Fórumtali(k)

Animés találkozók, programok, rendezvények.
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

Részemről rendben, mint általában :D. Nekem akár a héten is jó, bár az talán már túl közel van és sokaknak már van programja. Jövő héten viszont hosszú hétvége, az kiesik. Helyszín is mindegy, most már kereshetünk valami kiülőset is (vagy lehet a Zappa). Akár sütögetni is mehetnénk valamikor, mert:
Junchi írta: 2019.05.06. 07:09 A szombat esti sörözés végül kimaradt, insert *hosszú és bonyolult indokok* here, de kárpótlásképp, ha szerveztek a Csömöri tóhoz június valahányadikára (ami hónap nekem fullban jó, mínusz egy-két nap elfoglaltság) grillt, azon ott leszek! Pinky promise. Surci, HALLASZ??!!!
:D
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Surci »

Én abszolút benne vagyok szokás szerint, a most péntek és a jövő hétvége nem jó, egyébként bármikor okés. Grillezhetünk is, viszont a mostani monszun-évszakban olyan hétvégét kell kifogni amikor épp nem szakad az eső.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

15-e biztosan nem jó nekem egész napos programra (grillezés), az igazából az este se nagyon. 14-e sem valószínű, hogy jó lenne. Más biztos kizáró tényező jelenleg nem ismert. Lesz egy kb. kéthetes távollétem valamikor július elején, de még nem tudom mikor meg az még odább van.
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

No, akkor Surci bátorítására mondanék egy nekem (úgy néz ki) teljesen megfelelő időpontot a grillre, és akkor meglátjuk, hogyan lehet leszervezni/kinek jó még/etc.

Javaslatom: Június 22. (Szombat).
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Surci »

Nekem jó (vagy majd úgycsinálom hogy jólegyen :P).
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Ricz »

Nekem oké.
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

Egyelőre nekem is jónak tűnik :).
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

Jónak tűnik. :D
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Felőlem, de akkor lesz a Múzeumok éjszakája is.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Atival mi lehet odanéznénk, de csak pár órára. 15-16-nál tovább most nem maradnánk, ha megyünk.
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Surci »

Na Juncs, jó lesz akkor a most szombat? Ha igen akkor jelezd hogy kb. mikor kezdjünk, hogy menjünk, odatalálsz-e, stb...
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

^Yepp, jó lesz. (Egyébként olyan aranyosak vagytok, hogy hozzám alkalmazkodtok. Komolyan! :3)

Kora reggeli busszal fogok indulni, a Népliget buszpályaudvarán szállok le, viszont a tóhoz jutással kicsit gondban vagyok. Megy valaki esetleg kocsival? Ha nem, akkor milyen tömegközlekedési metódussal lehet a tóhoz jutni, mert lövésem sincs, a Google Maps meg nem sokat segített.
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

Legjobb tudomásom szerint tömegközlekedéssel kb. csak az Örstől lehet eljutni Csömörre HÉV-vel vagy busszal (mi HÉV-vel szoktunk inkább). De lehet, hogy tévedek, akkor viszont légyszi, valaki javítson ki :drop: .
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Ricz »

Kép

Ha még a térkép sem segít, akkor szólj és küldök egy telefont, aztán összehangoljuk és odavezetlek.
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

Junchi írta: 2019.06.17. 21:10
Kora reggeli busszal fogok indulni, a Népliget buszpályaudvarán szállok le
Ez mikor fog bekövetkezni? :D Én az M3-as vonalán lakok, bár az Ecseri úttól nekem kényelmesebb a 3-as villamossal az Örsre menni (és onnan HÉVezni).
Vagy eljössz az Ecseri úthoz (1 megálló onnan) és megyünk a fent leírt módon, vagy elmegyek a Népligetig, onnan Deák, Örs (M2) és HÉV.

Mivel az M3 dél pesti szakasza le van zárva és pótlók vannak (tehát maradj a felszínen :D), szeretem elkerül a belvárost (ezért is megyek villamossal), de ha követhetőbb neked a metró, akkor alkalmazkodom.
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Na, az új változat, hogy az 05:45-ös szekszárdi buszra felpakolom magam, ami 07:40-re ér be a Népliget autóbusz-pályaudvarra. Onnan átszállásos jeggyel elmetrózom az Örs vezérig (ami mennyi idő? Kábé fél óra?) és akkor ez lenne az a stratégiai pont, ahol valaki segítségét igénybe venném, mert ezek szerint innen szoktatok többen is indulni. Szóval nagyon úgy néz ki, hogy a pintergreg által felvázolt opció a HÉVvel tűnik a legjobbnak, de mondom, azért örülnék, ha egy hús-vér ember is lenne ott mellettem.
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

