Full Metal Alchemist

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Ki a kedvenc szereplőd?

Edward Elric
83
49%
Alphonse Elric
24
14%
Roy Mustang
42
25%
Scar
22
13%
 
Szavazatok száma: 171

Avatar
Csokit kérek!!! *.*
Profi
Profi
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:38
Tartózkodási hely: blablabla
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csokit kérek!!! *.* »

mufurc írta: Fansub-hirek:
Mind a Sonchou, mind az Aoi-Anime beszuntette a FMA-subok terjeszteset bittorrenten... mer'hogy ugye licenced meg minden. xD (Valszeg kaptak egy kedves levelet a Funimationtol, hogy nagyon orulnenek neki, ha abbahagynak a subolast... xD) Azt nemt'om, hogy vmelyik csapat hajlando-e ircen tovabbra is kiadni... mondjuk, nem hiszem, hogy bevallaljak. (De aztan ki tudja, lehet remenykedni...)
Oké, bevallom én tehetek róla!
Meg a LIcenszről is...
múlt hétfőn láttam fél óra alatt 2 fekete macskát => licenszelik
most hétfőn láttam szintén 2-t, meg tegnap hajnalban is egyet
=> nem subbolják tovább illegálisan...


*felveszi a gumikacsa jelmezét*
(Persze céltáblástul)
Kép Kép
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Mou... Galek, szégyeld magad össze-vissza, kell neked ennyit macskáznod... ::jwar::
Pedig már épp kezdtem összehasonlítási műveleteket végezni, hogy vajon a Sounchous, vagy az Aoi-Animés sub a jobb... >.> Nya nem baj, legalább most ez a 32. rész megvan 3 példányban is ^^"
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Ah... miket talal az ember.
http://spoon.animeleech.com:8080

http://spoon.animeleech.com:8080/stats. ... c00e5407a4

Allitolag ez ugy 90%-os valoszinuseggel az AKeep/ANBU stabja, incognitoban. :D Na mingya' kiderul. xD

[edit]
Ahaha, es mit ad isten.... xD
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Nahh nekem is pont akkor kell ide belesnem, mikor már azt mondják, hogy nincs több illegális sub... LEGYEN... engem nem érdekel, ha a Funimation, vagy mi a szösz bepereli őket XDDD
Amúgy valahogy csak megoldják... reménykedjünk...
Miért is akarjátok mindannyian megölni Envyt?
Én spec bírom, bár a röhögésétől a falba tudnám verni a fejemet :)
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Akumaryuuki írta:Miért is akarjátok mindannyian megölni Envyt?
Én spec bírom, bár a röhögésétől a falba tudnám verni a fejemet :)
Umm.... Ep. 25 spoiler: Envy megolte Hughest, meghozza meglehetosen undorito modon. Jo, akarmelyikuk megtette volna, de hogy pont o volt, es pont igy, hat... nem nyert vele bonusz pirospontokat nalam, az biztos.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Hehh, a 25. rész télleg bunkóság volt Envy-től, mert nagyon szerettem az illetőt... ettől függetlenül érdekes módon Envy a kedvencem a Homunculus-ok közül ^__^"" Szóval én még ezek után is szeretem ^^;; Mondjuk jobban örültem volna ha az a vki életben marad... :cry:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Luluko 2004.05.20. 21:04-kor.
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Tudom, hogy ő ölte meg... az egyik kedvencem volt Hughes, de attól még bírhatom Envyt....
Kép
Vejitto
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2003.09.06. 01:10
Tartózkodási hely: umm... jó kis karosszékben? :3
Kapcsolat:

Mou

Hozzászólás Szerző: Vejitto »

Ee, gyorsan írok, mert nem otthonról vagyok ::sumima::

Akumaryuuki: Persze hogy lehet... *twitch* ... szeretni... *twitch* ...Envy-t... *twitch* *twitch*
De mi jobban szeretjük utálni ^___^ :knife:

Kanalak! ::jthrill:: Ma már lesz 33raw vajon... mondjuk most nem tudok micsinálni, csak várni, várni, várni ::bawl:: Tönkrecsapódott a gépem és apám kétségkívül nem díjazná ha a telefonja számlájára torrenteznék egyet (1k-s átvitellel ::jumph:: ) Addig is rajzolok vmit, múljon az idő...

