Yu-Gi-Oh

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Ki a kedvenc karaktered,kártyád

Yugi Muto
11
13%
Yami
32
38%
Joey Wheeler
16
19%
Mai Valentine
6
7%
Bakura
20
24%
 
Szavazatok száma: 85

Avatar
Ranma
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2003.09.10. 17:38
Tartózkodási hely: Nerima,Tendo Dojo

Yu-Gi-Oh

Hozzászólás Szerző: Ranma »

Ez a másik kedvencem és bár az új részek nem valami nagy durranás azért elviselhető

------

A kártyákat nem tudtam beletenni a szavazásba ezért ha valaki el akarja mondani mi a kedvenc kártyája akkor hozzászólásban. Szerintem az egyik legjobb szörny a Balck Magician (fekete mágia) de Joey Black Dragon with Red Eyes szönye se rossz és az istenkártyák közül Sleipher(ha így kell írni) the skydragon is elég brutál és Obelisk se semmi

------

Yu-Gi-Oh egyébként a játékok királyát jelenti
Elsütni egy fegyvert "kétélű" döntés. Ahogy a golyó szétvágja az áldozat húsát úgy töri szét az ember lelkét aki meghúzta a ravaszt. Max Payne
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Hozzászólás Szerző: paTKany »

Seto Kaiba! Nekem is kell egy olyan ballonkabát! 8)
Ha cosplayer lennék az tuti, hogy Seto Kaiba jelmezem lenne. :D :D :D
Kép
Avatar
Ranma
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2003.09.10. 17:38
Tartózkodási hely: Nerima,Tendo Dojo

Hozzászólás Szerző: Ranma »

A ballonban igazad van pedig nem is német katona akinek ballonja van de az új ballonja eszméletlenül néz ki, ha a mai részeket láttad akkor Joey úgy nézett ki amikor Marik irányította mint akit jól megruháztak

------

Személyes kérdés ki szavazott Bakura-ra?
Elsütni egy fegyvert "kétélű" döntés. Ahogy a golyó szétvágja az áldozat húsát úgy töri szét az ember lelkét aki meghúzta a ravaszt. Max Payne
Avatar
Chronos
Sensei
Sensei
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2003.07.15. 08:20

Hozzászólás Szerző: Chronos »

Ranma írta:Személyes kérdés ki szavazott Bakura-ra?
Jelen...

CHRONOS
Avatar
Ranma
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2003.09.10. 17:38
Tartózkodási hely: Nerima,Tendo Dojo

Hozzászólás Szerző: Ranma »

Jelentéktelen kérdés. Tudja valaki hogy a Magyaroknál lehet-e Yu-Gi-Oh kártyát kapni és ha lehet hol? (ha van weblap akkor annak a címe is kellene)
Elsütni egy fegyvert "kétélű" döntés. Ahogy a golyó szétvágja az áldozat húsát úgy töri szét az ember lelkét aki meghúzta a ravaszt. Max Payne
Alucard
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2003.10.18. 22:08
Tartózkodási hely: in the dark

Hozzászólás Szerző: Alucard »

Nézd már a szavazást! Én meg Cronos Bakurára szavaztunk, máris befutó :!:
"We are the nobodies we wanna be somebodies
When dead, they'll know just who we are"
kk-krisi

ezt nem sértésnek számon...

Hozzászólás Szerző: kk-krisi »

