Animetali - Meet

Animés találkozók, programok, rendezvények.
Avatar
Csokit kérek!!! *.*
Profi
Profi
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:38
Tartózkodási hely: blablabla
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csokit kérek!!! *.* »

Karubunseru írta:És ahhoz, hogy ott részt vegyek vagy mit tudom én kell valami bizonyos nem tudom mi? XD
Hat hogyne! mufurc ha jol lattam kert pl. egy fel disznot, meg fel kell szolgalnod az 5 oras teat az "oregeknek" meg legyezni kell oket a melegebb napokon. :angel:

Egyebkent kell egy berlet, hogy hasznalhasd a BKV-t, meg ket lab, hogy fellepcsozz a westend tetejere, meg idegek hogy elviselj minket (amig elmondhatod magadrol, hogy meg 'normalis' vagy. Utana mar mindegy ;)
Kép Kép
Avatar
Karubunseru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2003.09.06. 21:22
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Karubunseru »

Ynah írta:Értem Angelwings...arigato ::jbow::

Hmm..akkor én a 24 évemmel inkább nem megyek... ::uhoh::
Miért ne? ^_^ én azért még egy picit fiatal vagyok ahhoz, hogy ilyeneken részt vegyek (fogadjunk a szüleim ezt mondanának XD)..
--{-{@ That's my karma.. @}-}--
Avatar
Karubunseru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2003.09.06. 21:22
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Karubunseru »

Angelwings írta:
Karubunseru írta:És ahhoz, hogy ott részt vegyek vagy mit tudom én kell valami bizonyos nem tudom mi? XD
Hat hogyne! mufurc ha jol lattam kert pl. egy fel disznot, meg fel kell szolgalnod az 5 oras teat az "oregeknek" meg legyezni kell oket a melegebb napokon. :angel:

Egyebkent kell egy berlet, hogy hasznalhasd a BKV-t, meg ket lab, hogy fellepcsozz a westend tetejere, meg idegek hogy elviselj minket (amig elmondhatod magadrol, hogy meg 'normalis' vagy. Utana mar mindegy ;)
Jah hát kösz XD bérletem van, legyezni nem tudok, lépcsözni tudok, hol van a kert nem tudom, teat csinálni tudok, de csak édeset.. muah, hány évesnek kell ott lennem? ^^"
--{-{@ That's my karma.. @}-}--
Avatar
Csokit kérek!!! *.*
Profi
Profi
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:38
Tartózkodási hely: blablabla
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csokit kérek!!! *.* »

Karubunseru írta: Jah hát kösz XD bérletem van, legyezni nem tudok, lépcsözni tudok, hol van a kert nem tudom, teat csinálni tudok, de csak édeset.. muah, hány évesnek kell ott lennem? ^^"
izeee... valtozo... 9-99? Szoval vannak itt mar oszulo hajuak, meg vannak akiknek nem oszul a haja. Szoval a tarsasag nagy resze ilyen 18-25... vannak alatta meg felette is jocskan.
Kép Kép
Avatar
Karubunseru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2003.09.06. 21:22
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Karubunseru »

Angelwings írta:
Karubunseru írta: Jah hát kösz XD bérletem van, legyezni nem tudok, lépcsözni tudok, hol van a kert nem tudom, teat csinálni tudok, de csak édeset.. muah, hány évesnek kell ott lennem? ^^"
izeee... valtozo... 9-99? Szoval vannak itt mar oszulo hajuak, meg vannak akiknek nem oszul a haja. Szoval a tarsasag nagy resze ilyen 18-25... vannak alatta meg felette is jocskan.
Na hoppá XD látod, én még csak 14 éves leszek, szóval még várnom kell egy picit ;.; de mi szokot ott lenni? Csak csevegés vagy mi?
--{-{@ That's my karma.. @}-}--
Saori
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2003.06.19. 16:03
Tartózkodási hely: Szombathely
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Saori »

Mégha messze is van Pest egyszer összeszedem magam és elmegyek egy ilyen meetre..már csak kíváncsiságból is..
"Mosolyogj, s az egész világ hülyének fog nézni" (Anonym)
Avatar
Karubunseru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2003.09.06. 21:22
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Karubunseru »

