Viccek

Minden, ami nem illik máshova. A szabályok itt is érvényesek.
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Hát Junchi, ez tényleg egy nem mindennapi élmény volt, köszönöm. XD Mondjuk bevallom, így mangában úgy az ötödik oldal körül eluntam, ellenben a hangoskönyvet egy ültő helyemben hallgattam most végig, tudom ajánlani neked is, sokat hozzátesz. :D
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Junchi »

^Ó, hogy ez már ilyen rég fent van "teljesben"? Na mindegy, lényeg, hogy én még nem láttam ezt így, egyedül a borítója volt meg, meg a tény, hogy valami indonéz fószer műve. (Nagy ívben tojhatnak arrafelé a copyrightra, ha ilyesmik ofisal jelenhetnek meg. :D)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Amúgy én meg most hallottam erről először, csak rágugliztam már, pont azért, hogy megtudjam, mi a fene ez egyáltalán, aztán az első találatok között ott volt a "hangoskönyv" és mondom, akkor már inkább ilyen formában pörgetem végig. :D LOL, hivatalos? :D Azt hittem, valami fanart-manga. XD (Jó, az impresszum, meg ilyesmi miatt gyanakodhattam volna, de na... XD) Egyébként nem semmi, szóval a copyright-kérdés egy dolog, de a dizájn egy külön történet, avagy "amikor minden férfi JoJónak és minden nő Candy Candy-nek néz ki"... XDDDD És ezt még ízlés szerint meghintette különböző Narutós-nyúlásokkal. XD Plusz ami feltűnt, hogy mintha 5-10 oldalanként változna az art (sőt, sokszor szinte karakterenként... XD), de olyan szinten, mintha a rajzolók egymásnak adnák a ceruzát. XD (Ráadásul néha az arttal együtt a hangulat is, szóval ott volt az eleje körül az a "9 hónapos terhes a feleségem" rész, ahol még úgy baromkodnak, mint valami slice of life-ban, a nő őrölt paprikát szór az alvó férje nyitott szájába, meg ilyenek, majd hirtelen art- és stílusváltás és máris a Kyubi ostromolja "Konohát", aki egyébként "véletlenül" még beállás szempontjából is hajszálpontosan úgy néz ki, mint ahogyan Kishi ábrázolta az eredeti Naruto manga elején.) Persze most rá lehetne mondani, hogy amennyit Kishi is lopott másoktól, ez most tipikusan ilyen "égi büntetés" számára, de azért na, ez még annak is túl durva, itt már én is azt mondom, hogy tök jogosan perelhetne. :D Ja, a fordítás viszont kár, hogy egyenlőre abbamaradt ezen a ponton, mert hasonló videónarrációval én még simán olvasgatnám egy darabig. XD (Valahol ott kezdtem el iszonyú lefáradva hangosan röhögni, amikor a nagy harc közben a főszereplő úgy 5-10 oldal erejéig konkrétan nevet vált. XDDD Persze lehet, hogy azt a fordító cseszte el, szólt is az elején, hogy a hibákért nem vállal felelősséget, viszont amennyire konzisztens ez az egész cucc, én simán kinézem az eredeti "mangakából", hogy ott éppen azt is elfelejtette, hogy hívják a karaktert, visszalapoznia meg már luxus volt. XD) Akárhogy is, köszi a linket, én még nem hallottam erről, de igazi "instant klasszikus". :D

Edit: Ja, illetve még annyit, hogy ez nem szimplán az a "kínai stílusú nyúlás", amikor mondjuk egy népszerű brand nevében kicserélnek egyetlen betűt és máris kész a hamisítvány, hanem ez kvázi kapásból úgy adja elő, ha jól értem, mintha az ő cucca valami Kishi által jóváhagyott folytatás/spin-off lenne, mert különben mi ez a duma, hogy "The legacy of Naruto" vagy mi? XDDDDD
Kép
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Játék is van belőle

De ha már szóba került a plagizálás akkor ez a videó ugrott be belőle: https://www.youtube.com/watch?v=TQg-_gmGOIw
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Kép
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Tumblr thread-et nemtudok másképp linkelni:

http://tulinnarnien.tumblr.com/post/154 ... -k-ui-k-ui

csak kicsit nevettem fel hangosan az éjszaka közepén. Csak kicsit.
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Tervezéskor ezt nem veszik figyelembe? :D

Ezért pedig elöre szeretnék elnézést kérni.

http://68.media.tumblr.com/9511306274d2 ... 1_1280.jpg
http://68.media.tumblr.com/8bfd66a62a32 ... 1_1280.jpg
A mordályos nyul
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1889
Csatlakozott: 2006.11.12. 11:53
Nem:
Tartózkodási hely: Kő alatt

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: A mordályos nyul »

Ennek a topicnak is boldog karit!

