Tanemura Arina

Minden téma, ami Japán képregényekkel kapcsolatos

Melyik a kedvenc Arina mangád?

Valamelyik short story (melyik?)
0
0 szavazat
I*O*N
0
0 szavazat
Kamikaze Kaitou Jeanne
3
75%
Time Stranger Kyoko
0
0 szavazat
Full Moon wo Sagashite
1
25%
Shinshi Doumei Cross
0
0 szavazat
Zettai Kakusei Tenshi: Mistress Fortune
0
0 szavazat
 
Szavazatok száma: 4

Avatar
YumeRuby
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2003.05.02. 14:52
Tartózkodási hely: -->

Hozzászólás Szerző: YumeRuby »

Ma eufória nap van, megjött az artbookom (hála a félig továbbküldött lánclevélnek). Majd ha sikerül kikúrálnom mindenféle csúzaimat (hála a félig megszakított lánclevélnek), scannelek belőle, csak úgy privát szórakozásból.
Összbenyomás: O______________O すごい!!! 素敵!!!! 素晴らしい!!!! Röviden: gyönyörű. A benne levő poszter egyik oldalán olyan Route L kép van, hogy szerintem be kellene tiltani nemi eraszakra való felbujtás indokával. *köh* Szóval az is gyönyörű.
Tényleg majdnem az összes FMwS kép benne van, talán csak az artbook kiadásakor még meg nem jelent utolsó két kötethez kapcsolódó képek hiányoznak. (Noin-szerű Takkun <3333 btw.) Full Moonon kívül van még kép úgy minden eddigi mangájából, sajnos TSK-ból csak nagyon kevés ahhoz képest, hogy abból nem volt artbook. Ennek ellenére volt egypár kép, amit még nem ismertem. o_o
Negatív dolog: tényleg egy csomó kép csak relatíve kicsiben volt benne, pl. tankoubon borítóképek kisebbek voltak, mint a könyvön. Úgy általában nekem úgy tűnt, hogy Arinacchi az Ecchikun képeket rakatta nagyra, Takkunt meg direkte kicsibe. Szóval >-<""""". Rajtam ugyan nem fog ki, a scanner majd szépen kinagyítja a képeket. XD
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Juj artbook jól hangzik, remélem mienk is hamarosan megérkezik, ne, Tenshi? 8)

@YumeRuby: elkezdtem töltögetni a mangát, de a kettes kötet oldalán a linkek alapból hullák szegénykék -_- legalábbis nekem nem jönnek be.
Plusz zip is szórakozik vmi szöveggel mikor letöltöm a dolgokat... O.o"
Avatar
YumeRuby
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2003.05.02. 14:52
Tartózkodási hely: -->

Hozzászólás Szerző: YumeRuby »

MaKo írta:@YumeRuby: elkezdtem töltögetni a mangát, de a kettes kötet oldalán a linkek alapból hullák szegénykék -_- legalábbis nekem nem jönnek be.
Plusz zip is szórakozik vmi szöveggel mikor letöltöm a dolgokat... O.o"
Hüm. o_O Mindjárt feltöltöm a saját FMoS scanlation gyűjteményemet valahova és adok egy linket.
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Köszi előre is ^_^!!!!!
Tényleg, bár ez manga topic, de tud vki vmit arról a FMwS animés specialról? Mintha Usteamen összefutottam volna vele, de letőteni még nem jöt össze a dolog ^^; Milyen dolog ez a special? Csak felkeltette az érdeklődésemet... ^-^'
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Egy kis szösszenet, sztem olyasmi, mint a TSK OVA. Már rég láttam, de Meroko meg Takuto plüss formában rohangászik, megkergeti őket egy kutya meg stb. Ja, és Mitsuki beöltözik egy baromi ronda hányás parókába. ^^"""""" Nem nagy cucc.
Mako, kiírom neked meet-re a mangát, de, ha nagyon sürgős, innen töltsd le:
#starryheaven irc.IRCToo.net
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Köszi ^^; Lehet hogy addig is letöltöm mire elkerül hozzám az a cd... ^_~' Ha addig nem bírom ki... ^^;
Avatar
YumeRuby
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2003.05.02. 14:52
Tartózkodási hely: -->

Hozzászólás Szerző: YumeRuby »

Nyo. Vol 2-3 linkek élnek. Többi köteteket lusta voltam feltölteni. Ennyi csak kitart amíg megkapod a cd-det. :roll:
Avatar
YumeRuby
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2003.05.02. 14:52
Tartózkodási hely: -->

Hozzászólás Szerző: YumeRuby »

Nyo. Unalmamban scanneltem egy picinység, artbookot. Egyik képet fangirlni, másikat csak úgy.