öszinte leszek és megmondom, hogy ez az egyik legidiótább anime amit valaha is láttam (szorosan követi a Bayblade-et vagy hogy kell írni) gyenge story, rossz animáció. kártyajáték életre-halálra kicsit szánalmas alapötlet. minden egyes szereplőnek megvan a maga szomorú története, valaki a rokona műtétjére akar pénzt szerezni (Joey, Serenity <-- ezt sem tudom hogy kell írni), valaki a kis öcsikéjét akarja megmenteni (Seto, Mokuba) és van aki a szerencsétlen nagypapája lelkét akarja visszakaparintani a gonosz Pegasus Maximilliontól (Yugi, Trusdale). szal ne mondjátok azt hogy azért fikázom mert nem ismerem lehet hogy a neveket nem írtam jól de sacc/kb-ra tisztában vagyok a történettel (legalábbis az első felvonáséval). egyszerűen borzalmas alapkoncepció annyira gyatra, nah és a rajzokról meg ne is beszéljünk. az egyetlen ami talán ki van dolgozva az a szörnyek megjelenítése. különben érdekességképp mondom (mondjuk szerintem tisztában vagytok vele), de a sorozatban szereplő játék és a valódi játék nagyon sokban különbözik (pl monster summon - 4 szint felett mindig kell tribute /és szerintem a dark magician nem négyes szintű lap, ha jól tudom akkor hetes szintű/ csak special summonnal nem. pl 2 a játékosok hp-je nem (vagy lp - Life Point-ja - nem 2000 hanem 8000. pl 3 direct attack esete áll fent amennyiben az ellenfélnek nincsen mosterje a mezőn és még bizonyos lapok funkcióinak eltorzításáról nem is beszéltem) ezt ugyan a második sorozatban kicsit módosították de még mindig nem olyan mint az eredeti, vagy én tudom rosszul? nem volt egy épkézláb történetíró az egész terevzőbrigádban?! nah ezt inkább abba is hagyom mert nem azoknak van ez a fórum akik nem szeretik a Yu-gi-oh!-t hanem azoknak akik kedvelik, csak gondoltam elmondom a véleményem. gomen nasai ha valaki megsértettem volna.

jah és Ranma plz ne írd be külön postba azt hogy most menned kell mert ez nem IRC ha csak simán csevegni akarsz akkor látogass meg bennünket a http://chat.ircnet.org (ha nincs fent IRC kliens a gépeden) oldalán keresztül a #aoianime szobában (nem vagyok site-admin vagy valami olyasmi csak azért írom ezt mert az ilyen postoknak nincs helye igazán a fúromon szerintem. és azért írtam, hogy bennünket mert általában engem is meg lehet ott találni)

köszönöm hogy meghallgattatok és bocsánat ha nagyon durva voltam
phr0zen

Hozzászólás Szerző: phr0zen »

Ranma:Lassie-t a-val írják.Nem fikázásképp mondom,csak így enyhén szólva röhejesen néz ki az az idézet a postjaid alatt.
kk-krisi

to Ranma

Hozzászólás Szerző: kk-krisi »

ha jól tudom itthon még nem forgalmazzák a játékot (kártya),de például a http://www.ebay.de/-ről lehet rendelni. különben a játékban (IRL) sem az Obelisk, sem a Slifer, sem a The Winged Dragon of Ra nem játszható ki duel során. az én kedvenc lapom pedig Maha Vailo (a sorozatból valszeg nem fogod megismerni) kombinálba az Axe of Despair-rel. mondjuk csaz a The Eternal Duelist Soul-t vittem végig szóval egy rakás lapot és szabályt nem ismerek. de ne tegyél fel róla nagyon kérdéseket mert csak azért játszottam vele mert egész sok szabadidőm volt és mivel a PCm elég gyenge és a ChessMaster 9millióból már elegem volt csak a GBA emulátor maradt. akkor is csak azért választottam ezt mert ez volt az egyetlen játék a gépemen amit még nem vittem végig. de ha elkezdesz játszani akkor kisebb tippeket adhatok ha kell, de elég primitív a játék tehát nem kell attól tartani, hogy nagyon szükséged lesz bármilyen segítségre.
Alucard
Haladó
Haladó
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2003.10.18. 22:08
Tartózkodási hely: in the dark

