Emule

Számítógép, programok, és minden ami ide sorolható

Ismered az Emule-t? Szoktad használni?

Igen
81
59%
Nem
56
41%
 
Szavazatok száma: 137

Avatar
Gascogne
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2004.06.08. 20:29
Tartózkodási hely: Világ Vége

Help!

Hozzászólás Szerző: Gascogne »

Udv Mindenkinek!

Hm... Egy kis problemam van... Par napja kaptam egy hivatkozast es egy emule-letoltohelyet, ahonnan leszedhetnem az Inu Yasha movie3-at. Oszinten szolva halvany lila gozbuborekom sincs az emule-rol, de... A 934 megabol lejott 570valamennyi... 157 mianyzik, es nem tudok tovabb tolteni... nem csak ezt, semmit sem... Nem tiltottam le semmifele letoltest rolam, bar nincs ra kulon particiom, szentigaz...
Szoval, mi lehet a dolog nyitja?
Valaki segitsen, mert erosen depis kezdek lenni... :cry: :shock:

Gascogne
Fitti nel limo dicon: Tristi fummo
nell'aere dolce che dal sol s'allegra
portando dentro accidioso fummo

S mondják a sárban: Zordon volt a lelkünk
az édes légben, vidám napsugárban,
mert belül méla ködöket cipeltünk


Dante: Pokol
Avatar
Chronos
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2003.07.15. 08:20

Re: Help!

Hozzászólás Szerző: Chronos »

Gascogne írta:Udv Mindenkinek!

Hm... Egy kis problemam van... Par napja kaptam egy hivatkozast es egy emule-letoltohelyet, ahonnan leszedhetnem az Inu Yasha movie3-at. Oszinten szolva halvany lila gozbuborekom sincs az emule-rol, de... A 934 megabol lejott 570valamennyi... 157 mianyzik, es nem tudok tovabb tolteni... nem csak ezt, semmit sem... Nem tiltottam le semmifele letoltest rolam, bar nincs ra kulon particiom, szentigaz...
Szoval, mi lehet a dolog nyitja?
Valaki segitsen, mert erosen depis kezdek lenni... :cry: :shock:

Gascogne
Az Emule-t csak erről a 2 helyről szedd le: www.emule-project.net és www.emule-mods.de

Más helyeken feltört Emuléket "árulnak" letöltésre, és ezek általában hibásan működnek...(bannolja őket az eredeti program)
Javaslom, hogy anime linkeket itt keress: http://animereactor.ath.cx/forum/viewtopic.php?t=836

Itt van majdnem az összes Emule-n megosztott anime...:)

CHRONOS
Cart
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2004.06.10. 09:48

Hozzászólás Szerző: Cart »

Hi all!

Szval, eMule v0.42 sivka v12g10 eMule -om van, ami tegnap még működött rendesen, de ma amit művel az kritikán aluli...
:cry:

kb. negyed óránként új szerverhez csatlakozik, és 5 órája letöltött összesen 25MB -ot... (Tegnap kb. 750Mb -vol a download -om.)
23 GB meg van osztva, s az UPload 10Kb/s -ra van állítva. (Vannak benne népszerű fájlok is.) (A Le:Fel arány: 1:1.13)
Ami még nem hagy nyugodni, hogy a LowID -vel rendelkező userek ugyan annyival töltenek rólam (vagy még többel), mint a "sima userek".
(A ZA -ban engedélyezve van az eMule, s az XP -ben nincs bekapcsolva a tűzfal.)
Vhol láttam, vmi screenshot -ot a Sivka beállításáról, nem tudjátok, hogy merre lehet (Tudtok vmi ilyen oldalt?)?

Más: Nincs eMule -ban a "chat részen" vmi magyar szoba?

PLZ, aki tud az segítsen...
Előre is köszi!
Üdv: Cart
Cart
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2004.06.10. 09:48

Hozzászólás Szerző: Cart »

Ja, az előbb elfelejtettem, hogy a naplóban van jó pár ilyenem:

2004.06.10. 8:43:10: OP_STARTUPLOADREQ: (55:07 m/6)=9:11 m ==> geaiez(MLdonkey v0.42.4) ASK TO FAST, BANNED!!!
2004.06.10. 8:55:09: OP_STARTUPLOADREQ: (50:51 m/6)=8:28 m ==> anujas(MLdonkey v0.42.4) ASK TO FAST, BANNED!!!
2004.06.10. 8:58:52: OP_STARTUPLOADREQ: (51:28 m/6)=8:34 m ==> meteu(MLdonkey v0.42.4) ASK TO FAST, BANNED!!!
2004.06.10. 9:03:02: OP_STARTUPLOADREQ: (1:35 h/10)=9:35 m ==> master(MLdonkey v0.42.4) ASK TO FAST, BANNED!!!
2004.06.10. 9:08:25: OP_STARTUPLOADREQ: (50:26 m/6)=8:24 m ==> CBaH(rus)(ukr)(en)(MLdonkey v0.42.4) ASK TO FAST, BANNED!!!

