Sailor Moon, avagy a rizsnyuszi és rajongói

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Nekem meg csak úgy alle a SM hiányzik hozzá... ::japtoun:: ::bawl::
Egy darab sincsen belőle.
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

Hehe, na akkor ide énis csatlakoznék, bőven átrágtam magam a témán és továbbra is rajongok (Hmm, micsoda nevek nem bukkannak fel itt rajongók terén...ugye Acheron? :P Ha tudnád mióta ismerlek, ha Te nemis :P) Szal kedvenc témám az SM még mindig, minden jó és rossz oldalával együtt (Ehh, szinkron unrulez...) Ja és Tenshi...Chibit rühellem többszöri nézésre és olvasásra is ^^" Live meg...hagyjuk inkább, szörnyű, viszont a musical-ról picit változott a véleményem, de az se tartozik a húdejó kategóriába.

Sajnos csak rm-ben van meg, az sem az enyém ::bawl::

Egyébként ha már kedvenc: Hotaru (Saturn), gonoszhoz csatlakozva teljesen egyetértek Acheron-al... Ööö, mi bajotok van a Stars-al konkrétan?

Sora: hugi...nézzük meg együtt újra, ha már ezen gondolkoztál! :P
Eroguro hentai girl
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2004.01.24. 21:44
Tartózkodási hely: room 304.

Hozzászólás Szerző: Eroguro hentai girl »

Lévén én is óriási fan, akkor hozzászólnék ^^". És is az RTL2-on néztem, mint sokan mások. ennek oka, hogy sokkal jobban tudok németül, mint angolul (/me német szakos). És inkább nyomom most a japán nyelvet, hogy egyszer majd eredetiben élvezhessem ezt a csodás sorozatot is. Egyszer eljön annak is az ideje, hisz 6-7 éve a kedvenc animeim közé tartozik, türelmes vagyok 8) . És külön szót érdemel a csodás manga! Nincs meg sajna az utolsó két sorozat, de csak egyszer legyen nyár, és hajrá ::hehe:: . Gyönyörű kis édi költői stílus rajzolásilag, a festményeken pedig kiemelkedően igényes színhasználat. Egészében igen kifejező és lenyűgöző! :angel:
Kedvenceim: Haruka és Michiru (szép pár), de Haruka a legfőbb fő kedvenc ^^" (nem vagyok leszbi, de bevállalnám habozás nélkül). Aztán Hotaru (my lil' gothic girl), Chibi-chibi (maximálisan kawaii), Artemis (nyau), Taiki (hátra nyalt hosszó haj coffba kötve rulez *ránéz avatarára ^^"*, nah egen), Fiore (oh, én kis szívem), Diamond (*droolez*), Zaphyr, no meg a 4 nővérke és Nehelenia (*hugz*). És még sokan mások, de ők a kiemeltebbek.
Akit viszont útálok: Chibiusa.
Talán ez most nem volt szép, de csak őszinte vagyok. Minden Chibiusa-kedvelőnek sumimasen :hammer: , ez csak az én ízlésem.
Kedvenc sorozat: az S és a Sailor Stars, de a Super S is nagyszerű.
Kedvenc movie: Az R movie egyértelműen! Még ma se bírom végignézni sírás nélkül ::jtears:: .
Kép
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

mayu írta:Akit viszont útálok: Chibiusa.
Hát ebben teljesen egyetértünk új kislány ^^ Nemtom, de nekem a manga után se lett szimpibb valamiért...
Eroguro hentai girl
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2004.01.24. 21:44
Tartózkodási hely: room 304.