Jaegen, hülyekérdés. Al miért nem tapsikolós alkímista? ::hoo::
Vagy az "igazságot látni" != "megeszve lenni a kapu által"? Mert ha a kapun túl van az igazság, akkor látta (esetleges hülye kifogás hogy háttal volt ^^"""), de mégse tapsikol.
Vagy esetleg a saját teste kéne hozzá? Esetleg része az eredeti testének (Ednél működik a fele saját, fele auto-mail)?
Ha a lélek kell az alkímiázáshoz... akkor viszont mi van Wrath-tal, ő elméletileg azért tud vmiféle alkímiát produkálni, mert rajta van Ed keze-lába. Vagy mivel ő a sensei kisbabájának a "maradványa", maradt benne vmi twisted lélek is? o_O
Ha meg a testtől függ az alkímia, akkor Al miért tud körökkel alkímiázni? De testtől nem függhet, mert a homonculusoknak pont testük van, mégse tudnak alkímiázni, mert nincs lelkük... és akkor ott vagyok ahonnan elindultam o_O
Najó, ettől megfájdult a fejem ::jcrazy::

Lekapcsolódom, majd talán még jövök ^-^
(mufi, galek: gomen, elraboltak!! ::jtears:: )
"Megtalálsz majd ott, ahol a valóság végetér, és az álmok elkezdődnek..."
Avatar
YumeRuby
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2003.05.02. 14:52
Tartózkodási hely: -->

Re: Mou

Hozzászólás Szerző: YumeRuby »

Vejitto írta:Jaegen, hülyekérdés. Al miért nem tapsikolós alkímista? ::hoo::
Vagy az "igazságot látni" != "megeszve lenni a kapu által"? Mert ha a kapun túl van az igazság, akkor látta (esetleges hülye kifogás hogy háttal volt ^^"""), de mégse tapsikol.
Mert Al nem emlékszik semmire, ami a kapun túl történt, így nem is ismerheti az alkímia titkos csínjátbínját mint sensei vagy Ed.

Az alkímia-képesség szerintem kevésbé a lelken, mint a tudaton múlik. Az van Alnek is, Wrathnak is. Akik nem alkímiáznak, valószínűleg nem is akarnak, mert nem érdekli őket; ha meg érdekli, akkor túl hülyék hozzá.

Más. Valószínűleg már mindenki ismeri, de nem láttam megemlítve sehol, szóval az utókor számára:
FMA manga, jobb-mint-semmi-kínaiul. http://yoh.huming.com/comic/home/type.asp?typeid=2
A legfrissebb fejezet után várom a jelentkezőket a Roy Mustangot Elfenekelő Klubba.
Vejitto
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2003.09.06. 01:10
Tartózkodási hely: umm... jó kis karosszékben? :3
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Vejitto »

Pont tegnap láttuk azt az ominózus utolsó pár lapot... (mufurc adta, ő már lespoilerezte magának korábban)...
Szal...
Az istenért Roy, tanulj már meg a fejeddel gondolkodni, nem a kezeddel >_<
Az istenit... Roy, miért, miért...
Valami számomra ismeretlen okból Roy kétkézzel készül aláásni a tekintélyét Ed-ék előtt, és emellett még sétáló céltáblának is próbál kvalifikálni.
Pl. hogy nem igazán nyomozott Hughes ügyében, ezt esetleg a szemére fogják hányni... ha pedig a 32-es részben tényleg belelőtt a tömegbe, mint ahogy azt gondoljuk (már van raw33, szal az nemsokára kiderül), akkor attól se lesznek hanyattvágódva... Teszem hozzá, Scar se, ha elővakarja magát a sátorból, és egy haragos Scar-t nem szeretnék magam mögött tudni.
Nagyon remélem hogy ez a jelenet nem jut el az animéig, mert azthiszem ezzel végképp rúgna a bizalomba egyet. :cry:
Bár itt még van Barry, meg úgy amúgy is eléggé különbözik a manga az animétől... szóval csak reménykedem...
De a klubba felhúzhatsz egy nevet, Royba észt kell verni... sürgősen.


