Anime letöltőhelyek, mit honnan lehet letölteni?

Mit, honnan lehet megszerezni, letölteni, vásárolni?
Avatar
sodd
Profi
Profi
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2003.06.03. 12:55
Tartózkodási hely: The Outback

Hozzászólás Szerző: sodd »

köszi, igazad lehet, már ki is vettem a szamárból (egyet próbaképp elkezdtem letölteni)
azok az átkozott kínai feliratok a képernyő felét elfoglalják
Avatar
Pr Demando
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2004.01.11. 08:46
Tartózkodási hely: a Hold másik oldala

SM

Hozzászólás Szerző: Pr Demando »

Sziasztok!

A segítségeteket kérném! Már minden olyan rész (egy pár kivételével) megszereztem, amit magyarországon nem adtak le, (Áldunk téged RTL) de azok a részek, amiket leadtak, azok csak nagyon hiányosan vannak meg. Ha valaki esetleg tudna nekem segíteni ebben, azt nagyon megköszönném... Tehát ha tudtok SM oldalt, ahonnan le tudnék tölteni, vagy teszem azt, nektek megvan, akkor nagyon kérlek benneteket írjatok!

Demando
"The moonlight carries the message of love"
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: SM

Hozzászólás Szerző: Kono »

Pr Demando írta:Sziasztok!

A segítségeteket kérném! Már minden olyan rész (egy pár kivételével) megszereztem, amit magyarországon nem adtak le, (Áldunk téged RTL) de azok a részek, amiket leadtak, azok csak nagyon hiányosan vannak meg. Ha valaki esetleg tudna nekem segíteni ebben, azt nagyon megköszönném... Tehát ha tudtok SM oldalt, ahonnan le tudnék tölteni, vagy teszem azt, nektek megvan, akkor nagyon kérlek benneteket írjatok!

Demando
Megvan végig + movie-k és egy special, de nagyon gyenge rm minőségben...

(Avatarodat cseréld le max 130x130as méretre, szabály! ^^)
Avatar
sodd
Profi
Profi
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2003.06.03. 12:55
Tartózkodási hely: The Outback

Re: SM

Hozzászólás Szerző: sodd »

Pr Demando írta:Sziasztok!

A segítségeteket kérném! Már minden olyan rész (egy pár kivételével) megszereztem, amit magyarországon nem adtak le, (Áldunk téged RTL) de azok a részek, amiket leadtak, azok csak nagyon hiányosan vannak meg. Ha valaki esetleg tudna nekem segíteni ebben, azt nagyon megköszönném... Tehát ha tudtok SM oldalt, ahonnan le tudnék tölteni, vagy teszem azt, nektek megvan, akkor nagyon kérlek benneteket írjatok!
Demando
Hali
Jó minőségű, eredeti hang+sub-os Sailor Moon rip-eket a következő helyeken találhatsz:
(ha nem tudod, hogy kell letölteni Bittorrentel vagy irc-ről, akkor olvasd el az Aoianime segítség szekciójában levő tutorialokat, azokból minden kiderül)

Sailor Moon (classic): (még csinálják, 26-nál tartanak)
IRC: #anime-avatar@aniverse

(Sailor Moon R: nem tudok róla, hogy rippelné valaki, ha valaki tud róla, szóljon)

Sailor Moon S és SuperS: (a SuperS-t még csinálják,19-nél tartanak)
IRC: #anime-galaxy@aniverse
BitTrrent: http://bt.anime-galaxy.com/index_sm.php

Sailor Moon Stars:
IRC: #shoujo-anime@mircx

Sailor Moon Live Action:
IRC: #tv-nihon@mircx
BitTorrent: http://bt.base0.net/tv-n/

Movie-k, special-ok: ezekhez nem tudok konkrét linkeket mondani, de ha irc-ről töltöd le a sorozatokat, ott biztos fenn lesz mindegyik egy csomó embernek

Nekem az S sorozat van meg végig, a Stars, meg az első sorozat letöltése folyamatban van (a Starssal 189-nél, a Classic-kal 11 nél járok)
Emellett megvan az R és S movie, meg talán a tv special is bár ez utóbbi nem tudom, milyen minőségben. Ha Bp-i vagy, megoldható az is, hogy ezeket tőlem megkapod.
Avatar
Pr Demando
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2004.01.11. 08:46
Tartózkodási hely: a Hold másik oldala

Re: SM

Hozzászólás Szerző: Pr Demando »

Movie-k, special-ok: ezekhez nem tudok konkrét linkeket mondani, de ha irc-ről töltöd le a sorozatokat, ott biztos fenn lesz mindegyik egy csomó embernek