Hozzászólás Szerző: Eroguro hentai girl »

Kono írta:
mayu írta:Akit viszont útálok: Chibiusa.
Hát ebben teljesen egyetértünk új kislány ^^ Nemtom, de nekem a manga után se lett szimpibb valamiért...
Nah igen. Ezzel nem igen vagyunk egyedül ^^". Egyik barátnőm már alakítani akar egy Chibiusa killer klubbot :lol: . Hát mindegy végül! Biztos van, aki szereti helyettünk is ::^_^:: . De nem igen értem, hogy a mangaban mitől lenne szimpibb. Én olvastam az első 12-őt, és nem igen lett kedvesebb a rózsaszín kislány :^_^: ....
Kép
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Nah, én is összeszedek akkor mindenfélét:

Kedvenc sorozatom a Stars, mert van benne sok-sok Seiya ^^ És az R movie a legjobb, mert abban meg szerepel Fiore, mellesleg az az egyetlen movie, amin bőgtem ^__^""
Kedvenc szereplőim: Seiya (mert egyszerűen imádom, annyira aranyos!!), Fiore (ő meg mert nagyon tápos), Haruka (főleg azért, mert imádom Ogata Megumit).
Akiket nem szeretek az Chibiusa (mert nem szeretem és nagyon idegesítő), Mamoru (a mangában nem rossz, a live actionben imádom, de az animében nagyon lapos!) és Michiru (mert túl tökéletes.. -__-")

Hihi, Chibiusa-utálóknak ajánlom figyelmébe a Chibi Projektet! Köszi Veganyuszi az oldal címét, még mindig nagyon imádom ^__^

A Seera Myu nekem abszolút nem jött be, pedig eskü próbálkoztam vele. Szépen énekelnek, meg tényleg nagyszerűek a színészek is, de nálam az egész vhogy röhögésbe fullad... ^^""
A live actiont ellenben szeretem. A színészek aranyosak, bármennyire nem tudnak játszani, és khm, Luna cica enyhén érdekes... :? Viszont most mérges vagyok a 16. rész miatt, mert visszahoztak egy olyan szereplőt, aki kinyúvadt viszonylag hamar és én nagyon nem szerettem... :(
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Luluko 2004.01.26. 14:34-kor.
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

mayu írta:
Kono írta:
mayu írta:Akit viszont útálok: Chibiusa.
Hát ebben teljesen egyetértünk új kislány ^^ Nemtom, de nekem a manga után se lett szimpibb valamiért...
Nah igen. Ezzel nem igen vagyunk egyedül ^^". Egyik barátnőm már alakítani akar egy Chibiusa killer klubbot :lol: . Hát mindegy végül! Biztos van, aki szereti helyettünk is ::^_^:: . De nem igen értem, hogy a mangaban mitől lenne szimpibb. Én olvastam az első 12-őt, és nem igen lett kedvesebb a rózsaszín kislány :^_^: ....
Én nem vagyok annyira nagy fan, de Chibiusa nekem sem tetszik. Néha azt a töltelék-karakter benyomást kelti, aki ha nem is lenne, akkor sem változnának semmit a dolgok.
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
Pr Demando
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2004.01.11. 08:46
Tartózkodási hely: a Hold másik oldala

Hozzászólás Szerző: Pr Demando »

Hát itt Chibit senki sem szereti???
Én sem... ^_^! heh! Nah látom gyarapszunk! :) Szeressétek csak őket! Mondjuk én a liveot nem igazán bírom végig nézni. tehát nekem valahogy eléggé gyengének látszik. NAGYOn gyengéének, de hát ez a véleményem! Amúg y a rózsaszín szösszenet tényleg csak csinálja a vircsaftot!

------
mayu írta:Aztán Hotaru (my lil' gothic girl), Chibi-chibi (maximálisan kawaii), Artemis (nyau), Taiki (hátra nyalt hosszó haj coffba kötve rulez *ránéz avatarára ^^"*, nah egen), Fiore (oh, én kis szívem), Diamond (*droolez*), Zaphyr, no meg a 4 nővérke és Nehelenia (*hugz*). És még sokan mások, de ők a kiemeltebbek.
köszönöm szépen! Végre valaki aki szereti azt a szerencsétlen Black Moon Family-t :) Amúgy én is akkor szerettem meg Demandot amikor az utolsó részben csinált is valamit, de3 a kkor nagyon! Amúgy Fiore is szimpi, csak az a baj, hogy a moviekat csak egyetlen egyszer láttam (akkor kaptam külcsön uyganis), pedig megnézném még egy párszor.
Kinek van meg?
Ha küldök valakinek egy CD-t lesz valaki oylan aranyos kedves, bájos, elragadó, anyglelkű, rokonszenves, elbűvölő, varázslatos, csodálatos, isteni, fantasztikus, lenyűgöző és lehengerlő hogy ráírja és visszaküldi nekem??? De csakj ha nem baj... nagyon hálás is tudnék érte lenni!!!