Másik. Ha az alkímia tudatos, akkor homonculusokkal mi van, mármint a többivel? Azért Lust, Envy, Greed nem éppen hülyék se tudattalanok (Gluttony más tészta, kicsit one-track minded ^^), Slothnál még talán bejátszhat hogy bagózik az egészre...
Ah, majd elválik ^^" Csak megfájdul a fejem ha sok hülye teóriát gyártok magamnak :oops:

~Vejitto~

edit1: zabálnivaló az avatárod ^_^"
"Megtalálsz majd ott, ahol a valóság végetér, és az álmok elkezdődnek..."
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

YumeRuby írta:A legfrissebb fejezet után várom a jelentkezőket a Roy Mustangot Elfenekelő Klubba.
Ah, jelentkezem, jelentkezem... RoiRoi, rossz kisfiu voltal, el kell fenekelni... xDD Mwah.

Mindenesetre ami ezt az incidenst illeti... Sz'al ja, manga-Roinak most jar egy hatalmas pofon. Azt viszont azert ne felejtsuk el, hogy manga-FMA elegge mas, mint az anime, masok a hatalmi viszonyok (pl. mangaban nem ugyanaz a viszony Roi & Ed kozott, mas Sloth, Wrath es Pride, stb.), es manga-Roi is elegge mas, mint az anime-verzioja (joval kevesebb az onkontrollja). Sz'al ja, fene tudja, ennek milyen kovetkezmenyei lesznek a manga-sztoriban (bar allitolag a 8. kotetben meg mindig ugyanaz a pozicioja a seregben, sz'al...), es hogy egyaltalan eljut-e az animebe... De szerintem anime-Roi ezt nem tette volna meg. Nem azt mondom, hogy nem gondolna ra, de megtenni, az tul veszelyes Roi celjait nezve.

Ed bizalma Roiban... hat, az nem volt egy konnyu dolog, es a Marco-incidens eleg sokat rontott a dolgokon (ha akkor Ed nem is tudhatott meg mindent a gyilkossagrol, de vmi kovetkeztetesre azert eljutott... bar errol nem tudhatunk sokat, vegulis azota nem talalkoztak). Ami Hughes halalat illeti, nos... hat, ha Ed megtudja (nagyon nem akarok akkor ott lenni >_>), akkor mindenkeppen Roinak fog esni, hogy miert nem tett vmit. Teny mondjuk, hogy egyertelmu, Roi MIERT nem csinalt semmit, es Ed van olyan intelligens, hogy felfogja ezt (meg azt is, hogy ez Roinak se lehetett konnyu), de nyilvan ez sem fog jot tenni a kapcsolatuknak.
Vejitto írta:ha pedig a 32-es részben tényleg belelőtt a tömegbe, mint ahogy azt gondoljuk (már van raw33, szal az nemsokára kiderül)
Hat, nem derult ki... ^^;; Mindenesetre sztem lott (marmint, katona, ez volt a feladata)... es (teoria-gyartas indul) ketlem, hogy Scar tett volna vmit. Marmint, az egesz buli azert van, hogy Scart elfogjak, o meg gondolom nem hulye, es nem fogja bekapni a csalit (remelem, kulonben verengzes lesz).
Vejitto írta:Másik. Ha az alkímia tudatos, akkor homonculusokkal mi van, mármint a többivel? Azért Lust, Envy, Greed nem éppen hülyék se tudattalanok (Gluttony más tészta, kicsit one-track minded ^^), Slothnál még talán bejátszhat hogy bagózik az egészre...
Hat, itt sztem a dolog tobb mindentol fugg, nem csak a tudattol. Ahogy elnezem, a dologban szerepet jatszik az, hogy ok tulajdonkeppen nem elnek, legalabbis a hagyomanyos ertelemben (ld. vampir). Gondolatmenet:
1) mindegyik homunculus tudatos leny, de lelkuk (gondolom) nincs. (vo. Goethe Faustja)
2) nem tudnak alkimiazni, Wrath-t leszamitva
3) hogy keszul a homunculus? felresikerult ember-transzmutacio vegeredmenyebol - hullabol.
4) Wrath-nek van egy-ket "elo" emberi "alkatresze" (keze+laba), ezert tud alkimiazni, mint ahogy ezt paran mar elmondtak.
5) eergo...

