Full Metal Alchemist

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Ki a kedvenc szereplőd?

Edward Elric
83
49%
Alphonse Elric
24
14%
Roy Mustang
42
25%
Scar
22
13%
 
Szavazatok száma: 171

Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Most kaptam meg belőle mangát, mindjárt olvasni is fogom, de elsőre igen érdekesnek tűnik ^________^"
Nona
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2003.06.20. 05:44
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nona »

MaKo írta:Most kaptam meg belőle mangát, mindjárt olvasni is fogom, de elsőre igen érdekesnek tűnik ^________^"
Mangáját még nem láttam sehol.... :(
Kép
Avatar
Csokit kérek!!! *.*
Profi
Profi
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:38
Tartózkodási hely: blablabla
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csokit kérek!!! *.* »

Nona írta: Mangáját még nem láttam sehol.... :(
Pedig van!

www.toriyamaworld.com-on megtalálhatod az első 15-16 fejezetet.
Kép Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Aki meg nem latta a 25. epizodot, NE olvassa el a manga 15. kotetet.

Egyreszt hatalmas spoiler, masreszt animeben jobb.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Nona
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2003.06.20. 05:44
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nona »

mufurc írta:Aki meg nem latta a 25. epizodot, NE olvassa el a manga 15. kotetet.

Egyreszt hatalmas spoiler, masreszt animeben jobb.
Akkor nekem már mindegy, de miért pont ő?! ::bawl::
Kép
Avatar
Csokit kérek!!! *.*
Profi
Profi
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:38
Tartózkodási hely: blablabla
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csokit kérek!!! *.* »

Nona írta: Akkor nekem már mindegy, de miért pont ő?! ::bawl::
*simisimi Nona kobakját*
Azért, mert epizódok óta úgy viselkedik, mint akit meg fognak ölni >_>

Huhh!
már csak 2-t kell aludni az ep26-ig :)
(vagy 1et sem, ha kibirom addig ébren ^_~)
Kép Kép
Nona
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2003.06.20. 05:44
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nona »

Csokit kérek!!! *.* írta:Huhh!
már csak 2-t kell aludni az ep26-ig :)
(vagy 1et sem, ha kibirom addig ébren ^_~)
Nekem szerintem többet is, de szerdán majd letöltöm :D Addig nagyon nem lesz rá időm....Anyegint kell olvasnom....
Egyébként japánoknál mikor adják? Pénteken talán?
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Uj opening (byebye RSG): RULEZ animacio, eleg ize dal... ilyen tipikus lalala tinglitangli JRokk, de az enekes ugy tesz, mintha vmi metalt enekelne... O_o

Uj ending: jo, tul nagy volt a huhogas, ANNYIRA nem fanservice. ^^;; De telleg csak Winry meg a kutya, meg van benne fanservice is., meg kicsit uncsi... A dal meg japanul van, de ez is olyan semmi extra. *szipphupp* mindegy, csak 13 reszig kell bamulnunk mindkettot. ^^;;
Ja, es Winry rulz ebben az epben! ^___^ Meg Roi is, csak mas miatt (KAKKOIIIIIII~~ ::daisuki:: )
Nona írta:Egyébként japánoknál mikor adják? Pénteken talán?
Szombaton, legalabbis eddig ugy volt, de allitolag vmi valtozas lesz e teren.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Nona
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2003.06.20. 05:44
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nona »

mufurc írta:
Nona írta:Egyébként japánoknál mikor adják? Pénteken talán?
Szombaton, legalabbis eddig ugy volt, de allitolag vmi valtozas lesz e teren.
Ahha, köszi :D
Egyébként gondolom ilyenkor a felirat nélküli változatot nézed meg, legalábbis én még csak azt láttam
Kép
Avatar
Csokit kérek!!! *.*
Profi
Profi
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:38
Tartózkodási hely: blablabla
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csokit kérek!!! *.* »

Myaaaa... új opening suxx (a zene legalábbis... IMHO)... a többi jó, és érdekes @_@;;;

(Ending nemrossz, Winry "adottságai" kissé megnőttek az eddigiekhez képest... (felnőtt?) O.o")
A többiről nem nyilatkozom, most nézem... (bár Ed levele érdekes O.o")

