NGE Live Action Film

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Nos igen, az EVA lett volna az utolsó, amiből live actiont csinálok... keresve se találhattak volna junikabb animét... meg hát tényleg csak digital film lesz, semmi mondanivaló, az tuti... (pláne ha amcsi rendezés lesz, bah...). Lelki szemeim előtt megjelenik a hegedűzene alatt ahogy Shinji átöleli Asukát, és megjelenik a happy end felirat... borzalmas. Persze lehet a másik véglet is, de úgyis gyenge lesz.

Sajnálom mindenesetre, hogy nagy valószínűség szerint így fog végződni. Talán az egyetlen dolog amiért megnézném azok magák az evák, biztos kúlosan fognak kinézni eredeti nagyban, de végülis az animében sem panaszkodtam, szóval annyira nem volt szükséges ezt megcsinálni... aki ezt kitalálta, biztos okosnak hiszi magát ^-^ téved.
Fry
Profi
Profi
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2003.08.15. 11:50

Hozzászólás Szerző: Fry »

Na ja, és nektek nincsenek előítéleteitek...:? Plz, a filmből még egy képkocka sem készült el... Ráérünk majd akkor fikázni, ha megjelennek az első képek. ;Đ
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

danig írta:Na ja, és nektek nincsenek előítéleteitek...:? Plz, a filmből még egy képkocka sem készült el... Ráérünk majd akkor fikázni, ha megjelennek az első képek. ;Đ
De lehet, hogy addigra túl sok rossztulajdonság maradna kimondhatatlan, és azt nehéz lenne akkor bepótolni, ezért kezdjük el most. :D
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Hé, esélyt adok neki... de csak egyet ^_____^ Meg hát, sok az amerikai filmekkel kapcs.-os rossz tapasztalatom ^^ eh-eh... az animékkel meg túl sok a jó, ezért eme kis előítélet, amit azért ellensúlyoz az, hogy BIZTOS hogy elmegyek és megnézem. Így legalább úgy fogom szídni, hogy láttam ^-^""
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

Hehe, a végén annyit beszélünk róla, hogy 5 év múlva rájövünk "hopp, lemaradtunk, mert nemvolt" :D
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Nos... ez is lehetséges ^_^
Avatar
andris
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2003.12.30. 19:19
Tartózkodási hely: Budapest, 16. ker eldugott zuga
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: andris »

Az lesz a poén, amikor megjelenik a film (ha...), akkor ez a topic úgy megduzzad! ...
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

Azt nemhinném, mert kimoderálják úgyis -.-" Egyébként kíváncsian várom, mert egyenlőre semmi előrelépés... Szeretkék kritikázni végre v.mit, siethetnének! :D
Avatar
emperor
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2003.07.16. 12:57
Tartózkodási hely: Geofront

Hozzászólás Szerző: emperor »

Hát, most nem akarom itt megmondani a bölcseletet, de k*rvára semmi értelme itt tépelődni rajta, hogy megcsinálják-é vagy sem. A pénz diktál, és ha látnak benne, megcsinálják, akár tetszik a népnek, akár nem. Az igazi NGE fanok úgy is maradnak az igazi NGE-nél (köztük én is, mert nem hiszem, hogy a film egyáltalán megtudja közelíteni), aztán az meg kit érdekel, ha a világ igénytelenebb fele is beleszagol e remekműbe. Igazán megérteni, élvezni, értelmezni soha sem fogják tudni, ez a kiváltság megmarad az igazi fanoknak. Biztos utánna fel lesz kapva az anime is megint (újabb DVD kiadások) lehet, hogy kissé megnő az átmeneti animefanok száma, azok körében, akiket megfogott annyira a film, hogy megnézzék az alapját is. Sőt, talán épp a film fogja gyarapítani az animerajongó társadalmat jó néhány értékes taggal. De mivel az NGE megértéséhez azért szükséges néminemü intelligencia, valószínüleg nem a JÚESZÉJ-ben fog ez tomegmozgalmi méreket ölteni...
Szóval, az éremnek ismét 2 oldala van:)
Na, most hogy megmondtam a bölcseletet, megyek NGE-t nézni :D
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Nos, ezzel csak egyetérteni tudok. Tényleg csak lehúzni tudják, olyan jó úgyse lesz mint az eredeti. Dehát nem is lehet ettől elvárni. Az animének animés hangulata van, egy igazi filmnek nem lehet az... ^^" de ez természetes. Mondjuk eléggé gáz hogy pont az evával akarják ezt a filmet megcsinálni... kevésbé nehezet nem is találhattak volna ^____^"
Avatar
Zero00
Profi
Profi
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2004.06.14. 19:31