Saori írta:Mégha messze is van Pest egyszer összeszedem magam és elmegyek egy ilyen meetre..már csak kíváncsiságból is..
Én is mennék, dehát akkor is... nem merek XDD"
--{-{@ That's my karma.. @}-}--
Saori
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2003.06.19. 16:03
Tartózkodási hely: Szombathely
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Saori »

Karubunseru írta:
Saori írta:Mégha messze is van Pest egyszer összeszedem magam és elmegyek egy ilyen meetre..már csak kíváncsiságból is..
Én is mennék, dehát akkor is... nem merek XDD"
Én sem vagyok valami túl bátor..de a kíváncsiságom most erősebb.. :)
"Mosolyogj, s az egész világ hülyének fog nézni" (Anonym)
Avatar
Karubunseru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2003.09.06. 21:22
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Karubunseru »

Saori írta:
Karubunseru írta:
Saori írta:Mégha messze is van Pest egyszer összeszedem magam és elmegyek egy ilyen meetre..már csak kíváncsiságból is..
Én is mennék, dehát akkor is... nem merek XDD"
Én sem vagyok valami túl bátor..de a kíváncsiságom most erősebb.. :)
*miau* majd meglátom, ha többet tudok majd róla stb. akkor elmegyek ^^
--{-{@ That's my karma.. @}-}--
Avatar
Meroko
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2003.02.19. 14:14
Tartózkodási hely: Verona. Azon belül is Tybalt karjaiban^^

Hozzászólás Szerző: Meroko »

Karubunseru írta:
*miau* majd meglátom, ha többet tudok majd róla stb. akkor elmegyek ^^
Régen én is féltem, de ha nem megyek el, akkor most nem lennének barátaim^^ Mit akarsz még tudni? Odamegyünk, jólérezzük magunkat, és ennyi :)
Kép
Avatar
Case
Profi
Profi
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2003.03.06. 14:11
Tartózkodási hely: bp
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Case »

ahh, nincs ott semmi korhatár. ^_^" Szerintem vannak ott ilyen 14 év körüliek még, legalábbis úgy ránézésre olyasmi korosztályban lehetnek páran.
Egyébként ugy jo igazan odamenni, ha valaki legalább picit ismer egy-két embert és igy alapból van kikhez leülnie (akár ha innen a fórumról megismersz 1-2 embert az is tökéletes) aztán már alakul az egész magátol.. ^__^
Avatar
Karubunseru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2003.09.06. 21:22
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Karubunseru »

Case írta:ahh, nincs ott semmi korhatár. ^_^" Szerintem vannak ott ilyen 14 év körüliek még, legalábbis úgy ránézésre olyasmi korosztályban lehetnek páran.
Egyébként ugy jo igazan odamenni, ha valaki legalább picit ismer egy-két embert és igy alapból van kikhez leülnie (akár ha innen a fórumról megismersz 1-2 embert az is tökéletes) aztán már alakul az egész magátol.. ^__^
Miau, de hisz csak tegnap regisztráltam magam itt XD itt is alig ismerek valakit és ha valahova odaülök és jó napot, akkor úgy fognak rámnézni, mint egy hülyegyerekre XDDD"
--{-{@ That's my karma.. @}-}--
Avatar
Meroko
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2003.02.19. 14:14
Tartózkodási hely: Verona. Azon belül is Tybalt karjaiban^^

Hozzászólás Szerző: Meroko »

Karubunseru írta: Miau, de hisz csak tegnap regisztráltam magam itt XD itt is alig ismerek valakit és ha valahova odaülök és jó napot, akkor úgy fognak rámnézni, mint egy hülyegyerekre XDDD"
Dehogy is. Meet-en mindenki irtó jófej, senki nem fog elküldeni :)
Kép
Avatar
Karubunseru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2003.09.06. 21:22
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Karubunseru »