Um. Ja. Sz'al, Lust & Co. (gondolom Pride is) ember akar lenni, mert... mert mitt'omen. ^^;; Biztos rossz nekik igy, vagy vmi. Ami Greedet illeti, oneki mas celjai vannak ("hello, en vagyok a Kapzsisag")... o a lelek-kotes titkat akarja vhogy kicsikarni Albol (val'szeg nem tudja, hogy Al nem emlekszik semmire). Ujra megneztem az idevago reszeket... Ahogy elnezem, Greed azt hitte, hogy Al is tud a lelek-kotes modszererol - amikor Al felismerte rajta a tetkot, meglepodott, es orult, hogy de jo, akkor nem fogjuk sokaig feltartani egymast. A lenyeg neki a dologban az, hogy (es ez megint arra utal, hogy a homunculusoknak nincs lelkuk) ha szerez maganak egy lelket, es abban a testben, ami neki van, tul'kepp halhatatlan... tehat, orok eletu lesz. Legalabbis ha jol ertettem, errol van szo. ^^;;

Greed amugy jofejnek tunik - marmint leszamitva hogy homunculus meg minden. ^^;; "Hali, en Greed vagyok. Remelem, joban leszunk." xD Csak kar, hogy senki nem figyel arra, amit mond. >_> *pofoz Ed*
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mufurc 2004.06.01. 10:55-kor.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Csokit kérek!!! *.*
Profi
Profi
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:38
Tartózkodási hely: blablabla
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csokit kérek!!! *.* »

Oké... bőség zavara:

experienced kollegáktól/kollegináktól kérdem, melyiket érdemes tölteni?
Sonchou
D-L
DI-M
verziójú FMA ep 33-at? o.o

[edit]
kérdés megoldva...
DI-M franciának tűnik,
D-L nem működik
marad a Sonchou

btw miért van 1 órával kevesebb a fórumon? O_o"
Kép Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

A D-L is francia. ^^;; Remelem, Spoonek is kiadjak az o verziojukat... >_> Sonchou sux, Aoianimesnek a kepminosege szornyu...

[edit]
Kerdes, amire ugyis legfeljebb a kov. epben kapunk valaszt... Vajon mi volt abban a zacsiban, ami Archernel volt, es amitol Greed megijedt? Vmelyik korabbi epben Envy emlit vmi csontvazat, amitol Greed feltunoen kenyelmetlenul kezdi erezni magat... Talan az volt benne? Greed egyetlen gyenge pontja? Ki tudja? ^^;;;
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
tarsonis
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2003.11.23. 19:29
Tartózkodási hely: Crystalline Passage

Hozzászólás Szerző: tarsonis »

Megnéztem én is 33-at, hát érdekes volt... Pl minek Greednek a lélekkötés? Nem úgy volt, hogy neki nincs lelke? :shock:
A másik meg az, hogy "messze nem halhatatlan". Nekem elégé annak tűnt, de legalábbis Ednél lényegesen strapabíróbb, nem értem miért akarna cserélni vele.

Mindenesetre látszik, hogy senki sem akar homonculus maradni. Tehát kell hogy legyen valami nagyon tápos hátrányuk, amit eddig még nem láttunk, mégis annyira durva, hogy inkább lennének emberek (akiket persze azonnal kinyírnának) :?:
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