Üdv:
Demando
"The moonlight carries the message of love"
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Pr Demando írta:Hát itt Chibit senki sem szereti???
De! Énakkoriiiiiiiiiis! ^^
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Sora írta:
Pr Demando írta:Hát itt Chibit senki sem szereti???
De! Énakkoriiiiiiiiiis! ^^
Éééééééééniiiiiiiiiiiiiiiiiis!! És téged is szeretlek Sora!!^^
Kép
Eroguro hentai girl
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2004.01.24. 21:44
Tartózkodási hely: room 304.

Hozzászólás Szerző: Eroguro hentai girl »

Pr Demando írta:Hát itt Chibit senki sem szereti???
Deeee!!!!!!!! Chibi-chibit!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:
Sajna az R movie videón van meg, pedig szívesen odaadnám.
És igen! Imádtam feketeholdékat!!!!!!!!!!!!!!!! Nah jó, Esmeroth az idegeimre ment (pont úgy, mint Luna, de őt az S movie miatt nem tudom útálni ^^") - de a halálán azért sírtam, mert az olyan szép volt, Rubeus meg tuskó volt, de a többiek aranyosak voltak nagyon ^.^!
Kép
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Tenshi Rally Vincent írta:
Sora írta:
Pr Demando írta:Hát itt Chibit senki sem szereti???
De! Énakkoriiiiiiiiiis! ^^
Éééééééééniiiiiiiiiiiiiiiiiis!! És téged is szeretlek Sora!!^^
Csatlakozom az előttem szólókhoz!Kawaii! ::jeye::
Én pedig mind a kettőtöket imádlak!
Chibi-Chibi ::japtoun::
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Seti írta:
Tenshi Rally Vincent írta:
Sora írta: De! Énakkoriiiiiiiiiis! ^^
Éééééééééniiiiiiiiiiiiiiiiiis!! És téged is szeretlek Sora!!^^
Csatlakozom az előttem szólókhoz!Kawaii! ::jeye::
Én pedig mind a kettőtöket imádlak!
Chibi-Chibi ::japtoun::
Ő, Setike, mi konkréntan Chibi-Usa-ról beszéltünk, de nem baj, tudom, hogy őt is szereted^^
Kép
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

Heh...én akkor se szeretem azt a rózsaszín dögöt! (Jó, mangában nem szines :D)

Egyébként...meg én mindhármotokat szeretem, de erre van másik topic! ^^
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

[quote="Tenshi Rally VincentŐ, Setike, mi konkréntan Chibi-Usa-ról beszéltünk, de nem baj, tudom, hogy őt is szereted^^[/quote]
Ő.......igen,nekem mindegy,mert Cibi-Usa-t,és Chibi-Chibi-t is nagyon ceretem,habár Chibi-Chibi aranyosabb! ::jeye::
(Ha megszeretek egy anime-t,akkor az összes szereplő szinte a kedvencemmé válik!) ::japtoun::
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Seti írta:[quote="Tenshi Rally VincentŐ, Setike, mi konkréntan Chibi-Usa-ról beszéltünk, de nem baj, tudom, hogy őt is szereted^^
Ő.......igen,nekem mindegy,mert Cibi-Usa-t,és Chibi-Chibi-t is nagyon ceretem,habár Chibi-Chibi aranyosabb! ::jeye::
(Ha megszeretek egy anime-t,akkor az összes szereplő szinte a kedvencemmé válik!) ::japtoun::[/quote]

