J-POP, J-Rock

Japán, az anime országa. Minden, ami Japánnal kapcsolatos
Avatar
Karubunseru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2003.09.06. 21:22
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Karubunseru »

Chou Mayu írta:
Karubunseru írta:Iiiiiiiiiiiiiiigen *___* ki csinálta? Honnan van? XDDD nagyon jó! ^_^
Kép
És innen van: http://earth-inferno.com/bloodredkozi/
Egy Közi fan oldal. 8)
Wooow! Köszii ^__^ nagyon jó! *_* wow..

Egyébként valaki számára ismerôs V6?
--{-{@ That's my karma.. @}-}--
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Karubunseru írta:Egyébként valaki számára ismerôs V6?
Uh, ja. Johnny's boyband. ^^;;
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Karubunseru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2003.09.06. 21:22
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Karubunseru »

mufurc írta:
Karubunseru írta:Egyébként valaki számára ismerôs V6?
Uh, ja. Johnny's boyband. ^^;;
Johnny´s boyband? XDD
nekem tetszik az új számuk "Thunderbird ~your voice~" ^.^
--{-{@ That's my karma.. @}-}--
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Karubunseru írta:Johnny´s boyband? XDD
A Johnny's Jimusho a ceg, ami osszerakta + produceli az egyuttest. ^^ Es boyband, mert... boyband. ^^;; (A Johnny's boybandekben/ferfi idolokban utazik, pl V6, Arashi, SMAP, Kinki Kids, es a hihetetlenul ijeszto Johnny's Juniors... brr. #_#)
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Karubunseru
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 131
Csatlakozott: 2003.09.06. 21:22
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Karubunseru »

mufurc írta:
Karubunseru írta:Johnny´s boyband? XDD
A Johnny's Jimusho a ceg, ami osszerakta + produceli az egyuttest. ^^ Es boyband, mert... boyband. ^^;; (A Johnny's boybandekben/ferfi idolokban utazik, pl V6, Arashi, SMAP, Kinki Kids, es a hihetetlenul ijeszto Johnny's Juniors... brr. #_#)
Áh, értem ^^... KINKI KIIIIIDS ::daisuki:: Imádom ôket!!
--{-{@ That's my karma.. @}-}--
Konomi

Haaa...

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Az én kedvencem a SMAP meg Tackey&Tsubasa... inkább Tackey
(^_^)vvvvvv
Mert olyan édesek... Ráadásul vannak egész jó (számomra legalábbis) számaik is, pl. Sekai ni hitotsu dake no hana + Yumemonogatari...
A Sakura, sakura c. szám is tetszik, Moriyama Naotaro előadásában. Meg van egy Whiteberry nevü csaj, néhány éve volt népszerübb. Neki van egy jó száma, a Natsumatsuri.
A japán énekes (?) csajokat nem kedvelem különösebben (pl. Ayaya, Hamasaki Ayu, Yagu Chi, Kago stb...) Aranyosak, meg minden... de nem az igazi... legalábbis szerintem... ezzel persze nem szeretnék megsérteni senkit... ez mindössze szerény magánvélemény... A legeslegkedvencebbem pedig A Tokio-ból NAGASE TOMOYA!!!!!!! Hmm...
Jaa...
Avatar
Case
Profi
Profi
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2003.03.06. 14:11
Tartózkodási hely: bp
Kapcsolat:

Re: Haaa...

Hozzászólás Szerző: Case »

Konomi írta:Meg van egy Whiteberry nevü csaj, néhány éve volt népszerübb. Neki van egy jó száma, a Natsumatsuri.
A Whiteberry egy öttagú csapat volt, akik sajna nemrég feloszlottak. :\
(a natsumatsuri pedig eredetileg egy Jitterin' Jinn dal volt, de a Whiteberry-s verzió tényleg nagyon jól sikerült)
Avatar
Éjdruida
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2004.07.11. 08:02
Tartózkodási hely: Otthon (-:
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Éjdruida »

Nos asszem eljött az ideje, hogy beírjam ide a változásokat....
volt egy nagyon ekdves tag itten, aki képes volt arra, hogy szépen áttranszformáljon a töretlen kis hitemből...

Szóval kedvenceim terén igen magasra ugrott a Penicillin... per pillanat tarolva első helyen (sumimasen Malice mizer.. :cry: nem miattam van! )

Utána élvonalban MM s Baiser... no meg ismeretségeim is kissé hmm... változtak.... több bandát megismertem...