tarsonis írta:Nem úgy volt, hogy neki nincs lelke? :shock:
A másik meg az, hogy "messze nem halhatatlan". Nekem elégé annak tűnt,
Szerintem van lelke csak ahhoz a bizonyos csontvázhoz van kötve... és onnan akarja Greed a jelenlegi formájához kötni, hogy ne legyen többé gyengepontja... /ez csak feltételezés/
Ja és szerintem Greed nem akar ember lenni... vagy igen?
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Akumaryuuki írta:Szerintem van lelke csak ahhoz a bizonyos csontvázhoz van kötve... és onnan akarja Greed a jelenlegi formájához kötni, hogy ne legyen többé gyengepontja... /ez csak feltételezés/
Jah, sztem is valami ilyesmirol lehet szo... bar a csontvaz-dolgot most megszivta, ha az volt abban a bizonyos zacsiban. Mondjuk, ha neki van lelke, akkor a tobbieknek is... o_o Oooo. Akkor viszont telleg csak vmi olyasmi lehet a no-alkimia dolog mogott, hogy ok nem "termeszetes" lenyek.
Akumaryuuki írta:Ja és szerintem Greed nem akar ember lenni... vagy igen?
Nah, o nem. Marmint, o halhatatlan akar lenni, egy ember meg nem kulonosebben az. ^^;;

Amugy:
http://anime.mircx.com/download/818392d ... 2996773a5a
A Spoon-fele sub. ^_^
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Gazdag akar lenni, nőket akar, erőt akar, mindent akar... meg persze örök életet is... Nem hiába hívják Greednek... :)
Amúgy még mindig ő a legnormálisabb Homunculus... Legalább van neki célja az életben XDDD
Kép
Avatar
tarsonis
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2003.11.23. 19:29
Tartózkodási hely: Crystalline Passage

Hozzászólás Szerző: tarsonis »

Háát... Szerintem ha ott áll valaki tőled két méterre, és a kezében tartja a dolgot, ami téged ehhez a világhoz köt, akkor nem az a legjobb megoldás, hogy minél messzebbre futsz tőle^^'''
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

tarsonis írta:Háát... Szerintem ha ott áll valaki tőled két méterre, és a kezében tartja a dolgot, ami téged ehhez a világhoz köt, akkor nem az a legjobb megoldás, hogy minél messzebbre futsz tőle^^'''
Hanem nekiesel, es varod, hogy egy mozdulattal megsemmisitse? ^^;;; Akarmi is van a zacsiban, ugy latszik, eleg hatasosan lehet vele Greedet zsarolni.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Csokit kérek!!! *.*
Profi
Profi
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:38
Tartózkodási hely: blablabla
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csokit kérek!!! *.* »

Zacsi:

Szerintem (az latszott, h a helyi pancelszekrenyben orizte greed, onnet vette el Kimberly) philosopher stone van benne. Sok.

Mert a homonculusok olyat esznek, es Greednek kell vmit ennie, es azt valahol tarolnia. Es Isthbal ota tudjuk, mit muvel a Ph's stone az alkimistaval. Talan meg az ultimate shieldet is elpukkaszthatja.

persze ez csak szerintem.

Mas.
Vejivel beszeltunk errol ircen, hogy miert kell lelek a homonculusoknak. meg Philosopher stone miert kell.

/me arra a +allapitasra jutott, h mivel lelkuk nincs, Ph's Stonet kajalnak, amiben emberi lelkek vannak, kulonben ehenhalnak.
Miert akarnak emberek lenni, akik szinten nem halhatatlanok:
ugye emberkent konnyebb taplalkozni, mint homonculuskent beszerezni a napi betevo ph stone adagot.
Szerintem az elozo Sloth-tal ez tortent (ha meghalt, es nem csak kodositett vmelyik szereplo) Isthbalban: elfogyott a kavicsa, es ehenhalt.
Most komolyan: mashogy nem tud meghalni (eddig legalabbis nem lattunk ra modot, pedig Greed, meg Lust meg Envy mar atesett egysen-mason)
na off...
Kép Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Csokit kérek!!! *.* írta:Szerintem (az latszott, h a helyi pancelszekrenyben orizte greed, onnet vette el Kimberly) philosopher stone van benne. Sok.
Vagy a csonti... Envy kitalalta, hogy Greed azt is rejtegeti vhol. Oke, a pancelszekreny tul kezenfekvo, de... ^^;;
Csokit kérek!!! *.* írta:Most komolyan: mashogy nem tud meghalni (eddig legalabbis nem lattunk ra modot, pedig Greed, meg Lust meg Envy mar atesett egysen-mason)
Ooo.... fene tudja. Szerintem 100%, hogy mashogy is meg tudnak halni... Szerintem a tetkojukat kell elpusztitani (ld. Al & Co), a mangaban meg van egy modszer ra, hogy mozgaskeptelenne tegyek oket (azok a pottyok nem veletlenul vannak rajtuk). Sztem a ko azert kell, hogy felebressze a poverjuket (Wrath addig nem vette elo a csunyabb dolgait, amig meg nem ette a koveket), vagy hogy regeneralja oket (gondolom nem mindegyik tud automatikusan regeneralodni a la Greed). Nem hiszem, hogy LETSZUKSEG lenne az, hogy folyton kovet zabaljanak... vegulis Greed jo ideig be volt zarva, es nem hiszem, hogy az ido alatt kapott kovecskeket, sz'al elvileg ehen is halhatott volna odabent, oszt' megse. ^^;;

