Fórumtali(k)

Animés találkozók, programok, rendezvények.
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Ricz »

Amilyen fáradt vagyok, inkább hazajöttem ledőlni, szal mégse. :drop:
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

Ennyi erővel el is halaszthattuk volna...
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Avatar
Dodgers
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2011.03.07. 09:00
Nem: Férfi
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Dodgers »

pintergreg írta: 2020.02.28. 18:26 Ennyi erővel el is halaszthattuk volna...
Maga a találka így is kellemes volt, de yeah, a jövőben szvsz érdemesebb lenne úgy csinálni, hogy a mostanihoz hasonló nagyobb visszamondási ráta, vagy esetleg a négy fő vagy az alatti igenlő visszajelzés esetén felhozni az elhalasztás kérdését, mert pölö Ricz legutóbbi hozzászólása pont két perccel a pesti buszra szállásom előtt lett postolva (ezt félre ne értsd, nem szemrehányásnak hozom fel, csak időrendileg viccesen jött ki :D).
Catrin írta: 2020.02.26. 23:48 Sajnos nekem a lehet, hogy jó-ból végül a héten mégsem jó. Szóval majd máskor... sorry, pedig tök jó, hogy Dodgers is jön, remélem többször is kedvet kapsz, jó szórakozást nektek!!!!
Iskariotes is mondta, hogy megemlítettél a témával kapcsolatban a topikban, és ha úgy jön ki a lépés, akkor a következőre is megpróbálok eljönni. :) Mondjuk azt mondtam is tegnap este, hogy most elsősorban külsős körülmények játszottak közre, ami itt annyit tesz, hogy "hülye falusi gyerek mostanában többet jár fel Pestre egy tanfolyam miatt, úgyhogy próbálkozni lett kedve a még gyakoribb fővárosba járással", szóval nem kizárt, hogy a Con-os vizit is valamikor hosszabbra nyílik mint este fél hét.
Kép Kép
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Csak olyan ötlet. Mi lenne, ha kijelölnénk egy fix napot a hónapban amikor lenne a tali? Mondjuk minden hónap utolsó péntekje. Így mindenki előre tud tervezni a maga kis életében.
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Valamikor júliusban egy grillezős/sütögetős tali? Mit gondoltok, túl korai lenne?
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

Én benn vagyok, de a 4-ei hétvége már foglalt.
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Surci »

Dettó, de csk júliusban, addig nem vagyok Pesten.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

Nekem egyelőre elég kérdőjelesek a júliusi hétvégék, de majd akkor nyilatkozom, ha lesz konkrét időpont :).
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Július 18 vagy 25? Én ezekben gondolkodtam. Esetleg augusztus 1? Ennyire előre elég kiszámíthatatlan az időjárás, de hátha sikerül jól kifogni. Eddig elég esős volt a "nyár". Kövi 3 hétvége nekem sem jó sajna.
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

Ha júliusban mennénk és időben kitaláljátok, hogy mikor, akkor lehet, hogy meg tudom oldani. Ha tolódik augusztusra, ott még egyelőre kb. minden hétvége jó nekem.
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

A távolság ellenére nem utasítanám vissza én sem, csak az a bökkenő, hogy júliusban az összes hétvégém foglalt, de még az augusztusi első heti is. :/
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Nekem sem jók a júliusi hétvégék... esetleg vmelyik vasárnap... de áhh, akkor lehet kihagynám. Augusztusban, ha lesz jó időpont, akkor reálisabb, hogy megyünk.
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Augusztus 8? 15-e nekem nem jó, 22-23 meg con.
Avatar
iskariotes
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1173
Csatlakozott: 2007.04.11. 10:37
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Springfild, Evergreen Terrace 742

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: iskariotes »

Magyarán július sokaknak nem jó.

Augusztus első hétvégéje kiesik Junchinak.

Marad a 8. és a 15. de gondolom az utóbbira már többen azt mondanák, hogy kövi héten Con. Maradna a nyolcadika.

És ha esetleg elengednénk a nyári sütögetést és áttennénk őszre? Volt már ilyenre is példa.

Illetve ha egy sütögetés nem is férne bele, de egy esti/késő délutáni tali?
"A barát olyan ellenség, aki még nem támadott meg." /Madagaszkár pingvinjei - Kapitány/
"Semmit sem tenni könnyű - megbocsátani viszont nehéz." /Avatar az utolsó léghajlító - Aang/
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Surci »

Aug. elején vmikor simán lehet sütni, 1. vagy 8. sztem lebeszélhető. Sörözni meg kb akármikor. Bocs h csak most jelentkezem de 1 hónapja nem vagyok Bp-n, és eddig nem láttam mikor kerülök vissza. Szal én mindenben benne vagyok, írjátok h melyik kinek mikor jó és összehozzuk a lehető legtöbb ráérő emberrel.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Én most speciel jobban díjaznék egy sörözős/Bp-n valahova beülős estét, mint a sütögetést, de hát majd úgyis közös megegyezéssel döntjük el. (Con meg egyelőre nálam nagyon képlékeny, ugye nyárira nem nagyon szoktam jönni.)
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