Re: to Ranma

Hozzászólás Szerző: Alucard »

kk-krisi írta:különben a játékban (IRL) sem az Obelisk, sem a Slifer, sem a The Winged Dragon of Ra nem játszható ki duel során. az én kedvenc lapom pedig Maha Vailo (a sorozatból valszeg nem fogod megismerni) kombinálba az Axe of Despair-rel. mondjuk csaz a The Eternal Duelist Soul-t vittem végig szóval egy rakás lapot és szabályt nem ismerek. de ne tegyél fel róla nagyon kérdéseket mert csak azért játszottam vele mert egész sok szabadidőm volt és mivel a PCm elég gyenge és a ChessMaster 9millióból már elegem volt csak a GBA emulátor maradt. akkor is csak azért választottam ezt mert ez volt az egyetlen játék a gépemen amit még nem vittem végig. de ha elkezdesz játszani akkor kisebb tippeket adhatok ha kell, de elég primitív a játék tehát nem kell attól tartani, hogy nagyon szükséged lesz bármilyen segítségre.
Honnan tudom letölteni ezt a játékot és az emulátort :?:
"We are the nobodies we wanna be somebodies
When dead, they'll know just who we are"
kk-krisi

to Alucard

Hozzászólás Szerző: kk-krisi »

a játékot én speciel Kaazaaval szedtem le. search --> sotware --> yu-gi-oh ott pl emuval együtt találtam meg. de az emulátort le tudod szedni innen is http://vboy.emuhq.com remélem ez segít valamit, de ha tudsz adni egy ftp címet ahova fel tudom tölteni akkor azt is örömmel megcsinálom. valahol különben egyszer találtam egy oldalt ahol az összes eddig kiadott Yu-gi-oh! játékot le lehetett tölteni majd utánna nézek, de most egy kicsit fáradt vagyok ehhez.
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Re: ezt nem sértésnek számon...

Hozzászólás Szerző: paTKany »

kk-krisi írta: rossz animáció
:osnani: :?: :?: :?: :osnani:

Sok mindent láttam már leírva a Yu-Gi-Oh-ról de ezt még nem.
Megnézted egyáltalán részletesen Kaiba ruháját vagy Mai haját?

Rossz animációja a "Frakk és a lusta macskáknak" van, nem a júgíónak. :osmad2:
Kép
kk-krisi

to paTKany

Hozzászólás Szerző: kk-krisi »

nálam jó animáció a Gunslinger Girl-nél kezdődik (sorozatoknál, filmeknél egy kicsit igényesebb vagyok) és Mai haja elég necces szerintem. nem igazán a tipikus leőmlő hajzuhatag. attól meg, hogy néha egy-két tincs odébb moccan nem fogok fekreállni. Kaiba ruháját meg maximum a második sorozattól (Battle City vagy mi a tök) lehet említeni, addig egy plain ballonkabátszerű valamit hordott. És az benne a legnagyobb vicc, hogy a ruhája sokszor túl világosra sikeredett és nem éri el a kellő hatást.

és a "Frakk és a lusta macskák"-at meg ne szidd mert az RULZ ^_^ úgy jó ahogy van ^_^
Avatar
paTKany
A 8. Aasu
A 8. Aasu
Hozzászólások: 803
Csatlakozott: 2003.07.16. 18:19
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Aasu residence

Re: to paTKany

Hozzászólás Szerző: paTKany »

kk-krisi írta:nálam jó animáció a Gunslinger Girl-nél kezdődik (sorozatoknál, filmeknél egy kicsit igényesebb vagyok) és Mai haja elég necces szerintem. nem igazán a tipikus leőmlő hajzuhatag. attól meg, hogy néha egy-két tincs odébb moccan nem fogok fekreállni. Kaiba ruháját meg maximum a második sorozattól (Battle City vagy mi a tök) lehet említeni, addig egy plain ballonkabátszerű valamit hordott. És az benne a legnagyobb vicc, hogy a ruhája sokszor túl világosra sikeredett és nem éri el a kellő hatást.

és a "Frakk és a lusta macskák"-at meg ne szidd mert az RULZ ^_^ úgy jó ahogy van ^_^
Mostmár egyértelmű nekem, hogy nem nézted meg részleteiben egyikőjüket se.