(Mondjuk nem fogok mindenhová belinkelgetni valamit, mert annyit nem találok, keresgélni meg azért nem fogok :) )
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

A mordályos nyul írta:Ennek a topicnak is boldog karit!

(Mondjuk nem fogok mindenhová belinkelgetni valamit, mert annyit nem találok, keresgélni meg azért nem fogok :) )
Szolj hogy meg kell nézni hozzá az egész sorozatot. ^^
Mellesleg köszi bearanyozta a napom. :D
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Kép
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Mint emlékezetes tavaly kijött a Virsliparty nevű animációs film (amit a mai napig nem értek, hogy nem jutottam el egy moziba, hogy meglessem ::japtoun:: ) De egyik nap bele botlottam abba a Simpsons részben ahol Oscart nyernek és ott volt ez a kis Pixar tréfa és OMG a Simpsons már megint a jövőbe látott: https://www.youtube.com/watch?v=t1aX2OBvC5Y
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: scineram »

Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Remélhetőleg az utolsó ebből a poéntípusból, de nem bírtam ki, mert JoJo és szégyen, hogy nem magamtól jutott eszembe. :lol:
Kép
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Ricz »

"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Nem a JoJo-féle poénokra gondoltam (azokból jöhet korlátlan mennyiség és minél több animébe látják bele a fanok, vagy kerülnek bele ténylegesen, annál jobb :D), hanem arra, hogy zsinórban ez már a harmadik olyan videó volt tőlem, ami nem szólt másról, mint hogy "AYAYAAAAA!!!!!!444" és feltételeztem, hogy rajtam kívül már ez valószínűleg mindenkinek a könyökén jön ki, úgyhogy azt inkább a közönség megnyugtatására írtam. :D (A te linkjeid meg rulzanak, főleg a legelső, hihetetlen, hogy egy bevágott JoJo hangeffekttől is egyből mennyivel szórakoztatóbb lett a KLK. :dirr: XDDDD)
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Avatar
annarancs
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2016.09.03. 00:45
Nem:
Tartózkodási hely: a danmei pokolban

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: annarancs »

Jól olvasom, jöhetnek fárasztó JoJo poénok minden mennyiségben? :D
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

annarancs írta:Jól olvasom, jöhetnek fárasztó JoJo poénok minden mennyiségben? :D
:lol: :thumb:
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Ma elég sz*r napom volt a munkahelyen, de ezzel sikerült feldobnom a napomat! :D Egyik Pokémon Go-s facebook csoportban osztották meg.
Kép
Avatar
annarancs
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2016.09.03. 00:45
Nem:
Tartózkodási hely: a danmei pokolban

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: annarancs »

Ditto :3

Egészen addig viccesek ezek a címek, amíg bele nem gondolok, hogy pár éven belül ezekből készül anime...
Avatar
tulokos
Profi
Profi
Hozzászólások: 318
Csatlakozott: 2016.09.04. 18:11
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: tulokos »

"Mi az, amit megismerhetünk? Avagy miről tudhatjuk biztosan, hogy ismerjük, vagy miről tudhatjuk bizonyosan, hogy tudjuk, hogy ismerjük, ha ugyan egyáltalán megismerhető. Vagy lehetséges, hogy egyszerűen elfelejtettük és nem merjük bevallani?"
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: Titkos »

JoJo meets Youjo Senki. :lol: (Elnézést, tudom, hogy nem egy nagy szám, de felröhögtem, amikor megláttam. XDDD)
Kép
Avatar
ViharTáncos
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1553
Csatlakozott: 2010.08.07. 14:34
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Viccek

Hozzászólás Szerző: ViharTáncos »

Válasz küldése