Én a magam részéről arra szavazok, hogy lőjük be aug. 8-at sütögetésnek (ha az időjárás is úgy akarja majd), de legyen valamikor egy beülős esti tali is, amire azok is eljöhetnek, akiknek az egész napos program nem fér bele. Az nekem mindegy, mikor lesz, az ilyen késő délutáni-esti órák júliusban is jók, ezt rátok bízom :) (de ha Junchi jönne, akkor gondolom egy szombat este jobb lenne, mint péntek).
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Én csak azért gondoltam a sütögetésre, mert az egy nyári, kora őszi program (a tavaly szeptemberi is teljesen jó volt, csak pl. grillkolbász meg ilyesmi már nem volt a boltokban mert elpakolták, lol), plusz ugye szabad térben lennénk, ahol nincs nagy covid-para. (Én meg haza is vonatozhatnék este és nem kell ott aludnom valakinél) De nyilván egy este beülős taliban is teljesen benne vagyok , mert rég volt bármi. Conos hétvégét meg azért hagytam ki, mert bár nekem akkor is jó lehet egy esti tali (két legyet ütök egy csapásra mert nem kell kétszer felutazni), meg azoknak akik nem járnak vagy most nem mennek conra is megfelelő lehet (pl. Junchi, Surci, Leara), de Catrin pl. con után már nem szokott ilyenre jönni.
Avatar
Leara
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2017.02.11. 20:26
Nem:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Leara »

Akkor mit szólnátok ehhez? :
- ha van rá igény, akkor júliusban egy péntek vagy szombat esti tali, mert már rég volt :)... én a magam részéről azt se bánom, ha nem leszünk túl sokan, ki vagyok már éhezve az ilyen talikra a több hónapnyi otthon ülés után XD
- aug. 8. sütögetés, ha az idő is úgy kívánja
- random augusztusi péntek vagy szombat este azok számára, akiknek a július semennyire se jó (tudom, hogy a conos hétvége pár embernek kiesik, viszont ha a többségnek olyankor kényelmesebb, akkor felőlem simán lehet az is). Akár aug. 8. is lehet ez, ha esős időt (vagy túúúúúúúúúúúúl meleget) fognánk ki.
Akosss
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: 2016.10.22. 00:54

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Akosss »

Nos, akkor mi legyen? Gondolom az augusztus 8-ból már nem lesz semmi, nekem mondjuk még most is szabad az a hétvége, de nem lett eltervezve/megbeszélve semmi. Így, hogy con nem lesz, esetleg akkor (aug. 22)? Akár beülős, akár sütőgetős, nekem bármi megfelel.
Avatar
Catrin
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1260
Csatlakozott: 2008.08.12. 11:00
Nem:
Tartózkodási hely: Hualian egyik szentélyében
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Catrin »

Mi most aug. felújítunk (szeptemberre terveztük, de előrébb kellett hozniXD), szóval 22. már jó lehet, ha addigra végzünk. (ha mégsem, akkor nekem majd csak későbbi tali lesz jó)
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Surci »

Sztem nekem is jólesz a 22 (vagy majd úgycsinálim hogy jólegyen).
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
pintergreg
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 431
Csatlakozott: 2017.04.11. 21:04
Nem: Férfi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: pintergreg »

22 jó lehet.
Leara írta: 2020.07.06. 07:20 júliusban egy péntek vagy szombat esti tali, mert már rég volt :)... én a magam részéről azt se bánom, ha nem leszünk túl sokan, ki vagyok már éhezve az ilyen talikra a több hónapnyi otthon ülés után XD
Kb. bármikor.
"If you immediately know the candlelight is fire, then the meal was cooked a long time ago." | MAL | Snitt
Kép
Avatar
Junchi
Koffein Kondenzátor
Koffein Kondenzátor
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2007.06.23. 14:28
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Azuchi

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Junchi »

Na de Rui írta a Conos threadben, hogy mégis lesz rendezvény, ami pont 22-én lenne. Mondjuk nekem mindegy, mert ha lesz tali (és tudok jönni), akkor inkább arra jövök (Con amúgy sem volt tervben), csak nehogy valakinek meg pont ez kavarjon most be.
Avatar
Ricz
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1158
Csatlakozott: 2016.12.24. 01:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: sajnos a Föld nevű bolygón
Kapcsolat:

Re: Fórumtali(k)

Hozzászólás Szerző: Ricz »

Én még megvárom a programlistát, hogy mi lesz, mert hivatalos vagyok ismét, papíron. Megnézem, hogy mi mikor lesz, aztán úgy kezdem el szervezni a napjaimat.
"Egy dolog irracionalitása nem kérdőjelezi meg a létét, csak leírja az állapotát." (Friedrich Nietzsche)
Válasz küldése