Feltettem ide... szerintetek félrefordítás vagy megártott a sültkrumpli a rajzolóknak? O.o"
Kép Kép
Avatar
sodd
Profi
Profi
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2003.06.03. 12:55
Tartózkodási hely: The Outback

Hozzászólás Szerző: sodd »

Csokit kérek!!! *.* írta:Feltettem ide... szerintetek félrefordítás vagy megártott a sültkrumpli a rajzolóknak? O.o"
Izé, most így hirtelen nem tudom, hol volt ez a levél (vagy az ep26-ban?, mert azt még nem láttam), de nem lehet, hogy csak pár mp-ig mutatják, és ezért csak az első sora van megírva, a többi meg csak valami rizsa szöveg, mondván, hogy ilyen gyorsan úgyse olvas senki? Amit aztán a fordítók szép hűségesen lefordítottak?
"... the smoking caves, the Gods who eat mountains, the flying dragons, the rivers of gold, the LEOPARD QUEEN..."
Avatar
Csokit kérek!!! *.*
Profi
Profi
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:38
Tartózkodási hely: blablabla
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csokit kérek!!! *.* »

Levél&Randomszöveg
Pff... itt senki sem gondol a zaftos pletykákra, és titkos titkokra
áhítozó rám? -_-;;;

Sodd: igen, a 26. epből van, a legeslegelejéről.
Kép Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Ep 27: waah, sensei rulz! XD Mondjuk fura, csak en latom ugy, hogy tok hasonlit Roira? o_O (jo, val'szeg csak en latom ugy, de akkoris ^^;;; mondjuk mekkora lenne, ha egyszer talalkoznanak, es Roi visitva futna elole, hogy "nee-san, ne baants!" XD)

Es megint egy nagy pirospont a sorozatnak, mert
1) a vegen ahogy az egesz flashback es utana minden meg volt csinalva, az gyonyoru volt. *szipp* (Meg mos' nemaze', de Ed azert ezt megerdemelte... a verest is es az olelest is. ^^;; )
2) vegre egy kick-ass sensei, aki nem vmi pszeudo-harcmuvesz es nem mindenfele keleti filozofia kliseket nyomat. Es oke, lehet, hogy amit most elmondott eletrol & halalrol az szinten nem vmi hudeoriginal dolog, viszont kicsit ujabb megvilagitasba helyezte az egesz human transmutation dolgot.

A preview alapjan a kov. ep foleg flashback lesz... Remelem, azert az azt koveto ep mar nem...
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Csokit kérek!!! *.*
Profi
Profi
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:38
Tartózkodási hely: blablabla
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csokit kérek!!! *.* »

ümm... amit mufurc írt, azzal egyetértek, viszont a Sensei...
nagyon aggaszt rajta pár dolog @_@
(Ez a sorozat paranoiddá teszi az embert!!!)

Őőőő... imho nem spoiler, mert csak az én agymenésem ^_^;
De aki nem akarja, ne olvassa tovább!

Először is a tetkója...
Másodszor is, hogy nem lehet gyereke (vagy lehet, csak az
a srác (gondolom a férje) bepánikolt, mert ő nem akar ^^")
Harmadszor pedig a flashbackben, hogy varázskör nélkül
alkímiázott.

Oké, persze van mindre logikus magyarázat, de akkor is @_@
Remélem nem nem nem nem az, akire gondolok -_-
Kép Kép
Avatar
tarsonis
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2003.11.23. 19:29
Tartózkodási hely: Crystalline Passage

Hozzászólás Szerző: tarsonis »

Valószínűleg lesz ezeknek következménye, ebben a sorozatban mindennek köze van mindenhez. Néha még az is felmerül benne, hogy túúúúl sok az összefüggés^^'
Avatar
Csokit kérek!!! *.*
Profi
Profi
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:38
Tartózkodási hely: blablabla
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csokit kérek!!! *.* »

tarsonis írta:Valószínűleg lesz ezeknek következménye, ebben a sorozatban mindennek köze van mindenhez. Néha még az is felmerül benne, hogy túúúúl sok az összefüggés^^'
Oh ne~ *rángatózva elterül a földön, és habzik a szája* *shiver shiver*
Kép Kép
Avatar
BNC
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2003.10.23. 19:58
Tartózkodási hely: /mnt/karosszek
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: BNC »

Érdekes gondolat, de Spoiler:


