Milyen jó filmet láttál mostanában?

Filmek, sorozatok, animék a TV-ben, moziban.
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Sora írta:Na, azt a filmet én nagyon becsülöm (tudom, sokan lehurrogják, de nem tehetek róla, engem nagyon megfogott), és sztem ott kimondottan jól is alakított Mel Gibson.
Valóban, de szerintem maga a film elég harmatosra sikeredett. :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rage 2004.04.06. 05:14-kor.
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Rage-san, légyszi javítsd ki azt a Sister Tenshi részt Sora-ra, mert azt nem én írtam, és én nem is láttam azt a filmet (meg nem is érdekel ^^"). ^^"""
Kép
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Undorítónak személy szerint semmilyen filmet nem neveznék, mivel ugye azért valamilyen módon nem árt tekintettel lenni másokra..vagy valami hasonló...ha mást nem akkor a színészek munkájára.
Nagy vihart kavart valóban a Passion nem is véletlenül. Én is megnéztem és meg kell mondanom szerintem nagyon is reális és valós, pontosan idézi a kor brutalitását mindazt ami arra a korra jellemző volt. Nem a széplelkű rózsaszín világú emberek filmje, nem várható ugye a ködösítés és félrevezetés...az amerikai filmek által felsőfokra fejlesztett takarjuk le a lényeget egy nyálcsorgatós lelkizéssel.
Kemény, karakteres és kifejezetten brutális film.Csak a 12 órát meséli el a fájdalmat, szeretetet, kicsinyességet, mindent ami úgy alle jellemző az emberekre. Ezért is nehéz végignézni. Én nem vagyok vallásos és nem is leszek az azt gondolom soha, abban az értelemben ahogyan azt bármelyik egyház elvárná, ez a film azonban megható volt és érdekes... nehezen emészthető de mindenképpen tiszteletre méltóan kemény munka áll mögötte és olyan mondanivaló ami számomra igenis megnyitott egy másik perspektívát a vallásra.
Bocs ha ömlengős voltam Sorry :twisted:
Avatar
JAFO
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 491
Csatlakozott: 2003.10.14. 21:41
Tartózkodási hely: "Going faster is the system job"

Hozzászólás Szerző: JAFO »

Nem tudok csöndben maradni: a Jelek lett az egyik kedvenc filmem. Bár első alkalommal csalódtam benne, mert én a Függetlenség napjához hasonló marhaságot vártam, ehhez képest elmaradtak a nagy effektek. A 2-3. megtekintés után viszont nagyon megkedveltem. Igazándiból semmi újat nem mondott nekem, viszont a rendezés, a zene és a kevés-szereplő-per-jelenet alkalmazásától olyan hangulata van, ami miatt akárhányszor leülök elé "csak 5 percre", mindig végignézem... :oops:
Avatar
ekho
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2003.08.21. 01:52
Tartózkodási hely: :yleh isádokzótrat
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: ekho »

A jelek nekem is tetszett a maga módján:):):)

Amit én most néztem meg,vérbeli japán film:

Cosmic.Rescue.The.Moonlight.Generations

jópofa volt,egyszer jó megnézni

Tegnap meg a Hét szamuráj örök toplistás filmet :wink:
Kép
Avatar
Rage
Hikikomori
Hikikomori
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2003.09.21. 14:51
Tartózkodási hely: Durva Duó HQ

Hozzászólás Szerző: Rage »

Sister Tenshi írta:Rage-san, légyszi javítsd ki azt a Sister Tenshi részt Sora-ra, mert azt nem én írtam, és én nem is láttam azt a filmet (meg nem is érdekel ^^"). ^^"""
Sorry, mivel "egymásba ágyazott quote" :dirr: volt, véletlenül Sora quote-tagjét töröltem a tied helyett. o_O
Javítottam, még egyszer bocs.
Give me a chance to redeem myself, and I will sin no more.
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

ekho írta:Tegnap meg a Hét szamuráj örök toplistás filmet :wink:
Az jóóó! Azt én is láttam, nagyon komoly film ^^ És sztem alap...^.^
Ja, és Shukuhai hozzászólásáról jutott eszembe, hogy a Jelek zenéje..huh! Olyan idegrohamot kapok, ha meghallom ^^' Mármint nem rossz értelemben, mert nagyon tetszik! Sztem baromi ijesztő tud lenni (ha már láttad a filmet...) Főleg, amikor még csak kezdődik ^^'''
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Misato
Profi
Profi
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2003.11.27. 22:01
Tartózkodási hely: egy topicban

Hozzászólás Szerző: Misato »

Meg mikor nézik a könyvet az ágyon és akkor megszólal a telefon. Huh én akkor 2 métert ugrottam....^^"

Tényleg!!! A hétvégén láttam egy annyra cool filmet. Biztosan hallottatok róla vagy már láttátok.
A KARIB-TENGER KALÓZAI És mekkorát alakít benne a Johnny Depp!!!! Esküszöm ez egy isten faszi!!! Annyira jó a kalózós akcentusa!!!! Áhhhh!! Hihetetlen, mennyire cool. Ha bármelyikőtök meg akarja nézni, akkor mindenképpen angolul, márcsak a Johnny Depp miatt is. Mondjuk én alapból jobban szeretem a feliratos filmeket.
...Kicsoda vagy tehát?
Az erő része, mely
Örökké rosszra tör, s örökké jót művel.
Goethe: Faust
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Misato írta:Biztosan hallottatok róla vagy már láttátok.
A KARIB-TENGER KALÓZAI
Nanáhogypersze! Én nagyon imádom azt a filmet! Rengetegszer láttam ^^ És persze Jack a kedvencem ^^ Szerintem Johnny simán megérdemelte volna az Oscar-t ezért az alakításért...
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Misato
Profi
Profi
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2003.11.27. 22:01
Tartózkodási hely: egy topicban