Azt viszont eldönthetnéd, hogy igényes vagy-e vagy igénytelen, mert ha a Frakk animációja tetszik, akkor nem értem miért fikázol egy olyan sorozatot amiben 10000x annyi animátori munka van...
Kép
phr0zen

Hozzászólás Szerző: phr0zen »

Jó animáció=Vampire Hunter D:Bloodlust,esetleg Gits vagy Kenshin OVA.
StabWest
Profi
Profi
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2003.08.14. 16:54

Hozzászólás Szerző: StabWest »

phr0zen írta:Jó animáció=Vampire Hunter D:Bloodlust,esetleg Gits vagy Kenshin OVA.
Igazat adok :) !
kk-krisi

to paTKany

Hozzászólás Szerző: kk-krisi »

a Frakk azért jó mert magyar és amikor még kicsi voltam az volt a kedvenc mesém (mert ugyebár rajzfilmnek nem lehet nevezni)

a Yu-gi-oh!-t meg nem fikázom, csak szerintem rossz, ronda és gyerekes :lol: az animátori munka mennyiségét meg sohasem szóltam le, csak az a baj hogy nem JÓ animátori munka. én is rajzolgatok néha és tudom, hogy mennyit kell szenvedni már néhány kissebb arcvonással is. had szögezzen le hogy a Yu-gi-oh! nem éppen az animek csúcsa és nem is a legszebb. Nekem még a Do-re-mi (vagy mi a tök, balfasz shojo ^^) is szebbnek tűnt (jobb arnyékolás/kontúrok) lehet, hogy a karakterek kidolgozottsága még a Yu-gi-oh! közelébe sem ér, de jobban játszottak az alkotó a színekkel az biztos. Vagy vegyük például a nagy kedvencedet az "Adventures of the Mini-Goddess"-t. Az is ezerszer szebb, mint a Yu-gi-oh! mégsem legigényesebb animek eggyike. De ott tényleg szép az animáció a Yu-gi-oh!-hoz képest.

Na most, az első sorozatot én kétszer láttam és nem sikerült benne találnom olyan részt amikor azt mondtam volna, hogy: "Te bazz, ez tényleg szép!" vannak pillanatok amikor egy kicsit felcsillan a szemem, de ezt az érzést a következő ronda képkocka vissza teszi a helyére.

Az a baj, hogy egy kicsit elfogult vagyok, mert bármennyire is röhejesnek is tűnik én egy kicsit azért kedveltem a kártyajátékot, mert pl a GBAs verzióban a karakterek rajzai szebbek voltak mint az aktuális sorozatban. És ezért nem tudok valószínűleg kibékülni a sorozat sokszor még középszerűnek sem mondható rajzaival.
Avatar
fuzik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2003.10.09. 14:14
Tartózkodási hely: valahol tolnamegyében

Hozzászólás Szerző: fuzik »

Ne haragudj de ha ez nem az akkor mi fikázás?Mondd azt hogy nem jó a történet és a gra fika ez vélemény de 500 mondaton át azt mondani milyen szutyok az már fikázás.Sorry de ez a véleményem.Egyébként szerintem a tévén elérhető egyik legjobb sorozat.A Forbidden memories játék is jó ps1-re egyébként.Kár hogy a szörnyek speciális tulajdonságai hiányoznak. :(
Dont worry be happy
/az élet túl hosszú ahhoz hogy rossz dolgokkal töltsük/
kk-krisi

to Fuzik

Hozzászólás Szerző: kk-krisi »