Nekem az S sorozat van meg végig, a Stars, meg az első sorozat letöltése folyamatban van (a Starssal 189-nél, a Classic-kal 11 nél járok)
Emellett megvan az R és S movie, meg talán a tv special is bár ez utóbbi nem tudom, milyen minőségben. Ha Bp-i vagy, megoldható az is, hogy ezeket tőlem megkapod.[/quote]

Hát kedves, ahogy látom ma szerencsém van! Igen Budapesten vagyok... még egy darabig.. NAGYON NAGYON HÁLÁS LENNÉK ÉRTE! :)
Viszont -tudom, most fogsz hülyének nézni- de amit ott fennt írtál, azokból a címekből hogy tudok részeket varáőzsolnI?:) mIRCem az még van, de hogyan miképp... ha ezeket egy MAILben megtudnád írni, akkor MÉG HÁLÁSABB LESZEK!
Természetesen majd még változtatok a képen, mert most meg pici lett :) Na hát igen.. Nem látszik a számtek tagozat :)
Köszönöm a gyors válaszokat!

MINDENKIT NAGYON SZERETEK! :)
És ne feledjék az alksó idézetet miszerint:
"The moonlight carries the message of love"
Avatar
Pr Demando
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2004.01.11. 08:46
Tartózkodási hely: a Hold másik oldala

HÁLÁS KÖSZÖNETEM!

Hozzászólás Szerző: Pr Demando »

Kedves mindenki, aki méltatott a válaszra!

NAgyonj hálás vagyok, hogy ilyen gyorsan, és ilyen nagy mértékben segítettetek nekem. Ahogy csak tudom, gyarkran fogom látogatni a fórumot, (ez kb minden hétvégét jelent) és nagyon pozítívan csalódtam bennetek!
Mégegyszer nagyon köszönöm mindenkinek! :)
Ha valami még kellene természetesen írok még:) Nagyon hálás vagyok! :)

Köszönöm...

Pr Demando
"The moonlight carries the message of love"
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: HÁLÁS KÖSZÖNETEM!

Hozzászólás Szerző: Kono »

Pr Demando írta:Kedves mindenki, aki méltatott a válaszra!

NAgyonj hálás vagyok, hogy ilyen gyorsan, és ilyen nagy mértékben segítettetek nekem. Ahogy csak tudom, gyarkran fogom látogatni a fórumot, (ez kb minden hétvégét jelent) és nagyon pozítívan csalódtam bennetek!
Mégegyszer nagyon köszönöm mindenkinek! :)
Ha valami még kellene természetesen írok még:) Nagyon hálás vagyok! :)

Köszönöm...

Pr Demando
Hihi, mondjuk én sokat nemtudtam, de nincsmit :) Ha egyszer kedved támadna anime meetre jönnni, csak szólj, élőbeis legalább ilyen mindenki ^.~
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Nekem is Nekem is....én is szeretném ha megírná nekem valaki a Sailor MOon-t,mert nekem egy darabom sincsen és nagyon régóta vadászom,de csak pocsék minőségben tudtam volna megszerezni.Ki tudná nekem átmásolni, adnék CD-t vagy DVD-t mindegy....amire tudna írni az illető :wink:
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Irc-en van fenn, addig ok. Na de hol???? Leszeretném szedni, lehetőleg valami emészthető minőségben. Ha tud vki ilyen helyet Ircen, akkor vagy ide, vagy, ha ide nem akarja, adja meg nekem e-mailben. Hálás lennék érte, köszi:))
Kép
Avatar
sodd
Profi
Profi
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2003.06.03. 12:55
Tartózkodási hely: The Outback

Hozzászólás Szerző: sodd »

Tenshi Rally Vincent írta:Irc-en van fenn, addig ok. Na de hol???? Leszeretném szedni, lehetőleg valami emészthető minőségben. Ha tud vki ilyen helyet Ircen, akkor vagy ide, vagy, ha ide nem akarja, adja meg nekem e-mailben. Hálás lennék érte, köszi:))
izé... hát ezt írtam le pár hozzászólással feljebb. Ha jól tudom mindegyik DVD-rip, tehát jónak mondható minődég.