TSK - KALEIDOSCOPE (Kyoko, Ui)
FMOS - Zankoku de koukatsu na tenshi-tachi (Sheldon, Izumi, Meroko, Takuto - kéretik nem összenyálazni a monitort. X3)
Avatar
Sakumo
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2004.03.08. 17:37
Tartózkodási hely: mindig ott ahol nem kéne...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sakumo »

YumeRuby írta:kéretik nem összenyálazni a monitort. X3)
Nehéz megállni a kísértést:D
"Nincsenek szárnyaim, hogy fellendüljek a csillagokba. Akármilyen buzgón imádkozzam is... az emberek hátából nem nőhetnek ki szárnyak."
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

YumeRuby írta: com/albums/v256/yumeruby/vegyes/fmos_shinigami.jpg]FMOS - Zankoku de koukatsu na tenshi-tachi[/url]
Ezt a képet már kerestem nagyban. :D Domo Arigatou! ::jbow:: Ha ezek után nem lesz Artbook-om én komolyan sírva fakadok. Ezen a nyáron annyira sok minden nem jött össze, hogy ez felérne egy kés döféssel. :cry: Most azért parázok, hogy nem lesz Artbook-om. :cry: *drukkol magának*
Ez a kép nagyon rulz! :D Izumi-chan izé kun. ^_^
Kép
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

YumeRuby-sama: HATALMAS ARIGATOU az artbook miatt! (Meg minden más miatt is!) Be kell vallanom, hogy ez az artbook a legszebb, amihez valaha szerencsém volt... :D Talán csak az Ayashi no Ceres artbookja veheti fel vele a versenyt... 8) Nemtok választani ::jcrazy::
Arina a kora ellenére már most úgy rajzol, hogy még az "öregebbek" is megirigyelhetnék...najó..azért Watase-samat soha nem fogja túlszárnyalni ::jsmile::
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Ami-chan írta: Arina a kora ellenére már most úgy rajzol, hogy még az "öregebbek" is megirigyelhetnék...najó..azért Watase-samat soha nem fogja túlszárnyalni ::jsmile::
Bezony... 8)
Avatar
Meglivorn
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 376
Csatlakozott: 2003.07.27. 15:14
Tartózkodási hely: Jurai... (bárcsak. Magyarország)
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Meglivorn »

Kérés:
Irna nekem vamelyik okos egy rövidebb (egy oldalas) Bio-t a mangakáról? Mangazinon már van mangaka galéria de hihetetlenül nehéz értelmes infót találni róluk :((((
Ugyanígy örülnék manga ismertetőnek is mert ha jól tudom, Arina-tol nincs semmi :(
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Meglivorn írta:Ugyanígy örülnék manga ismertetőnek is mert ha jól tudom, Arina-tol nincs semmi :(
Fordítás lesz, amint lesz rá időm. KKJ-t akartam, csak az a gondom, hogy nincs japánul, és még annyira nem tudok és összehasonlítás nélkül nem szeretnék még jobban fedíteni. Ha az I*O*N-ból nincs még fordítás, akkor lehet, hogy az lesz majd, mert az meg van original. (Ha esetleg egy vállalkozószellemű hozzáértő Arina-fan innen betársul, örömmel fordítok vele. ^^" Egyedül is megcsinálom szívesen, csak úgy tovább fog tartani.)
Kép
Avatar
Sora
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2003.07.19. 12:08
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Sora »

Okok, kicsit nagyon le vagyok maradva, de attól még baromira örülök a (számomra) új beszerzésemnek. Freiburgban rögtön megrohamoztuk a könyvesboltokat ^___^ Sajna nem költhettem sokat, úgyhogy össz-vissz 7 Arina mangát vettem (a többinek nincs köze Arinához^^'): I*O*N-t, Kyoko-t(mind3at), KKJ(az uccsót, mert az a kedvenc kötetem^^), és Fullmoont (az első kettőt; a harmadikat hiába kutattam, pedig elvileg ebben a hónapban jelent meg T.T). Tudom, szégyeljem magam, hogy csak most szereztem be őket, Arina-rajongó létemre, dehát így alakult. ^^'
~Itt vagyok, vagy csak álmodom? Egy történet, mely végét nem tudom...~
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

*drool* Ribon oldalát tessék megtekinteni, Shinshi Doumei Cross részlege frissült, és épp folyok a képek láttán. *_* Nem csalódtam Arina-ban még mindig.
Amúgy Sora, nyugi, semmi ok a szégyenkezésre. ^^" Nem baj, hogy "csak" most szereztél be mangát. Nekem még mindig nincs Full Moon-om. T_T (Ok, minden más megvan, de sajnos, kivéve az I*O*N-t, csak németül. ^^")

Edit: Ja, pardon, a link: http://ribon.shueisha.co.jp/shinshi/set.html :dirr:
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Tenshi, én szívesen segítek fordítani Arinát, de most jelenleg az AnC első kötetén kell még elvégeznem az utolsó simításokat, mert Meglivorn már várja egy idő óta ^^""" De néha (ha kell) szívesen besegítek, feltéve ha japánról v. angol fordításról van szó, mivel sajna németül nem értek -_-'

