Egri animés találkozók

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Egri animés találkozók

Hozzászólás Szerző: Surci »

Ja, lehetne "meet" Egerben is, kérdés, hogy hol? Kicsit agyaltam, de sajna csak 2 megoldás jutott az eszembe: McDonald's és a Tesco új, "plázásított" (::japhaha:: XD XD) része. Ha van jobb ötlet, ki vele! ^_^ Egyébként hányan lennénk?
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Jajh, most én finnyáskodni fogok XD A McDonald's-hoz jó időpont is kell, mert van, hogy dugig van, meg nem valami nagy hely, nagy hangzavar, sötöbö... A Tesco meg azoknak akik a Hajdúhegyen (én), vagy az uszodánál (Sis) laknak iszonyat messze van ^^;; Bár egész jó az új része, deh nem tom, annyira nem támogatom... ^^;; De az én véleményemet nem kell nagyon figyelembe venni, nekem megfelel a Meki és a Tesco is, ha nincs más... De a belvárosban valahol nincs valami nyugis hely? Pölö a főutcán a főiskolához közel van egy Rádi pékség, ott van valamennyi hely, nyugis is és fini a szendvicsük.. De ez csak egy ötlet volt, nem tudom... Nem vagyok valami nagy eljárogatós, szóval más ötletem nincs ^^"

Hmm.. naéshogy hányan lennénk... Te, Szvetiru, Sis, én... meg még biztos akad valakit... Vetítésen is lehet kéne mondani, hogy lenne ilyen lehetőség, nem hiszem, hogy mindenki kollégista lenne... Mikor Chihirot néztünk őszi szünetben is voltunk 9en (ha jól emlékszem.. mondjuk abból 4en mi voltunk, de 5 másik ember ettől még lehet!), szóval ők vagy ottmaradtak, vagy egriek... (remélem utóbbi *.*)

És mikor legyen? Nekem csak a szombat délutánnal van bajom, mert akkor hol pesti, hol miskolci meeten kuksolok, vagy apumnál vagyok.. szóval akkor én ritka vendég lennék ^^"
Avatar
Szvetiru
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2004.12.28. 16:44
Tartózkodási hely: Eger

Hozzászólás Szerző: Szvetiru »

Luluko írta:Nem vagyok valami nagy eljárogatós, szóval más ötletem nincs ^^"
Mikor Chihirot néztünk őszi szünetben is voltunk 9en (ha jól emlékszem.. mondjuk abból 4en mi voltunk, de 5 másik ember ettől még lehet!), szóval ők vagy ottmaradtak, vagy egriek... (remélem utóbbi *.*)

És mikor legyen? Nekem csak a szombat délutánnal van bajom.
Nekem is csak a szombat az akadály, olyankor én is apámnál tartózkodom.
Hát reméljük, hogy egriek, végülis, annyira azért nem pici ez a város... az meg nem lenne szép, ha csak 3-an 4-en lennénk.
Hely meg.. McDonald's szerintem sem túl jó ötlet, ott túl nagy a zsúfoltság (3 olyankor nem tudom megállni, hogy ne vegyek valamit, de ez most a sztori szempontjából lényegtelen), Tesco plázásított része (ez tényleg LOL ::japhaha:: ::japhaha:: ) meg ugye Lulukoéknak nem épp optimális. Szerintem lehetne például az EgriEst Caféban. Vagy mondjuk a Görög kávézóban (bár ott általában nagy a tömeg, tele van Dobósokkal, ez nem célzás Lulu-chan : )), de például a Café Arabicában is lehetne. Vagy húú, ez még jobb, van a Szarvas téren egy nemrég nyílt keleti stílusú teázó, én már voltam 2x és baromi jó!! Lehet asztaloknál is ülni, de elnyújthatjuk elgémberedett tagjainkat egy szobában, ahol a földön lehet ülni, persze kényelmes párnákon, cipőlevétel természetesen kötelező. Szerintem ez ideális lenne! Mindjárt eszembe jut a hely neve... megvan! Sahani Indiai Teaház és Kávézó (megnéztem a szórólapon). Persze ez csak egy ötlet, most hirtelen ezek az alternatívák jutottak eszembe. Vélemény?
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Az a teázó hol van? (meg én Szarvas térről sem hallottam még sosem XDDD ) Az az ami ott az uszodától nem messze nyílt? Hmm... azt a helyet spec szívesen megnézném, mert még egyszer nem voltam ott... De az nem lehet rossz hely szerintem!
Avatar
Szvetiru
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2004.12.28. 16:44
Tartózkodási hely: Eger

Hozzászólás Szerző: Szvetiru »

Luluko írta:Az a teázó hol van?
A Szarvas tér az a körforgalom : ) Közel van hozzá az uszoda, igen! MEg el van kerítve a dohányzó és a nem dohányzó rész. Gondoltam, ez az info érdekes lehet. : )
Avatar
Sis
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2004.02.09. 16:27
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sis »