Envy mért tudott alkimiát használni a főpap alakjában, ha egyszer homonkuluszok nem tudnak? És mért nem nyugtatgatták Alfonzt azzal, hogy Ő tud, ezért nem is lehet mesterséges?
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Spoilerek a 21. eptol felfele...
BNC írta:
Envy mért tudott alkimiát használni a főpap alakjában, ha egyszer homonkuluszok nem tudnak?
Envy csak kesobb vette fel a fopap alakjat, amikor az mar eltunt/meghalt/whatever, nem emlekszem. Nem az elejetol fogva o volt az. Valszeg annyi tortent, hogy miutan a fopap eltunt (megoltek volna?), Envy felvette az alakjat, a homonculusok kirobbantottak a lazadast, stb.
BNC írta:És mért nem nyugtatgatták Alfonzt azzal, hogy Ő tud, ezért nem is lehet mesterséges?
Hat, jo kerdes. Az az egesz dolog nem nagyon lett kifejtve, meg eleg gyengen lett eloadva, ugyhogy vegulis lehet, hogy csak annyi, hogy errol megfeledkeztek az irok... ^^; Da a kutya vhol ott is el lehet elasva, hogy az alkimia vegzesehez lelek kell, a homonculusok ezert nem tudjak csinalni, Alnek meg ugye van lelke, tehat o tudja. Viszont ahhoz gondolkodni kell, hogy ezt kikovetkeztessuk, Ednek meg nem sok ideje volt gondolkodasra (meg valszeg kesobb kedve sem), igy egyszeruen "erre nem gondolt". ^^;;

Apropo, nem spoiler, csak spekulacio: en vagyok az egyetlen, akinek a boss (a fuhrer) gyanus?
1) a szemtakaro. A homonculusoknak ugye tetkojuk van, ami (gondolom) az erejuk forrasa. Mi van, ha a fonoknek a szemen van a tetko? (vegulis Gluttony tetkoja a nyelven van...)
2) o utasitotta Hughest, hogy nyomozzon tovabb. De ilyen nagy fontossagu, NAGYON nagy diszkreciot kivano ugyet vajon miert bizott volna egy olyan (viszonylag) alacsony rangu vkire, mint Hughes? Hughesnek nem lehetett volna hozzaferese mindenfele bizalmas anyaghoz, csak a fuhrer kulon engedelyevel, amit azonban (ha jol emlekszem o_O) nem kapott. Ergo... a fuhrer kuldte a halalba Hughest. ...Nem?
Sz'al, ha nem is homonculus, szerintem valamit biztosan tud. Ha nem o iranyitja a dolgokat...
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Csokit kérek!!! *.*
Profi
Profi
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:38
Tartózkodási hely: blablabla
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csokit kérek!!! *.* »

mufurc írta:Spoilerek a 21. eptol felfele...

Valszeg annyi tortent, hogy miutan a fopap eltunt (megoltek volna?), Envy felvette az alakjat, a homonculusok kirobbantottak a lazadast, stb.
Megette Gluttony. Viszont a mesterségesek is tudnak alkímiázni neeeem??? Dr. Akárki (a spooky kiméra doki, aki megalkímiázta a kislányát) is alkímiázott mesterségesként, az 5. laborban.
O vezette a kutatásokat!
Meg a Homonculusok is meg tudják változtatni a testüket!



Fuhrer: haihai, lehet, viszont spoiler volt ^^"

Mondjuk az érdekes, hogy amíg a state alchemistek csak 1féle alkímiát művelnek (Roi tüzet gyújt, Armstrong közelharc-orientált, van ugye villámos, van ilyen-olyan), viszont az Elric-fivérek ilyen univerzálisnak tűnnek O.o"
Más tanítás miatt lehet ez, vagy ők speciálisak?
Kép Kép
Avatar
BNC
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2003.10.23. 19:58
Tartózkodási hely: /mnt/karosszek
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: BNC »

