Cowboy Bebop

Egyes anime sorozatok, filmek, OVA-k megtárgyalása

Kit tartasz a legmenőbb szereplőnek a sorozatból?

Jet Black
7
5%
Spike Spiegel
59
41%
Faye Valentine
16
11%
(sokadik) Edward
36
25%
Ein
14
10%
Vicious
9
6%
Julia
2
1%
 
Szavazatok száma: 143

Faye1987

Cowboy Bebop

Hozzászólás Szerző: Faye1987 »

Gondoltam megnyitom ennek a nagyszerű animenek a témáját, úgysem volt! :lol:

Várom a véleményeteket!!!
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

A szavazással bajban vagyok, sosem tudtam dönteni Ed és Ein között. :D
Egyébként a sorozat egész jó, mondjuk én a Movie-val kezdtem, amit úgy egy éve láttam, és most nézem a sorozatot az A+-on, de mint a legtöbb animénél, itt is ez utóbbi tetszik jobban. :)
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

Radical Edward 4eva :-P
Kép
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Sztem simán Spike a legjobb az egész sorozatban. Nekem az ő karaktere jött be a legjobban. Ein amolyan "legyen benne a sorozatban egy kawai szerepelő is" fajta. Persze én is szeretem őt csak azért nem igen lehet összehasonlítani Spike-nak a karakterével.
Avatar
mufurc
Fórumdémon
Fórumdémon
Hozzászólások: 1792
Csatlakozott: 2003.03.12. 15:52
Tartózkodási hely: Neue Sansoucci, Odin

Hozzászólás Szerző: mufurc »

Hm, a Bebop azon ritka animek egyike, amiben nincs igazabol kedvenc szereplom... mindenkit kb ugyanannyira birok. Jo, talan Vicioust kicsit jobban, mert elfogult vagyok a japan hangja irant. xD
現実は現実
アイドルはアイドル
それはそれ、これはこれだ!
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

A.Hidekai írta:Ein amolyan "legyen benne a sorozatban egy kawai szerepelő is" fajta. Persze én is szeretem őt csak azért nem igen lehet összehasonlítani Spike-nak a karakterével.
Igaz, de azért vannak jó pillanatai, pl. amikor a Movie-ban Jet helyett lép a sakkban. (és még jót is lépett :D ) Bár ha jól emlékszem, az egyik oldalon olvastam, hogy Ein IQ-ja nagyobb, mint a többi szereplőjé együttvéve. :lol:
Kép
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Persze hogy nagyobb :lol: Mikor a sorozat egyik részében a világegyetem egyik legnagyobb sakkosával LOL játszik napokon keresztül. :cool:
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

A.Hidekai írta:Persze hogy nagyobb :lol: Mikor a sorozat egyik részében a világegyetem egyik legnagyobb sakkosával LOL játszik napokon keresztül. :cool:
Az nem Ein, hanem Ed volt, de végülis ő is "elég" okos, hiszen főhacker. :D
Kép
Avatar
A.Hidekai
Törzskommentelő
Törzskommentelő
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2004.12.17. 10:08

Hozzászólás Szerző: A.Hidekai »

Ajj ösze vissza keverem a dolgokat LOL
Látszik már jó régen láttam. Lassan újra elő kellene venni. :)
Avatar
kawai neko
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.17. 15:19
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: kawai neko »

elfogult vagyok nagyon, így einre nyomtam. de a karakterek fejlődnek a történet során, és ez tetszik. bár az anime egy -számomra- nagyon kritikus pontot hordoz magában, miszerint Ed neme a sorozat végéig nem teljesen tisztázott a néző számára. vagy csak én voltam félrevezetve :weh:
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

kawai neko írta:Ed neme a sorozat végéig nem teljesen tisztázott a néző számára
nemtom... nekem úgy rémlik egész jól kiderült hogy lány...

viszont úgy egyébként én valahogy nem szerettem a sorozatot... vagy legalábbis a szereplőket... szóval engem Spike nem fogott meg... Vicious pláne nem... mondom egyedül Ed mint az általános fiatal őrült zseni kliséje tetszett... de ennyi...
Kép
Avatar
kawai neko
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.17. 15:19
Nem:
Tartózkodási hely: Pécs