Én is jövök!!!
A teázó szerintem is nagyon jó ötlet. Bár még nem voltam benne, de kivülröl (hehe...) szép és ha olyan mint a miskolci zöld sárkány akkor szuper!! plusz nekem max 10 percnyire van... :-P
Avatar
Mangaman
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2005.01.07. 17:09
Tartózkodási hely: Eger/Kisköre
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mangaman »

Hali!
Én is jönnék, ha tudok.
Bár nem egri vagyok, de lényegében bármelyik hétköznap szóba jöhet nekem.
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Oh... úgy látom, vannak itt páran. ^^ Az ajánlott helyek nem rosszak (legalábbis jobbak, mint a Tesco vagy a Meki), csak (szigorúan az én részemről) akad némi probléma, mégpedig hogy ezek a helyek sajnos nem melegedők, tehát fogyasztani is kell, és az ilyen helyeken a felső határ a csillagos ég... :( (Egriest meg a Görög kávézó külön a milliomosoknak vann fenntartva sztem :dirr:) De ettől még meg lehet próbálni. Tényleg jó lenne valami hangulatos helyet kifogni... *_*

Időpontnak szvsz nem kell feltétlenül szombatra esnie, lehet mondjuk péntek délután is, mondjuk 3-tól vagy 4-től. Iskolának már vége, aki meg péntek este buliba/szórakozni akar menni, 8-ig simán kiélheti magát.

Én tuti mennék (ha épp nem Pesten szenvedek...) , az ismerőseim is szerintem (szám szerint 2), ha meg tartós lesz a dolog, a többi úgyis kialakul.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Szvetiru
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2004.12.28. 16:44
Tartózkodási hely: Eger

Hozzászólás Szerző: Szvetiru »

Surci írta:Oh... úgy látom, vannak itt páran. ^^ Az ajánlott helyek nem rosszak (legalábbis jobbak, mint a Tesco vagy a Meki), csak (szigorúan az én részemről) akad némi probléma, mégpedig hogy ezek a helyek sajnos nem melegedők, tehát fogyasztani is kell, és az ilyen helyeken a felső határ a csillagos ég... :(
Az indiai teázóban, ha megiszol egy teát (mégpedig ott elég sokat adnak egyszerre, legalábbis nekem), akkor békénhagynak, nem néznek ki, és a mennyiséghez szerintem korrekt az ár is. Én ha pl beülök a mekibe, veszek valamit, azzal elnyammogok úgy 10 percig, aztán ha csak ott dumálok a barátokkal kajálás nélkül, gyakorta megajándékoznak néhány "húzzámáinnen"-pillantással a dolgozók. :neutral: Ez pl ott még nem fordult elő.
Szal ha nem jó, kitalálhatunk mást is, bár nekem most nincs több ötletem.
Avatar
Mangaman
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2005.01.07. 17:09
Tartózkodási hely: Eger/Kisköre
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mangaman »

Amíg hideg van, addig semmi ötletem nincs, de ha melegebbre fordul az idő, akkor népkertes meet-et is tarthatunk...
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Tudom, ezért is gáz a McDonald's meg a többi gyorsétterem is... (lásd pesti meet), csakhogy ott már úgymond hozzászoktak a szombati animésekhez a dolgozók. Akkor próbáljuk meg azt az Indiai teázót. ^_^ Csak kéne akkor egy pontos cím, vagy hogy hogy lehet oda eljutni (mert nekem pl. lövésem nincs, hol van ez a hely ^_^''') meg egy időpont.
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Szvetiru
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2004.12.28. 16:44
Tartózkodási hely: Eger

Hozzászólás Szerző: Szvetiru »

Surci írta:Tudom, ezért is gáz a McDonald's meg a többi gyorsétterem is... (lásd pesti meet), csakhogy ott már úgymond hozzászoktak a szombati animésekhez a dolgozók. Akkor próbáljuk meg azt az Indiai teázót. ^_^ Csak kéne akkor egy pontos cím, vagy hogy hogy lehet oda eljutni (mert nekem pl. lövésem nincs, hol van ez a hely ^_^''') meg egy időpont.
Hát a teázó címe ... megnézem a telefonkönyvben :P Kertész utca 2. A Szarvas tér (alias a körforgalom) mellett van. Uszoda van közel hozzá, és viszonylag a várhoz is. De az jobb lenne, ha találkoznánk valami nevezetes helyen, és akkor együtt mennénk. Nem? : )
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Szvetiru írta:De az jobb lenne, ha találkoznánk valami nevezetes helyen, és akkor együtt mennénk. Nem? : )
Jah, első alkalommal ez lenne az egyik legjobb megoldás, és akkor nem a teázóban kell nézegetni, hogy melyik társaság lehet az, akik meetelnek, sötöbö... (mondjuk azt remélem nem a Minaretnél akarunk találkozni, ugye Szveti?XD de azért még holnap kettőkor mindenképp ott leszek^^ )
Szóval most pénteken megejthetnénk az első talit?
Avatar
Szvetiru
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2004.12.28. 16:44
Tartózkodási hely: Eger

