyat árulnak -_-
Titkos írta:
Junchi írta:Madoka-Steins;Gate-NGE? :D Ha Surci ott lesz és esetleg Titkos is eljut addigra odáig, akkor ezek szinte biztos, aztán gondolom valamennyi a szezonból (Berserk 2016 alap :D), a többi meg majd jön magától.
Illetve ha Junchi haladna közben az UY-vel (vagy akár csak még valami személyes pluszt hozzá szeretne tenni a Beautiful Dreamerhez :D)
+ a Majomiga! Na meg a Pingvin. A Beautiful Dreamert szerintem addig még én is megsasolom. És persze az Illya :D XDDDD Egy teljes hónap áll rendelkezésre, hogy szintre hozzátok belőle magatokat :lol: De amúgy is nagy kedvem lenne szétszedni a Nasuverzumot végre :twisted:
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Titkos írta:Illetve ha Junchi haladna közben az UY-vel (vagy akár csak még valami személyes pluszt hozzá szeretne tenni a Beautiful Dreamerhez :D), akkor még az is feljöhet plusz téma gyanánt. :D
OFF: Az UY folytatását most átcsúsztattam október eleje környékére, a következő szezonból úgy is csak a Hibike S2-t (meg mellé még valamit) fogom nézni, előtte szeptemberben szeretném újrázni a Dennou Coilt, illetve van még egy cucc, amibe önszorgalomból kezdtem bele (Catrin kartársasszony talán legnagyobb meglepetésére :3), az első részét már le is nyomtam, de MAL-ra majd csak akkor viszem fel, ha legalább 5-öt megnéztem belőle. :D
Surci írta:Egy teljes hónap áll rendelkezésre, hogy szintre hozzátok belőle magatokat
MINDEN tiszteletem az Illya harcosoké, a topicot követem és mulattatónak találom, de, hogy én ezt az animét a büdös életbe nem fogom elkezdeni, az is biztos. : P Ahhoz nagyon jó vallatószer kellene. A potenciális diskurzus ezen részénél max én leszek a passzív hallgató, aki aktívan hallgat.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Junchi írta:
Surci írta:Egy teljes hónap áll rendelkezésre, hogy szintre hozzátok belőle magatokat
MINDEN tiszteletem az Illya harcosoké, a topicot követem és mulattatónak találom, de, hogy én ezt az animét a büdös életbe nem fogom elkezdeni, az is biztos. : P Ahhoz nagyon jó vallatószer kellene. A potenciális diskurzus ezen részénél max én leszek a passzív hallgató, aki aktívan hallgat.
+1 Szal ja, igazából ez is olyasmi cucc, mint a Berszark: ha van egy fanboy/fangirl, aki hajlandó "audiokommentálás" közepette követni a dolgot, akkor úgy valóban marha szórakoztató, viszont ettől maga a sorozat még olyan, amilyen. Legalábbis én is felváltva röhögök/facepalmolok Surci összefoglalóin, viszont azokat legalább még élvezem, ellentétben a sorozattal, amivel tényleg próbáltam én barátkozni (végülis most már három ember is nézi csak a mi fórumunkról... XD), de sajnos pár perc után mindig oda jutottam, hogy kedvem lenne bezúzni a monitort, annyira irritálnak ezek a karik/plotline, pedig nem vagyok egy alapvetően agresszív ember. XDDD Ettől persze még a conon szívesen nézném végig Surci fanboy-áradozását erről a cuccról, pláne, ha tényleg elragadná a hév, aztán mondjuk Animeland, vagy hasonló figurás bolt előtt elhaladva felkapná az Illya-Kuro párost és ilyen rögtönzött yurit nyomna le velük, tudjátok, mint amikor az Űrgolyhókban Lord Helmet "eljátssza" a hercegnő elfogását... :lol:
Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: Surci »

Junchi írta:MINDEN tiszteletem az Illya harcosoké, a topicot követem és mulattatónak találom
Óóóó még egy olvasó, mindig örülök a visszajelzéseknek :D
Junchi írta:de, hogy én ezt az animét a büdös életbe nem fogom elkezdeni, az is biztos. : P
Sejtettem, nem véletlenül raktam ki a lolikszüdét a végére. De ott a többi Type-Moon izé, na arról kíváncsi leszek az állásfoglalásokra (Titkos (elő)ítéleteit már ismerem :D , de a többiekét nem nagyon). Talán még egy Lain is belefér, azt úgyis olyan rég láttam hogy kvázi újként fogom revaccsolni, meglátjuk MOST mennyire jön be, aztán ha nagyon, akkor rászállhatunk ^^

Csak először jussak is el odáig, főleg hogy ilyen össz-Aois találkának ígérkezik.
Titkos írta:mondjuk Animeland, vagy hasonló figurás bolt előtt elhaladva felkapná az Illya-Kuro párost és ilyen rögtönzött yurit nyomna le velük, tudjátok, mint amikor az Űrgolyhókban Lord Helmet "eljátssza" a hercegnő elfogását...
Ne kísérts! :D :LOL:
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Engem mindig könnyű megtalálni Conon, elég AnimeLand pultját keresni. :D
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Egy hét múlva con, ki az, aki tervezi, hogy kinéz, illetve rendezzünk-e valamilyen Aois találkozót majd? :)
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Titkos írta:Egy hét múlva con, ki az, aki tervezi, hogy kinéz, illetve rendezzünk-e valamilyen Aois találkozót majd? :)
Szombaton biztos, hogy leszek, találkozóba benne vagyok. (IIRC mintha jeleztük volna most jó páran, hogy jövünk, szal kár lenne ezt kihagyni.)
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: Surci »

ÉÉÉÉÉSSS nem akarom elkiabálni, de úgy tűnik mégis összejön az a szombat :D Szal elvileg én is vagyok aznap egész nap (+este akár még egy sörözés is belefér, ha valakinek van kedve).

Animés kerekasztalon most nem lesz az Aoi képviseletében senki, ha jól látom. Kár.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Válasz küldése