Hát nem tudom.... chibi-chibi aranyos, de nekem kicsit már olyan groteszk..... már olyan nagyon elnagyolt a feje, meg olyan mű az egész szereplő...... mindegy, ezt most nem tudom elmagyarázni, hogy értem. Amúgy mangában picit értelmesebb szerepet kapott ő is. Chibi-usa-t meg azért utálja mindenki mangában is, mert az anime már berögződött. Amúgy én ismét kézbe vettem a mangát, és még mindig nem találtam benne semmi extrat. Meg olvastam egy nagyon jó leírást róla, csak nincs meg a cím. Meg senki gondolkodásán nem tudok, és nem is akarok változtatni. Én tudom az igazságot, és ez a lényg. The Truth is always one.
Kép
Egyébként pedig Minako rulz!! 8)
Kép
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

Tenshi Rally Vincent írta:Amúgy mangában picit értelmesebb szerepet kapott ő is. Chibi-usa-t meg azért utálja mindenki mangában is, mert az anime már berögződött.
Tenshi, hogy megnyugtassalak.....előbb olvastam a mangát, mint hogy az animét láttam, ennek ellenére is rühellem szegényt ^^"
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Kono írta:
Tenshi Rally Vincent írta:Amúgy mangában picit értelmesebb szerepet kapott ő is. Chibi-usa-t meg azért utálja mindenki mangában is, mert az anime már berögződött.
Tenshi, hogy megnyugtassalak.....előbb olvastam a mangát, mint hogy az animét láttam, ennek ellenére is rühellem szegényt ^^"



Hát, akkor sajnálom. Valamit biztos nem értettél.
Kép
Kép
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

Tenshi Rally Vincent írta:Hát, akkor sajnálom. Valamit biztos nem értettél.
Hát nemtudom, deén tiszteletben tartom, hogy te szereted, ennyi :)
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Nahh csak annyit szeretnék tudni,hogy ki tudná nekem kölcsönadni átvenni a részeket, vagy esetleg átküldeni ICQ-n vagy MSN-en? Annyira nagyon szeretném megszerezni a Sailor Moont....amennyit csak lehet! PLz..plz..plz... :lol:
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Ynah írta:Nahh csak annyit szeretnék tudni,hogy ki tudná nekem kölcsönadni átvenni a részeket, vagy esetleg átküldeni ICQ-n vagy MSN-en? Annyira nagyon szeretném megszerezni a Sailor Moont....amennyit csak lehet! PLz..plz..plz... :lol:
Nekem egy kevés rész megvan vhol rm-ben, meg a moviek+specek CDn. Videókazin asszem az összes rész megvan. Csak így össze-vissza XD (és német +magyar)
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Az rm formátum az nem jó nekem, de a többi az pöpec...Drága Sora chan leborulok lábaid elé... :lol: pláne a movie-k azok nagyon érdekelnek...irc-d van vagy valami hasonuló? :wink:
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

Sajnos nekem is csak rm-ben van, de meg tudom szerezni jobban is, csak drága :( Esetleg volt valaki olyan bátor, hogy megvette DVD-n? Tényleg, egyáltalán kiadták úgy?
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Kono írta:Sajnos nekem is csak rm-ben van, de meg tudom szerezni jobban is, csak drága :( Esetleg volt valaki olyan bátor, hogy megvette DVD-n? Tényleg, egyáltalán kiadták úgy?
Hogyne adták volna ki. A DB-t is kiadták (legalábbis a Z-t tuti), és nem csak Amerikában, hanem japánban is.
http://sailormoon.channel.or.jp

Kép
Kép
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Ynah írta:Az rm formátum az nem jó nekem, de a többi az pöpec...Drága Sora chan leborulok lábaid elé... :lol: pláne a movie-k azok nagyon érdekelnek...irc-d van vagy valami hasonuló? :wink:
Van-van! ^^ Na, ezt majd megbeszéljük mailben vagy pü-ben. De sztem ha eszembe jut körbekérdezem meeten kinek van....egy embert biztosan tudok ^____^
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Válasz küldése