És ezzel kapcsolatban egy kérés itt mindenki felé... tudom, hogy már van egy pár ilyen oldal, mint amilyennel én most szenvedek.. tudom, hogy szinte felesleges volt csinálnom, egyáltalán neki kezdenem.. de ennek ellenére akkor is elkezdtem segatséggel egy honlkapot, ami a Visual Kei s Jrock bandákkal ill kúltirával foglalkozik...

ebben kérném mindenkinek a segítségét.. persze akik hajlandóak rá, s nem leordítják a fejemet h milyen béna vok, hanem segítenek benne s a fellehető hibákat megjegyzik h azon segíteni lehessen...

a cím: http://yoruetai.atw.hu/home/

2 napja megy ezen a szenvedés... szóval még nincs túl sok dolog fennt.. inkább csak képek, meg minden kis nagyon apró vacak.. majd lesznek linkek is, meg hasonlók.. de egyenlőre információkat gyüjtök lehetőleg magyarul együttesekről h azokat fel tudjam majd tenni.. akik ebben nekem segítenek, azoknak a neveit természetesen feltüntetem majd rajta..

És előre is elnézést, hogy iylenekkel zargatok mindenkit, nekem ez fontos, és sokat beleadtam eddig is. Előre is köszönöm a megértéseket... bármi észrevétel vagy privi vagy email... s előre is télleg köszönöm azoknak akik hajlandóak majd benne segíteni ^^
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Éjdruida 2004.08.21. 02:37-kor.
Kép
Konomi

Re: Haaa...

Hozzászólás Szerző: Konomi »

A Whiteberry egy öttagú csapat volt, akik sajna nemrég feloszlottak. :\
(a natsumatsuri pedig eredetileg egy Jitterin' Jinn dal volt, de a Whiteberry-s verzió tényleg nagyon jól sikerült)
És az egyik tag az én sulimba járt, rá gondoltam, mikor "egy csajt" írtam...
Avatar
Mizu chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2004.01.18. 22:36
Tartózkodási hely: Álom és ébrenlét közt.....

Hozzászólás Szerző: Mizu chan »

Ugye mostanság volt egy Sziget Feszt nevű kisebbnagyobb buli :cool: nem tudom ki volt kinn esetleg, és ki nézte meg az Electric Eel Shock nevet viselő japán banda koncertjét, de aki látta kiváncsi lennék a véleményére :lol:
"Ó jaj, a lét rövid, és hosszú a művészet"
Avatar
Case
Profi
Profi
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2003.03.06. 14:11
Tartózkodási hely: bp
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Case »

Mizu chan írta:Ugye mostanság volt egy Sziget Feszt nevű kisebbnagyobb buli :cool: nem tudom ki volt kinn esetleg, és ki nézte meg az Electric Eel Shock nevet viselő japán banda koncertjét, de aki látta kiváncsi lennék a véleményére :lol:
Lesz róla naaaagy beszámoló nemsokára az oldalamon képekkel, meg mindenegyébbel. Már gyakorlatilag készen van, csak egy-két apróságot kell még szerkeszteni rajta, de attól függöen, hogy hogyan lesz idöm, ma vagy holnap este fent lesz. :vigyor:
Avatar
Betax
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2003.05.03. 20:46
Tartózkodási hely: É47°34,5` K19°6,5`
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Betax »

Szaku 18-ban (Augusztus 28-án jelenik meg) szintén lesz egy rövidke beszámoló..
Tílleg, akkor te kinnt voltál? :)
Avatar
Mizu chan
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2004.01.18. 22:36
Tartózkodási hely: Álom és ébrenlét közt.....

Hozzászólás Szerző: Mizu chan »

Betax írta:Szaku 18-ban (Augusztus 28-án jelenik meg) szintén lesz egy rövidke beszámoló..
Tílleg, akkor te kinnt voltál? :)
Én? :-P Há' jó kérdés, örülök hogy megkérdezted, legalább tudom hogy nem vetted észre hogy egy hétig együtt sátoroztunk :cool:
Najó, csak vicceltem ^^'
"Ó jaj, a lét rövid, és hosszú a művészet"
Avatar
Case
Profi
Profi
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2003.03.06. 14:11
Tartózkodási hely: bp
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Case »

Betax írta:Tílleg, akkor te kinnt voltál? :)
perszehogy kint. ^__^" ilyesmit én ki nem hagynék, föleg, hogy EES-t egyébként is kedveltem nagyon (habár pont a kedvenc lemezemröl nem jászottak semmit... :neutral: )
Különbenmeg elkészült végre a beszámoló és van mellé egy csomó kép is. :vigyor:


Meg még a topichoz: a most vasárnapi Japanimániában megint zenei téma lesz és most a JRock és visual-kei kerül teritékre, tehát akit érdekel a téma az majd hallgassa az adást. ^__^"
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Mizu chan írta:Ugye mostanság volt egy Sziget Feszt nevű kisebbnagyobb buli :cool: nem tudom ki volt kinn esetleg, és ki nézte meg az Electric Eel Shock nevet viselő japán banda koncertjét, de aki látta kiváncsi lennék a véleményére :lol:
Én nem láttam/hallottam, mert akaratomon kívül akadályoztatva voltam Szigetre kijutásügyileg... szal elvittek nyaralni és emiatt lemaradtam erröl a neves eseményről... (az az egy vigasztal, hogy legalább a Tankcsapdárol nem maradtam le, szegény Laci balesete miatt...)
...viszont Hugom kint volt és megnézte az EES-t, nem maradt végig, de azt mondta, hogy amit látott belöle, az jóóó volt...
::karaoke::
Avatar
Betax
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2003.05.03. 20:46
Tartózkodási hely: É47°34,5` K19°6,5`
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Betax »

