AMV

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Surci »

Huh gyerekek, most találtam ezt az istenkirály Madoka AMV-t. Nagyon üt mind vágásban, mind zenében, mind hangulatban. Profi.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Catrin írta:Végül csak megtaláltam, bár így újranézve már nem tetszik annyira, még nem is lenne baj, hogy többféleképp értelmezhető, de jobban örültem volna valami fullleszbisnek. Az igazi bajom vele viszont az, hogy csak elsőre volt érdekes... most már untam.
Köszi! Amúgy ja, értem mire gondolsz, ha már "fulleszbis", minimum valami hasonlót várnék.
Kép
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Surci írta:Huh gyerekek, most találtam ezt az istenkirály Madoka AMV-t. Nagyon üt mind vágásban, mind zenében, mind hangulatban. Profi.
Na akkor ezt kapd ki, Rebellion, és most találtam!

https://www.youtube.com/watch?v=KDBdMWFbQ0o

Már a zeneválasztás is nagyon ott van a szeren, ha egy pillanatra belegondolunk: A szinte már elcsépelt Sweet Dreams egy feldolgozása. A Sucker Punch OST-ről :twisted:

(Tisztes fókusszal Homura fantasztikus hajzatán :D)
wwhite
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2013.01.03. 22:02
Nem: Férfi

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: wwhite »

A fentiekről ugrott be (nem tudom, miért) a This is Gonna Hurt (Fate/).
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Surci »

alvaro írta: Na akkor ezt kapd ki, Rebellion, és most találtam!

https://www.youtube.com/watch?v=KDBdMWFbQ0o
Te direkt csinálod ezt velem? :D Egy hónap után nagy nehezen leszakadok úgy-ahogy a Madokáról, erre megint. Tegnap este meg akartam nézni pár részt a LOLYamato-ból, meg összerakni egy postot az Erinről, aztán alvás mert ma korán kelek. Erre azt veszem észre hogy éjjel negyed három van, és a Rebellion mozit nézem, miután széttúrtam a netet AMV-k után XDD Szerencsére nem volt hiábavaló, találtam is kettőt (nemtom voltak-e már, de szoktam nézni a topicot és nekem újak): az egyik zenéje kicsit beteg, de szvsz marhajó. És a másik... AWWMEINGOTT, főleg a szám szövegével együtt Homu No2. Image songja is lehetne a Magia után.
wwhite írta:A fentiekről ugrott be (nem tudom, miért) a This is Gonna Hurt (Fate/).
Ilyenkor mindig beugrik hogy újrázni kéne a F/0-t, de az is hogy Gil&Co. megint fel fogják nyomni az agyamat...
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Nagyon bírom a tánci-tánci AMV-ket, de mostanában még ebből sem találtam olyan jót, ami tetszett volna. Aztán valamelyik nap szembe jött velem ez. :D A végén meg egyszerűen sírtam a röhögéstől. (Remélem mindenki fel fogja ismerni a dalocskát. XD)
Kép
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Wow Rui, ez tényleg jó!! Végre egy igazi táncos amv! (Nagyon nem csípem, hogy a conos versenyeken minden annak számít, aminek bulizni lehet a zenéjére... most komolyan?! Szerintem csak azt szabadna táncos AMV-nek hívni, aminek a nagy részében a karakterek ténylegesen táncolnak/buliznak - nem a random ritmusra összevágott cuccokat, meg az érzelmes/vicces, de tánc nuku izéket -; ez a fenti remek példa az igényemre, köszii!)