Hozzászólás Szerző: Zero00 »

Nem ez az első példa, hogy animéből filmet csinálnak...............viszont (tudomásom szerint) ez az első példa, hogy amcsik próbálnak.
A japánok már sok animét filmesítettek meg, PL. SM live moviek.
Emperor-ral pedig teljesen egyet értek.
A holtak nem kegyelmeznek, Némán vicsorogva ölnek,
Sötétség ront a sötétségre, Jutalmuk a démonok vére...

A holtak harcba mennek, Haláltól már nem rettegnek,
Hiszen ő az Ősapájuk, A Túlvilágon vár rájuk...

A holtak nem nyugodnak, Sötétségre halált hoznak,
Rettegjen hát a Tizenhárom, Végzetük jött a Túlvilágról...
Avatar
Galb
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2004.05.17. 20:15
Tartózkodási hely: a Gundamom cockpitjéből netelek
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Galb »

én nem akarok amerikai nge filmet látni, abból semmi jó nem lehet... bárcsak lehetne, de talán nem alaptalan a pesszimizmusom/előítéletem.
"Élj hangosan és szenvedj csendben..."
|[ Gh ]|
Avatar
Rich
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2004.04.14. 18:44
Tartózkodási hely: Csepel

Hozzászólás Szerző: Rich »

Az igazat megvallva én se várok tőle sokmindent, de már csak kiváncsiságból is meg fogom nézni :)
Avatar
DarkstaAaR^.^
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2004.06.25. 00:05
Tartózkodási hely: Dujv

Hozzászólás Szerző: DarkstaAaR^.^ »

ez egyértelműen FÉÉÉÉK (FAKE), nem tudom miért hittétek el
még imdb-n sincs regisztrálva

-----

már volt egy csomó ilyen poén pl. az egyik ilyen fake volt amiben Al Pacino lett volna Gendo :D sztem 1-2 NGE fan poénból csinált egy ilyen szereplőválogatást, majd szétszorták a linket mircen
Avatar
Xell
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2003.11.24. 16:21
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Bp.
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Xell »

Egyet mondok. Erről a filmről csak akkor lehet majd igazat mondani, ha a saját szemünkkel nézzük meg. Addig szerintem 100%-osan igaz infót senki várjon :D .
Lolrus presidenshul canditate, four moar buckets
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

DarkstaAaR^.^ írta:ez egyértelműen FÉÉÉÉK (FAKE), nem tudom miért hittétek el
még imdb-n sincs regisztrálva
Ha már az Anime News Networknek se hiszel akkor kinek?
http://www.animenewsnetwork.com/article.php?id=3608
Áh tudom, sokat ittak Cannesban 2003-ban az ADVosok és a GAINAXék és kitalálták együtt a nagy blöfföt. :twisted: :twisted: :twisted:

Persze nem valószínű, hogy lesz is belőle valami, mert pénze annyi nincs az ADVnak ami egy rendes film forgatásához kell. De hivatalos press release azért van.
Kép
Avatar
Meglivorn
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2003.07.27. 15:14
Tartózkodási hely: Jurai... (bárcsak. Magyarország)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meglivorn »

Ah, meg a Newtype is azert szentel 3 oldalt a dolognak 2 szamukban is mert milyen jo vicc lesz :)
Avatar
DarkstaAaR^.^
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2004.06.25. 00:05
Tartózkodási hely: Dujv