Meroko írta:
Karubunseru írta: Miau, de hisz csak tegnap regisztráltam magam itt XD itt is alig ismerek valakit és ha valahova odaülök és jó napot, akkor úgy fognak rámnézni, mint egy hülyegyerekre XDDD"
Dehogy is. Meet-en mindenki irtó jófej, senki nem fog elküldeni :)
XD hát jó, majd meglátom, mi lesz belôle.. mert ha ôszinte lehetek azt is alig tudom, hogy kell a Westendhez menni oO" ritkán voltam ott és csak amióta magyar isibe járok kesztem nézni ezeket a nagy bevásárlóközpontokat meg mit tudom én, hogy hol van a kert, azt aztán abszolut nem tudom, de mintha már ott jártam volna..
--{-{@ That's my karma.. @}-}--
Avatar
Meroko
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2003.02.19. 14:14
Tartózkodási hely: Verona. Azon belül is Tybalt karjaiban^^

Hozzászólás Szerző: Meroko »

Karubunseru írta:


XD hát jó, majd meglátom, mi lesz belôle.. mert ha ôszinte lehetek azt is alig tudom, hogy kell a Westendhez menni oO" ritkán voltam ott és csak amióta magyar isibe járok kesztem nézni ezeket a nagy bevásárlóközpontokat meg mit tudom én, hogy hol van a kert, azt aztán abszolut nem tudom, de mintha már ott jártam volna..
A bejáratig csak eljutsz, nem?^^ Ott majd fölszedlek, és megyünk az igazi meet-re:)
Kép
Avatar
Case
Profi
Profi
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2003.03.06. 14:11
Tartózkodási hely: bp
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Case »

Karubunseru írta:XD hát jó, majd meglátom, mi lesz belôle.. mert ha ôszinte lehetek azt is alig tudom, hogy kell a Westendhez menni oO" ritkán voltam ott és csak amióta magyar isibe járok kesztem nézni ezeket a nagy bevásárlóközpontokat meg mit tudom én, hogy hol van a kert, azt aztán abszolut nem tudom, de mintha már ott jártam volna..
Ugy a legegyszerubb megtalálni, hogy fel kell menni oda ahonnan a léggömböt eresztik fel és onnan kell menni kicsit befele a kert közepe fele ahol van egy csomó nagy napernyö, meg alattuk sok-sok asztal.. na, ott szoktunk ücsörögni.. :)
Avatar
Karubunseru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2003.09.06. 21:22
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Karubunseru »

Meroko írta:
Karubunseru írta:


XD hát jó, majd meglátom, mi lesz belôle.. mert ha ôszinte lehetek azt is alig tudom, hogy kell a Westendhez menni oO" ritkán voltam ott és csak amióta magyar isibe járok kesztem nézni ezeket a nagy bevásárlóközpontokat meg mit tudom én, hogy hol van a kert, azt aztán abszolut nem tudom, de mintha már ott jártam volna..
A bejáratig csak eljutsz, nem?^^ Ott majd fölszedlek, és megyünk az igazi meet-re:)
Waii, de király lenne ^_^ eh.. megprobálok a bejárathoz találni XDD
Majd megnézem, hogy jövöhéten szombaton ráérek-e. Küldök neked majd pü-t, ott megbeszéljük ^^
--{-{@ That's my karma.. @}-}--
Avatar
Karubunseru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2003.09.06. 21:22
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Karubunseru »

Case írta:
Karubunseru írta:XD hát jó, majd meglátom, mi lesz belôle.. mert ha ôszinte lehetek azt is alig tudom, hogy kell a Westendhez menni oO" ritkán voltam ott és csak amióta magyar isibe járok kesztem nézni ezeket a nagy bevásárlóközpontokat meg mit tudom én, hogy hol van a kert, azt aztán abszolut nem tudom, de mintha már ott jártam volna..
Ugy a legegyszerubb megtalálni, hogy fel kell menni oda ahonnan a léggömböt eresztik fel és onnan kell menni kicsit befele a kert közepe fele ahol van egy csomó nagy napernyö, meg alattuk sok-sok asztal.. na, ott szoktunk ücsörögni.. :)
Domo Arigato Gozaimasu ^^ majd Merokoval megprobálok odajutni XDDD""
--{-{@ That's my karma.. @}-}--
Avatar
Meroko
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2003.02.19. 14:14
Tartózkodási hely: Verona. Azon belül is Tybalt karjaiban^^

Hozzászólás Szerző: Meroko »

Acheron írta:Sziasztok!

