Mondocon(ok)

Animés találkozók, programok, rendezvények.
Avatar
supermario4ever
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2007.05.28. 05:40
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: supermario4ever »

Az engem is érdekel, hogy milyennek látták a MondoCon-t azok, akik jelen voltak. 2006 ősze óta járok animés rendezvényekre (akkor még ugye AnimeCon volt), és arra lennék kíváncsi, hogy akik hozzám hasonlóan régóta járnak conokra, vajon ők is úgy látják, hogy eljött egy generációváltás, és a "veteránoknak" már nem ugyanolyan az egész. Én is jelen voltam, de egy jóideje csak a karaoke teremben vagyok, meg a konzolokat nézem meg, de amúgy már egy jó ideje azt érzem, hogy ezeket a conok már nem nekem szólnak, hiába vagyok animés. Néha elmélkedek magamban azon, hogy azért is más, mert a Mondósok alapelve más, mint a MAT-é volt, ezért is másmilyen, vagy egyszerűen csak öregszem, és emiatt már máshol keresem azt a lehetőséget, ahol jól érezhetem magam. Mondjuk a karaokésok között mindig jól érzem magam, szívesen éneklek (még ha olykor igencsak félresikerültek a próbálkozásaim O_O), meg a játékokat is szívesen próbálom, de ahogy szétnézek, azt érzékelem, hogy ez már nem nekem szól.
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: Surci »

Nah nagyon úgytűnik leszek a mostani Conon (ápr 7-8. az első nap tuti, a második még kérdéses) lévén kaptam egy kihagyhatatlan ajánlatot :D Többiek?
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Dodgers
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2011.03.07. 09:00
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: Dodgers »

Nálam még elválik, hogy a szombati nap játszani fog-e vagy sem, de ha lesz rá lehetőség, akkor jó lenne kinézni.
Kép Kép
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: Ricz »

Kapun kívüliként lehetséges a nap vége felé, de nem valószínű.
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
annarancs
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2016.09.03. 00:45
Nem:
Tartózkodási hely: a danmei pokolban

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: annarancs »

Ha minden jól megy, én is elnézek erre a Conra. :)
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Pár nappal ezelőttig még úgy volt, hogy én is megyek, azóta viszont úgy alakult, hogy mégsem, szóval sajnos ez most részemről kimarad. :(
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

AnimeLand pultnál as always. :) Bár lehet nekem inkább azt kéne jeleznem, ha valamilyen oknál fogva nem megyek. XD
Kép
Avatar
Rui-chan
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2009.06.08. 13:10
Nem:
Kapcsolat:

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: Rui-chan »

Elnézést a dupláért, csak szeretném, ha mindenkihez eljutna a hír, aki jön Conra. Mivel az eddigi csarnokot felújítják, vagy nem tudták kibérelni, stb. megint új helyszínre leszünk költöztetve. Nem csak az árusok, hanem a kisebb színpad és az egyéb programok is. Most a B csarnokban leszünk, ami a főbejárattól balra esik. Még nagyobb hodály, ez már tényleg repülőgép hangár. XD
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Na, valami Aoi meet lesz akkor Conon? Meg ki jön, tisztázzuk ezt előbb. A kerekasztalpajtászaimról tudok, de többiek?
Avatar
Yuriko-chan
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1107
Csatlakozott: 2007.06.20. 08:55
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: Yuriko-chan »

Én megyek (emlékszik itt rám valaki még egyáltalán? XD), a cosplayversenyeket biztosan megnézem mindkét nap, előtte-utána pedig random helyeken fogok leledzeni, de valószínűleg a B csarnokban. Vagy a Fogadóban, mivel most már ott van a kaja. :D
Avatar
Risa
Profi
Profi
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2017.06.23. 20:01
Tartózkodási hely: 井戸の底

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: Risa »

Én nem megyek most. Vasárnap semmiképp nem tudnék menni, csak szombatra viszont sajnálom a jegyárat, főleg hogy alig érdekelnek a programok. Ráadásul mindig kiadok pluszban egy csomó pénzt fasságokra, amiket feleannyiért meg tudnék venni máshol, vagy berendelni a netről. A társaság miatt persze szívesen mennék, de ahhoz meg nem kell(ene) feltétlenül con...
Avatar
annarancs
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2016.09.03. 00:45
Nem:
Tartózkodási hely: a danmei pokolban