Tudja vki, hogy ezek mit jelentenek?
Lehet, hogy ezért keres más "Kiszolgálót" ?
Bocsi, hogy újra írtam a nyavalyámmal.....

Üdv.: Cart
Avatar
Chronos
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2003.07.15. 08:20

Hozzászólás Szerző: Chronos »

kb. negyed óránként új szerverhez csatlakozik, és 5 órája letöltött összesen 25MB -ot... (Tegnap kb. 750Mb -vol a download -om.)
23 GB meg van osztva, s az UPload 10Kb/s -ra van állítva. (Vannak benne népszerű fájlok is.) (A Le:Fel arány: 1:1.13)
Hmmm...
Nem tapasztaltam ilyesmit még soha... :?
Ami még nem hagy nyugodni, hogy a LowID -vel rendelkező userek ugyan annyival töltenek rólam (vagy még többel), mint a "sima userek".
(A ZA -ban engedélyezve van az eMule, s az XP -ben nincs bekapcsolva a tűzfal.)
Ez teljesen természetes...(sajnos)
Vhol láttam, vmi screenshot -ot a Sivka beállításáról, nem tudjátok, hogy merre lehet (Tudtok vmi ilyen oldalt?)?
Regisztrálj be az Emule hivatalos fórumjára, ott van a Sivka mod threadje is, hátha ott van a kép... --> www.emule-project.net
Más: Nincs eMule -ban a "chat részen" vmi magyar szoba?
Nem használom az Emule-n belüli chatet, mert gondok vannak vele...(Emule fagyása, stb... legalábbis nekem)

CHRONOS
Avatar
Chronos
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2003.07.15. 08:20

Hozzászólás Szerző: Chronos »

Cart írta:Ja, az előbb elfelejtettem, hogy a naplóban van jó pár ilyenem:

2004.06.10. 8:43:10: OP_STARTUPLOADREQ: (55:07 m/6)=9:11 m ==> geaiez(MLdonkey v0.42.4) ASK TO FAST, BANNED!!!
2004.06.10. 8:55:09: OP_STARTUPLOADREQ: (50:51 m/6)=8:28 m ==> anujas(MLdonkey v0.42.4) ASK TO FAST, BANNED!!!
2004.06.10. 8:58:52: OP_STARTUPLOADREQ: (51:28 m/6)=8:34 m ==> meteu(MLdonkey v0.42.4) ASK TO FAST, BANNED!!!
2004.06.10. 9:03:02: OP_STARTUPLOADREQ: (1:35 h/10)=9:35 m ==> master(MLdonkey v0.42.4) ASK TO FAST, BANNED!!!
2004.06.10. 9:08:25: OP_STARTUPLOADREQ: (50:26 m/6)=8:24 m ==> CBaH(rus)(ukr)(en)(MLdonkey v0.42.4) ASK TO FAST, BANNED!!!

Tudja vki, hogy ezek mit jelentenek?
Lehet, hogy ezért keres más "Kiszolgálót" ?
Bocsi, hogy újra írtam a nyavalyámmal.....

Üdv.: Cart
Így már jobban érthető a problémád...:)
A problémád a sok megosztás...(bizony, ez is okozhat problémát)
Pár szerveren limitálva van a megosztás (itt megosztás alatt a megosztott fájlok számát értem, nem azt, hogy mennyi helyet foglalnak)
és az ilyen szerverek kitiltanak téged...
A megoldás a kevesebb fájl, vagy csak egyszerűen vársz...
Nem minden nap van ez a probléma, bár néha összejöhet...
Javaslom csatlakozz a Probenprinz és Razorback szerverekre...
Vagy rendezd a szerverek listáját felhasználók szerinti csökkenő sorrendbe, és ahhoz a szerverhez csatlakoz, amelyiken a legtöbben vannak...:)

Na remélem valahogy csak összejön...:)

CHRONOS
Cart
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2004.06.10. 09:48

Hozzászólás Szerző: Cart »