Az biztos, hogy mindegyikük általános alkimista. Csak éppen harcban a fő "kutatási" témájukat használják. És a teszten is ugye átmehetett valaki, ha csak 1 dologban nagyon jó. De az alapokat mindenkitől kérdezik. Amúgy Ed is szinte csak egy varázslatot használ harcban, a Keze átalakítását (Meg újonnan Scar módszerét...) Amúgy:
Envy biztosan felvette a főpap alakját, de utána még életre keltette az a csomó papagájt. És igazából Lust mondta, hogy nem tudnak alkímiát használni, tehát még hazudhatott is. Azért gyanús, hogy Glutony csak bármit képes megenni, Lust a körmeit növeszti Envy meg csak a kinézetét változtatja.
Tukker nem mesterséges. A lelke az eredeti Tukkeré, csak átalakította véletlenül a saját testét. A homonkuluszok szerintem egy teremtett lélek, egy teremtett organikus testel, amit Alphonse varázsjeléhez hasonlatos jellel kötöttek össze... ha ez igaz akkor van gyenge pontjuk.
Más, a Fürer igen gyanús, a kérdés csak az, hogy ő a homonkuluszok vezetője, vagy már rég halott és Envy vette át a helyét... Mert tudatosan úgy alakítják a helyzetet, hogy Ishbalt megismételhessék. Ami valószínűleg a Bölcsek kövéhez kellő "alapanyag" beszerzéséért kell.
Megint más. Szerintetek Rose mikor tűnik fel újra? Vagy már legyilkolták abban a jelenetben, amikor nem hajlandó kiadni a barátait a katonáknak?
Oh és még valami, a homonkuluszok Utálják a teremtőjüket... aki valószínűleg Edvard és Al apja. ("You got his Cursed Blod", "We werent MADE, we were BORN!") Ez utalhat arra a verzióra, hogy nem irányítja őket senki, és ők állnak a katonaság bölcsékköve projektje mögött (Már Ishbal alatt is aktívak voltak...) nah asszem ennyi találgatás elég... jah, Huges mindent tudott elméletileg, amikor meghalt. Jah és még egy gondolat. Van ugye 7 főbűn, de eddig csak 5-öt láttunk, és ebből 4 működik együtt...
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Ooo, mindez csak talalgatas, nem spoiler, ugyhogy nem jelolok semmit spoilerkent... O_O
Csokit kérek!!! *.* írta: Viszont a mesterségesek is tudnak alkímiázni neeeem??? Dr. Akárki (a spooky kiméra doki, aki megalkímiázta a kislányát) is alkímiázott mesterségesként, az 5. laborban.
O vezette a kutatásokat!
De o nem volt mesterseges! Nem oltek meg es tamasztottak fel, hanem csak felresikerult egy kiserlete, es kimera lett belole. De ettol meg o valodi ember/eloleny volt, lelekkel-mindennel.
Csokit kérek!!! *.* írta:Meg a Homonculusok is meg tudják változtatni a testüket!
Az sztem nem alkimia... Legalabbis amikor csinaljak, nem a szokasos alkimiai reakcio lep fel (= nincs *cracklecracklebuumm*). Meg oket (sztem) alapbol csak az alkimia tartja eletben (a rajuk tetovalt array).
BNC írta:Az biztos, hogy mindegyikük általános alkimista. Csak éppen harcban a fő "kutatási" témájukat használják.
Jah, sztem is tudja mindenki az alapokat, csak aztan specializalodnak, hogy legyen vmi, amiben jobbak, mint a tobbi. ^^;; Al nem hiszem, hogy tud vmi specko dolgot (marmint, eddig nem lattunk tole mast, csak ilyen altalanos dolgokat), Ed meg... hat, Ed ilyen all-purpose, de sztem azert, mert o a Tapos Fohos. ^^;
BNC írta:Envy biztosan felvette a főpap alakját, de utána még életre keltette az a csomó papagájt.
Ooo... az sztem meg a fopap volt. o_o Ed elintezte a fopapot, elhuzott, AZTAN jott Envy, es vette fel a fopap alakjat. Ha jol emlexem. O_O
BNC írta:Azért gyanús, hogy Glutony csak bármit képes megenni, Lust a körmeit növeszti Envy meg csak a kinézetét változtatja.
Sztem nem gyanus... ^^;;; Illik a nevekhez. Marmint, Lust ilyen superbabe + karmoscica, Gluttony zabal, Envy meg kinezetet valtoztat (meg irigykedik Edre ^^;; ). Sloth... hat, amit belole lattunk, gyakorlatilag meg se mozdul, Greed poverje meg biztos vmi energiagyujtes vagy vmi hasonlo lesz...
BNC írta:Megint más. Szerintetek Rose mikor tűnik fel újra? Vagy már legyilkolták abban a jelenetben, amikor nem hajlandó kiadni a barátait a katonáknak?
Sztem nem tunik fel tobbet... De ha megis, akkor legfeljebb csak akkor, ha visszamennek Liorba.
BNC írta:Ez utalhat arra a verzióra, hogy nem irányítja őket senki, és ők állnak a katonaság bölcsékköve projektje mögött (Már Ishbal alatt is aktívak voltak...) nah asszem ennyi találgatás elég...
Hat, fene tudja... lehet, hogy nem iranyitjak oket, de vegulis annak is van ertelme, hogy nem... De ha vki megis all mogottuk, az vagy Elric-papa (aki valszeg ugyanarra a sorsra jutott anno, mint Marco es Tucker), vagy a fuhrer.

