Kedvenc anime/manga szereplőitek

Általánosságban az animékhez kapcsolódó témák.
Avatar
Meroko
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2003.02.19. 14:14
Tartózkodási hely: Verona. Azon belül is Tybalt karjaiban^^

Kedvenc anime/manga szereplőitek

Hozzászólás Szerző: Meroko »

Ki a kedvencetek és miért?
Kép
Avatar
Yukimura
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 201
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:59
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yukimura »

Ikari Shinji az egyik legnagyobb ász, annyira élő, hogy az már fáj!
Avatar
enpet
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2003.02.19. 00:55
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: enpet »

Egyetértek Nakaharával! A másik két kedvencem: Himura Kenshin (az OVA-ból) és Vash, a Trigunból. Imádom rajtuk kívül Seitát és Setsukot (Grave of the Fireflies).
Avatar
Yukimura
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 201
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:59
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yukimura »

"Imádom rajtuk kívül Seitát és Setsukot (Grave of the Fireflies)."---------Én is, az a film nagyon nagy dolog!
Avatar
enpet
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2003.02.19. 00:55
Tartózkodási hely: Magyarország
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: enpet »

Én is csak az a "baj" vele, hogy akármikor nézem is meg hihetetlenül elszomorodom. Ez volt az első anime, mit megmutattam a Pokemon és DB alapján animét elítélő szobatársaimnak és haverjaimnak...Hát igen, kicsit megváltozott a véleményük aznap este, valamint a jókedvük is eltünt a film végére.
Avatar
Yukimura
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 201
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:59
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yukimura »

Még az a szerencse, hogy egyáltalán megnézték.
A Grave a legszomorúbb "valami", amivel életemben találkoztam.Ez a szomorúság a film első képkockájától kisért a feliratig.
Avatar
giroszpók
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2003.02.18. 11:56

Hozzászólás Szerző: giroszpók »

Nakahara írta:A Grave a legszomorúbb "valami"...
mualkotas :wink:. de, nincs kedvem megnezni megegyszer, mert tenyleg jo.
ami a szereploket illeti, sakuraba aoi az ai yori aoshi-bol kedves kis holgy, de miyazaki ur harcias lanyait is nagyon csipem. ("a legszexisebb egy tusarkus mechapilota" :wink:)
ferfi karakterekbol szegenyesebb a felhozatal, de a cowboy bebop fejvadasz parosa a favoritom eddig. faye valentine valahogy nem az esetem.
Don't think about winning. It's to fight or not to fight. (Kanon)
Even a couple of losers can survive most things if they're together. (My Neighbours The Yamadas)
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Kedvenc animeszereplőim:
Tooya, Yuuhi (Ayashi no Ceres), Tamahome, Nuriko, Tasuki, Chichiri, Suboshi, Soi (Fushigi Yuugi), Kyo, Yuki (Fruits Basket), Kamui (X), Shuichi, Ryuichi, K (Gravitation), Aoi (Ai Yori Aoshi), Kotaro, Misha (Pita Ten), Ryoko (Tenchi Muyo), Yue, Syaoran (Card Captor Sakura), Haruka, Seiya (Sailor Moon), Kaoru (Flame of Recca), Van-sama, Dilandau (Escaflowne), Larva (Vampire Princess Miyu), Omi (Weiß Kreuz), Sumomo (Chobits), Touga, Utena (Utena)... Na meg azok, akiket kihagytam... ^^"
Avatar
Kaito---
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2003.02.22. 00:37

Hozzászólás Szerző: Kaito--- »

Ehh... Kedvenc karkterem..hmmm......talán Kaito-sama a Dragonball sorozatból :wink: ! Na és persze még rengeteg más anime karakter/főszereplő a kedvencem....inkább nem sorolom fel mindet csak néhányat: Mink (Dragon Pink), Menchii (Excel Saga), Sumomo (Chobits) kawaii :) aztán, Kei (Onegai Teacher) Kazuya (Hand Maid May), Ciyo-chan (Azumanga Daioh) Vash the Stampede (Trigun) Seta-san&Keitaro (Love Hina), Alucard (Hellsing)...etc. Az a baj az ilyenfajta témákkal, hogy számomra nehezen általánosíthatók, tehát nincs kifejezetten egy kedvenc karakterem, bár régről nagy kedvencem volt, s maradt Kaito! 8)
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Mink... ő nem a Dragon Halfban szerepel? Sumomo tényleg nagyon kawaii!!! ^^ Ja, igen Menchit és Vash-t én is nagyon szeretem!
Avatar
Kaito---
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2003.02.22. 00:37