kösz a véleményt, de nekem akkor sem tetszik sem az animáció sem a story és az sem, hogy egy rakás lap bonusz-tulajdonságot kap az alkotóktól (mert a lapok nagyrészét nem úgy használják ahogy azt a szabályzat írja, lásd Dragon Piper, Crush Card, etc.) és azért tűnik úgy mintha nem lenne meg a különleges képességük a játékokban. aztán például ott van a Joey által oly gyakran használt lap a Flame Swordsman (nem jut eszembe a német neve) ami ugyebár egy fúziós szörny (Flame Manipulator + Masaki the legendary swordsman) elvileg és ő a nagy semmiből idézi - kézből, csak úgy lazán - legalább akkor az eredetitől eltérően a lap színét sárgára (alap) változtathatták volna, de nem, ők lilán hagyták ami ugyebár egy kicsit feltűnő. különben a Dark Magician (Yugi kedvence) idézése sem olyan egyszerű mivel 7es szintű lap ugyebár, tehát 2 tribute, na mindegy. ez (áldozás) az első sorozatból teljesen kimaradt. a másodikban már azért jelen van, ha nem is teljesen érthetően, de ott van. ha így megy tovább a sorozat akkor a végén még a eredeti szabályzatot fogják használni ami azért nem lenne semmi.
Avatar
fuzik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2003.10.09. 14:14
Tartózkodási hely: valahol tolnamegyében

Hozzászólás Szerző: fuzik »

Sorry de a flame swordsman nekem megvan lapban a Forbidden memories-ban.Amúgy igazad van a többi lapnál.
Dont worry be happy
/az élet túl hosszú ahhoz hogy rossz dolgokkal töltsük/
Avatar
Relunx
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2003.11.07. 23:16
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: In a Hot Spring with My Goddess

Hozzászólás Szerző: Relunx »

kk-krisi-nek üzenem:
Ha láttad volna a sorozatot, és kicsit bővebben foglalkoztál volna vele, akkor tiszában lehetnél sok más dologgal is, amit a postodban rosszúl elmítesz meg: IME A JAVÍTÁS:

Több féle játék-mód létezik (az animében):
Az egyik, ahol nem számít a lény level-je, simán leidézheted áldozás nékül
(ie: Dark Magician-t simán lehozod)
Más: mivel több fajta mód van, így az életek is különböznek, az elején csak azért volt 2000 life point, mert nem voltak nagy ATK szörnyek, az újabb sorozatban már 4000 a life point, mert ott már vannak brutálisabb lények is. Az animében ha fúzóval létrehoztál egy lényt, akkor az a lény a létrehozás körében nem támadhat, ezzel szemben a GBA játékban simán támadhatsz vele, miután fúzióztál.
Ethernal Duelist Soul-ban más néhány kártya, mint pl az animében. (Ha tudni akarod mit tud egy kártya valójában akkor vedd meg eredetiben és nézd meg az oda írt leírást)
Én a World Wide Editon-nal játszom, ebben nincsenek benne az Istenkártyák, és néhány kártya leírása különbözik az Ethernal Duelist Soul-étól.

Animéről:
Abban nem vitázok veled hogy milyen a történet, meg a grafika.
Nézőpont kérdése, egyéni szubjektív vélemény hogy kinek mi tetszik és mi nem (és ezt tiszteletben kell tartani). Nekem nagyon bejött a YU-GI-OH! és az egyik kedvenc sorozatom. És szerintem a grafika is jó!

Alucard-nak:
Írj egy e-mail nekem: relunx@freemail.hu
És én megadom neked a 3db GBA YU-GI-OH! játék elérési címét.
(Ide a fórumba nem akarom beilleszteni)
A három GBA game:
Wolrd Wide Edition (jobb mint az Ethernal, mert több benne a szereplő, meg a kártya)
Ethernal Duelist Soul
Dungeon Dice Monsters


Relunx
(bocs kk-krisi ha megsértettelek volna valamivel)

Egyébként BAKURÁRA SZAVAZTAM!!!
Kép
kk-krisi

kedves Relunx

Hozzászólás Szerző: kk-krisi »

to Relunx:

1. nem, nem sértettél meg

2. a több féle játékmódról nem kívánok vitát nyitni (mert ez [LP és summon] szerintem nem játékmód, hanem sorozatfüggő volt adott esetben [a Dungeon Dice kivételt képez]), mert ha elolvastad a postomat (vagy inkább postjaimat) akkor tudod, hogy nem csak az elsőt említettem és kitértem arra is, hogy a második sorozatban (Battle City, lehet hogy ez már a harmadik, de szerintem a Dungeon Dice csak átvezető volt) milyen a harcrendszer és hogy az LP mennyisége is megváltozott és bizonyos lapok képessége is, azt már nem is mondva hogy új lapok is megjelentek