Chronos írta: Így már jobban érthető a problémád...:)
A problémád a sok megosztás...(bizony, ez is okozhat problémát)
Pár szerveren limitálva van a megosztás (itt megosztás alatt a megosztott fájlok számát értem, nem azt, hogy mennyi helyet foglalnak)
és az ilyen szerverek kitiltanak téged...
A megoldás a kevesebb fájl, vagy csak egyszerűen vársz...
Nem minden nap van ez a probléma, bár néha összejöhet...
Javaslom csatlakozz a Probenprinz és Razorback szerverekre...
Vagy rendezd a szerverek listáját felhasználók szerinti csökkenő sorrendbe, és ahhoz a szerverhez csatlakoz, amelyiken a legtöbben vannak...:)

Na remélem valahogy csak összejön...:)

CHRONOS
Szval, köszi a segítséget... Túl sok a megosztott file db-száma??? (Ilyet sem hallottam még :)) Nem tudod esetleg, hogy a Razorback szervereken mennyi a maximum db :) -szám?? Te hány db :) -ot osztassz meg?

Az miért teljesen természetes, hogy a LowID -del töltő emberek rólam (nem LowID -es) ua -zal a sebességgel tudnak tölteni??? Hiszen mindenhol azt írják, hogy LowID -esnek lenni rossz, mert nem tudsz normális sebességgel tölteni, meg, hogy csak LowID -esről tudsz. Akkor ezekszerint, ez nem így van?

Előre is köszi...

Üdv.: Cart
keszako
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2004.05.28. 15:51

Hozzászólás Szerző: keszako »

Megjegyzem elöre hogy biztos hogy nem láttok bele a gépembe,de még mindig "LOWIS" vagyok,valaki magyarázza el kérem szépen ujra(csak most ugy hogy értsem is).Köccike!!
Cart
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2004.06.10. 09:48

Hozzászólás Szerző: Cart »

keszako írta:Megjegyzem elöre hogy biztos hogy nem láttok bele a gépembe,de még mindig "LOWIS" vagyok,valaki magyarázza el kérem szépen ujra(csak most ugy hogy értsem is).Köccike!!
Azért vagy LowID -es, mert a tőzfal blokkolja a forgalmad egy részét, de ez most nem lényeg. A lényeg, hogy MINDEN tűzfal legyen kikapcsolva, vagy engedélyezve az eMule. (Amik elő szoktak fordulni: Router tűzfala, XP tűzfala, esetenként még vmi tűzfal progi pl:ZoneAlarm)
Remélem ez így nagyjábol érthető...
keszako
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2004.05.28. 15:51

Hozzászólás Szerző: keszako »

Köcc Cart! :D
Ennél érthetöbb már nem is lehetne.
Cart
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2004.06.10. 09:48

Hozzászólás Szerző: Cart »

keszako írta:Köcc Cart! :D
Ennél érthetöbb már nem is lehetne.
Nincs mit, remélem összejön. :D
Avatar
Chronos
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2003.07.15. 08:20

Hozzászólás Szerző: Chronos »

Cart írta: Szval, köszi a segítséget... Túl sok a megosztott file db-száma??? (Ilyet sem hallottam még :)) Nem tudod esetleg, hogy a Razorback szervereken mennyi a maximum db :) -szám?? Te hány db :) -ot osztassz meg?
Razorback az 1 szerver...:)
Megosztás:
Enyhe fájl korlát: 1000 fájl
Szigorú fájl korlát: 4000 fájl

Tévedés ne essék, szerver is okozhatja neked ezt a hibát, félreértelmezett azonosítás alapján...
Nekem is volt már ilyen hibám, pedig én csak 6 fájlt osztok meg...:):):)
Az miért teljesen természetes, hogy a LowID -del töltő emberek rólam (nem LowID -es) ua -zal a sebességgel tudnak tölteni??? Hiszen mindenhol azt írják, hogy LowID -esnek lenni rossz, mert nem tudsz normális sebességgel tölteni, meg, hogy csak LowID -esről tudsz. Akkor ezekszerint, ez nem így van?
Elvileg igen, gyakorlatilag nem, mert egyes modokban már van egy olyan beépített opció, ami engedi a lowideseket is letölteni high idesről... :?
Nos, sokat nem veszíthetsz vele sávszélben, szal szerintem ez a legkissebb probléma...:)

CHRONOS
Cart
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2004.06.10. 09:48

Hozzászólás Szerző: Cart »

Oks, a nagy problémám, nem is a LowID -esek, mert, hát hadd tölcsenek, csak nem értettem. :)