Ha már itt vagyok linkelek is kettőt:
1. ecchi agyfasz
2. mostanság kecvencem, aminek alapját, azaz a Glass no Kament sajna nem hiszem, hogy nagyon láttátok volna (már ami a kommentelő magot illeti), de az amv önmagában is jó. Egyrészt egy önálló sztorit hoztak össze benne, másrészt hiába van a központjában a GnK romi párosa, a jelentek többsége más animéből van, amire rohadtul ráérősen és tehetségesen vágták/rajzolták rá Mayát és Masumit.
Szóval AZTA, mindenkinek ajánlom!
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Rui-chan írta:Nagyon bírom a tánci-tánci AMV-ket, de mostanában még ebből sem találtam olyan jót, ami tetszett volna. Aztán valamelyik nap szembe jött velem ez. :D A végén meg egyszerűen sírtam a röhögéstől. (Remélem mindenki fel fogja ismerni a dalocskát. XD)
Ez tényleg jó! :D (A végén lévő dalon meg szintén röhögtem, bár szégyellem műveletlenségemet, hogy most hallottam először és fogalmam sincs, miből van. XD)
Catrin írta:1. ecchi agyfasz
Jajj. XDD Viszont erről jutott eszembe, hogy szerintem még nem mutattam nektek azt a To Love Ru AMV-t, ami zene és klip alapján talán a legjobban foglalta eddig össze a sorozat lényegét, hangulatát. :lol: És csak másfél perc, lehetett volna akár a sorozat openingje is... XDDDD (Nyugi, nincs benne Darkness, 100% tiszta TLR! :D)
Kép
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Titkos írta:
Rui-chan írta:A végén meg egyszerűen sírtam a röhögéstől. (Remélem mindenki fel fogja ismerni a dalocskát. XD)
(A végén lévő dalon meg szintén röhögtem, bár szégyellem műveletlenségemet, hogy most hallottam először és fogalmam sincs, miből van. XD)
Hogy ne lőjem le mindenkinek a felismeréstXD:
SPOILER
Tom és Jerry
Amúgy én sosem csíptem a Krembót, de párom pl. imádja és szeret az éneklésével bosszantani (a videó végén azért lol volt). XD
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: scineram »

Kép
Avatar
weingartia
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2008.07.17. 07:18
Nem: Férfi

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: weingartia »

Wow, ez tényleg ütött! :) Mindig jó érzés látni, hogy egyesek milyen sok energiát és kreativitást fektetnek bele egy videóba.
Kevenc rész: a gitárszóló alatt a séfek aprítanak. XD
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Igazából semmi extra, de eléggé a szívemhez nőtt ez az AMV.

(Még annyi, hogy esetleg tudja valaki 0:40-nél, a sivatagban lévő csajszi, akinek lefújja a csuklyáját a szél, melyik animéből van?)
Kép
Avatar
Kayama
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2007.04.11. 17:32
Nem: Férfi

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Kayama »

Rui-chan írta:Igazából semmi extra, de eléggé a szívemhez nőtt ez az AMV.

(Még annyi, hogy esetleg tudja valaki 0:40-nél, a sivatagban lévő csajszi, akinek lefújja a csuklyáját a szél, melyik animéből van?)
Ha jól tippelem, a Mai-Otome-re gondolsz. (Yumemiya Arika).
Avatar
retard
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2016.10.04. 18:16
Nem: Férfi

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: retard »

Arcátlan önreklámozás következik

Sziasztok, kedvem támadt csinálni pár amv-t és imádom. Kínáncsi lennék a véleményetekre.

https://www.youtube.com/watch?v=5vrs2lZJq_Q

https://www.youtube.com/watch?v=X8jLqZn8yjk

https://www.youtube.com/watch?v=QmHK3r-1Uvc
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Surci »

Conos AMV-sirámaim miatt inkább a neten keresgéltem a napokban, hátha belefutok valami epikus videóba, amibe az AMV-versenyen kellett volna. Fáradozásaimat siker koronázta eme meglehetősen DURVA Fate/ALL videó meglelésével. A zenéjét külön is leszedtem, nyomatom Winapban is ezerrel :cool:

OFF Retard, király a nicked, le ne cseréld :dirr: /OFF
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Catrin »

(RetardXD Fate cucca egész megfogott, a Surci által linkelt tömény akció kicsit már laposabb.)