Hozzászólás Szerző: Kaito--- »

Gomennasai....:( Elírtam..Mink..Pink..amugy van Dragon Pink cimű anime(hentai) is..és egész jó...na nem azért mert hentai, hanem mert van valamicske története és poénokkal teli kis alkotás, szemben a legtöbb hentai-al amik csak "arról" szólnak...brrrr Szóval Mink tényleg a Dragon Half-ban szerepel! Gomen mégegyszer!
Avatar
giroszpók
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2003.02.18. 11:56

Hozzászólás Szerző: giroszpók »

Konoko, az Oni nevu jatekbol, jott latott es gyozott. most o az aktualis kedvencem :wink:.
http://oni.godgames.com/downloads/anime.html
Don't think about winning. It's to fight or not to fight. (Kanon)
Even a couple of losers can survive most things if they're together. (My Neighbours The Yamadas)
Avatar
Yukimura
AoiAnime szerkesztő
AoiAnime szerkesztő
Hozzászólások: 201
Csatlakozott: 2003.02.17. 19:59
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yukimura »

Konoko, az Oni nevu jatekbol, jott latott es gyozott. most o az aktualis kedvencem .
Szerintem tiszta Motoko koppincs, mondjuk attól még lehet jó :wink:.
Avatar
giroszpók
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2003.02.18. 11:56

Hozzászólás Szerző: giroszpók »

Nakahara írta:
Konoko, az Oni nevu jatekbol, jott latott es gyozott. most o az aktualis kedvencem .
Szerintem tiszta Motoko koppincs, mondjuk attól még lehet jó :wink:.
Ha Motoko Kusanagi-ra gondolsz a Ghost In The Shell-bol, akkor bizony, pont attol (is) jo. A legjobb helyre nyult a Bungie a hatteranyagert.
Persze ez csak egy resze a dolognak. Csinaltak azert egy jatekot is :wink:. Anime-t meg nem. Most nem akarok 'Tomb Raider'-ezni, pedig, pedig...
Don't think about winning. It's to fight or not to fight. (Kanon)
Even a couple of losers can survive most things if they're together. (My Neighbours The Yamadas)
Avatar
Rhyagelle
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2003.03.26. 16:55
Tartózkodási hely: Fire...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rhyagelle »

Vash T.S. az egyik legeredetibb karakter az biztos. + még a Saishu Heiki Kanojo ból Tetsu. Meg általában minidg kiszúrok magamnak 1 embert 1 sorozatból :D
May the eteral fire of the Heaven burn your soul!
Avatar
Mimi-chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2003.03.23. 21:33
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimi-chan »

Hmm... kedvenc szereplő... Syaoran és Sakura (Card Captor Sakura), Koutaro és Misha (PitaTen), Sumomo és Kotoko (Chobits), Michiru és Chibi-Usa (Sailor Moon), Meroko és Takuto (Fullmoon wo Sagashite), Sai és Hiakru (Hikaru no Go), Ichigo (Tokyo Mew Mew), Van és Meruru (Escaflowne), Arima (Kareshi Kanojo no Jijou), Asuka (Evagelion)... izé... nem sorolom tovább... minden eddig látott animéből van egy vagy 2 kedvencem... :angel:
Luluko no koibito~~
Kép
Új SD (ápr.22)
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Sakura-chan: Nani?? Neked tetszik Ichigo? Aranyos, meg minden, de nem olyan nagy szám... Ha már itt tartunk, Mint sokkal jobb a Mew Mew-ból...
Rhyagelle: Egyetértek, Vash tényleg nagyon-nagyon jó karakter! :P
Avatar
Mimi-chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2003.03.23. 21:33
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimi-chan »