De ne felejtsuk el, hogy Hughes nem csak arra jott ra, hogy a bolcsek kovere vadasznak, hanem hogy ezzel mire is akartak kilyukadni (legalabbis vmit beszelt a nemregiben kirobbant lazadasokrol)... Sz'al, sztem itt sokkal tobb van, mint amennyit eddig latunk. ^_^ Wai!! ^_^
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
BNC
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2003.10.23. 19:58
Tartózkodási hely: /mnt/karosszek
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: BNC »

Jah, totál elfelejtettem. Sensei tetoválása pont az a minta mint amit Ed és Al is folyton magán hord...
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Um... epp most lattam nehany IGENCSAK SPOILERGYANUS kepet (mindenki sajat felelossegere kattintson a linkre) a majusi Animage-bol... es mar van egy-ket elkepzelesem arrol, hogy mi is a helyzet a senseivel gyerek-teren. -_-
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
tarsonis
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2003.11.23. 19:29
Tartózkodási hely: Crystalline Passage

Hozzászólás Szerző: tarsonis »

Huh, mi ez a nagy spoilerezés? úgy értem ez Eva topic is biztosan full spoiler annak, aki még nem látta, de...^^'

A fuhrer nekem nem gyanús^^ Végülis ha ő lenne, akkor Envy még fuhrer alakban is megölhette volna Hughest, valamint engedélyt adott a labor átkutatására. Egyébkéntis ő csinálhatná az egészet legálisan is, ha akarná, azért fuhrer, nem?^^

Szerintem Roy az apjuk. Ott van az, hogy az apjuknak küldtek levelet, és ő jött. Aztán meg hogy Hughes mondta, hogy ne mondják el neki, hogy Edék bajban vannak, mert így is túl sok gondja van. Meg hát ő menő^^ Eddig az összes alkimista akinek köze volt a piros kőhöz az a pancser típus volt, közepesen gyáva emberek egy életen át kutatnak valamit a föld alatt minimális erednénnyel... Nehogymár ilyen legyen az apjuk-_-

Homiékat meg szerintem az Ishbaliak csinálták, az alkímiájük tök más mint Edéké, de piszkosul erős... Ráadásul Lust hasonlít Scar berátnőjére(vagy kire), igaz Majihaléra is. Mindenki Lustot akarja XD
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

tarsonis írta:Huh, mi ez a nagy spoilerezés?
Ooo, nem spoilerezes, csak spekulalas. ^^;; (Legalabbis en ugy vagyok vele, hogy a 27. epizodnal nem fogok spoilernek venni egy olyan dolgot, ami a 20. epizodban/azelott tortent... ^^;; )
tarsonis írta:Szerintem Roy az apjuk.
O, en is sokat jatszottam ezzel a gondolattal (akkora lett volna XD), de sajna nem mukodik.... Egyreszt Roy ugye fekete haju, es az openingben a foton latszik, hogy Elric-papa szoke. Masreszt pedig Roi 29 eves, tehat ha o lenne a papajuk, akkor tizenot evesen kellett volna osszehoznia Edet, ami, hat... IMHO nem tul valoszinu. ^^;;
tarsonis írta:Ott van az, hogy az apjuknak küldtek levelet, és ő jött.
Nemnem, az apjuk ugye eltunt, es nem tudtak, hol van, ezert fogtak a papanak erkezett leveleket, es azok feladoinak irtak valaszokat... ezek kozul az egyik vhogy a hadsereg kezebe (vagy csak Roi kezebe?) kerult, ezert ment anno Roi hozzajuk. (Elvileg.)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Válasz küldése