Nahh, gyártottam én is amv-t rövid sztori a miérthez:
Évente 1-2 alkalommal a barátokkal tartunk egymásnak mini-amv "versenyt", ami részben azt jelenti, hogy ki tud jobbat linkelni a többieknekXD vagy - akinek ideje van - sajátot készíteni, majd ezt egy közös vetítés keretében megnézzük és szavazunk (igen, nagggyon ráérünk néhaXD). Yep, jó buli. Nah, én eddig sosem indultam sajáttal, mert az ötleteimhez sok és régi anime részek kellenek, aminek már csak az összeszedése is (megfelelő minőségben) nyafi a számomra. De most végre elhatároztam, hogy nem csak a tervekről mesélek nekik, hanem összedobok valamit. El is terveztem magamban, hogy 2010-től frissebb és rövid cucc lesz, hogy minél könnyebb dolgom legyen. De nem jött a nagy ihlet, mint a többi tervemnél, így gondoltam, legalább valami atomjó zenét találjak. Na jóóó, az atomjó túlzás.. XD de végigagyaltam, mikre függtem rá az utóbbi időben. Végül random a már itt a zene topikban egyszer emlegetett Kwabs - Walk lett az elhatározás, és mivel a szám hangulatához, történetéhez, szövegéhez akartam formálni (vagy inkább az animéhez formálni a számot:P), így azon is agonizáltam kicsit, hogy na mi a francból legyen.
Megszületett a döntés, Kizumonogatari lett. Aham, shaft-antikat megértem, ha ezek után nem kattintanak, azt is ha "újabb tapasztalatszerzés reményében"XD mégis. Szóval jött az ötlet és összedobtam. Kíváncsi vagyok másnak, hogy jön át a szövegen és a vágásokon keresztül a sztori(m, mint kis részben saját elképzelésXD, mert igazából a film első felét adtam vissza, apró jelentés módosításokkal). Szóval ne kíméljetek: túl erőltetett, semmilyen, teljesen átjön, laza, gagyi, fasza, egyéb... :D Bár a 0 reakció sem lepne meg, mivel ez nem egy népszerű topic. XD

Technikai infók: lusta voltam effektet, sőt áttűnéseket használni. Nulla van benne, de nem is igazán igényeltem, szóval minden megmozdulás a Shaft műve, keveredve a vágó-gondolataimmal. XD

A hülye google drive nézegető erősen ront a videó minőségén (bár talán a HD-re bökve jobb a helyzet), főleg, ha nagy képernyőre tesszük, szóval ha ennél jobb minőségben szeretnétek szemlélni, töltsétek le (azt is lehet a lenti linken). Majd valamikor felteszem youtube-ra is szebb változatban, talán, ha lesz kedvem, credit sem ártana rá... hmm. Lehet lusta leszek.

Na ennyi. Kizuwalk
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

A napokban valami miatt előtúrtam az AMV gyűjteményemet és találomra ráböktem párra. El is felejtettem, hogy volt három nagy kedvencem tánci-tánci kategóriában. :)
Az egyik a Confession To The Dancefloor, a másik a Colouring. Az utóbbihoz hozzátartozik, hogy a zene ebben a formában jobban tetszik, mint az eredeti. :D Ja igen, és ez pont abból az érából származik, amikor minden második AMV-ba belerakták a Rosario S2 openingjéből a táncot, de szerintem itt a leglátványosabb ezzel a színezéssel. A harmadik pedig a Brighter Future, aminél a gyors vágások se zavarnak, mert a szám tempójához illenek.
Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Surci »

Catrin írta:a Surci által linkelt tömény akció kicsit már laposabb.
EZ LAPOS? Lekjopp Fate/AMV amit eddig láttam, főleg azért mert a SORS-szériák általam értékelhető részeiből sikerült összepakolni, azaz eksön. A karaktervideók nem nagyon tudnak meghatni ebből a cuccból mert finoman szólva is hidegen hagynak, főleg a Zero-s brigád (húúú de finoman fogalmaztam most -_-). Persze ehhez rendesen hozzátesz hogy az alatta szóló szám nemkicsit betalált. És van benne Illya is, +1 pont.
Catrin írta:ez nem egy népszerű topic.
Hozzánk képest azért elég gyakran van post itt is.
Catrin írta:Kíváncsi vagyok másnak, hogy jön át
Nekem marhára tetszett, mert egyrészt magát a számot is szeretem, másrészt meg nemtom... csak úgy jó volt nézni, meg is hoztad a kedvem a Kizuhoz. Holnap asszem ennek örömére meg is nézem, itt van már hónapok óta, de mindig kimegy a fejemből. Látom a szokottnál is jobban rommá van Shaftolva, szal jó lesz ez :D Hiányzik egy kis Monogatari (sose hittem volna hogy ezt egyszer képes leszek leírni :D). Mivel nem értek a technikai részéhez, így ebben nem okoskodnék, de sztem fasza AMV lett, különösen azok a részek amikor Ara lángolva rohangál. :D