Luluko: Hai, Ichigo wa kawaii... Mint is aranyos, engem valahogy Meiling-re emlékeztet.. de az a kis rózsaszín izé is cuki!
Luluko no koibito~~
Kép
Új SD (ápr.22)
Avatar
Ekuseru
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2003.03.28. 19:45
Tartózkodási hely: Budapesuto

Hozzászólás Szerző: Ekuseru »

Rei a kedvenvencem az Eva-ból (mind a három :wink: )

Reinél szomorúbb és elkeseredettebb karaktert még nem láttam animében, ezért mindig összeszorul a szivem amikor megnézem az Eva utolsó részeit...

azért más kedvencem is van ám! pl: Chii (Chobits)
Avatar
giroszpók
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2003.02.18. 11:56

Hozzászólás Szerző: giroszpók »

hat ez igy van, ahany sorozat annyi kedvenc :wink:. most eppen Gene Starwind es "Jim" Hawking az Outlaw Star-bol. kiraly Elite feelingje van a sorozatnak. (ez egy jatek, amit a 90 utan szuletettek es nem gamerek nem biztos, hogy nem ismernek, de valoszinu :wink:)
Don't think about winning. It's to fight or not to fight. (Kanon)
Even a couple of losers can survive most things if they're together. (My Neighbours The Yamadas)
Avatar
Mimi-chan
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2003.03.23. 21:33
Tartózkodási hely: Miskolc
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mimi-chan »

Hát igen, egyetértek. Sok sorozat van, és ha megnézel 1-et, akkor tuti lesz belőle egy kedvenced, ha nem több. Nincs igazam?

:angel:
Luluko no koibito~~
Kép
Új SD (ápr.22)
Avatar
Rhyagelle
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2003.03.26. 16:55
Tartózkodási hely: Fire...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Rhyagelle »

Teljesen és tökéletesen igaza van hölgyem. :D
May the eteral fire of the Heaven burn your soul!
Avatar
Lendvay
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2003.04.04. 18:19
Tartózkodási hely: Mizuho sensei űrhajója
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lendvay »

Hát ez a rovat igencsak nagy lenne szerintem ha mindenki megirná komolyan az összes kedvenc animeszereplőit (elég ha csak magamból indulok ki :) )
Avatar
giroszpók
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2003.02.18. 11:56

Hozzászólás Szerző: giroszpók »

egyszerusitsunk, inkabb arrol irjatok, milyen tulajdonsagokkal rendelkezo szereploket szerettek :wink:. "coolness is better than cuteness!" /azumanga, sakaki-san vs. chio-chan/
en pl. a noi karakterek kozul inkabb a harcias, de erzo amazonokat, a ferfi karakterek kozul a nagyszaju, de jo szivu machokat :wink:. nem szeretem a sotet alakokat, az igazsag bajnokait, es a szende szuzeket. rpg-sen szolva leginkabb a chaotic-neutral, chaotic-good karaktereket kedvelem. (ha mar rpg, akkor legyen linda inverse a slayers-bol. a sorozatot nem, de a figurat birom... :wink:)
Don't think about winning. It's to fight or not to fight. (Kanon)
Even a couple of losers can survive most things if they're together. (My Neighbours The Yamadas)
Avatar
Ekuseru
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2003.03.28. 19:45
Tartózkodási hely: Budapesuto

Hozzászólás Szerző: Ekuseru »

akkor amikor én először látok egy új sorozatot leginkább azokat a szereplőket kedvelem akik kedvesek, általában elég szerencsétlenek és folyton kudarcot vallanak.
Emiatt érdekes például az Azumangában Sakaki, mert szerencsétlent mindig jól helyben hagyják a macskák pedig imádja őket és úgy örül a néző amikor végre sikerül megbarátkoznia eggyel.
Szóval nagyon nem szeretem a "robotos, folyton verik egymást" típusú animék szereplőit... /kivétel persze az NGE/
Válasz küldése