Na en is befutottam vegul ide, akkor mar hozzaszolok a dolgokhoz.
Aktualis: jol mondja mufurc, hogy nem kellene kidobatni magunkat.
Annyit tennek hozza, hogy felhivnam a figyelmet arra a csordaszellemre, ami itt is kezdett megfigyelheto lenni (senkit nem akarok megbantani ezzel), hogy ilyenkor elkezditek egymat hergelni, hogy "Taho biztonsagi or" "Ja majd en jol lerendezem" 'Ja majd jol beszolunk legkozelebb", stb.
Ez sajnos elofordul, kulonosen interneten at lattam mar tobbszor, es NEM KELLENE.
Fel kell fogni, nekunk semmi lehetosegunk sincs veluk szemben eroskodni. Raadasul ez igy van rendben. Gyorsettermekrol annyit, hogy azok arrol szolnak, hogy valaki bemegy es 15 perc alatt megeszik egy bigmac menut fagyival es extra krumplival, nem pedig arrol, hogy 4 ora alatt egy shake-et. Tehat legyunk halasak ha nem dobnak ki minket, igy alljunk hozza a dologhoz!

Oregek es fiatalok:
En meg 2001 teleig tudtam azt tartani, hogy mindenkit nevrol ismerek. Az elmult masfel evben viszont teljesen elszakadtam, a meet felet nem ismerem...
Emlekszem mikor nemregiben volt a vita, hogy Westend vagy Oktogoni BK, es epp az "oregek" kozul egyedul voltam a BKban megprobaltam ismerkedni, egyedul Mina volt ott ismeros, leultem melle egy asztaltarsasaghoz. Tokeletesen levegonek nezett mindenki. Nem vagyok szegyenlos, gond nelkul beleszoltam abba amit beszelnek, nem reagaltak ra. Ha valamire rakerdeztem "Meselj milyen manga az amit nezegetsz?" "Shoujo" jott az egy szavas valasz.

Meglivorn is jol mondta, hogy az is gond hogy teljesen mas animeket ismerunk. Anno a meetnek es a MAUnak az egyik celja az ismeretetes volt, es a regi gardabol meg mindig mindenkiben megvan ez. Kerdezd meg mufurcot/Meglivornt/akarkit kozulunk egy regi vagy aktualis kedvencerol, hogy "en nem tudok rola semmit, ez milyen" es meselni fog. Es legtobbjuk elvezetesen :)

Lehet hogy furan hangzik de az se lenne egy rossz beszelgetes, mikro az "ujak" meselnenek nekunk azokrol az animekrol amiket ok ismernek, es mi nem.

Na hoztam a szokasos stilusomat, azt hiszem. :drop:

Legyetek jok, ha tudtok!
Meeten meg mindenkepp!

Még most is jársz meet-re? Mert ha igen, én, mint új, odamegyek hozzád, mint régihez és mesélek neked olyanról, amit még nem láttál(márha van ilyen^^) Mondjuk nem tudom, hogy ki vagy, de majd utánna érdeklődöm .)
Ja, és kawaii az avatarod, imádom Tasukit^^
Kép
Avatar
Csokit kérek!!! *.*
Profi
Profi
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:38
Tartózkodási hely: blablabla
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csokit kérek!!! *.* »

Meroko írta: Még most is jársz meet-re? Mert ha igen, én, mint új, odamegyek hozzád, mint régihez és mesélek neked olyanról, amit még nem láttál(márha van ilyen^^) Mondjuk nem tudom, hogy ki vagy, de majd utánna érdeklődöm .)
Ja, és kawaii az avatarod, imádom Tasukit^^

lol :goodpost:
Kép Kép
Avatar
Meroko
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2003.02.19. 14:14
Tartózkodási hely: Verona. Azon belül is Tybalt karjaiban^^

Hozzászólás Szerző: Meroko »

Angelwings írta:

lol :goodpost:
Tényleg, akartam is mondani, Dark-ot is imádom^^
Kép
Avatar
Kyo-Sama
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2003.09.03. 12:56
Tartózkodási hely: EDO

Re: Jo hir

Hozzászólás Szerző: Kyo-Sama »

Meglivorn írta:
Kyo-Sama írta:Jo hirem van. Kiderult, hogy az egyik baratom Security-s a westendben. Mostantol nem lesznek ilyen problemak.
hm...
Remek. Nehogy már betartsuk az alapvető társasági normákat, hiszen van ismerős...

