Rendelj Animét, Mangát, Artbookot, stb. Japánból !

Már nem aktuális, lezárt, és régóta nem frissülő témák gyűjtőhelye.
ventru
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2004.12.21. 00:13

Rendelj Animét, Mangát, Artbookot, stb. Japánból !

Hozzászólás Szerző: ventru »

Rendelj Animét, Mangát, Jpop, Jrock vagy bármit Japánból kötöttségek nélkül!
katt ide:
http://jshop.komponera.net/
jshop@freemail.hu
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek az üzletet. Épp most értem haza, mert mentem átvenni a frissen rendelt cd-imet. Elsősorban azoknak jó, akik nem mernek/nincs lehetőségük neten rendelni.
Kép
Avatar
Yuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2005.03.22. 08:54
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yuki »

Szerettem volna használni, de mivel a belinkelt oldalon nem tudtam keresni *Kun nem tud japánul* ezért nem vettem hasznát... Segítenek, ha mondom h mi kell?
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Azt nem tudom. De ha nem, akkor szerintem bárki segít neked, ha elmondod neki, mi kell, hogy meglegyen a link :wink:
Kép
Avatar
Yuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2005.03.22. 08:54
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yuki »

Wow *_____*
Hát.... Szeretnék Zettai Kareshi mangát találni /Yuu Watase/ ill. Gravitationt /Murakami Maki/
Ha van akkor Chintsubu és Koi wa itsumo arashi no you ni manga...

Sok, ne? ^ ^"""
Avatar
K@e-chan
Nagymester
Nagymester
Hozzászólások: 911
Csatlakozott: 2005.01.02. 15:56
Nem:
Tartózkodási hely: United Kingdom
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: K@e-chan »

Yuki írta: Ha van akkor Chintsubu és Koi wa itsumo arashi no you ni manga...
Koi-t én is szeretnék rendelni^^ de sajna le vagyok égve pénz ügyileg..._ _"
Avatar
Ayase
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2005.02.14. 18:42

Hozzászólás Szerző: Ayase »

Én nekem is tudna valaki segíteni ebben a rendelésben...?Mert én sem tudok Japánul - -" Ha mondanám én is mi kell meg a cím stb...?
Hm? :eyes:
Kép
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Ayase írta:Én nekem is tudna valaki segíteni ebben a rendelésben...?Mert én sem tudok Japánul - -" Ha mondanám én is mi kell meg a cím stb...?
Hm? :eyes:
Küldj PM-et, hogy mi kell, és megpróbálok segíteni :wink:
Kép
Avatar
DeluksZ
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 530
Csatlakozott: 2004.07.29. 22:44
Tartózkodási hely: Szeged-Budapest

Hozzászólás Szerző: DeluksZ »

Nah hali.

Lehet hogy kicsit off leszek bár a téma címében szereplő "stb." kategóriába beletartozik, sőt az animehoz is kapcsolódik :) Szóval látom itt azért még van élet, ezért írom ide.
Elég sokat kerestem neten olyan postereket, melyek leginkább a moziposzterekhez hasonlíthatóak. Szóval rajta van a moziba kerülés dátuma, rendező, studió, stb, szal tipikus moziba kirakott plakátok érdekelnének. Néhányat találtam csak régen, de már nem tudom a cimet:( Fontos lenne, mert ilyen posterek érdekelnének. Remélem érthetően leírtam. Akinek bármi infoja van pl ossza meg velem, előre is thx.
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Csak ismételni tudom Maron szavait. Nagyon jó kis hely, meglehet bízni bennük. Nekem csak egy bibi-m volt, hogy kicsit sokat rátesznek, mert a behozatali költségen kívül, még van valami amit commission néven kérnek. Ez nálam ez nálam 24.000Ft értékben rendeltem, és 6.000Ft-volt,+ még a postaköltség, de ez természetes.
Viszont szerintem jódolog, hogy nem kell kártya hozzá, és sokat segítenek, ha nemtalálsz valamit.:)
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Nem lett volna postaköltség, ha felmész érte Pestre. :b *poénnak volt szánva*
Sztem is megbízhatóak, én mondjuk 4 mangát vettem össz-vissz, mert a rászámított költség tényleg sok volt, de megérte, nagyon szépek. *szuttyJeanne* Szal érdemes tőlük rendelni.
Kép
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Nekünk nem azért tettek rá külön postaköltséget, mert nem mentem fel érte Pestre.^^" Hanem mert nem a jól bejáratott cégeiktől rendeltün.:)
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Setike írta:Nekem csak egy bibi-m volt, hogy kicsit sokat rátesznek, mert a behozatali költségen kívül, még van valami amit commission néven kérnek.
Ez valami, amit nem irnak a honlapjukon?
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

mufurc írta:Ez valami, amit nem irnak a honlapjukon?
Igen.^^
Egy másik helyről rendelték.^.^
Kép
Avatar
Yaten
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2003.11.18. 18:03
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yaten »