3. szerintem ha ismered a World Wide Edition-t akkor észrevetted, hogy a 2500 ATK igenis magas érték, ugyan vannak erősebb lapok (Gate Guardian, Blue-Eyes Ultimate Dragon [sohasem hoztam még be], etc.), de én Blue-Eyes White Dragonnél erősebb lapot sohasem használtam. (kedvenc lap Maha Vailo ^^) Ott van pl a Summoned Skull 2500 ATK és ötös szintű na most ez több mint az LP negyede amennyiben az enemy nem védekezik és ez szerinted nem magas DMG? jó az első sorozatban nem volt Direct Damage, de ez megváltozott. Ha szerinted ennek ellenére sem sok a 2500 akkor nem tudok mit mondani.

4. bizonyos lapokat már láttam eredetiben és nem sokban különböznek a játékban lévő leírástól (nem igazán hasonlítanak az animeben használt lapokra a képességeik alapján csak az ATK/DEF azonos) különben a játék folyamatosan bővül és új lapokat is adnak ki szóval egy ideig nem fogsz minden lapot ismerni

5. késleltetés: a GBAs játékban is vannak bizonyos szörnyek amik csak akkor képesek támadni ha pl áldozol valamit (pl Insect Queen) és asszem van olyan is amelyik nem támadhat az idézésének körében (pl Toon lapok bármelyike, sorry más hirtelen nem jut eszembe)

6. Isten kártyák: mint már egyszer említettem nem játszhatók ki duelben (IRL) és a The Eternal Duelist Soul-ban sem, mert túl erősek és megölnék a játékot, mondjuk már a Ritual Monsterek nagy része is elég tápos, de azok legalább nem X ezerért sebeznek (Slifer the Sky Dragon, vagy valami ilyesmi ^_^) hanem mondjuk 3500ért

7. remélem ezt a hozzászólásomat már figyelmesen elolvasod és nem érted félre félét annak amit írok vagy felejted el

8. nem tudom, hogy észrevetted-e, de már egyszer írtam, hogy nem lenne rossz ha kijavítanád az aláírásodat, mert rosszul írtad.
Ich Werde die Unmögliche Möglich Machen. helyett én ezt ajánlanám, mert ez németül a helyes (ha jól tudom):
Ich werde das Unmögliche möglich machen. [gomen nasai ezt már javítottad csak a nagybetűk még kicsit zavarják a szemem ^_^ bocsi csak lusta voltam törölni ezért bocsánatot is kértem csak annyit írtam, hogy már nem volt szívem törölni ^_^]
amennyiben nem vagyok teljesen hülye, megjegyezném azt is hogy a játék címe nem Ethernal Duelist Soul, hanem The Eternal Duelist Soul

9. ezt kérlek ne vedd offenzívának, de azt hiszem sajnos az előző hozzászólásod nem volt igazán korrekt (az pedig, hogy a helyesírásod egy kicsi javítgatást igényel teljesen mellékes, mert az enyém sem valami mesteri az biztos) remélem nem rágsz be rám teljesen, lehet, hogy nem volt valami barátságos ez a commentem sem, de sajnos a következő alkalommal jobb lenne ha teljes érvekkel állnál elő és nem olyan dolgokat vágnál a fejemhez amik nem is valósak. köszi

to fuzik:
hehe jogos a Forbidden Memoriesban tényleg más egy kicsit a lap, de a sorozatban már lila ^_^ szal szerintem itt is igazam van ^_^ és ha jól vettem észre kicsit a lapkészlet is más a sorozatban mint a FMban
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kk-krisi 2003.11.12. 02:05-kor.
Avatar
Relunx
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2003.11.07. 23:16
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: In a Hot Spring with My Goddess

Hozzászólás Szerző: Relunx »

8. pontod: amikor már leírtad a postod már rég ki volt javítva a die->das ra!