beszámoló írta:Az idei Sziget Fesztivál három Japánnal kapcsolatos programmal is szolgált.
Ez így nem igaz!
Fellépett a Kiyo-Kito Taiko japán dobeggyüttes is, valamint a civil szigeten is volt egy elődas a Haikuról. :wink: és ki tudja, mi volt még, amiről nem tudtunk.
Jah és Kitano Zatoichijét is levetítették az RTL-klub moziban
Avatar
Case
Profi
Profi
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2003.03.06. 14:11
Tartózkodási hely: bp
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Case »

Kép

:cool:
Eroguro hentai girl
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2004.01.24. 21:44
Tartózkodási hely: room 304.

Hozzászólás Szerző: Eroguro hentai girl »

Case írta:Kép

:cool:
Buliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (És a kawaii gothloli lett most a reklámarc ^_^.)
::jthrill:: ::taka:: ::tenshii:: ::taka:: ::jthrill::
Kép
Konomi

Hmm...

Hozzászólás Szerző: Konomi »

Csak kár, hogy másnap van az AnimeNap...
A bulira mindenképp elmegyek, de kérdéses,
hogy mekkora élmény lesz után AnimeNapra menni...
::z::
Namindegy...
Avatar
Shinji
Profi
Profi
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2004.04.23. 17:31

Hozzászólás Szerző: Shinji »

PARTY !!! ::jthrill:: Ott a helyem!!!
Konomi

Hozzászólás Szerző: Konomi »

JPOP banzaaai... :taps:
Előkerültek a JPOP CD-im... Úgyhogy most JPOP hétvégét tartok...
:sing:
*Konomi befészkeli magát a zeneszobába, felkapcsolódik a hangfalakra és énekel...*
Avatar
Amy Jade
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2004.08.29. 10:53
Tartózkodási hely: koncerten akar!!! *____*
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Amy Jade »

nu, irok ide is. ::^_^::
hat, en is nagyon nagy j-rock/visual fannak tartom magam. nalam toretlenul az XJapan van a toppon (szerintem marad is ::daisuki:: ) amugy sok kedvenc van, nem sorolom fel mind (pl.: Buck-Tick, SSH, Merry, Malice, Deg, Vidoll, Kagrra stbstb.)
j-pop-ban nem vagyok otthon, mert annyira nem komálom a pop zenet, de van 1-2 cucc, amit szeretek pl. Makkun, Sakamoto Maaya, Ayumi : M (az egyetelen szam, amit szeretek tole - + a Trauma, de azt csak kellemes/vicces emlekek miatt ::japhaha:: - egyebkent nem szeretem a nenit...) ill. Aikawa Nanase-tol van meg nehany szamom.
btw. volt vki buliba? (rajtunk kivul persze...)
Kép
Avatar
MaKo
Fórumfüggő
Fórumfüggő
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2004.02.01. 21:35
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: MaKo »

Amy Jade írta:, Ayumi : M (az egyetelen szam, amit szeretek tole - + a Trauma, de azt csak kellemes/vicces emlekek miatt ::japhaha:: - egyebkent nem szeretem a nenit...) ill. Aikawa Nanase-tol van meg nehany szamom.
Ayumival kapcs-ban majdnem egyetértünk, én először egyáltalán nem szerettem, aztán az M-miatt nagyon megszerettem. Azóta találtam egy-két igen jó számot, igaz főleg a dalszövegek miatt érdekesek meg a klippjeik nagyon jók (Ayumi klippjei majdnem mind nagyon klasszak szerintem), ettől függetlenül annyira én sem rajongok érte (viszont M tényleg viszi a pálmát *_*)

Jah és Siam Shade rulz *_*
Avatar
Ami-chan
Profi
Profi
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.05.24. 11:25
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ami-chan »

Ehm...én NAGYON IMÁDOM Aikawa Nanase számait!! *________*
Teljesen odavagyok a hölgyemény zenéjéért.... :sing:
Kép
Avatar
LeWish
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 443
Csatlakozott: 2003.10.16. 19:50
Tartózkodási hely: Nincs

Hozzászólás Szerző: LeWish »

Ide még nem írtam, mivel csak nemrég ismertem meg kicsit jobban a jrock/visual kei stílust, de akiket szeretek:

Mizer rulz mindenképpen
Noir Fleurir( igaz csak pár szám meg klipp..akinek van bármiféle anyaga tőlük, az jelezze!)
Baiser
Siam Shade
Moi Dix Mois
Penicillin ( tőlük is csak egy-kát szám van, de bírom őket)
Meg még néhány szám tetszik Gacktól s a Laruku-tól.
Kép
Válasz küldése