A probléma azzal van, hogy a szerverek ledobálnak, pedig már lecsökkentettem 33 file -ra a megosztást (73 -ról :) ) de még mindig max 15 perc, s nézhetek más kiszolgáló után, a szöveg a naplóból itt van:

2004.06.10. 18:12:26: Kapcsolat létrehozva: Razorback 2
2004.06.10. 18:12:26: Az új ügyfélazonosító: 342210129
2004.06.10. 18:14:09: 33 meglévő fájlt találtam
2004.06.10. 18:14:28: 33 meglévő fájlt találtam
2004.06.10. 18:28:13: Elvesztettük a következő kapcsolatot: Razorback 2 (195.245.244.243:4661)
2004.06.10. 18:28:13: Kapcsolódás a következőhöz: ProbenPrinz.de (62.241.53.2:4242)...
2004.06.10. 18:28:13: Kapcsolódás ProbenPrinz.de (62.241.53.2:4242), bejelentkezési kérés küldése
2004.06.10. 18:28:13: Kapcsolódás a következőhöz: ProbenPrinz.de (62.241.53.16:4242)...
2004.06.10. 18:28:13: Kapcsolódás ProbenPrinz.de (62.241.53.16:4242), bejelentkezési kérés küldése
2004.06.10. 18:28:13: Kapcsolat létrehozva: ProbenPrinz.de
2004.06.10. 18:28:13: Az új ügyfélazonosító: 342210129

Ez mi a szösz lehet, lehet a 33 file is sok?
Avatar
Chronos
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2003.07.15. 08:20

Hozzászólás Szerző: Chronos »

Akkor szerverhiba...
Vagy a modod szórakozik... :wink:

CHRONOS
Csontikka
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2004.05.27. 11:50

Hozzászólás Szerző: Csontikka »

Sziasztok!

van egy kis gond az emulémmal /ami egyébként 0.42g - Morphxt 3.0/

2 napja folyamatosan 100%-on járatja a procimat. Eddig nem csinált ilyet... semmit sem lehet mellette csinálni...

mi okozhat ilyen problémát?

előre is köszi
Üdv
Csontikka
Avatar
Chronos
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2003.07.15. 08:20

Hozzászólás Szerző: Chronos »

Csontikka írta:Sziasztok!

van egy kis gond az emulémmal /ami egyébként 0.42g - Morphxt 3.0/

2 napja folyamatosan 100%-on járatja a procimat. Eddig nem csinált ilyet... semmit sem lehet mellette csinálni...

mi okozhat ilyen problémát?

előre is köszi
Valószinűleg csak hash-el az emule-d...:)
Attól függően, hogy mennyi fájlod van megosztva, sok ideig eltarthat...

Lenne egy kérdésem...
Van valami jele annak, hogy 100%osan megy a proci, azonkívül, hogy az op rendszer azt mondja? (értsd: lassan mennek a programok, stb...)
Mert ha nincs, akkor nincs probléma, már külföldön is sokaknak volt ilyen gondjuk...

Ha viszont a probléma súlyos, akkor ajánlom, hogy próbálj ki egy másik modot...

CHRONOS
Avatar
tyler
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2004.06.11. 20:41
Tartózkodási hely: UK
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: tyler »

Hi!
1 kérdés az emuleról:
hogy az istenbe tudok a megosztott mappába pakolni??? mert most csak az tuggyák tölteni amit letöltöttem és az incoming mappába kerül.
de egy csomó filém van amit meg akarok osztani hasonlóan a Kazaa-hoz vagy mi...

és miaza hash-elés???


please segíjjen vki! emilcímem: tyler.@freemail.hu ide is írhacc- thanx
Playstation és Playstation2 játékok. A legrégibbektől egészen a legújabbakig.
www.magicstick.warezcenter.hu
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

Moggyuk vagy böpakósz a mappába fíléket, vamegossztod a mappát amit szerötné' hótőled is tőcssenek. Bejálítások->könyvestárak , oszt pipájjá amitakarszol.
Avatar
tyler
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2004.06.11. 20:41
Tartózkodási hely: UK
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: tyler »

na az sircsi má műkszik a megosztás! töttenek is rendesen a népek!

most azt akarom kérdezni hogy a "keresés" opciónál elállítottam azt az izébigyót...hogy beírom amit kerersek rábökök a keresésre és kíírja hogy összesen hány találat van és a "fülecske" jobb oldalán meg van egy piros iksz azzal tudom bezárni. Ez egy hasznos fülecske mert innen toom pontosan hány találat van az adott cuccosra. csak valahogy eltüntettem ezt a fülecskét. mert az az igazság, hogy ma frisítettem az emulet merho' eddig nem toot magyarul de már tud. v 0.42g-m van.
a kérdés: hogyan lehet azt a fülcskét vissszavarázsolni? mert a beálllításoknál már néztem de nem sikerült!