Bocs, legközelebb konkrétabban írok.

Relunx
Kép
Avatar
fuzik
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2003.10.09. 14:14
Tartózkodási hely: valahol tolnamegyében

Hozzászólás Szerző: fuzik »

Bocs a lapkészlet sajnos tényleg más bár nagyon sok lény stb.. srtimmel.Az erős lapokat csak idézni lehet és megszerezni a hozzávalókat kegyetlen nehéz .Egyébként a 722 lapból még csak 470 van meg nekem is de már majdnem mindet láttam. Egyébként ebben a Twin headed thunder dragon2800 atk értékű az Ultimate white dragon pedig 4500-at sebezhet.
Dont worry be happy
/az élet túl hosszú ahhoz hogy rossz dolgokkal töltsük/
Avatar
Ranma
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2003.09.10. 17:38
Tartózkodási hely: Nerima,Tendo Dojo

Re: to Fuzik

Hozzászólás Szerző: Ranma »

kk-krisi írta:kösz a véleményt, de nekem akkor sem tetszik sem az animáció sem a story és az sem, hogy egy rakás lap bonusz-tulajdonságot kap az alkotóktól (mert a lapok nagyrészét nem úgy használják ahogy azt a szabályzat írja, lásd Dragon Piper, Crush Card, etc.) és azért tűnik úgy mintha nem lenne meg a különleges képességük a játékokban. aztán például ott van a Joey által oly gyakran használt lap a Flame Swordsman (nem jut eszembe a német neve) ami ugyebár egy fúziós szörny (Flame Manipulator + Masaki the legendary swordsman) elvileg és ő a nagy semmiből idézi - kézből, csak úgy lazán - legalább akkor az eredetitől eltérően a lap színét sárgára (alap) változtathatták volna, de nem, ők lilán hagyták ami ugyebár egy kicsit feltűnő. különben a Dark Magician (Yugi kedvence) idézése sem olyan egyszerű mivel 7es szintű lap ugyebár, tehát 2 tribute, na mindegy. ez (áldozás) az első sorozatból teljesen kimaradt. a másodikban már azért jelen van, ha nem is teljesen érthetően, de ott van. ha így megy tovább a sorozat akkor a végén még a eredeti szabályzatot fogják használni ami azért nem lenne semmi.


Elnézést kérek ha én is javítok. Ha a duelist elér egy bizonyos szintet akkor fúzió nélkül játszhat ki fúziós lapokat(csak tribiute kell hozzá).Viszont a flame swordsman(flamensvértkepfer bocs az írásért de nem tudok németül)lila,de nézd meg Giltia the deamon priest(vagy hasonló)is fúziós lény,de Joey mint sárgaként(alap) játsza ki. (Giltia=heven guardian+? a másikat nem tudom)

És engem nem gba-s játékok hanem pc-s Yu-Gi-Oh játékok érdekelnek. Tudna valaki ajánlani vagy adni(átküldeni valamin)?

------
fuzik írta:Bocs a lapkészlet sajnos tényleg más bár nagyon sok lény stb.. srtimmel.Az erős lapokat csak idézni lehet és megszerezni a hozzávalókat kegyetlen nehéz .Egyébként a 722 lapból még csak 470 van meg nekem is de már majdnem mindet láttam. Egyébként ebben a Twin headed thunder dragon2800 atk értékű az Ultimate white dragon pedig 4500-at sebezhet.
Ha már erős lényekről beszélünk:5 God Dragon igen értékes ha jól tudom 5000/5000 vagy Chaos Solder(vagy valahogy így)+ami a 3 blue eyes white dragonből lesz ha fúzió van. Ha ezt a kettőt összeteszed akkor gyilkos lapot kapsz
Elsütni egy fegyvert "kétélű" döntés. Ahogy a golyó szétvágja az áldozat húsát úgy töri szét az ember lelkét aki meghúzta a ravaszt. Max Payne
Válasz küldése