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: annarancs »

Ott leszek a tervek szerint mindkét nap, társaság nélkül, szóval én abszolút vevő vagyok egy Aoi meetre (akár kapun kívül is). :)
Avatar
Dodgers
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2011.03.07. 09:00
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: Dodgers »

Eddig úgy néz ki hogy a szokás szerinti szombati nap lesz jelenés, "magammal hozott" társaság nélkül, szóval nálam is amolyan akihez-csapódok alkalom lesz most is.
Kép Kép
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: Leara »

Egyelőre hajlok afelé, hogy menjek, bár még mindig húzom a számat a jegyár miatt XD. Szombaton valószínűleg csak dél körülre tudok odaérni, de ha jól emlékszem, pont akkor kezdődik a kerekasztal, szóval akkor valószínűleg a nagyterem felé veszem az irányt (feltéve, hogy lehet majd még a helyszínen jegyet venni, de csak nem fogy el :D).
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: Ricz »

Én még gondolkodom. A legfőbb dolog az, hogy sikerül-e rendbe szedni magam.
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Következő a kérdés: a kerekasztal előtt legyen vagy az után legyen a tali? Ha előtte van akkor az AMV versenyt nem lehet nézni, ha utána lesz akkor meg cosplay craftmanship-t nem lehet megnézni. Vagy abban a félórában zavarjuk le a dolgot amikor a tömeg kviz van. Illetve melyik épületben legyen? Mivel évek óta nem jártam arra, így nincs fogalmam arról, hogy most mely épületek vannak használatban és ott hova lehetne leülni vagy álldogálni vagy akármi.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: Surci »

iskariotes írta: 2018.04.05. 20:17 Következő a kérdés: a kerekasztal előtt legyen vagy az után legyen a tali?
Sztem utána, előbb oda se érnék, még dolgom van délelőtt - pedig az AMV-ket nézni akartam, afrancba... Mondjuk a cosplay is érdekelne, de mivel a 90%-a megint nekem tök ismeretlen játékokból lesz, annyira nem sírok ha ki kell hagynom. De tőlem lehet a cosplay után is, csak nemtom ki mennyi ideig tervez maradni.
iskariotes írta: 2018.04.05. 20:17 Illetve melyik épületben legyen?
K épület, 2. emelet, a karaoke-terem előtti asztalok (szokott hely) - de időjárás függvényében kinn is lehet a szabadban.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Inkább utána legyen, szerintem előnyösebb mindenkinek, addigra odaér a társaság is, stuff. Kicsit önző leszek most, de valami 14-15 óra magasságában legyen, ne később, egyébként max 17-ig maradok as usual (fucking 3 órás út + öcsémet is érdekli az egyik bolt...).
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: Ricz »

Utána, és akinek megvan a számom, az csörgessen meg, hogy gyülekezünk, aztán nyitom a téridőkaput.
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Akkor K második emelet (read: szokott hely) 15:00 jó lesz?
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Én is leszek holnap. :) Nekem pont jó az időpont. A kerekasztal után egyébként is szerettem volna jobban szétnézni, mert első conom lesz, másfél óra alatt biztosan megjárom azokat a helyeket, amik érdekelnek.
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: Leara »

Nekem is jó az időpont :).
Avatar
Dodgers
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2011.03.07. 09:00
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: Dodgers »

Nálam is jó a három óra.
Kép Kép
Avatar
annarancs
Veterán
Veterán
Hozzászólások: 664
Csatlakozott: 2016.09.03. 00:45
Nem:
Tartózkodási hely: a danmei pokolban

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: annarancs »

Nekem is jó az időpont, ahogy a helyszín is, a karaoke terem valahogy mindig odavonz magához. :drop:
Avatar
Flame
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2018.02.25. 19:30
Nem:
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Mondocon(ok)

Hozzászólás Szerző: Flame »

Vártam, vártam, de úgy nézz ki nem tudok menni :/ Közbejött valami családi dolog.
Holnap nézek ki esetleg ha úgy alakulnak a dolgok...
Válasz küldése