Egyébként, mint ahogy Demando-nak is írtam, bárkinek megírom szívesen azokat a részeket, amik nekem megvannak, de azért nagyüzemben nem szeretnék működni.
Javaslat: fel kellene tenni az egészet valamelyik hazai ftp-re. Kár hogy sem zsozso, sem einon nem tűri igazán a Sailor Moon-t a szerverén.
Így közösen töltögethetnénk le a még hiányzó részeket, mert azért irc-ről igencsak lassan jön.
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Jaj, vak vaok, oki, megtaláltam a címeket^^"
Te Pesti vagy? Tényleg, neked meddig van *Tenshike repked örömében -Sailor Moon, Sailor Moon, ááááá-*
Olyan rég láttam!! Áááá
krhm
elnézést az offtopic-ért.
nem tudom, ezek a helyek voltak e már:
irc.enterthegame.com
#NewLife #soldats
mIRC-X
#animehq #anime-ost
Kép
Avatar
Pr Demando
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2004.01.11. 08:46
Tartózkodási hely: a Hold másik oldala

Hozzászólás Szerző: Pr Demando »

Ahogy látom nem csak én rajongok érte ! :)
Pedig már kezdtem féni, hogy csak én vagyok ilyen fan! :) Phúúú megnyugodtam!
Kár volt nem megvenni a legjobb részeket nem?
Én kifejezetten szerettem mindet! Főleg azok a részeket szeretem, amiket mások halálra szidnak! :) Ilyen például a Deth Busters. Szerintem angyon jók, és a végén is az egy részes ellenségek si fantasztikusak! meg hát az abszolút kedvencet ki tudjátok találni? Talán Demando? :) azt a családot is imádomn! Mégegyszer hálás köszönetem! :) Amúgy majd még meggondolom ezt a talit... izgat nem mondom :)) Na legynetek jók, nekem mennem kell, vár rám a földi fizika csodája! (jaj!). amúgy nem azért vagyok iylen keveset fórumon mert hogy nem érdekeltek, ahnem azért mert midnen nap meg kell fújnom a modemet apám szekrényéból, mert azt hiszik, ha elveszik a kkor mégjobban koncentrálok majd a jövőmre! Micsoda tévhitek ! Ekkora hibákat még Iron Mouse se vétett! :) NA befejeztem! Legyenetk jók!

BYA! :))
"The moonlight carries the message of love"
Avatar
Pr Demando
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2004.01.11. 08:46
Tartózkodási hely: a Hold másik oldala

Hozzászólás Szerző: Pr Demando »

lenne még néhány kérdésem!

Mennyi az a sok idő amíg elekzd végre tölteni ez a bigyó program amit adtál SODD? Cska mert én uygan türelmes vagyok de ennyire....? :)
a máésik kérdésem meg az hogy mit jelent az a kék csík a nevek felett?
Előre köszi a váalszokat!

BYA!
"The moonlight carries the message of love"
Avatar
Pr Demando
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2004.01.11. 08:46
Tartózkodási hely: a Hold másik oldala

Hozzászólás Szerző: Pr Demando »

Valaki meg tudná mondani, hogy ha ABCvel töltök le (Sodd) akkor hoygan tudom menteni az eddigi letöltést?
Avagy arra lennék kíváncsi, hogy hogyan is tudnám azt megcsinálni, hogy mondjuk újraindítom a gépet,d e uyganonnan folytassa?
Nagyon hálás lennék (már megint)

ÜDVÖZLETTEL:
Demando
"The moonlight carries the message of love"
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Pr Demando írta:Valaki meg tudná mondani, hogy ha ABCvel töltök le (Sodd) akkor hoygan tudom menteni az eddigi letöltést?
Avagy arra lennék kíváncsi, hogy hogyan is tudnám azt megcsinálni, hogy mondjuk újraindítom a gépet,d e uyganonnan folytassa?
Nagyon hálás lennék (már megint)

ÜDVÖZLETTEL:
Demando
Mondjuk úgy hogy a fileok mentési könyvtárának ugyanazt adod meg, ahova előtte töltöttél.
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
sodd
Profi
Profi
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2003.06.03. 12:55
Tartózkodási hely: The Outback

Hozzászólás Szerző: sodd »

Rage írta:
Pr Demando írta:Valaki meg tudná mondani, hogy ha ABCvel töltök le (Sodd) akkor hoygan tudom menteni az eddigi letöltést?
Avagy arra lennék kíváncsi, hogy hogyan is tudnám azt megcsinálni, hogy mondjuk újraindítom a gépet,d e uyganonnan folytassa?
Nagyon hálás lennék (már megint)

ÜDVÖZLETTEL:
Demando
Mondjuk úgy hogy a fileok mentési könyvtárának ugyanazt adod meg, ahova előtte töltöttél.
Az ABC megjegyzi, hogy mit töltött előzőleg, és hova. Szóval nyugodtan kiléphetsz belőle, ki is kapcsolhatod a gépet, és ha legközelebb elindítod, akkor ott lesz a letöltés (1-2 perc, amíg leellenőrzi a meglévő részeket, aztán ugyanott folytatja, ahol abbahagyta.