Hozzászólás Szerző: DarkstaAaR^.^ »

nemtudom, lehet, hogy az én hülyeségem de én az imdb-nek hiszek
hogyha egy tajvani direktor elmondja a kocsmában vkinek, hogy 2007-ben lesz egy filme akkor már az fennt van az imdb-n :) nah és az NGE film hogyha tényleg sztárparádé lenne akkor már egy ideje fennt lenne
Avatar
Meglivorn
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2003.07.27. 15:14
Tartózkodási hely: Jurai... (bárcsak. Magyarország)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meglivorn »

Én meg a neten semminek nem hiszek, csak amit ki is nyomtatnak :D
És a Newtype csak az egyik legnagyobb animés magazin (most ne vitazzunk hogy az vagy az Animage a nagyobb) :]
Ha ok megirnak valamit, annak van valóságtartalma.
Avatar
Zero00
Profi
Profi
Hozzászólások: 216
Csatlakozott: 2004.06.14. 19:31

Hozzászólás Szerző: Zero00 »

Hát, én már nemtom, minek vagy kinek (kiknek, csakhogy ragozzuk a dolgot :dirr:) higgyek :?...........................
A holtak nem kegyelmeznek, Némán vicsorogva ölnek,
Sötétség ront a sötétségre, Jutalmuk a démonok vére...

A holtak harcba mennek, Haláltól már nem rettegnek,
Hiszen ő az Ősapájuk, A Túlvilágon vár rájuk...

A holtak nem nyugodnak, Sötétségre halált hoznak,
Rettegjen hát a Tizenhárom, Végzetük jött a Túlvilágról...
Wizard
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2004.05.03. 21:59
Tartózkodási hely: Dark Forest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Wizard »

hát tudjátok én az ilyen anime-ből élőszereplős filmekkel kapcsolatban eléggé pesszimista vagyok. Úgy volt, hogy a DB-ből is lesz, már kiválogatták a szereplőket, és HUSS.........mégse készül el......
Na ahogy én is elnézem a színészeket, valahogy az jön le, hogy a költségvetés, a 3 darab Mátrix, 4xeresét tenné ki. És az csak a színészek gázsija :dirr:
Aztán még rájönek a spec. effektek, a különböző sminkek, ruhák, a szereplők kiképzései, és voilá! Máris csődbe ment a stúdió......
De azért reménykedjünk! Hátha lesz belőle valami, és nem jut a többi anime-ből, vagy esetleg videójátékból készített film sanyarú sorsára.
De ha elkészül............első leszek itthon a sorban azt elhitettitek ::jthrill::
Anime 4EVER!
a MA a TEGNAP HOLNAPJA ^^
Avatar
Meglivorn
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2003.07.27. 15:14
Tartózkodási hely: Jurai... (bárcsak. Magyarország)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meglivorn »

Áááálj!
Szinészekről nem volt szó, azt sosem hiszem el amig nem látom az első trailert.
A DB filmről csak és kizárólag neten olvashattál, és kiderült hogy nemigaz, illetve hogy nem lesz belőle semmi. Ebben nincs semmi meglepő.

A filmekkel kapcsolatos sztárparádékat el lehet felejteni, az hülyeség. De az EVA film készül. Concept artok már megjelentek, és nem netes pletykarovatban.
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

akkor most ez igaz? ::jhuh::
szerepel benne Keanu Reeves is. ::daisuki:: ::japtoun::
habár ezek eléggé híres színészek...meg az egész sokba kerülne... :roll:
na meg ez a topic se mai gyerek. ::umh::
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

a hír igaz, de nem az eredeti dolog... az a szereplő gárda kamu, de egy cég dolgozik a projekten, itt van pár postal feljebb egy link
Kép
Avatar
Edina-chan
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2004.02.07. 08:51
Tartózkodási hely: Dunaharaszti
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Edina-chan »

ahha! o_O
húúú,ha meglesz,akkor tuti megnézem.
Válasz küldése