Sora: üdvözlégy az ARINA_MANGA_VÁSÁRLÓK_SZERÉNY_LÉTSZÁMÚ klubbjában ^______^!
Avatar
YumeRuby
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2003.05.02. 14:52
Tartózkodási hely: -->

Hozzászólás Szerző: YumeRuby »

Fordításról esvén szó, valamelyik nap scannelődtem egyet, most itt ül a gépemen a Ginyuumeika, csak fordítani vagyok lusta. ~-~; Főleg Arina kézírását kiböngészni... >.>;;;;; De azért naponta haladok egy szövegbubit, whee. :3
Avatar
Elyon
Profi
Profi
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2003.12.23. 16:20
Tartózkodási hely: Daiei
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Elyon »

Sora írta:Freiburgban rögtön megrohamoztuk a könyvesboltokat ^___^
A rögtön az azért eléggé túlzás, mert egy óráig kerestük ^^'''

Amúgy meg tök aranyos volt, ahogy So-chan mangaolvasás közben időnként elkezdett vihogni, aztán részletezte, hogy mi történik éppen, ahelyett, hogy az orrom alá nyomta volna azt a komoly 3 képet, amin nevetett ::uhoh::
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

LOL XD Arina, ezt soha nem felejtem el neked! XD

http://tanemura.altervista.org/Sito%20A ... gine65.jpg

Ez egy óriási poén az Artbook-ból, akinek meglesz, és röhögni akar egy jót, mikor megkapja, ne nézze meg.
Ezt ki nem néztem volna belőle. XD
Kép
Avatar
YumeRuby
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2003.05.02. 14:52
Tartózkodási hely: -->

Hozzászólás Szerző: YumeRuby »

Mosmé' Trunks egész bish. :3 Mondjuk én végigröhögtem az egész gyűjteményt, Arina még egészen szolid volt. XP Csak tudnám, hova raktam a linket...
Avatar
Karubunseru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2003.09.06. 21:22
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Karubunseru »

Nagyon szeretem mindegyiküket, de a kedvencem KYOKO *love* ^____^= szeretem, hogy ilyen picit ôrült, de mégis.. jaj, olyan édes =3
--{-{@ That's my karma.. @}-}--
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Kyoko nekem is az egyik kedvencem. :) (Jó, mondjuk Arina-nál ált. mindig csak a fő szereplő pasikat nem bírom ^^" Chiaki - Sakataki - Takuto, bár végülis Sakataki-val nincs komolyabb ellenszenvem, a másik kettőt meg csak valamiért nem bírom, mondjuk Chiaki-t is csak az animében utálom, ott viszont nagyon, a mangában szinte semmi komolyabb gondom nincs vele. ^^") Kyoko egy elég erős jellem. Érdekes, hogy Arina mindegyik fő szereplője eltér a másiktól (jó, ez mondjuk nem annyira nagy szám). Mako írta az elején, hogy talán Mitsuki a legeredetibb. Igen, ha jól rémlik, Arina azt írta rá, hogy ő 180°-ban ellentéte.
Mondjuk a főszereplők közül hozzám Marron áll a legközelebb, mellék szereplők közül pedig az igazi Fin (nem az, akit eljátszik). De Kyoko-t is nagyon szeretem a saját jellemével együtt. Nagyn erős jellem, szeretnék én is hasonló lenni. Ő is megtud törni, de ahogy éreztem, egészen máshogy, mint Marron. ^^" Lehet, hogy most hülyeséget írok. Mindegy, én mindenesetre így érzem.
Kép
Avatar
Karubunseru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2003.09.06. 21:22
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Karubunseru »

*sister tenshinek csak igazat tud adni* Kyoko erôs egyéniség, aki a végére felnô (valamennyire *hihi*) és kimutatja igazi érzéseit ^___^ (Sakataki iránt IS).
Ion aranyos volt, de.. olyan visszahúzódó volt. Hasonlít nagyon Mitsukira ^_^ Marront nagyon szeretem! Ahogy fejlôdött, ahogy élt, amit érzett.. sokat tanultam Arina mangáiból! Erôt ad nekem.. köszönök mindent, Arinaaaa! ::jwin::
(egy levelet szeretnék neki majd írni.. annyi mondanivalóm van neki! *_*" de nem tudok nagyon jól angolul.. nem baj, üdvözlöm ôt az Aoi Anime Fórum tagjai nevében is, jó? *hihi* vagy.. ki szeretne írni neki? ^.^)
--{-{@ That's my karma.. @}-}--
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Szeretnék majd levelet írni valamikor. Csak szeretném japánul írni, és hát tudjátok ^^", ahhoz még nem értek annyira. Remélem a Shinshi Doumei Cross is lesz vagy 7 kötet. Akkor azon is jó sokáig fog dolgozni, és lesz időm megírni a levelet. ^___^ Bár lehet, hogy nem állom meg, és írok neki egyet angolul. ^^"
Kép
Válasz küldése