Simán lehet, hogy mebeszélünk egy HÉV járatot, amivel együtt megyünk mind, hétvégén olyan negyed óránként jár. Csak én pl. egy megállóval arrébb, Rákosfalvánál szoktam felszállni, de az Örsre is kimehetek.
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

Junchi írta: 2019.06.18. 14:09 Na, az új változat, hogy az 05:45-ös szekszárdi buszra felpakolom magam, ami 07:40-re ér be a Népliget autóbusz-pályaudvarra. Onnan átszállásos jeggyel elmetrózom az Örs vezérig (ami mennyi idő? Kábé fél óra?) és akkor ez lenne az a stratégiai pont, ahol valaki segítségét igénybe venném, mert ezek szerint innen szoktatok többen is indulni. Szóval nagyon úgy néz ki, hogy a pintergreg által felvázolt opció a HÉVvel tűnik a legjobbnak, de mondom, azért örülnék, ha egy hús-vér ember is lenne ott mellettem.
Hű, ez elég korai. XD De ha bevársz Népligetnél, már onnan mehetünk együtt.
A népligettől egyébként az 1-es villamos/M2 a leggyorsabb (Google szerint) bő 20 perc, az M3/M2 és a 3-as villamos 33 perc (bár a metrós lehet, hogy ennél kicsit lassabb lesz a gyakorlatban, a villamos meg egy megállónyi gyaloglást is tartalmaz).

A 8:33-as hévet érhetjük el legkorábban., az durván 9-re ér Csömörre és akkor még sétálunk onnan a tóhoz.
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

pintergreg írta: 2019.06.18. 15:16 De ha bevársz Népligetnél, már onnan mehetünk együtt.
pintergreg írta: 2019.06.18. 15:16A 8:33-as hévet érhetjük el legkorábban., az durván 9-re ér Csömörre és akkor még sétálunk onnan a tóhoz.
Na, ezek így nekem prímán hangzanak, szóval maradjunk akkor ennél. :D (Közben Ricz is jelezte btw, hogy ő is odajönne.)
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Ha kocsikázni szeretnél akkor zene kvízek urát keresd meg, mert egyszer ő azzal jött ki. Btw szólt már valaki Scinerman-nak a taliról?
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
scineram
Fórummániás
Fórummániás
Hozzászólások: 1540
Csatlakozott: 2006.05.30. 13:43
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Green Hell
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: scineram »

Ott leszek, nyugalom. Viszont én megint bicikliznék, mondtam is Conon Junchinak, hogy valszeg nem tudom kivinni. Persze mindez bukik, ha esik. Nézte valaki amúgy a szombati időjárást? Nem szárazon mi lesz a grillel?
Kép
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Ricz »

scineram írta: 2019.06.19. 09:29 Ott leszek, nyugalom. Viszont én megint bicikliznék, mondtam is Conon Junchinak, hogy valszeg nem tudom kivinni. Persze mindez bukik, ha esik. Nézte valaki amúgy a szombati időjárást? Nem szárazon mi lesz a grillel?
Eszerint lesz 27 fokunk jobbára közepes felhőzettel, kisebb esővel. Egyelőre így állunk, meg úgy, hogy záporesőt írt mára, aztán még mindig hét ágra süt.
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Surci »

scineram írta: 2019.06.19. 09:29 Nézte valaki amúgy a szombati időjárást? Nem szárazon mi lesz a grillel?
Megsütjük. Gerilla grill. :D De max futó zápor-zivatar lehet délután ahogy szokott, nem egész napos eső, az elől meg véd a faház.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

iskariotes írta: 2019.06.18. 23:17 Ha kocsikázni szeretnél akkor zene kvízek urát keresd meg, mert egyszer ő azzal jött ki. Btw szólt már valaki Scinerman-nak a taliról?
Nem szükséges, mert mondom, a pintergreg által vázolt opció teljesen ideális.
Avatar
Ayla
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2074
Csatlakozott: 2007.02.18. 16:59
Tartózkodási hely: sehol és mindenhol

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Ayla »

Hú de irigylem a társaságot... jó szórakozást kívánok mindenkinek! : )
Shotaaa!! Lolííí! Shotaa!! Lolíí!! Sho- LOLI! :D He. | hol vagy, Pantalaimon?
Válasz küldése