Na mindegy, maj' kiderul... #___#
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Csokit kérek!!! *.* írta:Zacsi:

Szerintem (az latszott, h a helyi pancelszekrenyben orizte greed, onnet vette el Kimberly) philosopher stone van benne. Sok
Kimberly? XDDD Ez jó volt...

Szerintem nem kell philosopher stone a homunculusoknak... eddig csak Wrath kapott... és csak lila szeme lett tőle, meg visszatért a memóriája...

Csokit kérek!!! :Amúgy ha belegondolsz, akkor Envy és Greed tuti, hogy párszáz évesek lehetnek... Akkoriban a kavicsokat még fel sem találták. Az a alkimista doki találta fel őket /a nevére nem emlékszem../
Kép
Vejitto
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 114
Csatlakozott: 2003.09.06. 01:10
Tartózkodási hely: umm... jó kis karosszékben? :3
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Vejitto »

Ajh, hát hiába gyártjuk itt a jobbnál-jobb összeesküvéselméleteket XD

Homonculusok...
Ha a pötyit kéne rajtuk szétszecskázni, akkor meglehetősen ciki hogy annyira elérhető helyen vannak... rajtuk túlképp nincs olyan kötés mint Al-on... Al-nak az array a lelkét tartja ott, egy homonculusnak meg, mint tudjuk, olyanja nincs. Még csak azt se mondhatjuk, hogy összetartja a testüket, mert Envy alakvált, Sloth folyékony, Greed meg... hát, kemény ^^;
Eh, Greed annyira jópofi, simán vezeti a Sin Top7-et :D
Tény hogy rossz kezekben, azaz pontosabban rossz kezek közelében volt az a csonti, de akkoris... Greed otthagyná, hogy később Kimbly vagy a military zsarolja vele? Túlképp szegényt mit piszkálják ^^" (Még) nem csinált semmit, úgyhogy addig nembűnös ^^" Meg amíg nem tesz valami maradandó kárt Ed és Al tepsi épségében, addig nem is fogok rá haragudni :)
Amúgy jha, olyan 130 évet emleget Greed. De kitudja hogy előtte még mennyit éltek >.> Vén szivarok ^_^ (a doki az Dr. Marco)
Bár az iq-ját megkérdőjelezem szegénynek. Valamilyen hülye logika alapján következteti, hogy egy páncél saját magába fog lélekbindelni... Bár igaz, a betoppanó Izumitól is megkérdezte, aztán Ed-től is... ilyen kitudjamileszbelőle alapon :) Al meg kinyithatná a száját (átvitt értelemben persze ^^") hogy neki erről lövése nincs és ne cipelgessék már magukkal... Bát Ed amilyen vérgőzös, talán még akkor se lenne hajlandó normálisan szóbaállni szegény Greed-del :D
Aztán kitudja, Al lyukat beszél Greed hasába, mint anno Scarnak, aztán összehaverkodnak XD