Előző kérdésedre: ha az a bigyó program az ABC, akkor viszonylag hamar elkezd tölteni, és utána rettenetesen sokáig abba sem hagyja.:)
A csík a neved alatt az eddigi hozzászólásaidat mutatja. (Azaz minél többet írsz a fórumokba, annál hosszabb lesz a csík)
Avatar
Pr Demando
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2004.01.11. 08:46
Tartózkodási hely: a Hold másik oldala

Hozzászólás Szerző: Pr Demando »

Akkor elég ha bezárom?
Hát remélem... Ugyanis eddig mikor úgy támadt kedve, akkor elmentette, van mikor nem. Azt meg nem szerettem!
Kb 3 év mulva már késsz is lesz!:) Ha befejezi, akkor naponta 2 másodpercet szabad megnézni, nehogy túlnézzem! :) Poén ez a program!
"The moonlight carries the message of love"
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

sodd írta: A csík a neved alatt az eddigi hozzászólásaidat mutatja. (Azaz minél többet írsz a fórumokba, annál hosszabb lesz a csík)
A status-fokozatodat mutatja a maximális statushoz képest (Kamisama).
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Pr Demando
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2004.01.11. 08:46
Tartózkodási hely: a Hold másik oldala

Hozzászólás Szerző: Pr Demando »

Még sikerült! Kezdek belelendülni! Nagyon köszönömk mindent, de miért halt meg midnenki?
Mostanába csak én beszélek (minek is? ). Szóval értitek mire célzok? Ébresztőőő!
"The moonlight carries the message of love"
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

Sziasztok!
Hol lehet Inuyasha részeket letölteni?A BitTorrent fájloknál mindig szívok,mert nem működnek rendesen.
Tudom,usteam-en rajta van 1-136.részig,de nekem onnan nem lehet letölteni.Tud valaki mondani egy jó oldalt?
:?:
Avatar
Pr Demando
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2004.01.11. 08:46
Tartózkodási hely: a Hold másik oldala

Hozzászólás Szerző: Pr Demando »

Oylan ügyes vagyok hogy már letöltöttem 20 nrészt! Bittorennel, ami uygenbár nem kis munka. :) Főpleg ha az embernek mindig el kellcsórni a modemet a szülei szekrányéből :) De megvan egy pár rész! Imádom is őket! Szóval itt megint megköszönök midnent mint az már megszokhattátok! KÖSZI!
viszont talán nem foglak titeket már zaklatni, uyganis nyitottam egy kis topicot, a Sailor Moon, avagy a rizsnyuszi és rajongói címmel! :) Talán ott lesz egy pár lelkes fan, aki van oylan lökött mint én! :))
De azért szeretlek ám titeket :)

Üdvözlettel:
Demando
"The moonlight carries the message of love"
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

BitTorrent-el?!Ez szép.Én letöltöttem egy Inuyasha dalt BitTorrent-el,és össze-vissza játszotta le.A dal eleje a végén,a vége pedig az elején volt.
:?:
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Edina-chan írta:BitTorrent-el?!Ez szép.Én letöltöttem egy Inuyasha dalt BitTorrent-el,és össze-vissza játszotta le.A dal eleje a végén,a vége pedig az elején volt.
:?:
Hehe, szerintem a dallal van a baj, nem pedig azzal, hogy BT-vel szedted le... :roll:
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Tenchi Muyo - Galaxi Police hol van? Keresem! Nem találom sehol!! Nem tudja vki kölcsön adni, vagy megadni a letöltőhelyet???
Kép
Avatar
sodd
Profi
Profi
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2003.06.03. 12:55
Tartózkodási hely: The Outback

Hozzászólás Szerző: sodd »

Tenshi Rally Vincent írta:Tenchi Muyo - Galaxi Police hol van? Keresem! Nem találom sehol!! Nem tudja vki kölcsön adni, vagy megadni a letöltőhelyet???
USteamen nincs? én mintha onnan szedtem volna le...

EDIT: hmm, nincs rajta, úgylátszik mégsem onnan szedtem, akkor biztosan AHQ-n volt. Gondolom, ha a másik winchester is újraéled, akkor azon rajta lesz.

EDIT2: itt van Bittorrenten, jobb híján
Válasz küldése