Slayers

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
Zsan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2003.11.22. 17:23
Tartózkodási hely: Kaposvár

Hozzászólás Szerző: Zsan »

A premium tényleg nagyon jó lett.
De azért a végére a slusszpoén kellett.
Mikor Naga kiemelkedik a vízből és őt találja ela varázslat.
Az nagyon tetszett.
Bár lehetett volna hosszabb is. :D
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

És a sorozatból melyik a kedvenc részed? Nekem a Nextből azthiszem a 14-ik rész, amelyikben a Brass Racker meccs van :D
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
Zsan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2003.11.22. 17:23
Tartózkodási hely: Kaposvár

Hozzászólás Szerző: Zsan »

Xellos írta:És a sorozatból melyik a kedvenc részed? Nekem a Nextből azthiszem a 14-ik rész, amelyikben a Brass Racker meccs van :D
A Next 14.-dik részében Lináék egy romnál keresnek egy varázskönyvet amiben valami nagy defenzív varázslat található.De kiderül, hogy csak énekek meg táncok vannak a könyvben.

De én is csak onnan tudom, hogy ma láttam. ::japhaha::

Egyébként az én kedvenc részem az amikor Lináék sárkányt akarnak enni és elmennek azzal a kapitánnyal a tóba sárkányt fogni.
Amikor Zelgadist vasmacskának használják. :lol:
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Nekem nincs kedvenc részem, mert mindegyik nagyon jó valamilyen szempontból, így nem tudok választani. :wink: (Majd újra megnézem és talán majd akkor...) A kedvenc poénom viszont nekem is az, amikor Zelgadis-t leeresztik a tóba, meg az sem volt rossz, amikor Xellos-nak a fejére esett a harang annál a kívánságkútnál. (Úgy tűnik, néha még kedvenc mazokunkat is érik váratlanul bizonyos dolgok. :) )
Kép
Avatar
Tiara
Profi
Profi
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2004.02.17. 19:32
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tiara »

Ami nekem furcsa volt hogy a Slayers és a Next után a Try mintha teljesen más lenne. Például nagyon idegelt hogy Gourry-nak és Linának mintha semmi köze nem lett volna egymáshoz, pedig már kezdtem beleélni magam a Next végén hogy lesz valami ^^"" Sokkal kevesebb volt a poén, és Filia sem volt számomra igazán a helyén... Persze ez csak egy személyes vélemény, de ti nem éreztetek hasonlót? Valami mintha hiányzott volna a Try-ból...

Ezek után a Premium valamennyire kárpótolt, de NAGYON rövid volt. Viszont mikor Naga kiemelkedik a vízből, hát az hatalmas :D
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Tiara írta:Ami nekem furcsa volt hogy a Slayers és a Next után a Try mintha teljesen más lenne. Például nagyon idegelt hogy Gourry-nak és Linának mintha semmi köze nem lett volna egymáshoz, pedig már kezdtem beleélni magam a Next végén hogy lesz valami ^^"" Sokkal kevesebb volt a poén, és Filia sem volt számomra igazán a helyén... Persze ez csak egy személyes vélemény, de ti nem éreztetek hasonlót? Valami mintha hiányzott volna a Try-ból...

Ezek után a Premium valamennyire kárpótolt, de NAGYON rövid volt. Viszont mikor Naga kiemelkedik a vízből, hát az hatalmas :D
A Try tényleg más egy kissé, de szerintem az is volt olyan jó, mint az első két sorozat. Szerintem azért érzed azt, hogy valami hiányzik belőle, mert a Try-ban már bizonyos értelemben nem Lináék a főszereplők, hanem a mazokuk és a shinzokuk, Lina és a többiek inkább csak sodródnak az eseményekkel. Az első két sorozat főleg Lináékról szólt, és néhány főszereplő (Zangulus, Martina, Sylphil) nem is szerepel a Try-ban.
Kép
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Nekem a Try is nagyon tetszett. Számomra nem szenvedett hiányt poénban, és a története és a szereplők szerintem semit nem romlottak a Nexthez és azelőzőhöz képest. A Try-ban is vannak nagyon kedves részeim is, például, amikor Lina arra varázsszigetre kerül, és a végén kiderül, hogy az egész egy játk csak :D . A pingvinek a legjobbak benne :D :wink:
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
Tiara
Profi
Profi
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2004.02.17. 19:32
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tiara »