Hozzászólás Szerző: Misato »

PONTOSAN!!!!!!!!!!!!!!
Egyszerűen nem akartam elhinni, hogy nem kapott semmit. Felháborító. Pedig annyira jót alakított.
...Kicsoda vagy tehát?
Az erő része, mely
Örökké rosszra tör, s örökké jót művel.
Goethe: Faust
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

Nálunk a hugom van megőrülve ezért a filmért, már vagy hatszor megnézte DVD-n :P
Kép
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Nekem is tetszett, de azért a poénok nekem túl erőltetettek voltak. De már Deppért érdemes volt megnézni, iszonyatos volt az alakítása! És szerencsére angolul vetítették :lol:
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Misato
Profi
Profi
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2003.11.27. 22:01
Tartózkodási hely: egy topicban

Hozzászólás Szerző: Misato »

Meg valjuk be csajok, elég jól néz ki a filmben. Nem is tudom...van egy hihetetlenül megkapó vonzereje.
...Kicsoda vagy tehát?
Az erő része, mely
Örökké rosszra tör, s örökké jót művel.
Goethe: Faust
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Barátnőm véletlenül a film végén hangosan mondta: Húúú, de lennék a felesége... :drop:
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

Ayanami írta:Barátnőm véletlenül a film végén hangosan mondta: Húúú, de lennék a felesége... :drop:
Hehe..ez most ütött^__^
Kép
Avatar
Misato
Profi
Profi
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2003.11.27. 22:01
Tartózkodási hely: egy topicban

Hozzászólás Szerző: Misato »

Ayanami írta:Barátnőm véletlenül a film végén hangosan mondta: Húúú, de lennék a felesége... :drop:
Nem kell, hogy a felesége legyek....elég nekem egy este is ::jhihi::


Jaj....tegnap láttam egy nagyon sz..r filmet. Tippeljetek!!!!

Matrix 3 :arrow: hihetetlenül pocsék, majdnem elaludtam, főleg mikor Neo Smith ügynökkel harcol. ::jsleep::

Bár a 2.után ez a bukás már nem is csoda.....pedig az első annyira tetszett...
...Kicsoda vagy tehát?
Az erő része, mely
Örökké rosszra tör, s örökké jót művel.
Goethe: Faust
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Szerintem nagyon jó a harmadik rész, igaz a második valóban nem volt a toppon, de ez az utolsó elgondolkodtató volt és érdekes számomra. Sokminden világossá vált a másodikból is...persze ez szubjektív :wink: Mindenesetre nekem bejött. :twisted:
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Nekem az első rész, még most is baromira tetszik! A kettő már nem volt nagyszám, a harmadikat, meg el is felejtettem, hogy már megcsinálták.... :^_^:
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Hét év Tibetben. Jó, annyira nagy szám nem volt, de meg lehetett nézni. És nagy sikerélmény ért :dirr: Nyakamat tettem volna rá, hogy Brad Pitt társa engem nagyon emlékeztet a még be se mutatott HP 3 film Remus Lupinjára. Kiderült tényleg az a színész. :lol: wááá
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Spartacus, szeretem az ilyen, régen készült történelmi és egyéb kalandos filmeket... :D ahol a történeten van a lényeg nem a spec. effekteken :?
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

Ayanami írta: ahol a történeten van a lényeg nem a spec. effekteken :?
Mondjk ez egyértelmű, mert akkor még nem igazán volt spec. effekt amire ghangsúlyt lehet helyezni :wink:
Kép
Avatar
AyaDid
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1042
Csatlakozott: 2003.10.20. 17:34
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AyaDid »

Igen, emiatt jobbak is :wink:
Odi et amo. Quare id faciam fortass requiris: nescio, sed fieri sentio et excrucior.
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Ayanami írta:Spartacus, szeretem az ilyen, régen készült történelmi és egyéb kalandos filmeket...
Ennél a filmnél mindig az jut eszembe, mikor Jonny Bravo az ókorba kerül, és szembejönnek vele a glatiátorok. Megkérdezi az egyiktől: "Te ki vagy?" mire ő: "Én vagy Spartacus." erre a többiek elkezdik, hogy: "Nem. Én vagyok Spartacus. Nem, én vagyok Spartacus. Én vagyok Spartacus" Spartacus: "Jaj, kuss már." ehehe
Amúgy én szívesebben néztem volna idén Brian Életét.
Most Óz a Csodák Csodáját néztem. 5 évig angolul láttam, most olyan furcsa volt a magyar szinkron.
Kép
Avatar
Őrnagy
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2003.08.16. 19:38
Tartózkodási hely: Ahol szükség van rám.

Hozzászólás Szerző: Őrnagy »

Ayanami írta:Spartacus, szeretem az ilyen, régen készült történelmi és egyéb kalandos filmeket... :D ahol a történeten van a lényeg nem a spec. effekteken :?
Azért én most, hogy a hátam mögött van az ókori hadtöri kurzus, jót mosolyogtam rajta... :^_^:
Avatar
minimalist
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2004.03.30. 07:43
Tartózkodási hely: Vecsés
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: minimalist »

Az Idegen. Steven Segal. Eléggé komoly és egyben érdekes akció film. Ajánlom minden Segal rajongónak!
Válasz küldése