Apropi, Scar.
Ha ott Roi belelőtt a tömegbe, kétlem h Scar ne húzná elő magát a sátrából és csapna nagyjelenetet. Sőt, nem tartom kizártnak, hogy már arra pattant volt, hogy egyáltalán kivonult a military. Még csak puskalövés se kell hozzá, a kék egyenruhántól már vérszemet kap szegény angsty Scar XD
Szal Roy jobban teszi ha vigyáz az alfelére, mert könnyen hamubergerbe való fasírtot gyárthatnak belőle, honoo no ide vagy oda.
Bár, megvan az az érzésem, hogy Roy nem fog meghalni (Arakawa-sensei Hughes-nál (és a mangában + Maria-val) már erősen eljátszotta a "nyírjunk-ki-kedvelt-es-jo-szereploket-akik-kozel-allnak-a-ket-fohoshoz" kartyait), mert egyszerűen süt a fejéről, hogy "fiam, neked ebben a sorozatban még szenvedned kell, sokat". Így is csak azok hullotak el, akiknek valójában közük nem kellett volna legyen a dolgokhoz, és többnyire ártatlanok voltak (könyörgöm, Hughes és Maria jószeréven semmit sem tettek, csak jót >_<)...
Hála a jóistennek, hogy Al főhős és ezért nem kell azért aggódnunk, hogy csatlakozik a sorba. Ha meg mégis... az már ki lett fejtve ircen mufinak.
Akkor 10 különrepcsi kell a fanoknak hogy látogatást tegyenek a készítőknél. Aztán további 50-60, mert az első 10 csak azok, akik a raw-ot nézik :P

Najó, lelövöm magam, mert sok a duma és magamat ismétlem XD
És még késő is van...
"Megtalálsz majd ott, ahol a valóság végetér, és az álmok elkezdődnek..."
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Vejitto írta:Tény hogy rossz kezekben, azaz pontosabban rossz kezek közelében volt az a csonti, de akkoris... Greed otthagyná, hogy később Kimbly vagy a military zsarolja vele?
Hat, gondolom kicsit naiv volt, es azt hitte, Kimbley halabol huseges lesz hozza, vagy vmi... Poor thing, nem ismeri o a modern vilagot. ^^;;;
Vejitto írta:Bár az iq-ját megkérdőjelezem szegénynek. Valamilyen hülye logika alapján következteti, hogy egy páncél saját magába fog lélekbindelni...

Azt azert ne felejtsuk, hogy anno Ed es Al egyutt kutattak az ember-transzmutacios teoriat, es egyutt tanultak meg... sz'al, Greed szerintem azt hiszi, hogy Al vagy tevekenyen reszt vett a sajat pancella valtozasaban (marmint, ki NE akarna orok eletet? o_o;; ), vagy legalabbis emlekszik, ha mar egyszer o volt az alany. Azt meg gondolom alapbol tudja, hogy Eddel ugysem erdemes megprobalni targyalni... ^^;; Mondjuk azert megnezem majd a fejet, mikor Al kozli vele, hogy "sorry, nem emlekszem semmire." xD
Vejitto írta:Aztán kitudja, Al lyukat beszél Greed hasába, mint anno Scarnak, aztán összehaverkodnak XD
XD Mekkora lenne, Al megteriti az osszes rosszfiut, aztan a vegen ilyen ossznepi osszeborulas lesz vmi viragos mezon, mikozben cicak ugralnak a hatterben... xD
Vejitto írta:Bár, megvan az az érzésem, hogy Roy nem fog meghalni
Hat, legalabbis nem MOST. ^^;; De en egyre jobban aggodok erte... sz'al, nekem egyre inkabb olyan szaga van, hogy "Latod, az eletemet felaldoztam ertetek, ez a vegso buntetesem, es ezzel bizonyitom hogy megis huseges es megbizhato vagyok"... >__>
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Akumaryuuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2004.04.09. 20:12
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Hueco Mundo

Hozzászólás Szerző: Akumaryuuki »

Hehe... Roy a végén úgyis VEZETŐ lesz és elrendeli, hogy a nők miniszoknyát hordjanak... XDDDD
Kép
Válasz küldése