Ruinak meg küldöm ezt a két dance-AMV-t, nemtom ismered-e: az elsőt talán már linkeltem is évekkel ezelőtt: Welcome to the Show, míg a másik a Kaleido Starral való egyetlen találkozásom, de instant WIN.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Surci írta:EZ LAPOS? Lekjopp Fate/AMV amit eddig láttam, főleg azért mert a SORS-szériák általam értékelhető részeiből sikerült összepakolni, azaz eksön. (...) Persze ehhez rendesen hozzátesz hogy az alatta szóló szám nemkicsit betalált. És van benne Illya is, +1 pont.
Azt nem vitatom, hogy akció amv-nek jól összevágták és remek, hogy mindegyik fate befigyel, a zene nekem is bejön. De legtöbbször az ilyen "csak látvány" cuccokat az amv 2. felére megunom. XD
Surci írta:Nekem marhára tetszett (...) fasza AMV lett, különösen azok a részek amikor Ara lángolva rohangál. :D
Hú, kösziii! És még kedvet is kaptál, örülök! ::hehe::
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Surci »

Ha már így ráálltam a Yousei Teikoku-ra, megnéztem mi van fenn tőlük kedvenc AMV-s gyűjtőoldalamon. Sajna nem túl sok, de ez a Kőkapus videó kárpótolt annyira, hogy még YT-re is feltöltsem (szégyen, de ott sem szerepelt). Enjoy. :cool:
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: scineram »

Surci írta:míg a másik a Kaleido Starral való egyetlen találkozásom, de instant WIN.
Akkor legyen már több is, itt egy hazai klasszikus, mai napig egyik kedvencem. Már pusztán nosztalgia erejével meg tud ríkatni, ha végignézem.
Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Surci »

alvaro a 31-esben írta:Na végre egy kérdés, amire csuklóból tudok válaszolni :D Vagyis tudnék, ha a Tecsőről nem szednék le olyan ügybuzgón a jogvédett tartalmakat... Egyeseket sértett, hogy a Rammstein Engel című számából milyen jó kis Evangelion videót hegesztett valaki.
Erre valók a YT-klón oldalak, remélem egyre gondoltunk.

És kimaradt, pedig nagyon jópofa: Manga maniac.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
alvaro
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1050
Csatlakozott: 2007.05.09. 09:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: gyászmenet
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: alvaro »

Surci írta: 2017.01.19. 19:59 Erre valók a YT-klón oldalak, remélem egyre gondoltunk.
Erre bizony!
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: AMV

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Surci írta: 2017.01.19. 19:59És kimaradt, pedig nagyon jópofa: Manga maniac.
Utólag néztem én is, hogy mennyi mindent kihagytam, de akkor még mára sem értem volna a felsorolás végére. Ez nekem is tetszik egyébként. Tök fura volt, amikor megtudtam, hogy ez egy létező szám, nem csak valami fan felénekelte.

Hasonlóan szellemes ez is: Sana! :D

Az Orion pedig fogalmam sincs miért tetszik. Pont a Niséből vannak bevágva jelenetek, ami az általam leginkább rühellt része a Monogatari franchise-nak és alapból ezt a fajta zenét sem viselem el igazán. Együtt viszont olyan egyveleg, amit sokszor megnézek. :dirr:

A kedvenc Valkyria AMV-m is kimaradt.
Kép
Válasz küldése