Setike írta:
mufurc írta:Ez valami, amit nem irnak a honlapjukon?
Igen.^^
Egy másik helyről rendelték.^.^
Nos, lehet, én is felszámláznék a helyükben "közvetítési" díjat amiért meg kellett rendelnem egy másik helyről a bankkártyámmal... ^^"
"A világ sorsa ahogy az életed látod, és az, amit igazságnak hívnak" /Adam Kadamon - Angel Sanctuary/
Avatar
Maron
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2003.02.20. 19:58
Nem:
Tartózkodási hely: Beika Block 22 1/b
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Maron »

Egy jó tanács azoknak, akik szeretnének rendelni: igyekezzetek az Amazonon keresgélni, főleg, ha pl. cd-ket ugyanattól az előadótól vagy manga köteteket, mert lehet, hogy azt pont azzal párosítják alul, ami neked is kéne. Így maga az ár változatlan, kevesebb pk, mert egybeszámlázzák így a 2-t (én is rendeltem a 2 cd-m, sz'val működik :wink: )
Kép
Avatar
Zelmor
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2003.10.14. 19:04
Tartózkodási hely: Árnyékmagyarország

Hozzászólás Szerző: Zelmor »

Setike írta:Csak ismételni tudom Maron szavait. Nagyon jó kis hely, meglehet bízni bennük. Nekem csak egy bibi-m volt, hogy kicsit sokat rátesznek, mert a behozatali költségen kívül, még van valami amit commission néven kérnek. Ez nálam ez nálam 24.000Ft értékben rendeltem, és 6.000Ft-volt,+ még a postaköltség, de ez természetes.
Viszont szerintem jódolog, hogy nem kell kártya hozzá, és sokat segítenek, ha nemtalálsz valamit.:)
Commission = jutalék. Ergó ők 6000 forintot kértek azért, hogy neked MEGRENDELJÉK, és még a postaköltséget is te fizetted. Tényleg nagyon rendes emberek, olcsóbb fenntartani egy bankkártyát. Szép, ennyi jutalékért nyitok folyószámlát és én is rendelek bárkinek. :lol:
Avatar
Setike
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2004.01.02. 21:58
Nem:
Tartózkodási hely: Az Álmok Világában...
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Setike »

Zelmor írta:Commission = jutalék. Ergó ők 6000 forintot kértek azért, hogy neked MEGRENDELJÉK, és még a postaköltséget is te fizetted. Tényleg nagyon rendes emberek, olcsóbb fenntartani egy bankkártyát. Szép, ennyi jutalékért nyitok folyószámlát és én is rendelek bárkinek. :lol:
A kedvesem is azon gondolkodik, ha így megy, akkor beindítjuk a bizniszt. XD

Maron, egyébként én is megpróbáltam, az ő bejáratott oldalaikról rendelni, de amit kerestem, egyik oldalukon sem volt meg.
Nekem is jobb lett volna olcsóbban.^^"

Viccet félretéve, amint már mondottam, nagyon Segítőkészek, ha nem tudsz tényleg Japánul, mindent kikeresnek neked, és mail-ben értesítenek, ha pedig jön a csomag, még SMS-t is küldenek.:)
Még mindig csak ajánlani tudom mindenkinek.^^
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Setike írta:Viccet félretéve, amint már mondottam, nagyon Segítőkészek, ha nem tudsz tényleg Japánul, mindent kikeresnek neked, és mail-ben értesítenek, ha pedig jön a csomag, még SMS-t is küldenek.:)
Még mindig csak ajánlani tudom mindenkinek.^^
Hat azert ez nem nagyon eri meg azt a plusz 6000 forintot...

Egyreszt ha CD/DVDt akarsz rendelni, a Neowing.co.jp-nek van angol verzioja (az a bizonyos CDJapan), az Amazon.co.jp pedig... hat lehet, hogy ott csak japanul tudsz keresni, de az se nagy ordongosseg, ha tudod, hogyan mukodik maga az Amazon kereses (amit meg lehet nezni az angol nyelvu Amazon.com oldalon), es van angol nyelvu verzio a rendeleshez es a rendelesek kezelesehez. A konyveknek/mangaknak pedig az ISBNet kell csak megtudni ahhoz, hogy gond nelkul megtalald oket (mangaknal ezt a Google altalaban ot perc alatt megmondja neked). Az Amazon/tobbi bolt is ir mailt, ha jon a csomag, es azt is posta hozza ki neked.

Ket dolog lenne ennek a JShopnak az elonye: egyreszt az olcso shipping, masreszt hogy (elvileg) hamar itt van. De akinek nem letszukseglete, hogy 3 het alatt itt legyen a cucc, es kepes varni meg egy-ket hetet, annak nem igazan eri meg a dolog, meg a shipping miatt se. Tegyuk fel, rendelek negy konyvet X arban (X<5000 yen), a legolcsobb szallitassal.