Xellos írta:Nekem a Try is nagyon tetszett. Számomra nem szenvedett hiányt poénban, és a története és a szereplők szerintem semit nem romlottak a Nexthez és azelőzőhöz képest. A Try-ban is vannak nagyon kedves részeim is, például, amikor Lina arra varázsszigetre kerül, és a végén kiderül, hogy az egész egy játk csak :D . A pingvinek a legjobbak benne :D :wink:
Az Alice csodaországban részre gondolsz? Hát az elmebeteg :D

Amúgy nem tudom nektek feltűnt-e, de mind a három sorozatban a 17. részben Gourry-t nőnek öltöztetik :D Az elsőben ugye amikor a hajón mennek és a kapitány beleszeret Gourryba :D, a Nextben Zellel és Xellossal együtt, amikor abba a városba érnek ahova csak nők mehetnek be, aztán kiderül hogy mind férfi, a Try-ban meg igaz csak egy kis időre, de Gourry lesz a csali mint sellőlány :D
Kép
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Ezt az apróságot még észre sem vettem! De most megnéztem, és tényleg, azokban a részekben Gourryt tényleg nőnek öltöztetik! LOL!
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
Andro
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2003.07.27. 13:14
Nem:
Tartózkodási hely: sajnos még mindig nem Tokióban :(
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Andro »

Én még csak az első sorozat vége felé tartok. Eddig az egyik kedvenc részem az, amikor Gourry-t lánynak öltöztetik. :lol:

Meg minden részt imádok, amiben benne van Zelgadis!!! :oops:
Kép
Avatar
Tiara
Profi
Profi
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2004.02.17. 19:32
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tiara »

Kagome írta:Én még csak az első sorozat vége felé tartok. Eddig az egyik kedvenc részem az, amikor Gourry-t lánynak öltöztetik. :lol:

Meg minden részt imádok, amiben benne van Zelgadis!!! :oops:
Akkor sok részt fogsz imádni :D Zelnek vannak nagyon aranyos jelenetei, és iszonyat édes mikor morgolódik ^^
Kép
Avatar
Meglivorn
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2003.07.27. 15:14
Tartózkodási hely: Jurai... (bárcsak. Magyarország)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meglivorn »

Xellos írta:Ezt az apróságot még észre sem vettem! De most megnéztem, és tényleg, azokban a részekben Gourryt tényleg nőnek öltöztetik! LOL!
És te ezt nem vetted észre? Meg a melltartójában a Zelgadiss-babát?
Különben plusz poén: első sorozatban Usagi haja van, a másik kettőben Minako (Sailor Moonbol).
Még egy poén adalék a halas részhez a TRYban:
A hal-lányt és a hajótöröttet érdemes figyelni.
Ayanami Rei és Kaoru ^__________^
Avatar
Tiara
Profi
Profi
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2004.02.17. 19:32
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tiara »

Meglivorn írta:...Meg a melltartójában a Zelgadiss-babát?
Jajj erről eszembe jutott ez a részfelező :D

Kép
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Meglivorn írta:Meg a melltartójában a Zelgadiss-babát?
Én annál a résznél visszatekertem és lepause-oltam, hogy tényleg jól láttam -e. :D
Kép
Avatar
Zsan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2003.11.22. 17:23
Tartózkodási hely: Kaposvár

Hozzászólás Szerző: Zsan »