"sad, but true"
Latom valami nagyon bezavar a kommunikacios csatornaba...

Tudsz esetleg olyan alapveto tarsasagi normakrol, amiket en nem tartok be? Gondolok itt arra, hogy a teljese ures westend tetejen a security-s ember, gondol egyet es felpercenkent odajon kotozkodni? Akkor tobbnyire 14-18 eves gyerekek voltak ott..akik rajzolgattak. Biztos nagy mentalis orgazmust okozott a pasasnak, hogy mindenbe belekotott amibe csak tudott.

Azt egy szoval sem mondtam, hogy "minden" securitys ember ilyen, hiszen nem szabad altalanositani. Arrol beszelek, ha egy "kicsit tulfutott" securitys emberke kerulne elo, akkor igen konnyen meg lehet "beszelni" a dolgot a fonokevel peldaul.

Megjegyzem a secruitys emberek dolga nem a 14-18 eves gyerekek baszogatasa, hanem az, hogy a westend teruleten levo emberek kulturaltan es foleg jol erezzek magukat, anelkul, hogy a masik embert zavarnak/hatraltatnak. Nos, jelen esetben 20-30 embernek _NEM_ tette lehetove, hogy kellemese erezze magat. A Westent teteje teljesen ures volt es az indok: "Zavarjuk a kozlekedesben az embereket". Amint mondom a teljesen ures teton, ahol a talalkozo vegeig 1 azaz egyetlen ember _SEM_ ment el/keresztul stb.

Egyebkent en is elvarom minden embertol, hogy betartsa a korahoz illo viselkedesi normakat. Amint latom elbeszeltunk egymas mellett. Remelem igy mar egy kicsit vilagosabb, hogy mit ertettem ( "Ilyen problemak" ) megszunese alatt.

Tisztelettel: WoOh
Sad but true...
Avatar
Kyo-Sama
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2003.09.03. 12:56
Tartózkodási hely: EDO

Hozzászólás Szerző: Kyo-Sama »

Ynah írta:Értem Angelwings...arigato ::jbow::

Hmm..akkor én a 24 évemmel inkább nem megyek... ::uhoh::
Ugyan kedves Ynah!

Ne fosszad meg magadat egy anime-talalkozo elmenyetol. En sem jarok sokat, de amikor megyek, akkor tenyleg azert, mert kikapcsolodni megyek. Szeretek kiszakadni a munkam altal bezart bortonbol es egy kicsit szabad lenni. Neked persze konnyu, mert muvesz vagy es alkotsz...habar en is, csak egy kicsit maskeppen....Nem csak 14-18 evesek jarnak oda, hanem 20-40...Legalabbis az egyik talalkozo alkalmaval talakoztam "idosebbekkel" is.

Lenyeg a lenyeg, nagyon szivesen latnalak az egyik meeten.
Sad but true...
Avatar
Ynah
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 593
Csatlakozott: 2003.06.10. 20:02
Nem:

Hozzászólás Szerző: Ynah »

Kyo majd akkor amikor te mész én is elindulok aztán hátha odaérek ::japsmil:: persze még nem nagyon tudok hozzászólni a dolgokhoz, csak egy pár kedvencem van ...nahh majd meglátjuk..a vak is azt mondta... :twisted:
Kép
Avatar
Meroko
Profi
Profi
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2003.02.19. 14:14
Tartózkodási hely: Verona. Azon belül is Tybalt karjaiban^^

Hozzászólás Szerző: Meroko »

Ynah írta:Kyo majd akkor amikor te mész én is elindulok aztán hátha odaérek ::japsmil:: persze még nem nagyon tudok hozzászólni a dolgokhoz, csak egy pár kedvencem van ...nahh majd meglátjuk..a vak is azt mondta... :twisted:
Kyo jövőhéten jönni fog, márha rajtam múlik, mert megpróbálom elrángatni^^
Kép
Válasz küldése