Aoi Anime oldal

Szabályzat, segítségnyújtás, a fórummal kapcsolatos témák.
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Re: Aoi Anime oldal

Hozzászólás Szerző: Hikari »

Ha valaki ellenállhatatlan vágyat érez aktuális sorozat blogolására, az aoi oldalon lehet blogszerkesztői státuszt kérni :)
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Aoi Anime oldal

Hozzászólás Szerző: Ricz »

Remélem, jó helyen jelzem. Van két hiba üzenet a jelszóigénylésben, és nem tudom, hogy emiatt nem akarja kiküldeni az elfelejtett jelszavam, vagy más miatt (szintúgy Ricz névre). Legalábbis úgy emlékszem, hogy regelt tag is vagyok. :drop:

Notice: Undefined variable: felhnev in /home/aoianime/aoianime.hu/htdocs/aoi_includes/resetpassword.php on line 74
Notice: Undefined variable: felhemail in /home/aoianime/aoianime.hu/htdocs/aoi_includes/resetpassword.php on line 75
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Re: Aoi Anime oldal

Hozzászólás Szerző: Hikari »

Köszi, a hibát kijavítottam, de kétlem, hogy emiatt nem küld új jelszót...
Próbáld meg megint, ha nem megy, jelezd légyszíves, és megnézem, mi lehet a gond.
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Aoi Anime oldal

Hozzászólás Szerző: Ricz »

Nem, még így sem. Akkor az maradt, hogy a gmail már megint vacakol, mert még a spam mappában sincsen nyoma.
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Aoi Anime oldal

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Ez szerintem is Gmail lesz, én Indafotón jártam ugyanígy. Elfelejtettem a jelszavam a képtáramhoz, kértem, hogy küldjék el mailben, sem az inboxban, sem a spam mappában nem volt levél, pedig vagy háromszor is eljátszottam ezt. Ha tényleg Gmail, akkor van erre valami orvosság, vagy ez is a szokásos "evvan, szar a rendszer"?
Kép
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Re: Aoi Anime oldal

Hozzászólás Szerző: Hikari »

Új:
- Social media sharing gombok a hírek / ismertetők / blogbejegyzések alatt.
- az ismertető screenshotok ismét lapozható "popup" formátumban az új ablak helyett

Lehet tesztelni, ha valami nem megy/ rosszul jelenik meg, jelezzétek.
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Aoi Anime oldal

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Lenne pár kérdésem!
1, Jók-e a hírek amiket beküldök? Vagy esetleg bővítsem más program kínálattal? Gondolok itt első sorban kínai és koreai kulturális eseményekre.
2, Legyen-e több szezonos animés hír?
3, Tudom, hogy vannak akik olvassák a tévés ajánlásomat, az érdekelne, hogy jó-e ez így? Továbbra is beletegyem a koreai, kínai, tajvani filmeket vagy sem? Illetve az animációs szekciónál csak animék legyenek vagy maradjon minden így ahogyan van?
Várom a reakciókat!
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Aoi Anime oldal

Hozzászólás Szerző: Surci »

Isk:

1. Teljesen jók amiket küldesz. Hogy egyéb távol-keleti tematikájú dolgok mennyire férnek bele az oldal profiljába, azt Hikaritól kell kérdezni.

2. Szerintem ne. Bőven elég ha csak olyan kerül ki aminek van magyar vonatkozása. A szezonos chartot úgyis kitesszük minden negyedévben + erre ott a fórum, az AA, a MAL meg a többi.

3. A tévés ajánlás imho nagyon hasznos, és maradhat ahogy van.
iskariotes írta: 2018.03.15. 21:19Illetve az animációs szekciónál csak animék legyenek vagy maradjon minden így ahogyan van?
Itt mire gondolsz?

Továbbá ezúton is szeretnénk megköszönni a főoldalon végzett áldozatos munkádat!




Ps.: én meg itt kérek elnézést, hogy mind ismertetőügyileg, mind fórumilag ennyire eltűntem, de heti 7x12 óra munka mellett sajna nem sok időm jut semmi másra, animézni + kapcsolódó dolgaira meg végképp nem. Talán az év 2. fele már kiegyensúlyozottabb lesz, addig is igyekszem időmhöz-erőmhöz mérten itt is tartani a frontot, csak ez most nagyon nem olyan időbeosztásilag, mint az előző éveim voltak...
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Aoi Anime oldal

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Egyrészt szívesen másrészt meg köszi.

1, Én a magam részéről nem tartanám jó ötletnek, hogy ilyen koreai meg kínai progik is legyenek, csak gondoltam megkérdezem a népet.

2, A szezonos dolgokra reméltem, hogy ez lesz a reakció!

3, A tévénél arra gondolok, hogy ilyen TMNT, vagy Kung Fu Panda. Ezek nem animék, de azért van bennük egy jó adag animés/ázsiai hatás. Jó mondjuk amerikai filmeket is beteszek, ha van kapcsolódási pontja a kultúrához.

Másrészt meg Surci inkább legyen munka mint sem, persze ez így egy kicsit sokk.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Aoi Anime oldal

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Jelzem, hogy mivel jelenleg nem tudom mind két kezemet hibátlanul használni ezért a hírezést most a magam részéről felfüggesztem. Remélem a jövőhét elejére megoldódik a probléma és így visszatudok térni.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Hikari
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:05
Nem:
Tartózkodási hely: Norvégia
Kapcsolat:

Re: Aoi Anime oldal

Hozzászólás Szerző: Hikari »

Jobbulást, és köszi a sok beküldött hírt, te tartod életben az oldalt :)
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Aoi Anime oldal

Hozzászólás Szerző: scineram »

Hikari, a hét hátterét elnevező kód nem teljesen korrekt. A december 30-án berakott kép neve wall_2019_01_ lett, de wall_2020_01_ név lett volna korrekt. Én erre neveztem át, hogy ne ütközzön a régebbivel. Meg utána már 2020_02 jött, úgyhogy így illett korrekten a sorba.
Kép
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Aoi Anime oldal

Hozzászólás Szerző: scineram »

Úgy látszik, elfogyott a hét háttere képtár.
Kép
Válasz küldése