Hozzászólás Szerző: Szvetiru »

Luluko írta: (mondjuk azt remélem nem a Minaretnél akarunk találkozni, ugye Szveti?XD
Szóval most pénteken megejthetnénk az első talit?
: DDD Most kivételesen eszembe sem jutott a Minaret :wink: A Dobó tér, vagy a vár alja ? Netán a főiskola?
Nekem jó a péntek. : )
Avatar
Mangaman
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2005.01.07. 17:09
Tartózkodási hely: Eger/Kisköre
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mangaman »

Én lehet, hogy csak egy köszönésre ugrok be (vagy ki, vagy hol találkozunk :P ).

Holnap jöttök a vetítésre?
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Mi lesz holnap vetítésen? Egyébként megyek, csak jó lenne tudni mit nézünk meg... Nahés múlt héten volt vetítés? Mert nem vettem a fáradságot, hogy lemenjek megnézni van-e vmi...

Nyaaaa, szóval akkor pénteken mi legyen? Mikor és hol?
Avatar
Mangaman
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2005.01.07. 17:09
Tartózkodási hely: Eger/Kisköre
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mangaman »

Nagyon remélem, hogy lesz vetítés, mert már elvonási tüneteim vannak...
Mi lenne, ha holnap megbeszélnénk előtte?
Ha nem lesz, akkor itt a szerda meg a csütörtök...
Avatar
Szvetiru
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2004.12.28. 16:44
Tartózkodási hely: Eger

Hozzászólás Szerző: Szvetiru »

Mangaman írta:Holnap jöttök a vetítésre?
Lesz, vagy nem lesz, Luluko és én ellátogatunk a főiskolára, ha nem is a vetítés, hanem egyéb információszerzés céljából, hátha találunk plakátot, vagy ilyesmit. Azért frissíthetnénk igazán a honlapjukat :neutral:
Avatar
Acheron
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2003.09.06. 23:53
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Acheron »

Mifele vetites? Az animetarsasag honlapjan irogatunk rovatot, hogy hol lathato anime magyarorszagon, oda felirnam, ha van rendszeres vetites.
"I have chosen all knowledge to be my province" - Sir Francis Bacon
Avatar
Kono
Profi
Profi
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2003.09.14. 20:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kono »

Acheron, nézd meg itt ^^
http://aoianime.animehq.hu/index.php?oldal=hir&id=79

Egyébként az egri meetre, amennyiben adódik lehetőség (mivel hétköznap nehéz megoldanom, de talán sikerül) én is mennék, mivel mostanában más is odaköt és néhányszor jártam arra. ^^
"...dancin' shinzou no bloody, ai gouon na neiro wa sei..."
Avatar
Surci
Fanatikus
Fanatikus
Hozzászólások: 1879
Csatlakozott: 2004.03.05. 18:42
Tartózkodási hely: SkyEye Corporation

Hozzászólás Szerző: Surci »

Akkor legyen most pénteken délután. Én a teázóba megyek egyenesen, megpróbálok minél előbb odaérni, csak vmi időpont nem ártana. Mondjuk 4-től aki akar jöhet! ^_^
今度こそ... 決着をつけてやる! - This time... I'll end it all!
-----------------------------------------------------------------
Kép
MAL
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Nekem ok a 4 óra, szóval legyen akkor, és a teázóban találkozunk majd^^
Avatar
Szvetiru
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2004.12.28. 16:44
Tartózkodási hely: Eger

Hozzászólás Szerző: Szvetiru »

Surci írta: Mondjuk 4-től aki akar jöhet! ^_^
Oké, akkor 4 óra, teázó : ) Én ott leszek.


Ui.: Ezt az anime.pozor.hu-n ovlastam most: "Üdv!
Sajnos a vetítés feltételeit a projektorok ellopása miatt nehezebb megteremteni, így januárban nem lesz klub,
februártól folytatjuk, jol!
Kérlek a hírt add tovább. "

Hát hmm..
Avatar
Mangaman
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2005.01.07. 17:09
Tartózkodási hely: Eger/Kisköre
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mangaman »

Nem valószínű, hogy eltudok menni, mert nyelvvizsgám lesz :neutral:
De figyelem ezt a topicot, és ha amikor tudok, megyek...

Hát, nem tudtam menni...

Milyen volt?
Avatar
Luluko
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2003.02.19. 17:16

Hozzászólás Szerző: Luluko »

Szerintem jó volt nagyon =) Meg a hely is tetszett, a tea finom volt, szal meg lehet ismételni bármikor^^ Csak hamar el fogok szegényedni, ha (majdnem) minden pénteken 420 ft-t költök teára^^""
Lezárt