előre is thanx
Playstation és Playstation2 játékok. A legrégibbektől egészen a legújabbakig.
www.magicstick.warezcenter.hu
Avatar
Chronos
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2003.07.15. 08:20

Hozzászólás Szerző: Chronos »

tyler írta:és miaza hash-elés???
Hashelésnek hívjuk azt a műveletet, amikor az Emule a fájlt felosztja 9.28 MB-os szegmensekre (chunk-okra) és egy azonosító kóddal látja el...
A hashelés után egy Emule link a következő módon fog kinézni:

Kód: Egész kijelölése

ed2k://|file|AMV-Hellsing-OpenYourEyes-XviD(by_Rage).ogm|50637834|9CA2DB200693695EA37921972B01212E|/
ed2k:// <-- Protokoll
|file| <-- Típus
<fájlnév>
|50637834| <-- Fájl mérete, 50.6 mb
|9CA2DB200693695EA37921972B01212E| <-- Az azonosító kód

Ha egy fájl nincsen lehashelve, akkor azt nem tudják elérni az Emule userek...
Ez a hashelés egyben megvédi a fájlt a sérülésektől és a rossz letöltésektől...:)
Röviden ennyi...

CHRONOS
Avatar
Chronos
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2003.07.15. 08:20

Hozzászólás Szerző: Chronos »

tyler írta:na az sircsi má műkszik a megosztás! töttenek is rendesen a népek!

most azt akarom kérdezni hogy a "keresés" opciónál elállítottam azt az izébigyót...hogy beírom amit kerersek rábökök a keresésre és kíírja hogy összesen hány találat van és a "fülecske" jobb oldalán meg van egy piros iksz azzal tudom bezárni. Ez egy hasznos fülecske mert innen toom pontosan hány találat van az adott cuccosra. csak valahogy eltüntettem ezt a fülecskét. mert az az igazság, hogy ma frisítettem az emulet merho' eddig nem toot magyarul de már tud. v 0.42g-m van.
a kérdés: hogyan lehet azt a fülcskét vissszavarázsolni? mert a beálllításoknál már néztem de nem sikerült!

előre is thanx
Írd be megint a keresést és nyomj entert...:)

CHRONOS
Avatar
tyler
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2004.06.11. 20:41
Tartózkodási hely: UK
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: tyler »

Ja köszi.

:roll:

Amúgy éjszaka is töltöttem volna csak a nyegle tesóm éjszaka hazajött és KIKAPCSOLTA a gépet!!
most újra kell várni amíg sorbaálll a letöltésekért a progi???
70 filet töltök de ennek a 90%-a piros...tehát hogy kevés a forrás vagy mi??
Playstation és Playstation2 játékok. A legrégibbektől egészen a legújabbakig.
www.magicstick.warezcenter.hu
Cart
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2004.06.10. 09:48

Hozzászólás Szerző: Cart »

Hi all!

PLZ...Segítsen vki, aki tudja, hogy hol tudnám megmézni, mondjuk a feltöltési pontjaimat, meg egyébb személyes cuccomat????
Ezt gondolom az eMule is eltárolja magának. Nem tudjátok, hogy hova???

Üdv.: Cart
Avatar
Chronos
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2003.07.15. 08:20

Hozzászólás Szerző: Chronos »

tyler írta: most újra kell várni amíg sorbaálll a letöltésekért a progi???
Hát...ja. :D
70 filet töltök de ennek a 90%-a piros...tehát hogy kevés a forrás vagy mi??
Akkor piros ha nincs rá forrás...
Javaslom keress inkább népszerűbb fájlokat...:)

CHRONOS
Avatar
Chronos
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2003.07.15. 08:20

Hozzászólás Szerző: Chronos »

Cart írta:Hi all!

PLZ...Segítsen vki, aki tudja, hogy hol tudnám megmézni, mondjuk a feltöltési pontjaimat, meg egyébb személyes cuccomat????
Ezt gondolom az eMule is eltárolja magának. Nem tudjátok, hogy hova???

Üdv.: Cart
De, akinek feltöltöttél, annak az illetőnek a kreditfájljába...:)
Magyarul nem tudod megnézni...
Bár hamarosan ezt is megoldják majd...:)

CHRONOS
Válasz küldése