Hozzászólás Szerző: kawai neko »

nemtom én az elején, meg főleg a megjelenése miatt végig fiúnak néztem.. meghát.. Edward...
az első rész volt nekem kicsit csalódás, teljesen mást vártam. viszont tetszett a történet, külön az, hogy nem állított fel jókat vagy rosszakat, se amolyan romantikus vonásként a tökéletesen pozitív illetve negatív oldal, a szereplők változnak, és nem lehet megállapítani, hogy általánosságban jók vagy sem. így jártak. a vége külön tetszik (én úgy általában nem szeretem a boldog végződéseket :mosoly:)
Kép
Avatar
Cruel Angel
Félisten
Félisten
Hozzászólások: 2036
Csatlakozott: 2003.11.17. 14:33
Nem: Férfi
Tartózkodási hely: Két hely között valahol / e két hely Mennyország s Pokol

Hozzászólás Szerző: Cruel Angel »

én meg szeretem a heppi endet és szeretem a változatos karaktereket és nem is az volt a bajom hogy itt csak jó/csak rosszak vannak.... ez csak Viciousnál volt bajom... szvsz semmi értelme nem volt a karakterének azon kívül hogy baromira nagyra vágyó de nem esett le hogy miért azonkívül hogy pénz meg hatalom sosem árt.... a többiek meg... hát a többiek meg.
Spike: ugyan vannak poén jelenetei de abszolút nem tom megérteni... meg ez az állandóan "feltámad" dolog is erőssen idegesített
Faye: k*rva no comment...
Jet: ő olyan semleges... viszont randán van megrajzolva... és utálom a bonsaiokat (nahjó nem ezt most csak úgy írtam hogy idegesítsek mindenkit :P)
Ein: legyen egy kawaii kutya is a sorozatban hogy el lehessen adni... nem volt zavaró de felesleges...

sztem az egész se nem volt túl komoly&drámai (leszámítva ugye a befejezést)... viszont se nem volt túl vicces *vállat von* hasonló bajaim voltak Trigunnal
Kép
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

No igen ha már a trigunt sem szereted akkor érthető, hogyez sem jön be ^^

Eddig a legtöbb ember akivel beszélgettem erről, vagy nagyon szerette, vagy nagyon nem a CB-t. Ez az enime egy eléggé egyedi stílust kévisel, azt hiszem a leginkább a jazz/blues zenére lehetne hasonlítani(a sorozat címe is onnan van) a karakterek is elggé egyediek, a stílushoz illőek.
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

kawai neko írta:nemtom én az elején, meg főleg a megjelenése miatt végig fiúnak néztem.. meghát.. Edward...
Pedig lány, a 9. rész (ahol először megjelenik) vége is Faye ezen mondatával zárul: "Várjunk csak, te lány vagy!" :D Az más kérdés, hogy tényleg jobban emlékeztet egy fiúra. (bár ha az akrobatamozdulatait nézzük gépelés közben, akkor már nem :wink: )
Kép
Avatar
NeoExDeath
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2003.11.18. 20:39
Tartózkodási hely: Pest City
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NeoExDeath »

Ez egy olyan anime ahol abszolút nincs kedvenc szereplőm, mindenki nagyon ottvan és hiányozna ha nem lenne, így teljes.
Ed az lány, nem tom mitől nem világos :)
Jet az egyik legkirályabb szereplő, hangja, gesztusai, rajzolása is remek, nagyon egyedi karakter.
Spike az cool, tényleg olyan mintha nem abban a világban élne... Olyan az egész figura mintha kívül helyezkedne az egész sorozatot, jól mondta, hogy már megölték egyszer..
Faye nek is vannak jó jelenetei, de nem nagy kedvenc :)
Avatar
Yuki
Profi
Profi
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2005.03.22. 08:54
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Yuki »

Ürölök, hogy nyílt topic a CB-ról is ^ ^
Még nem láttam végig a sorozatot, csak annyit amennyit leadtak az A+on, de nagyon tetszik, mert a történet is leköt, és tetszik a grafikai kidolgozása is. ^ ^
Én bírom az egész Bebop csapatot. Ed nagyon vicces, és Spike meg igazi karakterpofa :)
"3 dolog van amit utálok... Kutyák. Kölykök. És a megjátszós nők...." rész az nagyon komoly volt ^ ^
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