Xellos. Megnéztem a Brass Racket-es részt.
Bagyon durva igazad volt, az egyik legdurvább.
Főleg amikor Zelgadis sminkeli magát.
:lol: :lol: :lol:
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Zsan írta:Xellos. Megnéztem a Brass Racket-es részt.
Bagyon durva igazad volt, az egyik legdurvább.
Főleg amikor Zelgadis sminkeli magát.
:lol: :lol: :lol:
Igen, Zelgadis nagyon elhatározott abban a részben! :D . De a végén én szegény Gourryn nevettem rengeteget. Az a fej, amikor meghallotta, hogy Dragon Slave szerva jön :D :D . Hát az valami nagyon nagy volt számomra. De Xellos sem semmi abban a részben a maga teniszöltözékével, és hogy "nahát mit találtam, Lina ütője" felszólalás. :D Az a rész a legjobbak egyike. Majd amikor eljutsz a Tryig, én ott láttam hasonló nevetőgörcsöt okozó részt, amikor "csodaországba" kerülenk. A legjobbak a menetelő pingvinek, meg az idegenvezető :D
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
Meglivorn
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2003.07.27. 15:14
Tartózkodási hely: Jurai... (bárcsak. Magyarország)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meglivorn »

Az a rész nagyon-nagyon durván pszicho >_<. Csak elszúrták a végét.
Avatar
Zsan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2003.11.22. 17:23
Tartózkodási hely: Kaposvár

Hozzászólás Szerző: Zsan »

felcsigáztad az érdeklődésemet.
Asszem ma sem fogok aludni. :lol:
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Nevetve fogsz aludni, ha megnézed :wink:
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
Tachikoma
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2004.01.27. 13:39
Tartózkodási hely: Public Peace Section 9

Hozzászólás Szerző: Tachikoma »

Szevasztok! Sztem a csodaországos rész nem olyan vicces. Most hirtelen nem jut eszembe jobb, de a csodaországos részt kb olyan fejjel néztem végig, hogy o_O , vagy :knife: , de a végén :x_x: . Azé nem rossz rész, csak furcsa volt.

off: Xellos! Tök jó az új avatarod! Már csak nekem kéne valami kifejezőbb. Van valami tipp?
Avatar
Meglivorn
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2003.07.27. 15:14
Tartózkodási hely: Jurai... (bárcsak. Magyarország)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meglivorn »

idézem magam:
Meglivorn írta:Az a rész nagyon-nagyon durván pszicho >_<. Csak elszúrták a végét.
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Tachikoma írta:Már csak nekem kéne valami kifejezőbb. Van valami tipp?
Screenshot egy GiTS részből? ::jhuh::
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Tachikoma írta:Szevasztok! Sztem a csodaországos rész nem olyan vicces. Most hirtelen nem jut eszembe jobb, de a csodaországos részt kb olyan fejjel néztem végig, hogy o_O , vagy :knife: , de a végén :x_x: . Azé nem rossz rész, csak furcsa volt.

off: Xellos! Tök jó az új avatarod! Már csak nekem kéne valami kifejezőbb. Van valami tipp?
Ettől függetlenül nekem nagyon tetszik az a rész :)
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Tachikoma írta:Szevasztok! Sztem a csodaországos rész nem olyan vicces. Most hirtelen nem jut eszembe jobb, de a csodaországos részt kb olyan fejjel néztem végig, hogy o_O , vagy :knife: , de a végén :x_x: . Azé nem rossz rész, csak furcsa volt.
Csodaországos rész nekem sem jött be, annyira. :wink: Viszont voltak nagyon haláli részek a Try-ban, pl. amikor azon a szellemhajón voltak, meg a 70 év körüli nőkből és férfiakból álló Sailor Team sem volt rossz. :D
Kép
Avatar
Rhyagelle
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2003.03.26. 16:55
Tartózkodási hely: Fire...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rhyagelle »

The Vilage of Justice

:gurul:
May the eteral fire of the Heaven burn your soul!
Válasz küldése