Amazon.co.jp: X + 1450 yen (kezelesi koltseg) + 1200 yen (postakoltseg) = X+2650 yen = X+4920 HUF.
JShop: X + 1750 yen = X+3250 HUF +6000 HUF (jutalek) = X+9250 HUF

(Es akkor meg olcso dolgokat rendeltem, nem mondjuk negy artbookot, amik altalaban ~2000 yen darabja, ugyhogy tobb mint 2 db beloluk vidaman tullepi az 5000 yent.) Tehat a JShop 4330 forinttal dragabb, de ezert a penzert csak annyit kapok, hogy egy-ket hettel hamarabb itt van (nekem nem letszukseg), es, ha nem tudok japanul, nem kell veszodni az Amazonon a keresessel, ami mondjuk kemeny felorat venne el az eletembol. ^^;;

A jutalek nelkul nagyon jo lenne, de igy telleg tul szep ahhoz, hogy igaz legyen. (Raadasul kisse atveres, hogy ezt nem irjak az oldalukon... illene.)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mufurc 2005.05.14. 12:19-kor.
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Yaten
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2003.11.18. 18:03
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yaten »

mufurc írta:Amazon.co.jp: X + 1450 yen (kezelesi koltseg) + 1200 yen (postakoltseg) = X+2650 yen = X+4920 HUF.
JShop: X + 1750 yen = X+3250 HUF +6000 HUF (jutalek) = X+9250 HUF
Uh... Ez durva. Akkor már inkább megkér valakit az ember... Úgyis csak megbízható helyekről rendelnek ők is... ^^"
"A világ sorsa ahogy az életed látod, és az, amit igazságnak hívnak" /Adam Kadamon - Angel Sanctuary/
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Yaten írta:Uh... Ez durva. Akkor már inkább megkér valakit az ember... Úgyis csak megbízható helyekről rendelnek ők is... ^^"
Azt írták, h Japánból nem hoznak be Mo-ra ezek a helyek. Ők úgy működnek, hogy az egyik fél Japánban van, ott megrendeli, megjön az árú és ő továbbküldi postán. Szép és jó megkérni vkit, ha épp megy ki, vagy kint él, de: a kintről postán küldi, az is ennyi lesz, már próbáltam így rendelni. A másikmeg, hogy nem mindenkinek van ismerőse, aki épp megy ki és hozna neki (plussz ugye a súly is megvan szabva, hogy mennyit hozhat be, és ha sokan kérik, akkor nem biztos, h mindent be tud hozni. Nekem pl. tavaly egy Artbook-ot hoztak, hiába fizettem volna még a mangákat is, annyian kérték + ugye a saját cuccai, hisz nem azért megy ki, hogy a barátainak vásároljon, hogy egyszerűen nem tudott többet hozni.)
Kép
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Sister Tenshi írta:Azt írták, h Japánból nem hoznak be Mo-ra ezek a helyek.
Ooo, az Amazon.co.jp es a Neowing/CDJapan 100%, hogy hoz be Mo-ra, mar rendeltem toluk (az Amazontol epp most jon egy csomag :3). De a tobbi tenyleg nem fogad nemzetkozi rendeleseket.

Egyebkent lehet, hogy en ertek felre vmit, mert a fooldalon (sot, ugy altalaban sehol) nem latok semmi kezelesi koltseget vagy akarmit. Viszont.... dunno, nekem meg mindig fura. Ki kene probalni, de semmi kedvem ugy, hogy nem tudom, nem soznak-e a nyakamba varatlanul + 6k-t....
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Nemtom, én itt http://jshop.komponera.net/condition%20jshop.htm ezt átolvastam, nekem tiszta volt minden, de lehet, én vok naív. Amúgy az árat, a teljeset, tehát a jutalékot előre közlik és addig meg se rendelik, amíg nem írsz vissza, hogy akkor minden ok, megfelel az ár értesz mindent és akkor megrendeled.
Kép
Avatar
Ayase
Profi
Profi
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2005.02.14. 18:42

Hozzászólás Szerző: Ayase »

Aki már rendelt Japánból...rendelek 4 mangát, kb. 5000-Ft értékben.
Kb. mennyire jön ki a postaköltség?? mindennel együtt...
Kép
Avatar
Sister Tenshi
Loli Mod
Loli Mod
Hozzászólások: 1464
Csatlakozott: 2004.01.07. 11:24
Nem:
Tartózkodási hely: Sky Temple családi étterem
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Sister Tenshi »

Ayase írta:Aki már rendelt Japánból...rendelek 4 mangát, kb. 5000-Ft értékben.
Kb. mennyire jön ki a postaköltség?? mindennel együtt...
Amit fent adtam linket, ott le vannak írva, hogy hogy x összeg esetén mennyi a postaköltség, de nyugodtan írhatsz nekik e-mailt, ha esetleg nem érted a honlapon leírtakat, válaszolnak és elmondanak mindent. És ha utána neked nem felel meg az összeg, amit mondanak, akkor írsz egy köszi, de akkor nem választ és ennyi.
Há máshogy rendelsz... akkor passz. ^^" Más biztos tudja. ^^"""
Kép
Lezárt