LOL..."megjátszós nőnek" fordították a "tomboy"-t??? XD
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
Titkos
Grafomán
Grafomán
Hozzászólások: 6174
Csatlakozott: 2003.04.20. 12:27
Nem: Férfi

Hozzászólás Szerző: Titkos »

Yuki írta:"3 dolog van amit utálok... Kutyák. Kölykök. És a megjátszós nők...." rész az nagyon komoly volt ^ ^
Az általam eddig látott 10 epizód legnagyobb poénja volt. ::japhaha::
Kép
Avatar
FayeValentine
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2005.06.07. 15:49
Tartózkodási hely: Bebop űrhajó

Hozzászólás Szerző: FayeValentine »

Titkos írta:
Yuki írta:"3 dolog van amit utálok... Kutyák. Kölykök. És a megjátszós nők...." rész az nagyon komoly volt ^ ^
Az általam eddig látott 10 epizód legnagyobb poénja volt. ::japhaha::
Jaaa, ezen annyit nevettem! Szegény kicsi Spike... pedig annyira szeretne pár nyugodt percecskét. :cool: de most amiket nem szeret abból kapot. :-P
Avatar
Fenyx
Profi
Profi
Hozzászólások: 330
Csatlakozott: 2005.04.09. 09:55
Tartózkodási hely: Puha, finom kényszerzubbony
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fenyx »

Sztem a gombás rész volt a legfergetegesebb...bár valószínűleg a készítők is annak szánták XD Ahogy ED "megoldja" az ügyet XD
You fucked it big this time folks.
Now I decide how to use your new life.
Kép
Avatar
Tiara
Profi
Profi
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2004.02.17. 19:32
Tartózkodási hely: Wired
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tiara »

Egyértelműen Ed a legjobb a sorozatban, csak miatta néztem az egészet :D Sajnálom is hogy nem kapott több szerepet. Mikor eljátszotta Jet kislányát, hát az nagyon ütött XD
Kép
Avatar
FayeValentine
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2005.06.07. 15:49
Tartózkodási hely: Bebop űrhajó

Hozzászólás Szerző: FayeValentine »

Tiara írta:Egyértelműen Ed a legjobb a sorozatban, csak miatta néztem az egészet :D Sajnálom is hogy nem kapott több szerepet. Mikor eljátszotta Jet kislányát, hát az nagyon ütött XD
Hűű, az nekem is tetszett. Szerintem jól állt a ruha is. :lol:

Amúgy a manga egész más mint az anime. Nekem megvan az összes Cowboy Bebop manga. 5 kötetes, ebből 2 más stílusban van rajzolva, mint amilyen az animeben megszokott. Persze, hiszen más a manga-ka. :cool:
Avatar
Tokubei
Szakértő
Szakértő
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2004.10.06. 20:27
Tartózkodási hely: Soul Society

Hozzászólás Szerző: Tokubei »

FayeValentine írta: Nekem megvan az összes Cowboy Bebop manga. 5 kötetes, ebből 2 más stílusban van rajzolva, mint amilyen az animeben megszokott. Persze, hiszen más a manga-ka. :cool:
Azta! Tök irigyellek! :oops: Szabad kérdezni, hogy honnan vannak?Imádom ezt a sorozatot, mert nagyon eredeti, és király! Spike a favorit-eszméletlen király fickó! ::sugoi::
Kép
Avatar
FayeValentine
Gyakorlott
Gyakorlott
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2005.06.07. 15:49
Tartózkodási hely: Bebop űrhajó

Hozzászólás Szerző: FayeValentine »

Tokubei írta:
FayeValentine írta: Nekem megvan az összes Cowboy Bebop manga. 5 kötetes, ebből 2 más stílusban van rajzolva, mint amilyen az animeben megszokott. Persze, hiszen más a manga-ka. :cool:
Azta! Tök irigyellek! :oops: Szabad kérdezni, hogy honnan vannak?Imádom ezt a sorozatot, mert nagyon eredeti, és király! Spike a favorit-eszméletlen király fickó! ::sugoi::
Pusssszantalak!!! Akkor majd egyszer találkozni kéne, és meg kéne Neked mutatnom az összeset! :D :D :D
Két hete voltam kint Svédben egy cserekapcsolat révén, és be tudtam menni egy mangashopba. Na ott vettem! Jó lenne egyszer megmutatni Neked! Nagyon szívesen megtenném! :cool: :lol:
Válasz küldése